bedava internet

Bedava Hulu Hesapları

Bedava Hulu Hesapları
11.03.2021 08:20
0
A+
A-

Bedava Hulu Hesapları. Dizi izleyebileceğiniz bir platform olan hulu, çevrimiçi filmler veya belgeseller, sizin için ücretsiz. En düşük aylık fiyatı 6 dolar olan hulu hesabı sizler için birkaç ücretsiz alternatif liste ile yayınladık. Paylaştığımız bu listelerde bedava hulu hesapları ile istediğiniz dizi veya filmi 1 ay boyunca izleyebilirsiniz. Ayrıca ülkenizde bedava hulu hesabı kullanamıyorsanız, bunun yöntemlerini içeriğimizde bulacaksınız.

Bedava hulu hesapları ve şifreler 2021 listesini toplanmış ve bazı web sitelerinde paylaşılan hesaplardan size sunulmaktadır. Bu hesapların doğruluğu ekibimiz tarafından incelenir ve onaylanırsa yayınlanır. Hulu bedava hesapları günlük olarak güncellenecektir.

Bedava Hulu Hesapları 2021

Hulu Bedava Hesap Girişi Parola
chask.top@gmail.com gesh149
ding_flood@hotmail.com tabacka5202
noha_slim@outlook.com endgolk2223
dark.t416@gmail.com EddoomF
stiy1213.tal@gmail.com bluvyes295
opoto_box@hotmail.com Doracais88
dicerty.god@gmail.com tatlım

Hulu Bedava Hesaplar 2021 | 1 Aylık Ücretsiz Hulu Deneme

Listede paylaşılan ücretsiz hulu hesapları deneme hesaplarıdır. 1 ay ücretsiz kullanıma sahiptir.

Ülkenizde henüz Hulu yoksa ne yapabilirsiniz?

Yayın sağlayıcısı Hulu, şu anda başarılı bir Netflix rakibidir. Ne yazık ki, Alman Hulu şubesi henüz mevcut değil. Ancak birkaç numara ile Almanya’dan Amerikan video platformunun medya kütüphanesine erişebilirsiniz. Ancak, risklerin farkında olmalısınız.

Amerika dünyanın en büyük dizi yapımcısıdır ve öyle olacaktır. Alman TV hayranları çoğu zaman kıskanıyor çünkü birçok yapım bizim için geç kalıyor veya bazen hiç geçmiyor. Netflix’in 2014’te Almanya’da yayınlanmasından bu yana çok şey gelişti, ancak ABD’deki tüm teklifler hala Almanya’da mevcut değil. Amerika’da NBC, FOX ve ABC yayıncılarının yürüttüğü yayın hizmeti Hulu’da birçok TV prodüksiyonu yayınlanmaktadır. Filmlerin ve TV şovlarının çeşitliliği bu nedenle yüksek kalitededir. Almanya’da, Hulu akışı maalesef bir blok ülke tarafından engellendi (coğrafi engelleme). Yine de Amerikan VoD platformunu kullanmak istiyorsanız, aşağıda size açıklayacağımız bazı hazırlıklar yapmanız gerekiyor.

Bir netflix hesabına ihtiyacınız varsa, bedava netflix hesapları listemize göz atabilirsiniz .

Bir VPN aracı kurun

Bir VPN aracı, Alman IP adresinizi bir Amerikan IP adresiyle değiştirir, böylece Hulu, medya kitaplığına ABD’den erişiyormuşsunuz gibi görünür. Bu, ülke kilidini atlar. Ayda beş ila on euro ödemeden önce ücretsiz olarak test edebileceğiniz “NordVPN“, “ExpressVPN”, “UnblockUS” veya “PureVPN” gibi bazı güvenilir VPN servisleri vardır. “Hola” gibi ücretsiz araçları kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu, sizi bilgisayar korsanlarına karşı hızla savunmasız hale getirir ve çevrimiçi izlemeyi çok daha kolay hale getirir.

Bir VPN Aracı Kullanırken Dikkatli Olun

VPN hizmetlerini kullanırken yasal durum% 100 net değildir. Hukukta, bir VPN hizmetinin kullanımı, “etkili bir koruma önlemini atlamak” olarak kabul edilmez ve bu nedenle yasak değildir. Yalnızca içeriği gönderdiğiniz ve indirdiğiniz sürece, teorik olarak telif hakkı ihlali yoktur. Birçok akış sağlayıcı hala VPN kullanıcıları arıyor, bu nedenle “Bir engelleyici veya proxy kullanıyormuşsunuz gibi görünüyor” hata mesajını alabilirsiniz. O zaman başka bir araca geçmelisiniz. Nisan 2017’de, Avrupa Adalet Divanı da yasadışı yayın akışına karşı bir yasa çıkardı. Er ya da geç bu yasa VPN araçlarını da kapsayacak şekilde genişletilebilir, çünkü onlarla gerçekte görmenize izin verilmeyen bir şey görebilirsiniz.

