Bedava Instagram Hesapları (Güncel Liste)

Bedava Instagram Hesapları (Güncel Liste)
28.02.2021 09:49
0
A+
A-

En aktif kullanılan 2021 bedava instagram hesapları Dünyada instagram uygulaması günümüzde vazgeçilmez bir araç haline gelmiştir. Aileniz veya en yakın arkadaşlarınızla kaliteli fotoğraflar çekip yükleyebileceğiniz bir uygulamadır. İnternete bağlı kalarak takipçilerinizle iletişimde kalabilir veya bir yayın açarak takipçi sayısını artırabilirsiniz. Instagram uygulamasına giriş yapmak için bir profil oluşturmanız gerekiyor. Uygulamaya bağlanarak kolaylıkla kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Profilinizi oluşturduktan sonra yakın arkadaşlarınızı veya ailenizi takip edebilir ve uygulamadaki ilk aktivitenizi yapabilirsiniz.

Takipçilerimizin isteği üzerine Instagram hesapları ve şifreleri paylaşılmaktadır. Instagram Premium Ücretsiz Hesap , uygulamanın resmi web sitesinden veya kullanıcılardan takipçi ve instagram hesaplarını satın alır. Web sitemizde ücretsiz Instagram hesabı almanın birçok yöntemi vardır. Listelenen instagram hesaplarını alabilir veya minimum 5K takipçili instagram hesaplarını ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Bir hesap için geç kalıyorsanız endişelenmeyin! Bu hesaplar her gün yenilenecektir.

Bedava Instagram Hesapları 2021 

Listelenen ücretsiz Instagram hesaplarının kullanıcı adları ve şifreleri günlük olarak güncellenecektir. Aşağıda 100-1K takipçisi olan hesapları görebilirsiniz. Ücretsiz instagram hesapları yüksek talep nedeniyle tükenebilir. Bunun için tüm hesapları deneyin. Çünkü bazı ziyaretçilerimiz hesaplarını belirli bir sırayla değil, rastgele alıyor. Hesapların rastgele seçilmesi, 1. hesabın çalışmamasına veya 5. kademe hesabın çalışmamasına neden olacaktır.

Instagram Hesabı Parola Takipçi Sayısı
trpack.toc@gmail.com 57 @ qialts 246
egodau_slim@outlook.com etidatGn5 300
sitnayg.delap@gmail.com parisLok 116
cirya.lovger@mail.com Adwoncli 322
danto.slinto47@gmail.com 123dimadir 241
Yoah_sock19@mail.com Eiptfolwok 230
honavi.lpa@gmail.com hao568801 194

5K Takipçili Bedava Instagram Hesapları 2021

Bu bölümdeki ücretsiz instagram hesapları, e-postalar ve şifreler 5K takipçiye sahiptir. Bu hesaplar listelenmiştir.

Instagram Takipçi Sayısını Organik Bir Şekilde Arttırmanın Yolları 

Faydalı Instagram Rehberi

Ücretsiz Instagram Hesabınızdaki Takipçi Sayınızı Doğal Olarak Arttırın

İnstagram takipçi sayısının artması yani instagram takipçi sayısının artması son zamanlarda oldukça tercih ediliyor. Sosyal ağlarda takipçi kazanmak, birçok insanın uzun süredir mücadele ettiği ancak başarılı olamadığı durumlardan biridir.

İnstagramdaki bazı kullanıcılar hashtaglerle dolu gönderi yaparak takipçi kazanabileceklerini düşünürken, diğerleri alakasız gönderiler yaparak takipçi kazanabileceklerini düşünüyor. İnstagram takipçi sayısını artırmak birçok kullanıcı için kolay değildir.

Ancak instagram üzerinde takipçi kazanmanın sandığınız kadar zor olmadığını size belirtmek isteriz. Peki instagram takipçi sayısını arttırmak için neler yapılmalı?

İşte tüm detayları ile sizler için hazırladığımız Instagram takipçilerini artıracak bir rehber.

