bedava internet

Azar Görüntülü Sohbet Hilesi ve Azar Elmas Hilesi

Azar Görüntülü Sohbet Hilesi ve Azar Elmas Hilesi
07.02.2021 22:35
0
A+
A-

Azar Görüntülü Sohbet Hilesi ve Azar Elmas Hilesi; Son dönemlerin en popüler ve en çok tercih edilen görüntülü sohbet uygulamalarından biri olan Azar, hem yaşadığınız şehirdeki hem de dünyanın öbür ucundaki kişilerle görüntülü konuşabilmenize, yeni arkadaşlıklar kurabilmenize olanak tanıyor.

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden kolaylıkla akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz bu uygulama; boş zamanlarınızı en eğlenceli ve en keyifli şekilde geçirebilmenize öncülük ediyor.

Uygulamada kadın ve erkek üyelerle gönlünüzce sohbet edebiliyorsunuz.

Azar uygulamasında pek çok görüntülü sohbet sitesinden farklı olarak ekranı sola kaydırıyor ve tahmin edemediğiniz kişilerle kendinizi görüntülü konuşurken buluyorsunuz.

Ekranı sola kaydırdığınızda yepyeni insanlarla tanışma şansını elde ediyorsunuz.

Yalnızca yaşadığınız bölgede ikamet eden Azar üyeleri ile tanışmak ve sohbet etmek istediğinizde ise cinsiyet ve bölge filtrelemelerini kullanabiliyor, yaptığınız filtrelemeler sonrasında eşleşmelerde karşınıza çıkabilecek kişileri kolaylıkla eleyebiliyorsunuz.

Yani filtrelemede kadın seçeneğini kullandığınızda yalnızca kadın üyeler ile görüntülü konuşabiliyorsunuz.

Aynı şekilde filtrelemede bölge ya da şehir tercih ettiğinizde de size yakın bir yerde yaşayan kişilerle iletişime geçebiliyorsunuz.

Azar Görüntülü Sohbet Uygulamasına Nasıl Üye Olabilirsiniz?

IOS tabanlı akıllı telefonlarınız için Apple Store, Android tabanlı akıllı telefonlarınız için Google Play Store arama kutusuna Azar yazarak, uygulamayı hızlıca telefonunuza indirebilirsiniz.

Birkaç dakika içerisinde üyelik işlemlerinizi tamamlayarak, Azar’da yeni insanlarla sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Günümüzde 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Azar görüntülü sohbet uygulamasına üye olmanın avantajlarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

  • Uygulamada zamanla kendi arkadaş listenizi oluşturabilir, daha önce görüntülü sohbet ettiğiniz arkadaşlarınızı, uygulamada kolaylıkla bulabilirsiniz.
  • Program sayesinde üyelerle dilediğiniz zaman mesajlaşabilirsiniz.
  • Diğer Azar abonelerinin profillerine göz atmak istediğinde Azar Lounge kullanabilirsiniz.
  • Beğendiğiniz ve arkadaşlık kurmak istediğiniz kişilerin profillerini beğenebilirsiniz. Beğendiğiniz profiller, sizi geri beğendiğinde ise bu profillerle eşleşebilirsiniz.
  • Daha önce eşleştiğiniz kişilerle tekrar görüntülü sohbet etmek istediğinizde ise geçmiş görüşmeler sekmesini kullanabilir, tekrar aynı kişilerle görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Azar platformunda ekranı sola kaydırdığınız zaman, dünyanın ve ülkemizin farklı yerlerinde yaşayan, farklı kültürlere ve dillere sahip kişilerle eşleşebiliyorsunuz.

Azar uygulaması tarafından yapılan bu eşleşme esnasında dilini ve kültürünü hiç bilmediğiniz yepyeni kişilerle görüntülü konuşabiliyorsunuz.

Bu noktada yabancı dil bilmeniz de gerekmiyor. Yani yabancı dil bilginiz yetersiz olsa dahi Azar uygulamasındaki çeviri özelliği sayesinde size gönderilen mesajların anında çevirisini de yapabiliyorsunuz.