Hulu için Yayın Sağlayıcı Maliyeti

VPN aracı etkinleştirildiğinde ve ödeme ayrıntıları kaydedildiğinde, artık Hulu medya kitaplığına erişebilir ve kalbinizin içeriğine aktarabilirsiniz. Platform, temel bir aylık fiyata sahip iki abonelik modeline sahiptir. VPN aracı için aylık ücreti en üste eklemeniz gerektiğini unutmayın. Ticari arasız abonelik aylık 12 $ ‘dır (yaklaşık 10.20 €). Bazı içerikler, başında ve sonunda bir reklamla birlikte görüntülenir. Ticari mola aboneliği şu anda aylık 6 ABD dolarıdır (yaklaşık 5,08 Euro). Reklamların sıklığı Amerikan televizyonundaki kadar yüksek olmalıdır. Bu Alman izleyiciler için yorucu. Her iki abonelik modelinin de bir aylık test aşaması vardır. Üyelik aylık olarak iptal edilebilir.

Hulu’da oturum açın ve kaydolun

Seçtiğiniz VPN aracını etkinleştirdikten sonra, Hulu’da bir hesap oluşturmanız ve ödeme bilgilerinizi girmeniz gerekebilir. Bu, uğraşmanız gereken ikinci sorundur. Ödeme yapmak için bir Amerikan kredi kartına veya bir ABD PayPal hesabına ihtiyacınız var. Kartınız yoksa, Hulu hediye kartı satın almak en iyi çözümdür.

Hulu Hediye Kartı satın alın ve kullanın

  • Amerikan web sitesi MyGiftCardSupply’den bir hediye kartı alabilirsiniz.
  • Hediye kartının değerini seçer.
  • Alman kredi kartınız veya Alman PayPal hesabınızla ödeme yapın.
  • E-posta ile bir kredi kodu alacaksınız.
  • Hulu web sitesinde hesabınızdaki kodu girin ve kaydı tamamlayın.

ESPN + Hulu ile Disney + Paketinin Fiyatı

Disney sonunda, müşteri birleşik paketi satın alırsa bir sonraki yayın hizmeti ücreti için her ay ne kadar Disney + tahsil edileceğini onaylar.

Nisan ayında Disney, ilk paketin bir parçası olarak Disney +, ESPN + ve Hulu dahil tüm abonelik hizmetlerini sunacağını duyurdu. 12 Kasım 2019. Şimdi firma paket fiyatlarını açıklıyor. Üç akış hizmetinin tümü için müşteriler ayda yalnızca 1.299 ABD doları ödeyecek. CEO Bob Iger, Salı günü kurumsal yatırımcı görüşmesi sırasında resmi bir fiyatlandırma yayınladı.

1299 ABD doları fiyatıyla paket, Netflix dahil rakiplerine eşit veya onlardan daha ucuz. Amazon Home videosu ve HBO Now. Hulu’nun şu anda aylık bir reklam için 5,99 ABD doları, ESPN + ise 499 ABD doları olduğunu unutmayın. Her biri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantılara bakın:

  • Disney + akış hizmeti: çıkış tarihi, fiyatı ve daha fazlası
  • ESPN + akış hizmeti: özellikler, içerik, fiyatlandırma ve daha fazlası
  • ABD’deki en iyi video akışı hizmeti UU.

Disney + lansmanında nereye yerleştirileceği de dahil olmak üzere hala yanıtlanmamış bazı sorularımız var. Örneğin, paketler karmaşıktır çünkü ESPN + içerirler ve bu kaçınılmaz olarak bölgesel lisans sorunları nedeniyle engellenecektir. Iger, yatırımcılara Disney’in şu anda genel olarak Disney + hakkında söyleyecek çok şeyi olmasına rağmen, “şu anda piyasa açısından açıklanacak bir şey yok” dedi.

Yaklaşan yayın hizmetini Disney’in görev süresi boyunca piyasaya sürülen “en önemli ürün” ve büyük olasılıkla “Amazon, Apple ve diğer dağıtımcılar” olarak tanımladı.

Hulu Free Account 2021

hapy.vely@gmail.com
rasgihihpt
dofwarn.ofta@gmail.com
evballyt964
lisa.ann59@gmail.com
69621520
asvag.onda@gmail.com
itrivalkga59
ilfitra.andua@gmail.com
anovLGP
pitvack.entapil@gmail.com
exvachimo92
hastva.ong@gmail.com
camtantin54
clogra.walgt@gmail.com
drakitn99
strivay.ound@gmail.com
ahbariSak4
tilva.apick@gmail.com
stribalwck
outrap.pish@gmail.com
Wonanmock
cartwalk.pando@gmail.com
pcminonkwall
cant.paworak@gmail.com
Danmaxal4
cilik.tranig@gmail.com
Zalgihax58
fililan.angou@gmail.com
pWOAMkmzk
englow.enua@gmail.com
entabibap
edigg.chen@gmail.com
isvayh423
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.