Instagram Takipçilerini Artırmanın Doğal Yolu

Instagram, hashtag’ler için en güçlü sosyal ağlardan biridir. Ancak pek çok kullanıcı, 30’a kadar hashtag kullanılabilen instagram’ın bu limiti zorlayarak kalıcı takipçi kazanabileceğini düşünmektedir.

Ancak bunu yapmak instagram kullanıcılarına kalıcı yerine geçici takipçiler verir. Bir gönderi ile birkaç saat içinde yaklaşık 10-15 takipçi kazanırsınız. Ancak bu kitlenin yaklaşık% 90’ı bir süre sonra kullanıcıyı takip etmeyi bırakıyor. Öyleyse, kalıcı takipçi kazanmak için hashtag kullanımı ne olmalıdır?

Öncelikle 30 hashtag sınırını zorlamayı bırakmalı ve gönderinizle ilgili hashtag kullanımına dikkat etmelisiniz. Örneğin, güzel bir kadın resmi gönderirken # aşk, # kız, # kadın ve # fotoğraf gibi 10 hashtag kullanabilirsiniz. Bunu yaptığınızda, bu tür içerikleri takip eden kullanıcılar sizi takip etmeye başlayacak ve siz benzer içerikleri paylaşmaya devam ettiğiniz sürece sizi takip edecekler.

Instagram takipçilerinizi artırmak için diğer önerileri sonraki sayfalarda okuyabilirsiniz.

Etiketle İlgili Gönderiler Yap

Hashtag kullanımının sonunda da bahsettiğimiz gibi, ilgili içerik paylaşımı çok önemlidir. Örneğin bir gün araba ve bir gün kadın resmi paylaşan bir kullanıcı, kısa sürede takipçi sayısını artıramaz.

Ancak her gün belli bir konuyu paylaşan bir kullanıcı, çok daha kısa sürede çok sayıda instagram kullanıcısı tarafından takip edilmektedir. Çünkü ilgili hashg kullanımı ile bu tür içerikleri takip eden instagram kullanıcıları paylaşım kullanıcısına ulaşmakta ve ilgili paylaşımlar düzenli olarak devam ettiğinde takipçiler kullanıcıyı takip etmeyi bırakmamaktadır.

Düzenli gönderiler

Burada en önemli konulardan birine geliyoruz. Düzenli gönderiler. İnsanlar birini takip ettiklerinde, ilgilendikleri içeriği periyodik olarak paylaşmalarını beklerler.

Diğer bir deyişle, izleyicileriniz sizi unutmaz ve “Bu kullanıcıyı neden aylar önce takip etmeye başladım.” Söylememek için düzenli paylaşımlar yapmak son derece önemlidir.

Normal gönderiler için size uygun zaman dilimlerini seçin. Fotoğraflarınızı, ilaç kullanımı gibi belirli zaman aralıklarıyla değil, örneğin sabah 10, akşam 17’de paylaşma saatleri belirleyerek takipçilerinizle bir araya getirin.

Etkileyici filtreler kullanmak

Instagram’daki bir diğer önemli konu ise etkileyici filtreler kullanmaktır. Fotoğraflara uygulanan filtreler ve efektler, bir paylaşımın en önemli noktalarından biridir. Çünkü sıkıcı bir fotoğraf birkaç efekt kullanılarak çok canlı hale getirilebilir ve kısa sürede insanlar tarafından beğenilebilir.

Ancak gönderiler için sadece instagram filtrelerinin yeterli olmadığı unutulmamalıdır. Çünkü her kullanıcı instagram filtrelerini kullanabilir. Bu yüzden farklı fotoğraf düzenleme uygulamaları kullanın ve dikkat çekin.

Diğer sosyal ağlardan destek alın

Facebook ve Twitter gibi hesaplarınızda halihazırda onlarca takipçiniz varsa instagram gönderilerinizi diğer ağlarda paylaşabilir, sizi diğer sosyal ağlarda takip edenlerin instagram üzerinden sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

İnanın pek çok ünlü bunu yaparak instagram üzerinde takipçi sayısını hızla artırdı.

