bedava internet

Bedava Apex Legends Hesaplar

Bedava Apex Legends Hesaplar
10.03.2021 09:50
0
A+
A-

Bedava Apex Legends Hesapları 2021 | 100+ Seviye Apex ŞifresiApex Efsaneleri,EA Games tarafından ücretsiz oynanmak üzere sunulan oyun, piyasaya sürüldüğü andan itibaren PUBG’nin en büyük rakiplerinden biri olmayı başardı. Birçok oyuncunun sevdiği yapım, PUBG‘ye göre daha düşük sistem gereksinimlerine sahip. Popüler oyun bilgisayarlarda 20.52 GB yer kaplıyor. Dosyaları ve güncellemeleri kaydetmeyi düşündüğünüzde, bilgisayarınızda en az 25 GB boş alan olduğundan emin olun. Bu oyun için geliştirilmiş hesaplar yayınladı. 100 seviye ücretsiz apex legends hesabı ile, oyuna doğrudan başlamak için listeden bir tane edinebilirsiniz.

Ücretsiz apex legends Hesapları , genel olarak yayın yapan web sitelerinden toplanmıştır. Yayınlanmış Apex legends Hesapları maksimum 100 seviyedir. Wraith heirloom ve knife accounts hesaplarını içerir. Apex Hesaplar sık ​​sık güncellenecektir.

Apex Legends Hesapları Ücretsiz 2021

Bedava Apex Legends Hesapları Şifreler
traniy.bang@gmail.com Oriva4927
rang.enty@mail.com 475113496
corfiela.xalt@mail.com Gtanblack61
dirfeny_pank@hotmail.com Kurinh39
cilirza.amtopa@gmail.com terolabva513
legends.manlo@gmail.com 214279145
purult.anciva@gmail.com raptegom4684

Bedava lol kodları

Ücretsiz Apex Legends Hesapları ve Şifreleri 2021 | 100 Seviye Giriş

Bedava apex efsaneleri hesapları 40 ila 100 seviyelerinden aralık aşağıda listelenmiştir. Hepsi rastgele listelenir. Listeden sadece 1 apex legends ücretsiz hesap alarak, diğer ziyaretçilerin bir hesap almasını kolaylaştıracaksınız. Ücretsiz apex legends hesapları listesinin kilidini açmak için, sadece kilidini açın.

Apex Legends Oyun Detayları | Yeni Başlayanlar İçin Rehber ve Özel Taktikler

Oyunda bomba patlatan Apex Legends endüstrisi, özellikle PUBG ve Fortnite ve geçen haftaki “battle royale” türü oyunların son trendi, Twitch görüntüleme oranlarında rakiplerini çoktan geride bıraktı.

Apex Legends nedir? Nasıl oynanır? Başlangıç ​​ipuçları nelerdir? Bu yazıda, Apex hakkında yeni başlayanlar için birkaç ipucu vereceğiz.

Apex Legends, Titanfall’un yapımcısı Respawn tarafından yaratılan yeni ‘Battle Royale’ oyunudur. Apex Legends’ı diğer battle royale’den ayıran iki özellik var. Bunlardan biri, “Efsaneler” olarak adlandırılan, farklı özelliklere sahip sekiz karakter sınıfını dahil etmiş olmasıdır. İkincisi, ölü olsalar bile takım arkadaşlarını yeniden canlandırma yeteneğidir.

Apex Legends bu türe farklı özellikler getirmiş olsa da nihayetinde bir battle royale oyunu yani PUBG ve Fortnite gibi oyunlarda tecrübesi olan oyuncular oyunun arayüzüne alışabiliyor ve bir gün içinde kolayca oyuna adapte olabiliyor.

Battle royale oyunlarının altın kuralı olan “konumlandırma” da bu oyun için çok önemli bir rol oynuyor. Yüzüğün (Mavi bölge) nerede kapandığını ve rakiplerinizin hangi tarafta ilerlediğini bilmek size büyük bir avantaj sağlar.

Oyuna başladığınızda size tavsiyem haritanızı açıp geminin “açılan gemi” gibi görünen rotasına bakmanız. Bir süre sonra o gemi haritada gösterilen yere iner, ancak gemi inmeden önce oyuncular o gemide savaşmaya başlarlar. Bu yüzden, gemi rotası üzerindeki bölgeleri karaya çıkarmak ve yağmalamak istiyorsanız, muhtemelen gemiden atlayıp köyünüze gelecek bir ekip olduğunu aklınızda bulundurmalısınız. İpuçlarımızı denemek için ücretsiz apex legends hesaplarından birini edinebilirsiniz.

Sizin için doğru silahı bulun

Apex Legends’da birçok farklı silah türü var. Size tavsiyem ilk oyunlarınızdaki tüm silahları denemek ve size en uygun olanı bulmak. Eğitim modundaki hedefler size geri ateş etmediğinden, onları orada denemeniz olası değildir.

Silahlarda bir diğer kriter de mermi odasıdır. AR (saldırı tüfeği) dediğimiz tam otomatik silahların bir oyuncuyu öldürmek için diğer oyunlardan daha fazla mermi kullandığı gerçeği. Sanırım sebebini tahmin ettin. Hayatın dışında zırhında kendi kalkanı var. Zırh üzerindeki kalkanı sıfıra indirseniz bile başa çıkmanız gereken bir hayat var. Bu nedenle size tavsiyem, ilk olma hedefiniz varsa yanınızda bol bol mermi bulundurun. Su gibi eridiğinden emin olabilirsiniz.