Azar uygulamasında eşleşmeler, uygulama tarafından gerçekleştirildiği için kimlerle sohbet edeceğiniz hakkında en ufak bir fikriniz olmuyor.

Görüntülü konuşmaların rastgele olması, sohbetlerin daha heyecanlı ve eğlenceli geçmesini sağlıyor.

Bununla birlikte uygulamada bir miktar ücret ödeyerek, kimlerle görüntülü sohbet edebileceğinizi kendiniz seçebiliyorsunuz.

Örneğin, sadece kadınlarla sohbet etmek istediğinizde uygulamada elmas satın almanız gerekiyor.

Aynı zamanda Azar’da abonelik başlatarak, pek çok ayrıcalıktan da yararlanabiliyorsunuz.

Kısacası yeni insanlarla tanışmayı, yeni arkadaşlıklar kurmayı seviyorsanız; Azar görüntülü sohbet uygulamasının tam da size göre olduğunu ifade edebiliriz!

Azar Değerli Taşları Ne İşe Yarıyor?

Azar uygulamasını kullanırken bölge ve cinsiyet vb. filtrelemeler yapabilmeniz ve sohbet etmek istediğiniz kişileri kendiniz belirleyebilmeniz için mutlaka uygulamadaki değerli taşlardan birini satın almanız gerekiyor.

Aksi halde eşleşmeler, yani kimlerle görüntülü konuşacağınız uygulama tarafından rastgele belirleniyor.

Şayet eşleşmeleri kendiniz yönetmek ve belirlemek istiyorsanız; o halde mutlaka elmas vb. değerli taşlardan belirli bir ödeme karşılığında satın almanız gerekiyor.

Azar’da yeni arkadaşlarla tanışmak, arkadaş listenize yeni kişiler eklemek istediğinizde de Azar değerli taşlarını kullanabiliyorsunuz.

Yani uygulamanın avantajlarından ve ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için değerli taşlardan satın alabiliyorsunuz.

Uygulamada Keşfet butonuna bastığınızda karşınıza ‘elmas’ simgesi çıkıyor.

Bu simgeye tıkladığınızda ise satın alabileceğiniz değerli taşları, bu taşları kullanmanın avantajlarını ve fiyatlarını görüntüleyebiliyorsunuz.

Kredi kartı bilgilerinizi girerek, elmasları hızlıca satın alabiliyorsunuz. Azar uygulamasında zaman zaman değerli taşları ücretsiz olarak kazanma şansınız da bulunuyor.

Örneğin, uygulama kurallarına uymayan hesapları şikayet ettiğinizde ve diğer kullanıcıları da bu hesapları şikayet etmeye davet edip, onları da teşvik ettiğinizde uygulama size hediye olarak değerli elmas verebiliyor.

Ancak yalan yani gerçek olmayan şikayetler söz konusu olduğunda ise uygulama tarafından hesabınızın askıya alınabileceğini de hatırlatmak istiyoruz.

Bu yüzden sırf elmas kazanmak için başkalarının profillerini şikayet etmekten kaçınmalısınız!

Azar VIP Üyelik Avantajları

Uygulamanın abonelerine tanıdığı ayrıcalıklardan biri olan VIP üyelik; kullanıcılarına herhangi bir ücret ödemeden yani elmas satın almadan eşleşmeler için bölge seçebilme, kullanıcı adlarını değiştirebilme, eşleşme esnasında ekranda beliren reklamları kaldırma vb. pek çok avantaj sunuyor.

VIP üyeler, farklı kameralar kullanabilecekleri gibi bulundukları konumları da farklı gösterebiliyorlar.

VIP rozetlerini açıp, kapayabilecekleri gibi bölge filtrelemesi sayesinde yalnızca diledikleri bölgedeki kullanıcılar ile eşleşebiliyorlar.

Azar uygulamasında VIP üye olabilmeniz için Keşfet butonuna tıkladıktan sonra ekranın sağ üst köşesinde yer alan Taş simgesine tıklamanız gerekiyor.

Böylelikle VIP üyelik satın alabiliyorsunuz.

