bedava internet

2021 Yılında Çıkacak Oyunlar

2021 Yılında Çıkacak Oyunlar
22.03.2021 20:48
0
A+
A-
2021 Yılında Çıkacak Oyunlar. Oyun dünyasında bu yıl en çok merak edilen konular arasında 2021 en çok oynanan oyunlar, Yeni çıkacak oyunlar 2021, 2021 de çıkacak Online oyunlar, 2021 PC oyunları, 2022’de çıkacak oyunlar, 2021 Oyunları oyna konuları gündemi oluşturmaktadır.
2021’de  League of Legends: Wild Rift ,  Diablo Immortal ve  Catalyst Black gibi büyük yeni mobil oyunlarla da harika bir yıl olacak gibi görünüyor.
Sabırsız bir tipseniz, şu anda size önerebileceğimiz çok sayıda oyun var. En iyi iOS oyunları ve en iyi Android oyun listelesi ile platformların sunduğu en büyük şeyleri tamamladık ve sizi en iyi mobil RPG’ler ve en iyi mobil MMORPG’ler listemizde çok şey bulacaksınız.

2021’DE ÇIKACAK YENİ MOBİL OYUNLAR

 • Final Fantasy VII: The First Soldier
 • Project Cars Go
 • Doctor Who: The Lonely Assassins
 • Dragon Quest Tact
 • Castlevania: Moonlight Rhapsody
 • Catalyst Black
 • Crash Bandicoot: On the Run
 • Diablo Immortal
 • Farlight 84
 • League of Legends: Wild Rift
 • Nier: Reincarnation
 • Pokémon Unite
 • The Witcher: Monster Slayer
 • Total War Battles: Warhammer
 • Warhammer: Odyssey

FINAL FANTASY VII: THE FIRST SOLDIER

Final Fantasy VII: The First Solider, katil güçler ve ölümcül silah cephaneliğiyle donatılmış bir Solider adayı olarak oynadığınız gösterişli bir battle royale oyunudur. Yoğun çatışmalarda diğer oyunculara karşı karşıya gelirken birçok tanıdık yeri ve çağrıyı görmeye hazırlanın.

FINAL FANTASY VII: EVER CRISIS

Final Fantasy VII: Ever Crisis, Final Fantasy VII zaman çizelgesinin tamamını kapsayan, mobil için üretilmiş tek oyunculu bir RPG’dir. Bir şekilde mükemmel Final Fantasy XV: Pocket Edition’ı anımsatıyor ve gelecek yıl bir ara mobil cihazlara yönelecek.

PROJECT CARS GO

Project Cars Go, geliştirici Slightly Mad Studios’un popüler yarış sim serisinin uzun zamandır beklenen mobil yan ürünüdür. Bu, CRS Racing oyunlarından biraz ilham alarak biraz daha sıradan bir izleyici kitlesini hedefliyor.

DOCTOR WHO: THE LONELY ASSASSINS

Doctor Who: The Lonely Assassins, tipik lisanslı mobil oyununuz değildir. Simulacra ve Sara’dan selamlayan, Kayıp geliştirici Kaigan Games, bu öyküsel macera sizi ürkütücü ağlayan meleklerle karşı karşıya getirerek Doctor Who’nun korkutucu tarafını keşfediyor.

DRAGON QUEST TACT

Dragon Quest Tact , bu klasik serideki bazı tanıdık canavarlarla birlikte çalışmanızı gören bir strateji RPG’sidir . Gerçek gacha tarzında, görevinize devam ederken ekibinizi eğitebilir, özelleştirebilir ve genişletebilir, onları kademeli olarak size özel hale getirebilirsiniz. Temel olarak, Dragon Quest ve gacha hayranları için oynaması gereken bir oyun olacak şekilde şekilleniyor.

CASTLEVANIA: MOONLIGHT RHAPSODY

‘Yeni Castlevania oyunu’ dışında bir şey söylememiz gerekiyor mu? Moonlight Rhapsody, karanlık Gotik aksiyon macera serisinin yepyeni bir mobil taksitidir. Bununla ilgili pek bir şey bilmesek de, gördüğümüz oyun videosundan iyi prodüksiyon değerlerine sahip gibi görünüyor ve oyun açısından Symphony of the Night’a oldukça benziyor.

