Bedava İnternet Kazanma Yolları ve Uygulamaları

Bedava İnternet Kazanma Yolları Turk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Hediye İnternet Nasıl Kazanılır? 2023 Bedava İnternet Kazanma Yolları

Makalede Neler Var?

Bedava İnternet Kazanma Yolları; Yıl içerisinde pek çok tarife ve paket kampanyası düzenleyen GSM operatörleri; çekiliş, uygulama ve kampanyaları aracılığıyla müşterilerine bedava internet dağıtmaya devam ediyor.

Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell tarafından düzenlenen kampanya ve çekilişlere katılan aboneler; hediye internetin yanı sıra servis üyelikleri, konuşma ve sms hakkı vb. farklı hediyeler de elde ediyorlar.

Müşterilerini sadık müşterilere dönüştürmek isteyen GSM operatörleri, düzenledikleri kampanya ve uygulamalar ile müşteri beklentilerini karşılamayı, aynı zamanda yepyeni müşterilere de ulaşarak, müşteri ağlarını genişletmeyi de amaç ediniyorlar.

Bu noktada GSM operatörleri, adeta birbirleriyle yarışarak, müşterilerini diğer operatörlere kaptırmamak adına müşterilerine cazip avantajlar sunuyorlar.

Faturalı hat sahiplerinin yanı sıra faturasız hatlara, hattını yeni bir operatöre taşımak isteyenlere ya da yeni bir hat almayı düşünenlere de GSM operatörleri tarafından pek çok hediye armağan ediliyor.

Bu yazımızda Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell GSM operatörlerine dair en popüler bedava internet kazanma yolları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye, bedava internet nasıl yapılır? sorusunu kısaca yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2023

Vodafone bedava internet kazanma 2023 yöntemlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndirerek, Bedava İnternet Kazanma

Vodafone’un en beğenilen ve en çok ilgi gören uygulamalarından biri olan Vodafone Yanımda Uygulaması ile müşteriler; fatura detaylarını görüntüleyebiliyor, güncel faturalarının yanı sıra geçmiş faturaları ile ilgili bilgi edinebiliyor ve kredi kartları ile uygulama üzerinden faturalarını ödeyebiliyorlar.

Uygulamada bulunan çekilişlere ve oyunlara katılarak, hem bedava internet kazanabiliyor hem de boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebiliyorlar.

Daha önce bu uygulamayı kullanmamış olan aboneler ise ilk kez uygulamayı akıllı telefonlarına indirdiklerinde bir hafta boyunca geçerliliğe sahip olan 5GB bedava internetin sahibi oluyorlar.

Sizler de Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek hem faturalarınızı hızlı ve kolay yönetebilir hem uygulamadaki diğer kanalları takip edebilir hem de hediye internet kazanabilirsiniz.

Bu uygulamayı android tabanlı cihazınıza Google Play Store, IOS tabanlı cihazına ise Apple Store üzerinden indirebilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testini Çözerek, Bedava İnternet Kazanma

Son dönemlerde oldukça popüler olan Vodafone Seviyorum İnterneti testine katılan ve tüm soruları teker teker yanıtlayan tüm müşteriler; test sonunda tek seferli 3GB hediye internet elde ediyorlar.

Vodafone, hediye internet dağıttığı bu test ile müşterilerinin internet alışkanlıklarına dair temel bilgiler edinmeyi ve bir sonraki kampanya ve uygulamalarını bu bilgiler doğrultusunda hazırlamayı amaç ediniyor.

Teste katılan müşteriler ise hem kendi internet alışkanlıklarını öğreniyor hem de bedava internet sahibi oluyor.

Henüz bu testi çözmediyseniz; https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkini tıklayabilir ve anında testi çözmeye başlayabilirsiniz.

Hediye Çarkı ile Bedava İnternet Kazanma

Her hafta hediyeler dağıtan Hediye Çarkı; tüm Vodafone faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarına hitap eden, kullanıcılarına bedava internet, konuşma, sms, servis üyeliği vb. hediyeler sunan bir ekran olma özelliği taşıyor.

Vodafone Yanımda uygulamasının içinde yer alan Hediye Çarkı oyununu oynayan kişiler, her hafta farklı hediyeler kazanıyorlar.

Hediyeler, günlük, haftalık olabileceği gibi aylık da olabiliyor.

Çarkı çeviren ve hediye kazanan şanslı Vodafone kullanıcılarına 5GB, 10GB, 20GB vb. farklı internet paketleri hediye ediliyor.

Hediye Çarkı ekranını hemen takip ederek, sizler de her hafta hediye internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Karakartal Hareketine Katılan Fanatiklere Özel Hediye İnternet

Beşiktaşlı fanatikler için Vodafone tarafından hazırlanmış olan Karakartal Hareketi ile fanatikler, kendi takımlarını mali anlamda destekleme şansını elde ediyorlar.

Aynı zamanda harekete katılanlar, bedava internet elde ediyorlar.

Öyle ki harekete katılan Vodafone abonelerine anında bir ay geçerliliğe sahip olan 3GB bedava internet dağıtılıyor.

Üstelik katılımcılar, Yemek Sepeti alışverişlerinde geçerli olan %20 indirimin de sahibi oluyorlar.

İnternet Avcıları Oyununu Oynayarak, Hediye İnternet Kazanma

Vodafone bedava internet kazanmanın en eğlenceli ve en keyifli yöntemlerinden biri olan İnternet avcıları oyununu oynayan kişiler; her defasında bedava internet elde ediyorlar.

Öyle ki oyun esnasında havada uçuşan bitlerin her yakalanışında müşteriler; hediye internete kavuşuyorlar.

Yakalanan bit sayısının artması, kazanılan GB miktarının da artacağı anlamına geliyor.

Vodafone’a Arkadaşını Davet Ederek, Bedava İnternet Kazanma

Arkadaşlarını ya da tanıdıklarını Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Vodafone kullanmaya davet eden ve davet teklifleri kabul edilen kişiler; 3 ay boyunca geçerli toplamda 15GB bedava internet kazanıyor.

Vodafone’lu arkadaşının davetini kabul edip, hattını Vodafone’a taşıyan ya da yeni bir hat alan kişiler ise 2 ay boyunca geçerli 15 GB internet elde ediyorlar.

Yükle Kazan Kampanyasına Katılarak, Bedava İnternet Kazanma

Vodafone faturasız hat kullanıcıları için düzenlenen, oldukça avantajlı olan bu kampanyaya göre Vodafone Yanımda uygulamasının içindeki ‘Bana Ne Var’ menüsünde müşterilere özel olarak belirtilen TL yükleme hedeflerine ulaşan kişiler; hedeflerine ulaşır ulaşmaz bedava internete kavuşuyorlar.

Bana Ne Var menüsünde yapılacak TL yüklemeleri karşılığında kazanılacak olan bedava internetin miktarı açık bir şekilde yazıyor.

Yani müşteriler; bu bilgilendirme doğrultusunda TL yüklemelerini gerçekleştirdiklerinde 1 GB, 5GB vb. hediye internetleri hatlarına yükleniyor.

TL yüklemesinin ise faturasız hat kullanıcıları tarafından mutlaka tek seferde yapılması gerekiyor.

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi: 10 ya da 20 GB Hediye İnternet Kazanma

Müşterilerine 10 veya 20 GB bedava internet armağan eden Vodafone’a Hoş Geldin kampanyasına göre son 30 günlük zaman dilimi içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi ile yeni Vodafone abonesi olan kişiler; hediye internet kazanıyorlar.

Kampanya dahilinde Vodafone faturasız hattan faturalı hatta geçen kişilere de bedava internet veriliyor.

Kişinin 10 ya da 20 GB bedava internetten hangisini kazanacağı ise abone olacağı tarifeye göre de değişiklik gösterebiliyor.

Numarasını farklı bir operatörden Vodafone’a taşıyan kişiler veya yeni hat alan kişiler; bedava 10 GB internetin sahibi oluyorlar.

20GB bedava internet ise yalnızca Red20, Red25, Red30, Uyumlu 10, Uyumlu Genç Oyun, Redli Genç Oyun ya da Redli Genç 20 tarifelerinden herhangi birine abone olan kişilere dağıtılıyor.

