Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? 2023 Bedava internet hilesi gelişin mobil teknoloji ile beraber cep telefonlarında yoğun kullanıma bağlı olarak internet paketlerinin çok erken bitmesine neden olmaktadır. GSM operatörlerin sunduğu internet paketlerinin yetersiz kalması bir çok kişinin bedava internet hilesi yaparak internetsiz kalmamasını sağlamaktadır.

İster faturalı olsun isterse faturasız internet kullanımı bağlı olarak erken biten paketinin yenilenmesine beklemek yada ek paket almak yerine bedava internet hilesi 2023 taktiklerini kullanarak internet ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda bedava internet hilesi nasıl yapılır? bedava internet ayarları hakkında bilgi vermeyece çalışacağım. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom bedava internet hilesi detayları yazımızda.

Bedava İnternet Hilesi Nedir?

Bedava internet hilesi GSM operatörlerinin kullanıcıları verdiği internet paketinin yetmediğinde ek paket almak yerine ücretsiz olarak hediye internet kazandıran yöntemlerdir. Kolay yoldan hızlı şekilde ücretsiz internet kazandıran bedava internet hileleri her operatörde değişiklik göstermektedir.

Salla kazan, Sil süpür yada hediye çarkı bedava internet hileleri ve taktikleri ile sizlerde internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? 2023

Bedava internet hilesi 2023 nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekirse her operatörde değişiklik gösteren yöntemler ile internet paketiniz bittiğinde ek ücret ödemeden yapılan kampanyalara katılarak internet kazanmanızı sağlamaktadır.

Bri çok yöntem ve taktik bulundursan bedava internet hilesinde fake gps ve sahte konum uygulamaları kullanmak yada bir çok kişinin denediği taktikleri deneyerek 20 GB kadar hediye internet kazanırsınız.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2023

Turkcell bedava internet hilesi en çok Salla Kazan, Sürpriz Nokta ve Bip uygulaması üzerinde kullanılmaktadır. En çok hediye internet dağıtan operatörlerden biri olan Turkcell ile bedava internet kazanmak için kampanyalara katılmak için Turkcell Bedava İnternet 2023 yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca daha ayrıntılı bilgi için Turkcell bedava internet hilesi yazımızda bakabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan yaparak internet kazanmak için uygulayabileceğiniz yöntemler ise;

 • Dijital Operatör üzerinden Salla Kazan sayfasına giriş yaparak telefonu sallamadan 15 ile 20 saniye kadar bekledikten sonra telefonu sabit tutmanız bedava internet vermektedir.
 • En çok denenen bir diğer yöntem ise aynı anda 2 yada daha fazla telefon ile aynı hesaba giriş yaparak aynı anda salla kazan yapmaktır.
 • Hattınıza TL yükledikten hemen sonra salla kazan yaptığınızda kesinlikle bedava internet çıkmaktadır.

Turkcell bedava internet hilesi olarak bilinen bir diğer yöntem ise sahte konum uygulaması yada fake GPS kullanarak Sürpriz nokta yapmaktır. Sürpriz nokta telefonunuzun konumu açarak harita üzerinden size yakın konuma giderek hediye kazanma olanağı sağlayan bir uygulamadır. Sahte konum kullanarak farklı konumlardaki hediyeleri alabilirsiniz.

Turkcell yaptığı son güncelleme ile beraber sahte konum, fake GPS gibi uygulamaların kullanımı anlayarak size Bip yada salla kazan üzerinden ban cezası vererek Turkcell uygulamalarına girişini yasaklayabilir.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2023

Vodafone bedava internet hilesi olarak Bana Ne Var hediye çarkını çevirerek bedava internet kazanmanızı sağlamaktadır. Bir dönem neredeyse hediye çarkını çeviren herkesin bedava internet kazanması neredeyse mucizeydi. Kullanıcıların yoğun eleştirisi sonrası yapılan düzenleme ile Hediye çarkında artık daha fazla bedava internet çıkmaktadır.

Bedava internet kazanmak için Vodafone Bedava İnternet 2023 yazımızı inceleyebilir yada daha ayrıntılı bilgi veren Vodafone Bedava İnternet Hilesi yazımızı inceleyebilirsiniz.

 • Vodafone yanımda uygulaması üzerinden giriş yapabileceğiniz Hediye çarkını her zaman çevirdiğiniz yönün tersine çevirmek internet kazanmanızı sağlayabilir.
 • Bir diğer yöntem ise Hediye çarkındaki hangi hediyeyi kazanmak istiyorsanız parmağınızı hediyenin üstüne koyup çevirebilirsiniz.
 • Hediye çarkını çevirirken ilk olarak internet paketi dağıtıldığından mümkün oldukça hakkınız yenilendiğinde hemen çarkı çevirin

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2023

Türk Telekom bedava internet hilesi sil süpür yaparak bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler menüsü üzerinden sil süpür yaparak sizlere saatlik, günlük haftalık ve aylık bedava internet kazanabilirsiniz.

