bedava internet

Avakin Life Mod APK (Kilitsiz, Sınırsız Para)

Avakin Life Mod APK (Kilitsiz, Sınırsız Para)
02.01.2021 18:45
0
A+
A-
Uygulama ismi Avakin Life – 3D Sanal Dünya
Yayımcı Lockwood Publishing Ltd
Boyut 106 milyon
Versiyon 1.051.01
MOD Bilgisi Ücretsiz Yapı / Tüm Öğeler
Alın gplayicon
Güncelleme 29 Nisan 2021

Avakin Life MOD APK , Para, Avacoin, Emoji gibi her şeyin kilidini açıp sınırsız alacağınız ve kişisel Avatar oluşturmanıza izin veren bir oyundur. Avakin Life Mod APK Avakin Life MOD Sürümünü paylaşıyoruz.

Yani bu oyunu buradan indirebilirsiniz. Günlük hayattan sıkıldınız mı? Bazen aile sizi azarlıyor ve bazen ev ödevinin baskısı zihninizi daha da kötüleştiriyor ve şimdi hayatınızı istediğiniz gibi yaşamak mı istiyorsunuz?

Ailenizde hiç kimse sizinle aynı fikirde değilse ve ne zaman sizi dinlemesini istiyorsanız, ancak düşüncelerinize değer vermiyorsa ve sonra arkadaşlarınıza gidip planınızı onlarla paylaşırsanız ve onlar da sizi dinlemeyi reddederse . Bütün bunlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Bütün bunlar neredeyse herkesin hayatında olur. Hayatında da benzer bir şey olduğunu biliyorum, bu yüzden bu oyunu seviyorsun. İşte bu yüzden Avakin Life Mod APK‘sini indirmek istiyorsunuz .

İhtiyacınızı görünce, Avakin Life 2021’in bu yazısını yazdık (MOD Menüsü, Kilitli Değil). Avakin Life Crack Game hakkında özellikleri ve nasıl indirileceği gibi eksiksiz bilgi alacağınız. Öyleyse önce Avakin Life 3D Virtual World APK’nin ne olduğunu öğrenelim. Ondan sonra size nasıl indireceğinizi anlatacağım.

Avakin Life MOD APK İndir

Avakin Life, yeni bir dünya inşa etme oyunudur. Dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinebileceğiniz ve hayatınıza sonsuza kadar güzel anlar katabileceğiniz.

Bu, herkesin günlük hayatını güzel, harika ve mutlu kılacak böyle bir kapıdır. Kötü bir ruh hali ile girdiğiniz yer. Ama bu kapının içine girer girmez. Sonra yeni bir hayat hissedersiniz. Gerçek hayatta yapamayacağınız, dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Avakin Life’ın tamamen size ait olan farklı bir dünyası var. Senin seçiminle her şeyin olduğu yerde. Kimse seni bir şey yapmaktan alıkoyamaz.

Avakin Life MOD APKda olduğu gibi 3D sanal dünya oluşturabilir ve Avakin Life avatarınızı yapabilirsiniz. Sanal arkadaş edinebilirsiniz. Siz de bu oyunda kişisel dairenizi oluşturabilir ve içinde partiler düzenleyerek arkadaşlarınızı dans edip öpüşebileceğiniz yerlere davet edebilirsiniz. Avakin Life oyunu Second Life’ınız olarak adlandırılabilir.

Ancak bu oyunda eksik olan bir şey var, tıpkı sadece 3 See dans ifadesine sahip olduğunuz gibi. Bunları artırmak için Uygulama İçi Satın Alma yapmanız gerekir. Aynı şekilde, daha birçok özellik içinde Ücretli tutulmuştur.

Ama endişelenmene gerek yok. Çünkü bu yazımızda sizler için sınırsız Avacoin, sınırsız emote ve sınırsız coin elde edeceğiniz Avakin life MOD APK’yı sizler için getirdik, böylece istediğinizi satın alabilirsiniz.

Avakin life Hacked Version ayrıca size tüm premium özelliklerin kilidini açacaktır. Bu da oyundan daha çok keyif almanızı sağlayacak. Öyleyse biraz Avakin Life MOD APK 2021 hakkında bilgi sahibi olalım.