Liderlerden ders almaya çalışın

İnstagram’da takipçi sayısını artırmak için son önerimiz en çok takipçisi olan hesapları takip etmek ve bu hesapların paylaşımlarından öğrenmek.

Özellikle instagramın resmi hesabında ve birçok ünlünün hesaplarında ders çıkarılabilecek noktalar var. Kimi takip edeceğinizi bilmiyorsanız sizin için hazırladığımız en popüler hesaplar listesini okuyabilirsiniz.

Instagram Hesap Silme

Yanlışlıkla açılan, şimdi istenmeyen Instagram hesaplarını nasıl sileceğinizi size anlatacağız. bu süreç çok basit. Aynı zamanda “çok fazla kullanıcı…” şeklinde görünen Instagram hatasını bu işlemle çözmüş olacaksınız.

Instagram, kullanıcı sayısını inanılmaz bir şekilde artırmaya devam ediyor. Özellikle ünlüleri takip eden kullanıcı sayısı inanılmaz. “Selfie” vb. Benzer fotoğrafçılık trendleri, Instagram’ı popüler ve takip edilen bir program haline getiriyor. Her gün milyonlarca fotoğrafın paylaşıldığı Instagram büyümeye devam edecek gibi görünüyor. Elbette instagram’a alışkın olmayanlar veya tek bir hesaba birden fazla hesabı indirmek isteyenler olabilir. Bu sorunu yaşayan kullanıcılar aşağıdaki linke tıklayarak instagram hesap silme sayfasına gitmelidir. Şimdilik uygulamada “Instagram Hesabı Silme” bulunmuyor, bu nedenle telefonunuzdan veya tabletinizden hesap silmek isterseniz Chrome – Safari vb. Kullanabilirsiniz. Bunu girerek yapmanız gerekir.

Instagram Hesabını Silmeye Karar Verirken Dikkatli Olun!

İnstagram hesap silme sayfasında silmek istediğiniz hesabın kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra, “Hesabı Neden Siliyorsunuz?” Soru için bir öğe seçin, bu öğeyi seçtiğinizde, “Devam etmek için lütfen parolanızı yeniden girin” kutusuna parolanızı yazın. Son olarak, alttaki kırmızı “Hesabımı kalıcı olarak sil” düğmesini tıklayın. Hesabınız tamamen silinecek. Eklediğiniz arkadaşlar, fotoğraflar, videolar, takipçiler, takip ettiğiniz vb. Her şey tamamen silinecektir.

Instagram hesabınız silindikten sonra fotoğraflarınız, yorumlarınız, beğenileriniz ve arkadaşlarınız otomatik olarak silinir. Silinen bu bilgiler kalıcı olarak silindiği için geri yüklenemez. Bu nedenle hesabınızı silmeden önce dikkatli olmanız ve tekrar düşünmenizde fayda var. Daha önce de bahsettiğimiz gibi “çok fazla kullanıcı…” hatasını alan Instagram kullanıcıları için de bir çözüm sunabilir. Yani aynı makinede kayıtlı olan ve kullanılmayan instagram hesapları bu şekilde silinmelidir.

Instagram Üzgünüz Ancak Bir Sorun Oluştu Lütfen Tekrar Dene çözümü…

Yeni Güncellenmiş Instagram Hesapları 2021 [Güncellenmiş] Listesi

filintimang6
abpotomax96
darkblono
cirtinbaPs
darikoluma
bunvilgan578
offenblack77
4967395354
stribaysx23
TmintGnp8
darkgonbima
492694810
carnfinilak58
ebtorpixma
granfolxem46
top4926m
dilimavax032
Mpsk8467
drantofma001
evtopex496
epitamint492
p4i7mxLK
anavlolog26
gTpxak5803
ciftilivact
Emxak461S
slifteneyil6
miltivan567
Yorumlar

  1. ilayda dedi ki:

    1000 takipcili bir hesap verir misiniz

  2. ilayda dedi ki:

    lutfen bana 800 1000 takipcili hesap verir misiniz