Bedava Hotspot Shield Hesapları

Bedava Hotspot Shield Hesapları
11.03.2021 09:46
0
A+
A-

Bedava Hotspot shield Hesapları 2021; VPN genel bir isimdiriki istemci arasında özel bir erişim oluşturan sistemlere verilir. VPN kurulduğunda, kullanıcı internete başka bir yerden bağlanıyormuş gibi davranabilir. Bu, özellikle erişimin engellenmesi ve internetin yavaşlatılması gibi durumlarda kullanıcıların internette rahatça gezinmesine olanak tanır. Gizliliğin önemli olduğu bu yıllarda, güvenliği artırmak için bazı durumlarda vpn kullanılabilir. Günümüzde birçok VPN hizmeti olmasına rağmen, hepsi iyi bir hizmet sağlamıyor. Çoğu vpn uygulaması ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürüm sunar. Elbette ücretsiz sürüm, sınırlı veri trafiğine izin verdiği için çok verimli kullanılmıyor. Hotspot Shield VPN, kullanıcıya ücretsiz ve premium sürümler sunar. Çoğu kullanıcı ücretsiz sürümden fazla yararlanamıyor ve ücretli (premium) sürümü satın almak istiyor.

Bazı insanlar hotspot shield vpn gibi uygulamalar için ödeme yapmak istemiyor . Sizin için bedava hotspot shield premium hesapları ve şifreleri yayınladık . Web sitemiz yayınladığımız bu hesaplar için 1 aylık ücret sağladı. Hotspot shield premium hesaplar ücretsiz olarak erişebileceğiniz premium hesaplar sizler için hizmete sunulmuştur.

Bedava Hotspot Shield Hesapları 2021

Listelenen bu hesaplar her gün güncellenecek ve web sitemizde yayınlanacaktır. Lütfen herkesin bir hesap alması için 1 ücretsiz hotspot shield hesabı edinin. Hesap almakta geç kaldıysanız, yorum yazarak özel bir hesap talep edebilirsiniz. Ekibimiz ücretsiz etkin nokta kalkan hesabınızı 3 saat içinde gönderecektir.

Hotspot Shield Free Email Addresses Şifre
travel.spongia@gmail.com eggyslokme
lokray_pimyposk@hotmail.com dvirdaok1145
etrahs.texina426@gmail.com 5757528894
pvibna.golgay@mail.com cristiano.5o6

Hotspot Shield Bedava Premium Hesap Ücretsiz Listesi 2021

Premium hotspot shield hesapları ve şifreleri aşağıdaki listede yayınlanmıştır. Hotspot shield premium hesaplarının 1 aylık kullanım ücreti freeaccountgo tarafından ödenmiştir. Hesaplar sınırlı olduğu için kilitledik. Kilidi açmak için herhangi bir düğmeyi kullanmanız yeterli olacaktır.

Ücretli VPN’le Ücretsiz VPN Arasındaki Fark

Ücretsiz Vpn hizmetleri sunan çoğu şirketin yasa dışı olduğu konusunda sizi uyarıyoruz. Yetkisiz VPN şirketlerinin sunduğu hizmetler konusunda dikkatli olmakta fayda var. Aksi takdirde, istemeden de olsa güvenlik ve mahremiyet konusunda zor durumda olabilirsiniz. Çünkü bu tür hizmetlerin sunucularının güvenliği ücretli Vpn hizmetlerinden daha düşüktür. Peki bir VPN şirketinin yasal olup olmadığını nasıl anlarız? İşte bazı ipuçları:

  • Web sitesinde firma hakkında detaylı bilgi yazıyor ve incelemeye açık bilgiler var.
  • Alan adı eski ve güvenilirdir.
  • İletişim bilgileri gerçektir (Test ettiğinizden emin olun)
  • Ekstra hizmetler için ücretli paketler

Ücretsiz ve ücretli VPN hizmetleri arasında hizmet kalitesinde fark vardır. Bu bilinen bir gerçektir. Genel VPN incelememizdeki ana konuları kullanarak farkı açıklamaya çalışacağız:

Güvenlik

VPN kullanmanın temel amacı olan güvenlik için ücretsiz VPN hizmetlerini ve Ücretli VPN hizmetlerini karşılaştırmaya gerek yoktur. Çünkü ücretli hizmetler, güvenlik seçenekleri açısından her zaman bir adım öndedir. Ücretsiz Vpn hizmetleri genellikle PPTP ve biraz LSTP protokolü kullanır. Bu yüzden yavaştırlar ve güvenlik açıkları oluşturabilirler. Ücretli hizmetler, askeri standartlarda 256 bit AES şifreleme dahil olmak üzere OpenVPN, IPsec, IKEv2 gibi birçok protokol kullanır.