Avakin Life MOD APK Nedir?

AVAKIN LIFE 3D Sanal Dünya oyunu, Lockwood Publishing Limited tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Bu, Android ve iOS için kullanılabilen bir Simülasyon Video Oyunudur. Ancak PC’de de oynayabilirsiniz. Bu oyunun Hacked sürümüne Avakin Life MOD APK denir Orijinal Avakin Life APK’sı değiştirilerek oluşturulur.

Kısacası, Avakin Life oyununun değiştirilmiş sürümünde tüm premium özellikler ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur. İşte bu yüzden bazı bilinmeyen geliştiriciler bu oyunu geliştirdi.

Avakin Life MOD APK’da kendi mekanınızı giydirebilir ve dekore edebilirsiniz. Avakin Life gibi ikinci hayatınızda açık daireleri ziyaret edebilir, evcil hayvanlarınızla ilgilenebilir, yeni kıyafetler inşa edebilir, seviye atlayabilir, animasyonlar kullanabilir, mobilya satın alabilir ve çok daha fazlasını ücretsiz yapabilirsiniz.

Genel olarak, hayatınızı mutluluk ve heyecanla dolduracak harika bir oyundur. Harika değil mi?

Sanırım şimdi bu oyunu indirmek istiyorsunuz. Elbette  Avakin Life MOD APK’yi indirmelisiniz ancak indirmeden önce, aşağıdaki tabloda yazmış olduğumuz telefonunuzda hangi telefona sahip olmanız gerektiğini ve ne kadar internet verisi olması gerektiğini bilmelisiniz.

Avakin Life Mod APK Özellikleri

Oyunu indirmek için verilen bilgiler yeterlidir. Ama Avakin Life Mod APK hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmeniz ve Avakin Life’ınızın tadını tam anlamıyla çıkarabilmeniz için özelliklerini paylaşıyorum. Bu arada, bu oyunu indirmen gerektiğine karar vermiş olmalısın.

Confuse iseniz ve Avakin Life APK’sını indirip indirmeyeceğinizi merak ediyorsanız. Ancak% 100 Garanti ile diyorum ki, aşağıda verilen özellikleri okuduysanız bu oyunu indirmeden devam edemezsiniz.

Hem bilge hem de açıklama Avakin Life MOD özelliklerini listeledik. En kısa sürede özellikleri öğrenmek istiyorsanız listeyi okursunuz. Daha derinlemesine bilgi edinmek için açıklamanın tamamını da okuyabilirsiniz.

Son Derece Harika Grafikler

Bir oyuncu, bir oyunun grafiklerini beğendiğinde, ancak o zaman oyunu daha fazla oynadığını ve grafikler beğenilmezse hemen indirip sildiğini çok iyi bilir. Bunu akılda tutarak, Avakin Life Mod APK, oyunda yüksek kaliteli Grafikler vermiştir ve insanlar da beğenmektedir. Yani bu oyunu bir kez indirip oynamalısınız.


Sınırsız Avacoin

Orijinal Avakin Life APK yardımıyla oyunu oynadığınızda, Avacoin’leri toplamak için çok çalışmanız gerekiyor. Seviye 5’e ulaştığınızda 500 avacoin ve 10. seviyede 1000 avacoin içeren Mısır Görevini tamamlamanız gerekiyor ki bu gerçekten oldukça zor. Ancak Avakin Life Hack APK’da, istediğinizi satın alabilmeniz için Sınırsız Avacoin bulacaksınız.


Minyatür Topluluklar İnşa Et

Bu Avakin Life MOD APK’da , dünyanın her yerinden insanlarla birlikte küçük topluluklar oluşturabilirsiniz. Kimlerle çok konuşabilirsiniz, ülkelerinizin sosyal sorunlarını tartışın. Karşı cinsten insanlarla zaman geçirebilirsiniz. Benzer şekilde, Avakin Life MOD Cracked APK ile bir topluluk oluşturarak çok şey yapabilirsiniz.