Dolum sistemi

Oyunda iki tür iyileştirici öğe vardır. Biri karakteriniz için, biri zırhınız için. Kişisel olarak, yelekler ve kasklar hayatınızdan daha önemlidir (artık değil). Bunun iki nedeni var:

Her şeyden önce, zırhınızı dolduran eşyalar, sağlığınızı yeniden dolduran eşyalara göre çok daha hızlı kullanılabilir. En basit haliyle, Shield Cell (kalkanınızı dolduran gri öğe) 3 saniye sürerken, şırıngalar 5 saniye sürer. İkincisi, hasar aldığınızda zırhınız sağlığınızdan önce azalır. Zırhınız sağlığınız için birincil öneme sahip olduğundan, eşyaları toplarken çok sayıda zırh yenileyici eşya satın aldığınızdan emin olun.

Her Efsanenin kendine has özellikleri vardır

Apex Legends’ı yazımın başında bahsettiğim diğer battle royale’den ayıran özelliklerden biri de her karakterin kendine has özellikleri olmasıdır. Takımda belirli bir rol oynayan her karakterden, seçtiğiniz karakterlere göre savaş taktiklerinizi seçmeye kadar ciddi bir öneme sahip.

Cebelitarık oynuyorsanız taktik bir kalkan ile takımınızın yanında oynayabilir ve takımınızın ciddi hasar görmesini önleyebilir, ortadaki arkadaşınızı hasar almadan diriltebilirsiniz.

Lifeline oynuyorsanız, ekibinizden size tüm “nihai hızlandırıcıları” vermesini isteyebilirsiniz (bu, ultinin yeniden doldurma hızını% 20 artırır), bu şekilde çok daha fazla bakım paketi fırlatabilirsiniz (hava damlaları gibi) PUBG’de) bir oyunda nihai gücünüzle çağırabilirsiniz. çok daha iyi hale getirebilirsin.

Karaktere Dayalı Apex Legends Taktikleri

 1. Sıfırdan başlıyorsanız, bir tazı veya cankurtaran halatı deneyin.
 2. Wraith konusunda uzmanlaşın. birçok güçlü özelliğe sahiptir. pasif, yetenekli ve nihai galibiyet maçları. bence oyundaki en op karakter.
 3. Tek başınıza oynarsanız, takımınızda iyi bir oyuncu varsa, onları koruyun, tek başlarına oyun kazanacaklar.
 4. Wingman ve eva-8 auto erken oyunda güçlü, düz çizgi veya spitfire ve geç oyunda barış koruyucusu. Halka dar bir alanda kapanmazsa, barış muhafızı yerine uzun yay çağırsanız iyi olur.
 5. Silahlarınıza eklemeler bulmaya çalışın. Örneğin kafatası delici, kanat adam için çok önemlidir.
 6. Geç oyunda mastiff bulursanız, kullanmayın. Peacekeeper, en azından bence çok daha iyi bir av tüfeği.
 7. Seviye 3 bir kask, zırh ve sırt çantası bulmaya çalışın, kalkan ve sağlık yenileyici eşyalar bulduğunuzda onu kaçırmayın.
 8. Takımınız kötüyse, ölüyü kurtarmak için kendinizi riske atmayın, en azından ilk 3’e girebilirsiniz, eğer şanslıysanız şampiyon bile olabilirsiniz.
 9. Yeni başladıysanız, mümkün olduğunca çatışmaya girin, savaşmadan silahlara alışamazsınız.
 10. Hangi karakteri oynarsanız oynayın, özelliklerini bolca kullandığınızdan emin olun. sonuçta ücretsiz.
 11. Yaşam çizgisi oynuyorsanız, nihai hızlandırıcıyı bulduğunuzda satın alın ve hemen kullanın.
 12. Tüm battle royale oyunlarında olduğu gibi yüzük ile oynayın, yüzük arkadaşınızdır.

Apex Legends sistem gereksinimleri

Önerilen Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7

RAM: 8 GB

GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290

GPU RAM: 8 GB

SABİT SÜRÜCÜ: Minimum 22 GB boş alan

CPU:  Intel i5 3570K veya eşdeğeri

Minimum sistem gereksinimleri;

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7

EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7730

EKRAN KART RAM: 1 GB

CPU: Intel Core i3-6300 3.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Dört Çekirdekli İşlemci

RAM: 6 GB

SABİT SÜRÜCÜ: Minimum 22 GB boş alan

Bedava Apex Legends Hesapları (2021)

bilgdig_tm49@hotmail.com
firitvaK5M
egram_tpy94@hotmail.com
74652348
agvaysh_world@hotmail.com
epivalny9201
hack_pilk@hotmail.com
entvack59
sniplaow_antal@hotmail.com
gzplmn2
spanis_lol59@hotmail.com
itripixal4827
diribtax_enam@hotmail.com
tutGPoka
ponponovag@gmail.com
aBTapxml59
oftrap_antral@hotmail.com
entavak555
cirtvay_ountvag@hotmail.com
96421358
adah_terant@hotmail.com
Pmzaywal98
stirivan_enzo@hotmail.com
MzlK49AM3
filitra_amack@hotmail.com
592864236
dogga_wayhes@hotmail.com
ipaxak492
hucvask_etila@hotmail.com
ezvaxk406
dirtran_opsk@hotmail.com
ilikfaxai
craysiv_uyart@hotmail.com
Tpaoxaklk
Comments

No comments yet, be the first filling the form below.