Hafta İçi Konuşulan TL Miktarınca Hafta Sonu Bedava İnternet Kazanma

Bu kampanyaya göre ‘Konuştuğunca’ tarifelerinden birine abone olan kişiler, hafta içi konuştukları toplam süre miktarınca hafta içi bedava dakika kazanıyorlar.

Kazanılan bedava dakika; yurtiçi internet kullanımlarında değerlendirilebileceği gibi konuşma hakkı olarak da değerlendirilebiliyor.

Örneğin, hafta içi 250 dakika boyunca konuşan kişiler, hafta sonu 250 dakika internete girebiliyor.

Bu kampanyadan sadece Konuştuğunca İnternet S Yeni, L Yeni, Fırsat, Süper ya da XXL tarifelerinden herhangi birine son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi ile abone olan kişiler faydalanabiliyorlar.

Online Başvurulara Özel Bedava İnternet Kazanma

Vodafone’un en sevilen kampanyalarından biri olan bu kampanya dahilinde vodafone.com.tr üzerinden belirli paketleri satın alan Vodafone aboneleri, her ay tekrar eden hediye internete kavuşuyorlar.

Kazanılan hediye miktarı, üye olunan pakete göre değişiklik gösterebiliyor.

Aboneler, kazandıkları hediyeleri Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Hediye Çarkı’na girerek, alabiliyorlar.

EBA Kullanımlarında Geçerli Hediye İnternet Kazanma

Uzaktan eğitim ve öğretimin öneminin daha da arttığı şu günlerde Vodafone; tüm faturalı yada faturasız hat sahiplerinin hattına 6GB hediye internet gönderiyor.

Tüm müşteriler; 6GB hediye interneti EBA kanallarında kullanabiliyor, ilkokul, ortaokul ve lise içeriklerini bedava internetleri ile takip edebiliyorlar.

6GB internet sadece EBA sitesinde kullanılabiliyor.

Vodafone Bedava İnternet 2023 Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2023

Turkcell bedava internet kazanma yöntemlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell BİP Bedava İnternet Kazanma

Turkcell abonelerinin diğer abonelerle diledikleri gibi mesajlaşmaları, görüntülü ya da sesli konuşmaları ve uygulamadaki diğer kanallarda düzenlenen çekilişlere katılarak, birbirinden güzel hediyeler kazanmalarını sağlayan BİP uygulamasını akıllı telefonuna indiren kişiler; BİP ile eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Uygulamada abonelere hediyeler dağıtan pek çok çekiliş kanalı yer alıyor.

Hediye Yarışı, Kim 1 GB İster, Bil Kazan, Kazan Kazan kanalları en çok kazandıran kanal ve yarışmalar arasında bulunuyor.

Üstelik uygulama üzerinden bir ay boyunca en çok mesajlaşan ve konuşan kişiler yani BİP yıldızları, BİP yıldızları kampanyası dahilinde kendilerine uygulama tarafından iletilen mesajlaşma hedeflerine ulaştıklarında da hediye internet kazanıyorlar.

Bu uygulamayı akıllı telefonunuza Google Play ya da Apple Store üzerinden indirebilir ve kazandıkça kazanabilirsiniz.

Dijital Operatör Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell’in en sevilen bir diğer uygulaması olan Dijital Operatör uygulaması sayesinde Turkcell faturalarını görüntüleyebiliyor ve kredi kartları ile anında ödeyebiliyorlar.

Uygulamayı daha önce akıllı telefonuna indirmeyen yani ilk kez kullanan kişiler, anında 1GB hediye internet elde ediyorlar.

Dijital Operatör uygulamasını Apple Store ya da Google Play Store üzerinden akıllı telefonunuza indirebiliyorsunuz.

Şansa Tıkla Reklamları ile Hediye İnternet Kazanma

Turkcell kullanıcılarına özel olan bu kampanya dahilinde sosyal medya ağlarında ya da diğer internet platformlarında karşılaştıkları Turkcell Şansa Tıkla reklamlarına tıklayan ve karşılarına çıkan sayfadaki emocanlardan birini seçen kişileri birbirinden şahane hediyeler bekliyor.