Sınırsız para

Sınırsız para ile Avakin Life MOD APK mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, aramanız bugün bitti. Çünkü bu, Zaten Sınırsız Para alacağınız gönderi. Bu yüzden durmaksızın oyunun tadını çıkarın, oyunda istediğiniz şeyden istediğiniz her şeyi satın alın. Second Life’ınızın keyfini kendi tarzınızda çıkarın.


Avakin Life’da sanal gerçekliği yaşayın

Avakin Life, 3 boyutlu sanal bir oyundur. Yani bunun hakkında konuşmaya gerek yok. Çünkü oyunu oynadığınız anda bu oyunun kişisel hayatınızı nasıl güzelleştireceğini anlayacaksınız. Oyunu oynadığınız zaman hayatınızın tüm sorunlarını unutacak ve keyif alacaksınız. Oyunu oynayarak hayatın gerçek eğlencesini yaşayacaksınız. Ayrıca en büyük sorunu dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla çözebileceksiniz.


Tümünün Kilidi Açıldı

Size söylediğim gibi Avakin Life Hacked’de Sınırsız Para, Sınırsız Avacoin alacaksınız. Aynı şekilde, zaten kilidini açacağınız daha birçok özellik var. Sınırsız İfadeler, Orijinal Oyunda satın almanız gereken örneklerden biridir. O yüzden beni dinle, bu oyunu hemen indirmelisin.


Avakin Life avatarınızı oluşturun

Oyunda bulduğunuz Avakin Avatarından memnun değil misiniz? Boşver dostum, sizi mutlu edecek her şeyi alacağınız hileli mod apk çünkü bu oyun, hayal kırıklığına uğramadan oyunun tadını çıkarabilmeniz için değiştirildi. Bu nedenle, oyunun kendisinde Avakin Avatar oluşturma özelliği. Bu harika bir oyun değil mi?


Arkadaşlarla Dans Et

Dans ve Kulüplere düşkün gibisin. Bu yüzden bu özellikleri çok dikkatli okuyorsunuz. Evet kardeşim, artık evde otururken klübün tadını çıkarmalısın çünkü evden çıkamıyorsun, değil mi? Bu yüzden Avakin Life Mod’u indir diyorum, bunda arkadaşlarınızla dans edip bol bol eğlenebilirsiniz.


Partilerin Düzenlenmesi

Partiler düzenlemekten çok hoşlanıyorsunuz. Gerçek bir parti düzenlemekten yorulmadınız mı, bu yüzden bir parti düzenlemek için Avakin life’ı indirin? Haha, sadece şaka yapıyordum çocuklar, evde ve oyunda da parti yapabilirsiniz. bu senin hayatın, istediğin yerde parti yap. Hayatın varsa mutlu yaşa. Ama gerçek hayatta parti organize edemeyenler var. Çünkü işleriyle çok meşguller. O insanlar endişelenmesin, Avakin Life MOD onlar için, istediğiniz kadar Partileri indirin ve organize edin.


Gerçek Hayatınızı Unutun

İşte Avakin Life MOD APK’nin özellikleri henüz bitmedi, her şeyden önce çok kullanışlıdır. Bu oyunda ancak oynadıktan sonra öğreneceğiniz birçok harika şey var.Örneğin karşı cinsle sohbet etmede sınırlama yok. Onlarla istediğiniz kadar konuşabilir ve kişisel yaşam sorunlarını çözmede ve hayatı kolaylaştırmada birbirinize yardımcı olabilirsiniz.

NE VAR NE YOK

  • Bazı harika görsel iyileştirmeler yaptık! Avakin Mağazasında öğeleri önizleyin ve sahip olduğunuz öğeleri daha net görün ve arkadaşlar ekranındaki küçük bir güncellemenin keyfini çıkarın. Ayrıca Yapım Makinesi de yenilendi!
  • Bazı oyuncular için sorunlara neden olan hatalar düzeltildi.

PUBG Mobil MOD APK

Kazanan Kazanan Tavuk Yemeği. Her PUBG Oyuncusu bunu her maçtan sonra ister. Ancak Pubg’da kazanmak için becerilere ihtiyacınız var. Yeni bir PUBG oyuncusuysanız yine de her maçı kazanabilirsiniz. Nasıl olduğunu bilmek ister misin? PUBG Mobile MOD APK’yı kullanabilirsiniz.

Avakin Life Mod APK Nasıl Kurulur

Avakin Life Mod APK‘sini nasıl indireceğinizi duyduğunuz anda çok heyecanlanmış hissediyor olmalısınız. Doğru mu söyledim Avakin Life Cheat APK çok iyi bir oyun olduğu için bu gerçekleşmiş olmalı ve bu oyunu indirmek de zor değil. Bir android telefona kurabilmek için DivyaNet’te verilen bu birkaç adımı izlemeniz yeterlidir.

Not – Verilen herhangi bir adımı izlemeden önce. android telefonunuzun bilinmeyen kaynak ayarlarını etkinleştirin. indirme sırasında da etkinleştirebilirsiniz.

Adım 1 – Öncelikle, Avakin Life APK’sinin play store sürümünü kaldırın ve indirmeye başlamak için aşağıda verilen indirme düğmesine tıklayın.

Adım 2 – İndirme düğmesine tıkladığınızda, bu Kırık sürümün doğrudan indirme bağlantısını göreceğiniz indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 3 – Bu doğrudan bağlantıya tıklayın ve birkaç dakika içinde oyun dosyanız telefonunuzda olacaktır. Şimdi sadece kurmanız gerekiyor.

Adım 4 – Avakin Life Crack APK Dosyasını bulmak için dosya yöneticinizdeki indirme klasörünün tarayıcınızdaki indirme bölümünü kontrol edin. Yüklemek için o dosyaya tıklayın.

Bu kadar. Şimdi bir şey yapman gerekiyor. Telefon ekranınızı kontrol edin. Avakin Life MOD APK simgesini görebileceksiniz .  Oynamaya başlamak için buna dokunun.

PC için Avakin Life APK İndir

Oyun sever misiniz, ancak her oyunu PC’de oynuyorsunuz ve PC’nizde Avakin Life oynamak mı istiyorsunuz (Windows 7, 8, 8.1, Windows 10)? Endişelenmeyin, kolayca da yapabilirsiniz.

  • İlk önce PC’nize herhangi bir Android Emülatörünü indirin, başka bir deyişle, Bluestacks For PC’yi buradan indirmenizi önereceğim.
  • Bluestacks’ı indirdikten sonra açın ve içinde Avakin Life’ı arayın.
  • Önünüzde yükleme seçeneğini görebileceksiniz, buna tıklayın ve PC’nizde Avakin Life APK’sinin tadını çıkarın.

Avakin Life Mod APK SSS

Aşağıda en sık sorulan sorulardan bazılarını yazdık. Bununla biz de cevaplar verdik. Herhangi bir sorunuz varsa yorum yapın, biz de cevaplamaktan memnuniyet duyarız.

Avaking Life Hacked apk kullanmak güvenli midir?

Evet, DivyaNet’te kullanımı güvenli olmayan herhangi bir modifiye uygulama yayınlamadığımızı size daha önce söylemiştim. Öncelikle her crack apk’nın tüm detaylarını sizin için kontrol ediyor ve sonra burada yayınlıyoruz.

Avakin Life Ücretsiz mi?

Evet, ücretsizdir ancak yalnızca Avakin Life Modded sürüm APK’sini indirirseniz, aksi takdirde tüm premium özellikleri kullanmak için orijinal apk’de Uygulama İçi satın alma seçenekleri vardır. Yani para harcamak istemiyorsanız Avakin Life Cracked APK’yi indirin.

Avakin Life Apk Mod’u masaüstünde oynayabilir miyim?

Avakin Life Apk Mod sürümünün PC sürümü yok, ancak yine de PC için Avaking Life MOD’u istiyorsanız. Öncelikle Masaüstünüze Android emülatörü kurmanız gerekir, bunun yardımıyla Avakin Life For PC‘yi indirebilirsiniz .

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.