Dilerseniz Türk Telekom kampanyalarına katılarak ücretsiz internet kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet 2023 yazımızı okuyabilir ayrıca daha ayrıntılı bilgi veren Türk Telekom Sil Süpür Hilesi yazımızı inceleyebilirsiniz.

 • Türk Telekom sil spür sayfasına giriş yaptıktan sonra hemen sil süpür yapmak yerine 1 dakika kadar bekleyerek 5 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz.
 • Türk Telekom sil süpür yapanlar gece yada sabah erken saatlerde sil süpür yapıldığında bedava internet çıktığını söylemişlerdir.
 • Sil süpür hakkınız yenilendiğinde hemen sil süpür yaparsanız bedava internet çıkma olasılığı yüksek. Sil süpür de ilk başta iyi hediyeler dağıtılır sonra kalırsanız kötü paketler size çıkabilir
 • Sil süpür yapmadan önce ‘’GECENET’’ 4545’e mesaj attıktan sonra sil süpür yapabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi 2023

Bimcell bedava internet hilesi paketnizin bittiğinde yapabileceğiniz bazı taktikler bulunmaktadır. Bol bol bedava internet veren Bimcell ise hediye internet kazanmak oldukça kolaydır.

Bimcell kampanyalarına katılarak internet kazanmak için Bimcell Bedava İnternet 2023 yazımızı okuyarak ücretsiz internet alabilirsiniz.

 • ‘’DENEME’’ yazarak 3455’e kısa mesaj göndererek ücretsiz internet kazanabilirsiniz.
 • Hattınıza her 25 TL yüklemeye 1 GB kazanırlen 40 TL yüklemeye 5 GB internet kazanırsınız.
 • ‘’250MB’’ yada ‘’500MB’’ yazarak 4555’e kısa mesaj gönderdiğinizde hattınıza ücretsiz internet tanımlanır.
 • Yeni Bimcell hat aldıktan sonra 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e kısa mesaj gönderdiğinizde 9 GB bedava internet kazanırsınız.
 • ‘’1GB’’ yazarak 4551’e telefonunuzdan mesaj göndererek hediye internet alabilirsiniz.

Bedava İnternet Kazanma Hilesi

Bedava internet kazanma hilesi yaparak sizlerde hemen bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet kazanma hilesi yapmak için sahte konum yada fece GPS kullanabilirsiniz. Özellikle Turkcell bedava internet hilesi ile sürpriz nokta da sahte konum belirleyerek yada goller cepte ek hak kazanmak için bazı uygulamalar kullanılmaktadır. Ancak artık bedava internet hilesi yapmak için kullanılan uygulamalar artık bip uygulamasından Ban yemenize neden olacağı için mutlaka bu tür hileleri yaparken dikkatli olmalısınız.

Ücretsiz İnternet Hilesi

Ücretsiz internet hizmetlerini veren bir çok uygulama vardır. Bu uygulamaların yanında ücretsiz internet sağlayan uygulamalarda vardır. Bunlardan bir tanesi ise salla kazan uygulamasıdır. Salla kazan uygulamasına giriş yaptıktan sonra oturum oluşturulup bedava internet kazanabilirsiniz.

Whatsapp Bedava İnternet Hilesi

Son Güncellemelere göre Whatsapp artık internet olmadan da mesajlarınızı kayıt altına altına alıyor. Wİ-Fİ yada hücresel veri bağlantınız olmadığı zaman mesajlarınız otomatik olarak kayıt edilir. Ne zaman Wİ-Fİ yada hücresel veri ağına bağlanırsanız o zaman otomatik olarak gönderilecektir.

Sınırsız Bedava İnternet Hilesi

Türkcell bedava internet hilesi için VPN kullanmanız gerekmektedir. VPN kurulu gerçekleştikten sonra bedava internet hilesine erişim sağlayabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi APK

Bedava İnternet Hilesi APK için bir çok uygulama ve siteler vardır. Bu uygulamalara güncel forum ve sitelerden bilgi alabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Vpn

Bedava internet hilesi olarak kullanılan yöntemlerden biride VPN kullanarak internete girmektedir. İnternet üzerinden güvenilir VPN uygulamalarından her hangi birini kullanabilirsiniz. İlk olarak VPN uygulamasını telefonunuza indirip kurulumu tamamlamanız gereklidir.Kurulum aşamasında gerekli izinleri verip Profile, Remote Port, Server, Local Port ve Password adımlarını takip etmelisiniz. ‘’Profile’’ adımına ister kendi adınızı isterseniz her hangi bir kelimeyi yazabilirsiniz.

Profile: Bedava İnternet  (istediğiniz ismi yazabilirsiniz.)
Server: 106.186.20.97
Remote Port: 443
Local Port: 1080
Password: vpnpool.

Yurkarıda belirtilen şekilde doldurup ayarlara ellemeden uygulamayı aktif hale getirin. Ağ erişimi için sizden izin istediğinde gerekli izini vermeniz lazım. Bütün adımları takip ettikten sonra telefonunuzun verisini açarak bedava internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Bedava internet hilesi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Bildiğiniz yöntemleri ve taktikleri yorum kısmına yazarak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu