bedava internet

Bedava Disney Plus Hesaplar (Güncel Liste)

Bedava Disney Plus Hesaplar (Güncel Liste)
28.02.2021 18:19
0
A+
A-

Ücretsiz Bedava Disney Plus Hesapları 2021 | Disney + 1 Aylık Ücretsiz Şifreler ; Disney Plus çevrimiçi akış sunan dijital bir akış hizmetidir. Tıpkı netflix veya Apple TV + hizmetleri gibi, içeriğe dijital olarak erişmenizi sağlayan bir hizmetten bahsediyoruz. Serviste Marvel, Walt Disney, Pixar gibi çok önemli bazı isimlerin prodüksiyonları yer alıyor.

Disney plus aboneliğiyle yayınlanan filmleri aylık bir ücret karşılığında izleyebilirsiniz. Ziyaretçilerimizin talebi üzerine, sizin için Disney + hesaplarını ve şifrelerini yayınladık. Yaklaşık 1 aylık kullanım süresine sahip Disney plus ücretsiz hesaplarına web sitemizden kolayca erişilebilir. Bundan sonra , internette tiktok, disney plus ücretsiz hesap bilgileri ve uk gibi ücretsiz bedava disney plus hesapları ve şifrelerini aramanıza gerek kalmaz . İnternetkazan.com Ücretsiz Hesap  ile yüzlerce kategoride uygulama ve oyun hesapları bulabilirsiniz.

Bedava Disney Plus Hesapları 2021

Yayınlanan tüm hesaplar kullanıcılardan ve disney + resmi web sitesinden satın alınmıştır. Çoğu ücretsiz Disney + Hesabı’nın 1 aylık kullanımı vardır.

Ücretsiz Disney + E-posta Adresleri Şifreler
vantoges.ontsa@gmail.com 5241852327
daly.bick@gmail.com wnaifix496
disneyy.toys4@gmail.com otrabix1227
emdivba.gole@mail.com Altı refol895
sincivask_pmas@hotmail.com Ibrohmblos
cays_dimcik@outlook.com grond4934
dics.odvim@gmail.com c592p0357
eydarha.yunsh@gmail.com sinfporl5
edoga.exblet@mail.com mürettebat

Disney Plus Ücretsiz Hesap | 2 Aylık Ücretsiz Disney + Plus

Listelenen ücretsiz disney plus hesaplarının 2 aylık aboneliği vardır. Hesaplar her gün bu sayfada güncellenecek ve yayınlanacaktır. Bedava Disney plus hesabı almaya geç kalırsanız, yarın tekrar ziyaret edebilirsiniz.

Hesaplar sınırlı olduğundan lütfen yalnızca 1 ücretsiz Disney Plus hesabı edinin.

Disney Plus Nedir?

Disney Plus Platformu Neden Çıktı?

Dünyanın en büyük eğlence şirketi, Star Wars, Marvel ve Pixar filmlerini içeren bir ürün ve yaklaşık 400 çocuk filminden oluşan bir kütüphane ile popülerlik kazanabileceğini düşünüyor, şirket en iyi film ve TV şovlarıyla dolu.

Son dönemde online TV pazarında ciddi bir rekabet olduğunu söylemek mümkün. Netflix’in şu anda lider olduğu pazarda, Apple ve Disney gibi yeni oyuncuların yanı sıra HBO gibi kanallar da dikkat çekiyor. Netflix’in dünya çapında önemli sayıda kullanıcısı olmasına rağmen, piyasaya sürülen yeni platformlar dengeyi değiştirecek gibi görünüyor.

Geçtiğimiz aylarda Apple, çevrimiçi TV platformu Apple TV + ‘ı piyasaya sürdü ve aniden gündemi oluşturdu. Şimdi, Disney’in merakla beklenen platformu Disney + aktif olarak kullanılabilir durumda. Walt Disney Co., neredeyse asırlık bir eğlence devini akış endüstrisinde bir lidere dönüştürmek amacıyla Salı sabahı erken saatlerde Disney + platformunu başlattı.

Disney Plus’ın aylık fiyatı 7 dolar

Disney dahil büyük şirketlerle dolu bir pazara giriyor, Netflix, Amazon ve Apple. Platformun gelecekte AT&T ve Comcast gibi rakipleri de olacak. Dünyanın en büyük eğlence şirketi, Star Wars, Marvel ve Pixar filmlerini içeren bir ürün ve yaklaşık 400 çocuk filminden oluşan bir kütüphane ile popülerlik kazanabileceğini düşünüyor, şirket en iyi film ve TV şovlarıyla dolu. Ayda 7 dolar fiyatla satışa sunulan Disney +, şirketin beş yıl içinde dünya çapında 90 milyon aboneyi çekebileceğine dair bir bahis demek de mümkün.

Disney ile yapılan anlaşma sayesinde 19 milyondan fazla Verizon müşterisi ilk yıl hizmeti ücretsiz olarak alabilecek. Bu arada, Disney hayran kulübü üyeleri, üç yıllık abonelik için ayda 4 dolardan daha az ön ödeme yaptı.

Disney, ürünü olabildiğince çok insan için erişilebilir hale getirmek istiyor. Müşteriler, şifrelerini aile başına 10 cihaza kadar saklayabilecek ve aynı anda dört film veya TV programı izleyebilecek. Marvel ve yeni satın alınan National Geographic kanalı dahil olmak üzere şirketin ana markalarının adını taşıyan beş ana bölümden oluşmaktadır.

Filmler ve TV şovları Disney + hesaplarında aynı anda yayınlanmayacak

Disney + ‘da dizi, Netflix gibi tek seferde değil, her hafta bölüm olarak yayınlanacak Disney ürün içeriği ve pazarlama sorumlusu Ricky Strauss’a göre programlar, Pasifik saat diliminde Cuma günleri 12: 00’de yayınlanacak.

Aboneler, Disney +, ESPN + ve Hulu’nun reklam destekli sürümünü içeren bir paketi 12,99 $ karşılığında satın alabilecekler. Bu üç hizmet, tek tek satın alındığında aylık 18 dolara mal oluyor.

Disney Plus 54,5 Milyon Üyeye Ulaştı

Disney Plus, Salı günü yaptığı duyuru ile toplam 54,5 milyon aboneye ulaştığını duyurdu. Disney’in tema parklarının ve diğer işletmelerin kapatılmasıyla ilgili sorunlar Disney + tarafından hafifletiliyor gibi görünüyor.

8 Nisan 2020’den bu yana 4,5 milyondan fazla abone kazanan şirket, beklenenden çok daha hızlı büyüdü. Disney’in CEO’su Bob Chapek, insanlar karantina altında evlerinde kilitli kaldıkça Disney Plus’ın değerinin tüketiciler için çok arttığını söyledi.

Pandemik aksaklıklara rağmen, Disney Plus Batı Avrupa’daki çıkışını Mart ayı sonunda yaptı. Daha sonra Hint bölgesine yayılan Disney +, Chapek, İskandinav ülkeleri, Belçika, Lüksemburg ve Portekiz için yakın geleceğe işaret ediyor.

Reklam gelirlerinde düşüş bekleyen Disney, duyuruların ardından hisse değerlerinde% 2,7 düşüş yaşadı. Online film ve dizi platformları salgın nedeniyle büyümeye devam ederken, Netflix’in abone tabanı 180 milyonu aştı. Netflix şu anda sektördeki liderliğini sürdürüyor. Disney Plus, 4 Mayıs’ta abone tabanını 54,5 milyon olarak açıkladı.

Disney + Şirketi Yakında Büyüyor

Yaklaşık 6 aydır hayata tutunamayan Disney Plus, ilk 5 yılda 50 ila 100 milyon aboneye ulaşmayı planlıyordu. Ancak bu kadar kısa sürede 54,5 milyon aboneye ulaşan Disney’in henüz birçok ülkede hizmete başlamamasına rağmen yüzü gülüyor olmalı.

Disney Plus Türkiye için ne zaman hizmet vermeye başlayacağı henüz belli değil. Platform Kasım ayında ABD, Kanada ve Hollanda’da yayına başladı.

4 Mayıs 2020’de Yıldız Savaşları Günü’nü kutlayan Disney +, aylık 6,99 ABD doları ve yıllık abonelik için 69,99 ABD doları fiyat etiketine sahiptir. COVID-19’un Disney’e yaklaşık 1,4 milyon dolar zarar verdiği düşünülüyor. Ülkemizde 130.000’den fazla kişiye bulaşan ve dünya çapında 3,5 milyon vaka sayısına ulaşan hastalık, tüm dünyaya yayılmaya devam ediyor.

Disney +, karantinadan yararlanan tek isim değil. Netflix, karantina sayesinde dünya çapında büyük ilgi gören Extraction filminin ikincisini çekmeye hazırlanıyor. Senaryo çalışmasını başlatan ekip çok fazla detay vermemiş olsa da yine 2 saat aksiyon dolu bir şekilde bizi yaşatacak gibi görünüyor.

Ücretsiz Disney Plus Hesap İncelemesi

Aylık 6,99 ABD doları abonelik ücreti alacak olan Disney Plus hesabı, standart abonelik için 9 ABD doları, HD çözünürlükte iki cihaz için 13 ABD doları ve 4K destekli 4 cihaz altında çalışan bir abonelik için 16 ABD doları alacak. Disney Plus aktif olduğunda, kullanıcılar hesaplarında 7 farklı profil oluşturabilecekler.

