bedava internet

Bedava Amazon Prime Hesaplar (Güncel Liste)

Bedava Amazon Prime Hesaplar (Güncel Liste)
28.02.2021 10:01
0
A+
A-

Bedava Amazon Prime Hesapları kullanıcı adları ve şifreleri 2021. Dünyanın en büyük e-ticaret ağına sahip olan Amazon’u alışverişleriniz veya özel ilgi alanlarınız için kullanabilirsiniz. Amazon, aradığınız ürünü kolayca bulmanızı sağlayan bir e-ticaret sitesidir. Prime, özel indirimlerden veya promosyonlardan yararlanmanızı sağlayan bir üyelik türüdür.

Amazon Bedava Hesap ile bu üyelik ücretini ödemek zorunda değilsiniz. Web sitemiz, bir Amazon ana hesabı satın alarak sizin için ücretsiz olarak yayın yapmaktadır. Ücretsiz Amazon ana hesaplarını ve şifrelerini almanız için listeler hazırladık. Bunlar kullanıcılardan bağışlanan ve satın aldığımız hesaplardır.

Bedava Amazon Prime Hesapları ve Şifreleri 2021 

Aşağıdaki hesapların tümü web sitemizdeki bağışlanmış kullanıcılara aittir. Genellikle Ücretsiz Amazon Prime Hesapları 1 ay geçerlidir. İstediğiniz bir hesaba sahip olabilirsiniz. Ama lütfen sadece 1 hesap alın!

Amazon Prime Hesap Kimliği Şifreler
liktof.mondens5@gmail.com Darkiwodid42
divdagok5.mglt@gmail.com dingola1989
fremailzk.msonl@mail.com Oligropsmpo
gondor_opden@hotmail.com globelcon1
dircak.tobilcakn67@gmail.com büyük59296
silmtasy_5imasy@outlook.com 84756921534
windargo.pres@gmail.com efsrahfels572
dantela.faxa@mail.com daprexil1946

Amazon Prime Bedava Hesaplar Kullanıcı Adları ve Parolalar 2021

Ücretsiz bir amazon ana hesabı ve şifresi almak için bizi destekleyin ve kilidini açın. Bu bölümde yayınlanan tüm bedava amazon prime hesap kimliği ve şifreleri bize aittir. Tüm Amazon Prime hesapları 1 aylık premium üyelik içerir. Web sitemiz tarafından satın alınan bu hesaplar sizin kullanımınıza sunulmuştur. Lütfen sadece 1 ücretsiz hesap alın! Hesap almak için geç kalırsanız endişelenmeyin. Ücretsiz amazon ana hesapları günlük olarak güncellenecektir.

Bedava Amazon Prime Hesabınızın Ayrıcalıkları

Amazon Prime, özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde yaygın olarak kullanılan bir uygulamadır. Temel olarak online alışverişi tercih eden müşteriler için bekleme sürelerini kısaltmayı hedefleyen özel bir uygulamadır. Amazon Prime, ekstra ücret ödeyerek üyeliği “yükseltme” mantığı ile çalıştığı için özel bir uygulama olarak tanımlanmaktadır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan ve yenilikçi çözümlerle hem satıcı hem de alıcı taleplerini gerçekleştirmeyi başaran Amazon, Prime hizmetiyle de beklentileri karşılıyor.

Amazon Prime tam olarak nedir?

Amazon Prime hizmeti, özellikle çevrimiçi alışveriş sürecinde teslimat kısmını uzun süre beklemek istemeyen müşteriler için mükemmel bir alternatiftir. Prime üyelerine satın aldıkları ürünleri aynı gün veya ertesi gün teslim etme ayrıcalığını sunan hizmet, e-ticaretin müşteri için tek ve en sıkıcı aşaması olan bekleme süresini büyük ölçüde azaltıyor. Ülkemizde hizmet vermeye başlayan Amazon’dur. Ayrıca Amazon Prime, yalnızca teslimat sürecini hızlandıran bir hizmet değildir; Birçok farklı hizmet ve avantajı beraberinde getirir.