Bununla birlikte emocanların ellerinde tuttukları pankartların her biri de hediye içermiyor.

Daha çok reklama tıklamak demek, bedava internet kazanma şansının da artması demek oluyor.

Kişi, reklamlara tıkladığında pankartlarda yer alan günlük, haftalık ya da aylık 1, 2, 5GB vb. hediyeleri kazanma şansını yakalıyor.

Hediye Havuzu ile Bedava İnternet Kazanma

Takipçilerine ve katılımcılara sms, konuşma ve bedava internet dağıtan, Dijital Operatör uygulamasının içerisinde yani Keşfet bölümünde yer alan Hediye Havuzu ekranını takip eden ve ekranda belirtilen ve yalnızca onlara özel olan ‘hedeflere’ ulaşan kişiler; hediyelerinin sahibi oluyorlar.

Hediye Havuzu kanalında aynı zamanda geçmişte kazandıkları tüm Turkcell hediyelerini de görüntüleyebiliyorlar.

Ekranda belirtilen hedeflerin karşılığında hedeflere ulaşan kişilerin ne kazanacağı da açıkça belirtiliyor.

İlk kez Hediye Havuzu’na giriş yapan tüm Turkcell aboneleri ise anında 1GB bedava internet kazanıyorlar.

Turkcell İlk Fayda Kampanyasına Katılarak, İnternet Kazanma

Kampanya kapsamında sözleşme boyunca yani 12 ay süresince Turkcell paketini ya da faturalı hattını kullanacağına dair kontrat ile söz veren faturalı ya da faturasız hat sahipleri, pek çok hediye kazanıyor.

Bu kampanyaya yalnızca daha önceki 12 ay için kontratla Turkcell abonesi olmuş ve bu süreyi başarı ile tamamlamış kişiler katılabiliyorlar.

Kampanyaya katılan kişiler, üye oldukları tarife ve pakete göre 10, 20 veya 30 GB internet elde ediyorlar. Bu hediye internet paketinin maksimum 30 gün içerisinde kullanılması gerekiyor.

Turkcell mağazalarına giderek kampanyaya katılabileceğiniz gibi Dijital Operatör Uygulaması üzerinden de kampanya detaylarını öğrenebilir ve kampanyaya dahil olabilirsiniz.

5G Salla Kazan Kampanyasına Katılarak, Hediye İnternet Kazanma

Dijital Operatör uygulamasının en popüler ve en çok izlenen kanalları listesinde ilk sırada bulunan Salla Kazan kanalını takip eden ve bu oyunu oynayan kişileri her hafta farklı hediyeler bekliyor.

Salla Kazan oyununu oynayan kişiler; günlük, haftalık, aylık 1GB, 2GB, 5GB vb. hediye internet paketlerinin yanı sıra servis üyeliği, konuşma ve mesajlaşma vb. hediyeler de kazanabiliyorlar.

Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyasına Katılarak, İnternet Kazanma

Bireysel Hazır Kart kullanıcılarının katılabileceği en güzel kampanyalardan biri olan Yüklediğin Kadar Kampanyası dahilinde Hazır Kartlı aboneler; faturasız hatlarına aylık tek seferli 35 TL ya da üstü bir miktarda TL yüklediklerinde yüklenen miktar kadar da bedava internet kazanıyor.

Örneğin, tek seferde hattına 55 TL yükleme yapan kişi, 55 TL’lik hediye internete kavuşuyor.

Bir diğer deyişle 55 TL’ye karşılık gelen miktarda internete girebiliyorlar.

Kampanya kapsamında hediyenin kazanılabilmesi için faturasız hatta yapılacak olan TL yüklemesinin turkcell.com.tr, Dijital Operatör uygulaması veya Paycell kullanılarak yapılması gerekiyor.

Otomatik Ödeme Talimatı Vererek Bedava İnternet Kazanma

İlk kez Turkcell faturasını otomatik ödeme talimatı verip de ödeyecek olan aboneler, tek seferli bir gün boyunca geçerli 5GB internete kavuşuyorlar.