Disney Plus ile ilgili merak edilecek noktalardan biri de Türkiye pazarına girdi. Disney Plus, Türkiye’nin pazara gireceğine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor; ancak tarihin konusu belirsizdir. Aynı zamanda Türkiye’de ve dünyada faaliyetlerin geçtiğini bugün söylemek oldukça zor. Ancak Disney’in bu hizmeti iki yıl içinde tüm dünyada başlatmayı planladığı biliniyor.

Disney + Üç Yeni Dizi: The Mandalorian, She-Hulk and Moon Knight

Disney kısa süre önce She-Hulk ve Moon Knight dizilerini D23 etkinliğinin bir parçası olarak duyurdu. Bu diziler Disney Plus platformunda yayınlanacak. Çizgi romanların popüler kahramanlarından Jennifer Walters (She-Hulk), Marvel evrenine ilk olarak 1980’lerde katıldı. Bruce Banner’ın avukatı ve kuzeni olarak tanıtılan Walters, Banner’dan kan nakli sonucunda She-Hulk’a dönüştü.

Moon Knight, Marvel çizgi romanlarındaki belki de en ilginç karakterlerden biridir. Gerçek adı Marc Spector olan karakterimiz, paralı asker olarak gönderildiği Mısır’da ağır yaralandı. Mısır çöllerinde ölüme terk edilen Spector, daha sonra ay tanrısı Khonshu tarafından kurtarılır ve hayatta ikinci bir şans elde eder. Bu olaydan sonra Spector, Khonshu’nun Dünya’daki avatarı olur ve gücünü Ay’dan alan mistik bir kahramana dönüşür. Çoklu kişiliğiyle öne çıkan Moon Knight karakteri, çizgi romanlarda önemli bir yere sahiptir.

Mandolorian TV Dizisi

Bir diğer sürpriz ise ilk Star Wars dizisi olan The Mandalorian. Yayınlanan fragman, Mandalore gezegeninden kahramanı gösteriyor. Bu yalnız savaşçı galaksinin bir ucundan diğer ucuna sürekli dolaşır. Dizinin yaratıcısı Jon Favreau, Yeni Cumhuriyet’in hiçbir gücünün onu durduramayacağını belirtiyor ve fragmanda yer alan sahnelere baktığımızda bu söylemin boşuna olmadığı dikkat çekiyor.

Geride bıraktığımız gün canlı yayına giren Disney + platformu, fantastik hikayeleri seven izleyiciler tarafından karşılandı. Marvel içeriğinin yanı sıra özellikle The Mandalorian, Disney’in ürettiği içeriğin çoğunu yayınlayan platformda beklenenden daha fazla beğenildi. Şimdi, Marvel’in platformun lansmanında hangilerini yayınladığı belli.

Disney Plus’ın hangi Marvel içeriği var?

Popüler Marvel filmlerine ek olarak, Disney + platformunda animasyon serileri de dahil olmak üzere 24 Marvel içeriği mevcuttur. Disney + platformunda yayınlanan Marvel dizisi aşağıdaki gibidir;

Filmler

 • Iron Man
 • Iron Man 3
 • Thor: The Dark World
 • Guardians of the Galaxy
 • Avengers: Age of Ultron
 • Ant-Man
 • Captain Marvel
 • Avengers: Endgame

Canlı – Aksiyon TV dizisi

 • Marvel’s Hero Project: Disney+
 • Agent Carter
 • Agents of SHIELD
 • Inhumans

Animasyon dizileri

 • Spider-Woman
 • Spider-Man (1981)
 • Spider-Man and His Amazing Friends
 • X-Men (1992)
 • Fantastic Four
 • Iron Man
 • The Incredible Hulk
 • Silver Surfer
 • Spider-Man Unlimited
 • Avengers: United They Stand
 • X-Men: Evolution
 • Fantastic Four: World’s Greatest Heroes
 • Wolverine and the X-Men
 • Iron Man: Armored Adventures
 • Avengers: Earth’s Mightiest Heroes
 • Ultimate Spider-Man
 • Avengers Assemble
 • Hulk and the Agents of SMASH
 • Guardians of the Galaxy
 • Spider-Man (2017)

Disney Plus Free Account 2021 

eltaxix.apirta@mail.com
anoglivazx32
tilva.apick@mail.com
Stribalwck
guvray.anylok@mail.com
42925538
strivay.ound@mail.com
ahbariSak4
powary.lona@mail.com
Azcivamixk
dagga.way@mail.com
ManxAL4PMak
trivax.epit@mail.com
tribapmona49
sritvis.aly@mail.com
confulaVale
untra.jhon@mail.com
Yminavaxka
application.iraly@mail.com
Casvilam
actrois.crossis@mail.com
Tripvaly84
pirilask.nonn@mail.com
epokalksik
piscaxy@mail.com
czyilkman63
cirickle.omg@mail.com
trillavenual01
Comments

No comments yet, be the first filling the form below.