Moonlight Rhapsody başlangıçta Çin pazarları için geliştiriliyor olsa da, oyunun kısa süre sonra batıya yöneleceğini umuyoruz. Her iki durumda da, 2021’de göz kulak olmak gerekir.

CATALYST BLACK

Vainglory geliştiricisi Super Evil Megacorp, favori platformumuzdan yararlanmak için tasarlanmış yepyeni bir nişancı türü olan Catalyst Black ile en büyük mobil MOBA’lardan birinin başarısını takip ediyor .

Mobil cihazların en büyük değerlerinden biri rahatlıktır; bu, bir şansımız olduğunda çoğumuzun kapışmalarla oynadığımız düşünüldüğünde mantıklıdır. Catalyst Black, bırakma, bırakma oyunu için tasarlandığından bunun için mükemmeldir.

CRASH BANDICOOT: ON THE RUN

Glen’in en çok beklenen 2021 oyunlarından biri, dünyanın en sevilen Bandicoot’unu içeren 90’lara bir geri dönüş. Crash Bandicoot: On the Run , temelde bildiğiniz ve sevdiğiniz dizinin mobil bir sürümüdür ve sizi dizinin geçmişinden tanıdık konumlarda kaymaya, döndürmeye ve atlamaya zorlar.

Bazı klasik Crash oyunlarına katılmadığınızda Coco’nun Üssünü genişletebilirsiniz. Görünüşe göre, temel yapının bir tarafı olmadan bir mobil oyun oynayamazsınız.

DIABLO IMMORTAL

Diablo II ve III arasında geçen Diablo Immortal , seriye yepyeni ve mobil özel bir giriş. Sınıfların çoğunun yanı sıra Diablo III ile görsel bir tarzı paylaşıyor, böylece uzun vadeli oyuncular kendilerini evlerinde hissedecekler.

Ancak bu, mobil cihazlar için III’ün basitçe küçültülmüş bir sürümü değildir. Hayır, bu kalıcı bir çevrimiçi dünyada geçen tam bir MMORPG’dir. Arkadaşlarınızı gezintiye getirebilir veya kolaylıkla yenilerini yapabilirsiniz.

Kılavuzumuzda Diablo Immortal çıkış tarihi de dahil olmak üzere şu ana kadar bildiğimiz her şeye göz atın .

FARLIGHT 84

Mobil, battle royale oyunlarıyla aynı hizada bir platformdur, ancak Lilith’in yaklaşmakta olan kahraman nişancı Farlight 84 , işleri biraz hızlandırmaya çalışıyor gibi görünüyor. Kuşkusuz bazı açılardan Fortnite’tan etkilenmiş olsa da, oyun kahramanlara ve yeteneklerine odaklanıyor. Farlight’ın kıyamet sonrası ortamı, dev yürüyen örümcek tankları da dahil olmak üzere bazı oldukça vahşi silahlar ve araçlar içeriyor.

Sonuç olarak, Fortnite, Brawl Stars ve Borderlands arasında garip bir kombinasyon bekliyoruz. Her iki durumda da, kesinlikle 2021’de dikkat edilmesi gereken bir şey.

LEAGUE OF LEGENDS: WILD RIFT

Cep telefonuna gelmesi tatlı zamanını aldı, ancak League of Legends nihayet 2021’de yepyeni bir sürüm olan League of Legends: Wild Rift ile çıkışını yapacak . Yine de, daha küçük platform için yalnızca basitleştirilmiş bir sürüm değil. Bildiğiniz ve sevdiğiniz şekliyle LoL, dokunmatik ekranlar için sıfırdan tasarlandı.

League of Legends: Wild Rift rehberimizde bu konu hakkında daha fazla bilgi edinin .

Aslında, şu anda birkaç bölgede mevcut, bu yüzden beklemek zorunda kalmayabilirsiniz. Oynadık ve küçük ekran için dünyanın en büyük MOBA’sının güzel bir temsili olduğunu düşünüyoruz.

LOL bedava RP kodları inceleyin…

NIER: REINCARNATION

Nier serisi bir port şeklinde olmasa da mobile geliyor. Nier Reincarnation , sizi geçmişin anılarını ararken ‘Kafes’ olarak bilinen bir dünyayı keşfetmesi gereken ‘Cage‘ olarak atan yeni bir giriş.

Bu anıları canlandırarak, çok çeşitli silahlarla gerçek zamanlı olarak düşmanlarla savaşıyorsunuz. Ayrıca gacha sistemini kullanarak kilidini açabileceğiniz bir dizi farklı oynanabilir karakter vardır.

POKÉMON UNITE

Pokémon MOBA, Haziran ayında tekrar ortaya çıktığında kesinlikle dikkatleri üzerine çekti. Bazı oyuncular mutluydu, diğerleri değildi, ancak bir Pokémon MOBA konsepti konusunda iyimseriz, sonuçta, savaşmak onların yaptıkları gibi. Ancak Pokémon Unite’ın pek çok eğlenceli fikri var ve her zamanki aggro odaklı MOBA formülünü, Pokémon’u yakalamak için rekabet etme konusunda daha fazla olacak şekilde değiştiriyor.

Oyun ayrıca, hareketli bir oyun içi topluluk oluşturmaya yardımcı olması gereken Switch ve mobil arasında çapraz platform olacak şekilde ayarlandı. Pokémon Unite başlangıçta bu yıl için planlanmıştı, ancak muhtemelen 2021’de geleceğini göreceğiz.

THE WITCHER: MONSTER SLAYER

Bazıları konum tabanlı oyunları bir moda olarak görebilir, ancak ‘yaklaşan AR oyunu The Witcher: Monster Slayer‘dan gördüklerimizden son derece etkilendik . Savaş sistemi ve orijinal oyun serisinin birçok unsurunu nasıl taklit etmeye çalıştığı da dahil olmak üzere geliştiriciyle konuşurken daha da fazla ayrıntı bulmalıyız . Canavarları öldüren bir Witcher olarak dünyayı dolaşırken; daha ne isteyebilirsin?

The Witcher: Monster Slayer, Yeni Zelanda’da küçük bir oyun testinden geçti ve çıkış tarihi henüz açıklanmasa da, 2021’de gelmesini bekliyoruz.

TOTAL WAR BATTLES: WARHAMMER

Bunu bilmiyor olabilirsiniz, ancak Sean muazzam bir Warhammer ineği ve bu strateji sevgisiyle birleştiğinde binlerce saat Total War: Warhammer bir ve iki oynamaya ve incelemeye yol açtı. Söylemeye gerek yok, Total War Battles: Warhammer‘ı dört gözle bekliyor.  Estetiği bir nebze değiştirse de Total War Battles serisinin üçüncü taksimi olarak Creative Assembly ve Games Workshop ortaklığıyla yapılmış olması, NetEase’e duyulan güveni gösteriyor.

Umarım Total War serisini bu kadar özel kılan aynı mükemmel sıra tabanlı kampanya ve RTS savaşları kombinasyonunu koruyacaktır. Her iki durumda da bunu 2021’de bekliyoruz.

WARHAMMER: ODYSSEY

World of Warcraft hala herhangi bir biçimde mobil cihazlarda mevcut değil, bu nedenle bir dizi farklı geliştirici, küçük ekran için benzer bir deneyim yaratma zorluğunu üstlendi. Bunlardan ilki ve en başarılılarından biri, Celtic Heroes’u yaratan One Thumb Mobile.

Devasa bir açık dünya, çok çeşitli karakterler ve yüzlerce saat oynanışa sahipti. Şimdi, One Thumb Mobile, kendi adını taşıyan Warhammer evreninde yer alan ve hareket halindeyken PC benzeri bir MMORPG deneyimi sağlamayı amaçlayan bir sonraki büyük MMORPG  Warhammer Odyssey üzerinde çalışıyor .

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.