5GB interneti bir an önce kullanmak isteyen kişilerin Dijital Operatör Uygulaması’nı yüklemeleri, uygulamadaki Hediye Havuzu’na gidip, buradan hediyelerini almaları gerekiyor.

Aksi halde aboneler; otomatik ödeme talimatı vermiş olsalar dahi hediyelerini ne yazık ki kullanamıyorlar.

EBA Kullanımlarında Geçerli 6GB Hediye İnternet Kazanma

İstisnasız Tüm Turkcell abonelerinin yararlanabileceği kampanyaya göre Turkcell kullanıcıları, EBA ilköğretim, lise kanallarını izlerken yani yalnızca EBA kullanımlarında geçerli olan 6GB hediye internet elde ediyorlar.

Hediye internet; tüm kullanıcıların faturalı ya da faturasız hatlarına otomatik bir şekilde yükleniyor.

Bizce Kupon Biriktir Kampanyası ile Hediye İnternet Kazanma

Turkcell abonesi olan bütün kadınların akıllı cihazlarına indirebilecekleri, moda, güzellik, bakım vb. kadına dair her türlü konuda güncel haber ve içerikleri bulabilecekleri Bizce uygulamasını indirip, uygulamada kupon biriktirmeye başlayan kadınlar, kazandıkça kazanıyor.

Biriktirilen kupon miktarı arttıkça aynı oranda kazanılan hediye de artıyor.

Örneğin 45 kupon biriktiren bir kullanıcı, bu kupon karşılığında günlük 5GB internete kavuşuyor.

Yaani Uygulaması ile Hediye İnternet Kazanma

Türk mühendisler tarafından hazırlanan ilk yerli arama motoru olma özelliği taşıyan Turkcell Yaani uygulamasını indiren kişiler; hediye olarak 1GB kazanıyorlar.

Kazanılan hediye internetlerini ise sadece Yaani arama motoru ile internete girdiklerinde kullanabiliyorlar.

Hediye internet ile Turkcell müşterilerine Yaani uygulamasını tanıtmak ve uygulamanın kullanım sayısını arttırmak hedefleniyor.

Kim 1 GB İster? Yarışmasına Katılarak, İnternet Kazanma

BİP uygulamasının Keşfet kısmından erişebileceğiniz Kim 1 GB İster? kanalı, her hafta düzenlediği bilgi yarışmalarını kazanan yani toplam 3 aşamalı ve 15 sorulu yarışmadaki tüm soruları bilen kişilere haftalık 1 GB bedava internet veriyor.

Yarışmanın ilk aşamasında ya da ikinci aşamasında elenen kişiler, 2 TL gibi düşük bir ücret ödeyerek, yarışmanın sonraki aşamasına kaldıkları yerden katılabiliyorlar.

Turkcell Bedava İnternet 2023 Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2023

2023 yılında en çok bedava internet kazandıran Türk Telekom uygulama, kampanya ve çekilişlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom’un en popüler oyunu olarak bilinen Sil Süpür oyunu; Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının içinde yer alıyor.

Yani bu oyunu oynayarak, hediye internet kazanmayı düşünen Türk Telekom müşterilerinin öncelikle Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Her hafta farklı ve yepyeni hediyeler dağıtan oyunda faturalı hatların yanı sıra faturasız hat kullanıcılarına özel hediyeler de yer alıyor.

Sil Süpür oyununu oynayan kişiler, günlük, haftalık, aylık, yalnızca sosyal medya kullanımlarında geçerli GB, servis üyelikleri vb. pek çok hediye kazanabiliyor.

Hediye kazanan kişilerin akıllı telefonlarına gönderilen onay mesajı ile kişiler, kazandıkları hediyeyi gönüllerince kullanabiliyorlar.

Türk Telekom abonesiyseniz; Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek hem fatura ödeme, fatura görüntüleme vb. işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilir hem de her hafta sürpriz hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

4.5G’ye Geçen Müşterilere Özel 30 GB Bedava İnternet Kazanma

Mevcut sim kartını 4,5 G uyumlu yeni sim kartı ile değiştirmek amacıyla Türk Telekom mağazalarından birine giden ve 16, 07,2019 tarihi öncesinde de Türk Telekom müşterisi olan aboneler; 30 GB hediye internet kazanıyorlar.

