bedava internet

Android’de MOD Apk Games & OBB Dosyaları Nasıl Kurulur

Android’de MOD Apk Games & OBB Dosyaları Nasıl Kurulur
02.05.2021 18:31
0
A+
A-

Android’de MOD Apk Games & OBB Dosyaları Nasıl Kurulur? Android telefonlar, kullanıcıların hayatını çok daha kolaylaştırdı. Bir Android telefon yardımıyla bir okul ödevi veya herhangi bir iş yapabilirsiniz. Android, dünyada oyun oynayabileceğiniz ve film izleyebileceğiniz veya işinizi kolayca yönetebileceğiniz en yaygın kullanılan işletim sistemidir. Tüm bunları yapmak için Apk’leri Android Telefonunuza indirmelisiniz.

Apks yardımı ile Android Telefonunuzla her şeyi yapabilirsiniz. Telefonların düzenini değiştirmek ya da yemek sipariş etmek olsun, şimdi her şey parmağınızın bir hareketiyle yapılacaktır. Şimdi aklınızda APK nedir diye bir sorunuz varsa, o zaman doğru yerdesiniz.

APK nedir?

APK, Android Paket Kiti (ayrıca Android Uygulama Paketi) için geçerli olan bir dosya formatıdır. APK dosyası, android kullanıcılarının uygulamayı android telefonlara yüklemelerine yardımcı olur. Her Android kullanıcısının telefonunda APK dosyaları vardır, ancak çoğu kullanıcı bunun farkında değildir. APK dosyalarının yardımıyla Android deneyiminizi özelleştirebilirsiniz. Android uygulamalarıyla yapabileceğiniz daha birçok şey.

APK Dosyaları, Google Play Store‘da bulunmayan uygulamayı yüklemenize olanak tanır. Apks Ayrıca, uygulamalara ücretsiz olarak premium erişim elde etmenize yardımcı olur. APK, Android kullanıcıları için çok fazla kolaylık sağladı. Ancak APK dosyalarının yararı ne kadar büyükse, o kadar çok zarar verebilirler.

Birçok APK dosyası, telefonunuza zarar verebilecek kötü amaçlı yazılım içerir. Ve bazı uygulamalar kişisel verilerinizi de çalar, bu nedenle telefonunuza Apks dosyalarını yüklemeden önce birçok şeyi halletmeniz gerekir.

APK Dosyaları Nasıl Kurulur?

APK Dosyalarını android telefonunuza yüklemek bir roket bilimi değildir. android telefonunuza herhangi bir apk dosyasını yüklemek için birkaç basit adımı izlemeniz yeterlidir.

Adım 1 – internetkazan gibi herhangi bir güvenilir web sitesinden APK dosyasını indirin.

Adım 2 – Ayar> Güvenlik ayarları> Bilinmeyen Kaynağı Etkinleştir seçeneğine gidin ve ayarlardan geri dönün.

Şimdi dosya yöneticisindeki indirme klasörünü kontrol edin, o apk dosyasını orada bulacaksınız. Sizden yüklemenizi isteyecektir. Uygulamayı android telefonunuza almak için Kur’a tıklayın.

Yukarıdaki yol sizin için işe yaramazsa, aşağıdakileri deneyin:

  • Ayarlar’a gidin.
  • Uygulamalar ve bildirimler’e gidin ve ardından uygulamaları yapılandır’ı seçin.
  • Aşağı kaydır. Gelişmiş seçenekleri veya özel uygulama erişimini bulun ve dokunun.
  • Bilinmeyen uygulamaları yükle seçeneğini bulabileceğiniz özel uygulama erişim menüsünün altına gidin.
  • Tarayıcınızı bulun (ör. Chrome), ona dokunun ve bu kaynaktan İzin Ver’i seçin.

APK dosyası Android’den Nasıl Kaldırılır?

Bunu yapmak çok kolaydır. bunu dosya yöneticisinden kolayca yapabilirsiniz. İndirme klasörünü kontrol etmeniz ve kaldırmak istediğiniz apk dosyasını bulmanız yeterlidir. Buna tıklayın ve diğer dosyaları silerken apk dosyasını silin.

Android Cihazda Oyunlar ve MOD APK’ları Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Bir oyunun veya uygulamanın APK dosyası değiştirilirse, buna MOD Oyunu veya APK denir. Değiştirilmiş sürümü indirmek ve yüklemek için, Hacklenmiş Uygulamalar Play Store’da kullanıma sunulmadığından web sitelerini ziyaret etmeniz gerekir. Değiştirilmiş Uygulamaları indirip kurmanın yolu aşağıda bir örnekle verilmiştir.

Örneğin Android telefonunuza En popüler oyun free fire hileli mod apk’yı indirip kurmak istiyorsunuz .

Adım 1 – Basit İnternette “Free Fire MOD APK ” i aramanız gerekir.

Adım 2 – Bu sonuca tıklayın ve ücretsiz ateş modu sürümünü indirmek için doğrudan bir indirme bağlantısı alacaksınız. Değiştirilen apk dosyasını indirin ve bilinmeyen kaynak ayarını etkinleştirin,

Bilinmeyen kaynak ayarını etkinleştirme yöntemi yayında yukarıda paylaşıldı.

3. Adım – Tarayıcının veya dosya yöneticisinin indirme bölümünü kontrol edin, orada apk dosyasını bulacaksınız. Oyunu yüklemek için üzerine dokunun.

OBB Dosyaları Nedir?

Bir OBB dosyası, Google Play çevrimiçi mağazası kullanılarak dağıtılan bazı Android uygulamaları tarafından kullanılan bir genişletme dosyasıdır. Grafikler, medya dosyaları ve diğer büyük program varlıkları gibi uygulamanın ana paketinde (. APK dosyası) depolanmayan verileri içerir.

Kaynak FileInfo…

Bu, apks dosyalarını indirme ve yükleme hakkındaki tüm gönderiyi boşa harcadı. Kolay kurulum için hiçbir bölümü kaçırmayın. Bu gönderiyi sosyal medyada paylaşın. Bu kolay görevle arkadaşınızın farkına varın.

Bedava google play kodu istiyorsanız linkimize göz atınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.