Azar Görüntülü Sohbet Hilesi 2021

İnternette Azar görüntülü sohbet hilesinden nasıl yararlanabileceğinizden bahseden pek çok adres bulunuyor.

Hatta Youtube kanallarında bile görüntülü sohbet hilelerini anlatan videoları görebiliyorsunuz.

Görüntülü sohbet hilesi, Azar kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde elmas ve değerli taş satın alabilmeleri anlamına geliyor.

Yani kullanıcılar, Azar görüntülü sohbet hileleri sayesinde hiçbir ücret ödemeden eşleşmelerde bölge ve cinsiyet tercih edebiliyorlar.

Örneğin, İzmir’i bölge olarak seçebiliyor, cinsiyet filtrelemesini kadın yaptıklarında ise İzmir’deki kadın Azar kullanıcıları ile eşleşebiliyorlar.

Uygulamada rastgele eşleşmelerle karşılaşmak yerine kimlerle görüntülü sohbet gerçekleştireceğini seçmek isteyen pek çok kullanıcı, görüntülü sohbet yani elmas hilelerinden nasıl yararlanabileceklerini araştırıyorlar.

Sizler de internetteki hilelere göz atarak, bazı uygulamaları indirerek Azar sınırsız görüntülü sohbet hilesinden yararlanabilirsiniz.

Yani sınırsız elmas sahibi olabilir, dilediğiniz kişilerle bol bol konuşabilirsiniz.

Ancak birçok sitenin dolandırıcı olduğunu, amaçlarının yalnızca kişisel bilgilerinizi ele geçirmek olduğunu da hatırlatmak istiyoruz.

Bu yüzden de Azar görüntülü sohbet hilesi için apk indirirken oldukça dikkatli olmalı, güvenilir adreslerden bu uygulamayı indirmelisiniz.

Azar Hilesi Nasıl Yapılır

Azar hilesi yapmak için internette bir çok uygulama ve APK bulunmaktadır. Bunlardan biride herhangi birine seçerek azar elmas hilesi ve azar altın hilesi yapabilirsiniz. Azar kullanıcı adı yada ID yazıp göndermek istediğiniz elmas miktarını girmeniz yeterlidir. Ancak dikkat etmeniz gereken husus mutlaka uygulamayı iyi araştırmalısınız ve dikkatli olmasınız bazı uygulamalar telefona virüs bulaştırabiliyor.

Azar Elmas Hilesi

Azar elmas hilesi bir çok kişinin araştırdığı konulardan biridir. Ancak yapılan son güncelleme ile beraber bu türl hileler azar yönetimi tarafından kolay şekilde belirlenebiliyor. Azar elmas hilesi ve Azar altın hilesi yapmak için bir çok site ve uygulama bulunmasına karşın bu tür uygulamalar sizi dolandırarak mobil onay kodu istemektedir. Telefona gelen kodu girdiğinizde yüksek faturalar ödemenize neden olabilir.

Kesinlikle azar elmas hilesi ve azar altın hilesi yapmak için telefon numaranızı girmeyin ve onaylamayın.

Azar Hilesi Var Mı

Azar hilesi var mı sorusuna cevap vermek gerekirse ever azar hilesi var ama artık çalışmıyor. Daha önceleri kolay şekilde azar hilesi yaparak elmas ce altın alarak ücretsiz sohbet edilebiliyordu. Yapılan güncelemeler ile beraber bu tür hileli uygulamalar artık pek işe yaramaktadır.

Bilmediğiniz sitelerden asla azar elmas hilesi yada azar altın hilesi yapmayınız. Hile yöntemleri artık pek işe yaramamaktadır.

Elmas hilesinden yararlandığınızda bu durum, Azar tarafından fark edildiğinde ise üyeliğiniz sonlandırılabiliyor. Şayet üyeliğinizin sonlandırılma riskini göze alamıyorsanız, elmas hilelerinden uzak durmanızı öneriyoruz.

Bu yazımızda Azar görüntülü sohbet hilesi nedir? Ne işe yarar? sorularını yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Azar kullanıcısıysanız; konuya dair her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.