Amazon Prime Avantajları Nelerdir?

Bir hale geldiğinde Amazon Prime üyesi, birçok ek hizmetler yanı sıra sınırsız hızlı teslimat tamamen ücretsiz. Bunlar;

  • Twitch Prime: Twitch, dünyanın en çok kullanılan oyun platformlarından biri dünya, Prime üyelerine özel indirimler, kampanyalar ve çeşitli fırsatlar sunuyor.
  • Amazon Prime Video: Tıpkı Netflix gibi üyelerine sınırsız film ve dizi arşivlerinden yararlanma imkanı da sunuyor. Prime Video, dünyaca ünlü yıldızların yer aldığı yapımları ile özellikle Amazon Amerika ve Amazon Avrupa düşünüldüğünde Netflix’in en ciddi rakiplerinden biri olarak görülüyor. Prime Video’nun diğer avantajlarından biri de iOS’tan Android’e, Smart TV’den Xbox ve PS4’e kadar farklı platformlarla uyumlu olmasıdır.
  • Amazon Prime Music: Spotify’a benzer bir hizmet olan ve büyük bir müzik arşivine sınırsız erişim sağlayan Prime Music, dünyadaki birçok sanatçı ve türü kapsayan bir müzik kitaplığı görevi görür. Ayrıca Amazon’un bazı hizmetleri ek ücrete tabi olabilirken, Prime Music herhangi bir ekstra ücret ödemeden kullanılabilir.
  • Amazon Prime Reading: Prime üyelerine ücretsiz sunulan bir diğer hizmet olan Prime Reading, Amazon arşivindeki sayısız e-kitap ve e-dergiye herhangi bir kısıtlama olmaksızın erişim sağlıyor.
  • Amazon Fotoğrafları: Dropbox’a benzer bir hizmet olan Amazon Cloud, bulut tabanlı harici bellek hizmeti sunar ve sınırsız fotoğraf depolamanıza olanak tanır.

Gördüğünüz gibi, Amazon Prime sadece hızlı bir gönderim hizmeti değil, aynı zamanda tek bir hesap üzerinden Netflix, Spotify ve Dropbox hizmetlerine kolayca erişmenizi sağlar. Amazon Prime’ı kendi içinde çekici kılan bir diğer avantaj, üyelerine özel indirimlerdir. Prime üyelerine yönelik özel indirimler genellikle kaçırılmayacak fırsatlar sunar.

Amazon’da Satış Yapmaya Başlayın!

Son dönemin en popüler ticaret biçimlerinden biri olan e-ticaret fırsatlarından satıcı olarak yararlanmaya başlamak için Amazon’da bir hesap oluşturabilirsiniz. Ve ürünlerinizi dünyanın her yerine satarak kar edebilirsiniz. Hem ülkenizi hem de dünyayı kapsayan sınırsız bir satış alanına ve müşteri tabanına sahip olabileceğiniz Amazon’un tüm detaylarını öğrenmek için Amazon akademi ve Amazon kursu gibi Amazon rehberlerinden yararlanabilirsiniz. Veya doğrudan amazon.com’da “Amazon’da Satış” başlığı altında destek alabilirsiniz.

Yeni Güncellenen Bedava Amazon Prime Hesaplar 2021 

edigg_chen@hotmail.com
isvayh423
asvag_onda@hotmail.com
itrivalkga59
cartwalk_pando@hotmail.com
pcminonkwall
outrap_pish@hotmail.com
Wonanmock
hapy_vely@hotmail.com
Rasgihihpt
hastva_ong@hotmail.com
camtantin54
polgiya_acitay@hotmail.com
ipvcask1212
ilfitra_andua@hotmail.com
anovLGP
pitvack_entapil@hotmail.com
exvachimo92
dofwarn_ofta@hotmail.com
Evballyt964
tililan_guan@hotmail.com
PaDmsxak52
dogwayt_optra@hotmail.com
inavilka4op
englow_enua@hotmail.com
entabibap
fililan_angou@hotmail.com
pWOAMkmzk
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.