Gizliliğinizi VPN ile Koruyun

Kullandığınız internet hattının servis sağlayıcısı (ISP – İnternet Servis Sağlayıcısı) internetteki tüm hareket akışınızın verilerini 3. parti firmalara satabilir. Bunu yapmayan neredeyse hiç ISS yok. Örneğin, güzellik malzemeleri satan bir şirket, ISS’den bilgi satın alabilir ve bu konuyla ilgilenen kullanıcıların reklamını yapabilir ve bu tür siteleri sık sık ziyaret edebilir. Bu, her şirketin kullandığı reklam yöntemlerinden biridir. Yani gizlilik sorunlarınız olabilir. Bunu önlemek için kesinlikle bir VPN kullanmalısınız.

Hız

Ücretli VPN servis sağlayıcıları, çoklu ve bölgesel sunucu desteği ile hız limitlerini her zaman en üst seviyede tutmaya çalışırlar. Ancak ücretsiz sağlayıcılar genellikle yüz binlerce kişinin aynı anda bağlandığı sınırlı sunucularla hizmet verir. Bu nedenle elbette bu anlamda hiçbir karşılaştırma yapılamaz.

Konum ve Kullanılabilirlik

Ücretsiz VPN hizmetleri genellikle bir veya birkaç bölgeden sınırlı sayıda sunucuyla hizmet verirken, Ücretli hizmetler yüzlerce ülkede bulunan binlerce sunucuyla hizmet verir. Ülke bağlantılarının sayısı genellikle 30 ile 150 arasında olabilir. Sunucu numaraları 500 ile 2000 arasında değişir.

Limitler

Ücretsiz VPN’lerin her zaman bir kullanım kotası vardır. Hizmeti bu sınırın ötesinde kullanamazsınız. Ancak durum, ücretli VPN’ler için farklıdır. Birçoğu sınırsızdır ve bant genişliği sınırı yoktur.

Destek ve Uyumluluk

Tüm cihazlar ve işletim sistemleri ile% 100 uyumlu olan ücretli VPN servislerinin müşteri desteği de oldukça hızlıdır. Boyunca 24/7 destek sağlar. Ancak aynı şeyi ücretsiz Vpn hizmetleriyle söyleyemeyiz. Destek süresi oldukça uzundur ve birçok cihazda – işletim sisteminde sorun yaşayabilir. .

Sonuç

Yukarıdaki değerlendirme, Ücretli ve Ücretsiz Vpn hizmetlerinin genel tanıtımıdır. Karşılaştırmaya ve tercihinize siz karar vereceksiniz. Gizlilik ve güvenlik için doğru seçimi yapmanızı tavsiye ederiz.

Hotspot Shield Premium Free Account ! 2021 

strivay.ound@gmail.com
ahbariSak4
edigg.chen@gmail.com
isvayh423
hapy.vely@gmail.com
rasgihihpt
englow.enua@gmail.com
entabibap
fililan.angou@gmail.com
pWOAMkmzk
outrap.pish@gmail.com
Wonanmock
hastva.ong@gmail.com
camtantin54
dofwarn.ofta@gmail.com
evballyt964
cilik.tranig@gmail.com
Zalgihax58
asvag.onda@gmail.com
itrivalkga59
cartwalk.pando@gmail.com
pcminonkwall
clogra.walgt@gmail.com
drakitn99
cant.paworak@gmail.com
Danmaxal4
tilva.apick@gmail.com
stribalwck
lisa.ann59@gmail.com
69621520
ilfitra.andua@gmail.com
anovLGP
pitvack.entapil@gmail.com
exvachimo92
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.