bedava internet

Apple (Developer) Geliştirici Hesabı Ücretsiz

Apple (Developer) Geliştirici Hesabı Ücretsiz
16.03.2021 01:48
0
A+
A-

Ücretsiz Apple Geliştirici Hesapları 2021 | Kimlik Oturum Açma ve Şifreler ;Apple Developer, uygulama geliştiricilerin uygulamalarını insanların kullanımına sunmak için yayınladıkları bir pazardır. Bu pazarda ios için bir uygulama yayınlamak için apple geliştirici hesabını oluşturmanız gerekir. Uygulamayı iOS’ta barındırmak için yıllık 99 $ ödeyerek projenizi insanlarla paylaşabilirsiniz.  Geliştirici hesapları, bazı ülkelerde belirli koşullar karşılandığında ücretsiz olarak açılır. Ancak bu genellikle okullar ve devlet kurumları için yayınlanan “ücretsiz” uygulamalar için geçerlidir. Bu yıllık ücreti ödeyemeyen kullanıcılar için web sitemizde ücretsiz elma geliştirici hesap kimliği ve şifreleri yayınladık. Yayınlanan ücretsiz apple geliştirici hesap kimlikleri ve şifrelerinden herhangi biriyle, herhangi bir uygulamayı iOS’ta 1 yıl boyunca yayınlayabilirsiniz.

Ücretsiz apple geliştirici hesap kimlikleri ve şifreleri yasa dışı olarak alınmadı. İnternette ücretsiz apple hesapları yayınlayan web siteleri tarafından başarılmıştır. Hesaplar sık ​​sık güncellenecektir.

Ücretsiz Apple Geliştirici Hesapları 2021

Apple Geliştirici Ücretsiz Hesapları Şifreler
gtran.vask@gmail.com GpxzAeM49
likgvary_pack@outlook.com pTnzaK4T
drang.aduva@mail.com 59Dmrmaxk
eptalin.callt@gmail.com pCxa3is
srifet.aptang@gmail.com 49285Mgxn49
aptec.extapiv@gmail.com ptMir82
sonr.vact@mail.com TpzGmEk496

Apple Geliştirici Hesabı Ücretsiz Listesi 2021 | Kimlik ve Şifreler

Listedeki ücretsiz apple hesapları, kimlik ve şifrelerde herhangi bir uygulama içermez. Tüm hesaplar çalışıyor ve uygulamaların yüklenmesinde herhangi bir kısıtlama yok. Ücretsiz apple hesapları sık sık güncellenecektir.

Bedava google play hesapları...

Apple Geliştirici Hesabı nedir? Neden IOS Tercih Edilir? 

İOS Nedir ve Neden iOS Uygulama Geliştirme?

iOS, Apple firmasının mobil platform işletim sistemidir. ilk adı iPhone OS (işletim sistemi) idi, ilk olarak 2007 yılında tanıtıldı. İlk olarak iPhone için geliştirilmiş olmasına rağmen daha sonra iPod ve iPad cihazlarında kullanıldı.

Teknoloji inanılmaz bir hızla gelişiyor ve çoğu zaman amaç kullanılan teknolojik cihazların boyutunu küçültmek, ancak işlevselliklerini ve hızlarını artırmaktır. Son zamanlarda bunu en iyi yapan firmalardan biri de özellikle hız anlamında Apple firması.

İşin geliştirme boyutunda Android platformu, Apple dışında bu sektördeki hemen hemen tüm firmaların ilgilendiği ve geliştirdiği bir mobil platform olduğundan geliştiricisi oldukça yüksek ve geliştirici seçiciliği yüksek. İOS platformunda işler, geliştirilmesi gereken ekipmanların özel ve pahalı olması ve bu işle ilgilenen geliştirici sayısının az olması nedeniyle sektördeki firmalar tarafından her zaman titizlikle aranan bir meslek olmuştur. Kendi iş tecrübemden, bir şirkette 5 Android geliştiricisi varsa en fazla 3 iOS Uygulama Geliştiricisi vardır, ancak her iki gruba da istisnalar dışında verilen toplam maaş birbirine yakındır.

iOS ve Android Karşılaştırması

iOS vs Android sorunu net bir sonuç verebilecek bir karşılaştırma değil, ihtiyaca göre değişiklik gösterebilir ama birkaç başlık üzerinden bir karşılaştırma yapalım.

İşletim Sistemi Kararlılığı

Android işletim sistemi ilk sürümlerinde iOS işletim sistemine göre daha kararlı iken zamanla bu fark iOS lehine dönmüş ve iOS farkı artırmaya başlamıştır.

Hız

Hız, kullanıcıyı en çok etkileyen faktörlerden biridir. Android tarafında donma ve donmanın yaygın sorunlar olduğu herkes tarafından bilinmektedir. İOS tarafında neredeyse hiç karşılaşılmazlar. Bazen Android’de 4 GB Ram kapasitesine sahip bir Android cihaz, yalnızca 1 GB Ram içeren bir iOS telefon kadar iyi performans gösteremez.

Yazılım güncellemesi

Android tarafında yazılım güncellemeleri ile ilgili daha sık güncellemeler var ancak bunun senkronizasyon kısmında sorunlar var, yazılım herkese aynı anda ve aynı şekilde ulaşamayabilir. Bu çalışmanın senkronizasyonu iOS tarafında daha iyi yapılır.

App Store’da Uygulama Nasıl Yayınlanır?

Mobil cihaz kullanıcıları alışkanlıkları ve telefonların işletim sistemleri nedeniyle ikiye ayrılır. Mobil cihaz kullanıcılarının bir tarafı Android cihaz kullanmaya alışmışken, diğer tarafı iOS kullanmaya alışkın. Ancak, Android tarafından uygulama yayınlamak için kullanılan Play Store’da daha fazla uygulama ve oyun yayınlanmaktadır. Ancak uygulamanızı her iki platformda yayınlamak size daha fazla gelir kazandıracaktır. Bu yazımızda mobil uygulamanızı iOS üzerinde nasıl yayınlayacağınızı anlatacağız.

Apple Store Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Uygulamaları Apple Store’a yüklemek için önce bir Apple Kimliğinizin olması gerekir. Bir Apple Kimliği oluşturmak için Apple Kimliği sitesine girip postanızı, kullanıcı adınızı ve parolanızı ve doğum tarihinizi girerek oluşturabilirsiniz.

Bir Apple Store hesabı açmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  • Bir Apple geliştirici hesabı açmak için, önce https://developer.apple.com/programs/ bağlantısını tıklayın ve ardından sağ üstteki kayıt seçeneğine tıklayın.
  • Ardından açılan ekranda kaydınızı başlat düğmesine tıklamanız ve açılan ekranda Apple Kimliğinizi girmeniz gerekiyor.
  • Ardından e-postanıza gelen Apple Geliştirici Sözleşmesini onaylamanız gerekir.
  • Ardından, hesap türünü ayarlamanız gerekir. Bunu yapmak için https://developer.apple.com/enroll/ adresine Apple Kimliğinizle giriş yapmanız gerekir.
  • Açılan sayfada bireysel veya kurumsal hesap açmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Seçiminizi duruma göre yapmalısınız.
  • Daha sonra yapacağınız kimlik doğrulamasından sonra açılan sayfada iletişim bilgilerini girmeniz gerekmektedir.
  • İletişim bilgilerinizi girdikten sonra, kart bilgilerinizi girersiniz ve bir Apple geliştirici hesabı açarsınız. (Not: Apple, Geliştirici Hesabı olanlar için yıllık 99 ABD doları ücret almaktadır.)

İOS Sertifikası Nasıl Alınır?

Yayın Sertifikası: Apple geliştirici hesabı olan herkesin sahip olması gereken bir sertifikadır. Bu sertifika sizi uygulamanın sahibi olarak tanımlar. Bu sayede uygulama yayınlandıktan sonra yayıncı bölümüne sizin ve firmanızın adı yazılır. Bu sertifikayı Keyhan Acces kullanarak alabilirsiniz.

Push SSL Sertifikası: Uygulama bildirimlerini etkinleştirmek için bu sertifikaya sahip olmanız gerekir. Her uygulama için ayrı bir Push SSL sertifikası oluşturmanız gerekir. Keyhan Acces’i kullanarak da Push SSL sertifikası edinebilirsiniz.

Bedava spotify hesaplar

Ücretsiz Apple Hesapları Kimliği ve Şifreleri 2021 | Güncellenmiş liste

Listelenen ücretsiz apple hesapları ve parolaları bir geliştirici hesabına bağlı değildir. Ücretsiz Apple kimliği ve şifresine ihtiyacınız varsa, birini kullanabilirsiniz. Bir apple müzik hesabına ihtiyacınız varsa , 1 aylık kullanım haklarına sahip ücretsiz apple hesaplarının listesine göz atabilirsiniz .

englow.enua@iclod.com
entabibap
ilfitra.andua@iclod.com
anovLGP
agtay.pisika@iclod.com
Alway6942
dofwarn.ofta@iclod.com
evballyt964
srilangu.payu@iclod.com
p4mazkx94
agvaysh.world@iclod.com
epivalny9201
pitvack.entapil@iclod.com
exvachimo92
asvag.onda@iclod.com
itrivalkga59
tililan.guan@iclod.com
PaDmsxak52
polgiya.acitay@iclod.com
ipvcask1212
dogwayt.optra@iclod.com
inavilka4op
us.puck22@iclod.com
WaskuspuNT
darg.wapond@iclod.com
TpZ1939Da
fililan.angou@iclod.com
pWOAMkmzk
cartwalk.pando@iclod.com
pcminonkwall
edigg.chen@iclod.com
isvayh423
spanis.lol59@iclod.com
itripixal4827
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.