1 ay boyunca geçerliliğe sahip olan 30GB hediye internetten yararlanmak isteyen kişilerin Kontrollü Esnaf, Esnaf Dostu Tarifeler, BİMCELL, Kontrollü Seç tarifeleri, data tarifeleri ya da POCELL dışında herhangi bir Türk Telekom tarifesine üye olmaları gerekiyor.

4.5G servis başvurusu aynı zamanda kısa mesaj aracılığıyla da yapılabiliyor.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin 4.5G yazıp, bir boşluk bırakıp, 30GB yazarak, oluşturdukları bu mesajı 5555’e kısa mesaj olarak yollamaları gerekiyor.

Hediye İnternet Gönder, 1GB Hediye İnternet Kazan Kampanyasına Katılarak, İnternet Kazanma

Türk Telekom kullanan arkadaşlarına, sevdiklerine ya da tanıdıklarına hediye internet gönderen tüm aboneler, anında bedava internet elde ediyorlar.

Kişinin kazanacağı hediye internetin kullanım süresi; gönderilen hediye internetin miktarına bağlı olarak değişiyor.

Örneğin; başka bir aboneye aylık 1GB hediye gönderen kişi, haftalık 1GB internetin sahibi oluyor.

Aylık 4 GB gönderen kişiye ise aylık 1GB internet armağan ediliyor.

Hediye Sosyal Medya Kampanyasına Katılarak, Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom’lu kadın müşterilere özel olarak başlatılan bu kampanya dahilinde kampanyaya katılan tüm kadınlar, aylık 30 TL ve üstü yüklemelerinde bedava 2GB internete kavuşuyorlar.

Bununla birlikte kazanılan 2GB internetin yalnızca Facebook, Instagram ya da Twitter sosyal medya ağlarında kullanılması gerekiyor.

Kampanya katılmak istiyorsanız; SOSYAL PAKET yazmalı ve oluşturduğunuz bu kısa mesajı 5555’e göndermelisiniz.

HOŞ GELDİN Kampanyasına Katılarak, Hediye İnternet Kazanma

İnternet kazandıran bir diğer kampanya olan HOŞ GELDİN kampanyası kapsamında yeni hat tesisi ile Türk Telekom’lu olan tüm müşterilere hediye olarak 25GB internet dağıtılıyor.

Aynı zamanda aboneler; üyeliklerinden sonraki ilk 3 aylık zaman dilimi içerisinde 30TL ya da üstü TL yüklediklerinde de ekstra 15GB internet elde ediyorlar.

Kampanya dahilinde hediyenin kazanılabilmesi için kişinin hattının ovit izninin bulunması gerekiyor.

Henüz ovit izni olmayan kişiler; BOLBOL ONAY yazıp, bu mesajı 5555’ gönderip, hem izin alabiliyor hem de kampanyaya katılabiliyorlar.

Ovit izni bulunan aboneler ise BOL BOL yazıp, mesajı 5555’e gönderdiklerinde kampanyaya katılmış oluyorlar.

Yalnızca faturasız hat kullanıcılarına özel bu kampanyadan Faturasız Bayi, Standart, Katlayan; Mobil Ofis, TV8, PTTCELL, POCELL, BIMCELL ve Teknosa Mobil dışındaki diğer tarifelerden birine abone olan faturasız hat sahipleri yararlanabiliyor.

EBA Kullanımlarında Geçerli 8GB Hediye İnternet Kazanma

Eğitim ve öğretim sürecini desteklemek ve öğrencilerin ders içeriklerine internet ortamında kolaylıkla erişebilmelerini sağlamak adına Türk Telekom, tüm abonelerine EBA kanallarında kullanılmak üzere 8GB internet dağıtıyor.

Kazanılan internet hakkı ile öğrenciler, ilkokul, ortaokul ve lise ders içeriklerine erişebiliyor ve videoları kesintisiz izleyebiliyorlar.

8GB internet, herhangi bir başvuru gerekmeksizin tüm abonelerin hattına otomatik bir şekilde tanımlanıyor.

Türk Telekom 1 GB Kazan Kampanyasına Katılarak, İnternet Kazanma

Faturasız hat sahipleri için hazırlanan bu kampanyaya göre Türk Telekom Online İşlemler ya da turktelekom.com üzerinden kredi kartı ya da banka kartı ile ödemeyi gerçekleştirip, tek seferde 30 TL veya üstü yükleme yapanlar; anında haftalık 1GB internetin sahibi oluyorlar.

30TL altı yükleme yapan aboneler ise günlük 1 GB internet kazanıyor.

Bu kampanyadan POCELL, BİMCELL, Teknosa Mobil, PTTCELL, Katlayan, Bayi, Standart, Mobil Ofis, Mobil Data Jet tarifeleri dışındaki faturasız tarifelere abone olan kişiler yararlanabiliyorlar.

Ev Telefonu Alarak, Hediye Aylık 4GB İnternet Kazanma

Ev telefonlarını Türk Telekom’dan 12 ay taahhütle almayı seçen aboneler; sözleşme boyunca her ay yenilenen 4GB mobil internet kazanıyorlar.

Müşterilerin kampanyadan yararlanabilmek için EKO Her Yöne 500 dakika paketini satın almaları gerekiyor.

50 TL ve Üstü TL Yüklemelerine Özel Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom bireysel ön ödemeli yani faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bir diğer kampanya olan ‘Hediye İnternet Kampanyası’ dahilinde her ay 50 TL ya da üstü TL yükleyen faturalı hat sahipleri internet kazanıyor.

Kazanılan internet, yüklenen TL’ye paralel şekilde artış gösteriyor.

Örneğin, 50 TL ya da üstü yükleme yapanlar, bir ay boyunca geçerli 1GB; 100 TL ya da üstü yükleyenler ise 4GB internet elde ediyor.

Kampanyaya katılmak için HEDIYEINTERNET yazıp, bu kısa mesajı 5555’e göndermek gerekiyor.

Selfy Tambu Mobil Uygulamasını İndirerek, İnternet Kazanma

Selfy’li tüm gençler için hazırlanan, gençlerin eğlence, iletişim ve oyuna doymasına yardımcı olan Tambu Mobil Uygulamasını akıllı telefonlarına indiren gençler; 30 gün geçerliliğe sahip 1GB internetin sahibi oluyor.

Kazanılan 1GB internet, yalnızca Selfy Tambu Mobil uygulamasında kullanılabiliyor.

Kampanyaya katılmak için öncelikle uygulamayı akıllı cihazına indirmeniz, ardından sistemden hediye kodunu almanız; sonrasında Tambu yazıp, bir boşluk bırakıp, sistemden aldığınız hediye kodunu da yazdıktan sonra oluşturduğunuz bu kısa mesajı 4545’e göndermelisiniz.

Arayanı Bil Plus Üyelerine Özel Hediye İnternet Kazanma

Müşterilerin telefonları kapalı iken dahi kendilerini arayan tüm kişileri görebilmelerini ve bu numaralara dönüş yapabilmelerini sağlayan Arayanı Bil Plus servisine abone olanlar; hediye olarak 1GB internet kazanıyorlar.

Kazanılan hediyenin kullanım süresi, kişinin aboneliğinin aylık mı, yıllık mı yoksa altı aylık mı olduğuna göre değişebiliyor.

Örneğin, altı aylık aboneler, aylık 1 GB, aylık aboneler ise haftalık 1GB kazanıyor.

Kampanyaya faturalı hat sahiplerinin yanı sıra faturasız hat sahipleri de katılabiliyorlar.

E-Faturaya Geçerek 1GB İnternet Kazanma

E-faturaya geçerek, ormanların, ağaçların ve çevrenin korunmasını destekleyen aboneler, anında 1GB internet kazanıyorlar.

Türk Telekom abonesiyseniz; hem insani görevinizi yerine getirmek hem de 1GB internet kazanmak için 1GB boşluk yazıp, faturalarınızın iletileceği mail ya da hotmail adresinizi yazıp, 3008’e kısa mesaj yollayarak, kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Sizler de yararlandığınız, operatörünüze dair bedava internet kazanma yollarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2023 Kampanyaları

Sizlere bu yazımızda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom bedava internet kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu