bedava internet

Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bedava İnternet Veren Uygulamalar
18.01.2021 16:27
0
A+
A-

Makalede Neler Var

Bedava İnternet Veren Uygulamalar; GSM operatörleri arasında rekabetin hiç olmadığı kadar daha da arttığı, internetin ve akıllı telefonların hayatımıza yerleştiği bu günlerde Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone; hem mevcut müşterilerini ellerinde tutabilmek hem de yeni müşteriler kazanabilmek için pek çok kampanya, çekiliş ve uygulama düzenliyor ve bedava sms, konuşma, internet vb. hediyeler dağıtıyor.

Düzenlenen kampanyalar kapsamında bireysel ya da kurumsal, faturalı veya faturasız, numarasını taşıma yoluyla ya da yeni hat alarak GSM operatörüne abone olan müşterilere bedava internet paketleri sunuluyor. Yani her müşteriye yönelik hediyeler ve cazip fırsatlar yer alıyor.

Operatörler; zaman zaman düzenledikleri tarife ve paket kampanyaları ile yeni müşterilerine hitap ederken, çekilişler ve uygulamalar ile mevcut müşterilerinin memnuniyetini sürdürebilmeyi hedefliyorlar.

Bu noktada her bir GSM operatörü; en iyi olma yolunda ilerleyerek, müşteri ağlarını genişletmeyi amaç ediniyor.

Operatörler tarafından düzenlenen kampanya, tarife ve çekilişler karşısında ise müşteriler; hangi operatörü tercih etmeleri gerektiği noktasında oldukça titiz ve seçici davranmayı tercih ediyorlar.

Öyle ki internete gün içerisinde defalarca kez girdiğimiz şu günlerde hediye internet paketi dağıtan GSM operatörleri daha çok rağbet görüyorlar.

Dağıtılan bedava internet paketleri ile müşteriler, ek paket almaktan kurtuluyor ve tasarruf ediyorlar.

Bu yazımızda internet kazandıran uygulamalar ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hediye internet kazanma yollarına değinmeye çalışacağız.

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Vodafone, Turk Telekom ve Turkcell, akıllı cihazlarınıza kolaylıkla indirebileceğiniz uygulamalar sayesinde günlük, haftalık, aylık internet paketleri kazanmanızı sağlıyor.

Üstelik operatörler tarafından dağıtılan hediyeler; yalnızca bedava internet paketleri ile de sınırlı değil!

Yurtiçi sms ve konuşma hakları, servis üyelikleri, indirim çekleri vb. hediyeler ile müşteriler, her daim el üstünde tutuluyor.

Müşteri memnuniyetine öncelik veren GSM operatörleri, uygulamaların yanı sıra kampanya, çekiliş, tarife ve paketlere dair kampanyalar ile de müşterilerine hediyeler sunuyor.

2021 yılında en çok hediye internet dağıtan uygulamaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone İnternet Veren Uygulamalar 2021

Vodafone; kullanıcıları tarafından yoğun bir rağbet gören, abonelerine kaliteli ve eğlenceli zaman geçirme imkanı sunan uygulamaları ile 2021 yılında da piyasadaki yerini ve liderliğini koruyor.

Vodafone; faturalı hat sahiplerinin yanı sıra faturasız hat kullanan kişilere de bedava internet dağıtıyor.

Vodafone bedava internet veren uygulamaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

 • Vodafone Yanımda Uygulaması:

Vodafone abonelerine fatura detaylarını görüntüleme, faturayı anında kredi kartı kullanarak ödeyebilme şansı tanıyan, abonelerin pek çok işlemi tek bir uygulama ile hızlıca yapabilmeleri adına geliştirilen Vodafone Yanımda uygulamasını ilk kez akıllı cihazına indiren faturalı hat sahipleri hediye 5GB internet elde ediyorlar.

Kampanya kapsamında kazanılan ve yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olan 5GB internetin bir hafta içerisinde kullanılması gerekiyor.

Son 30 günlük süre içerisinde numarasını başka bir GSM operatöründen Vodafone’a taşıyan ya da yeni bir faturalı hat alan kişiler, bu kampanyadan yararlanabiliyor.

Bu uygulamayı android tabanlı telefonlarda Google PLay, IOS tabanlı telefonlarda ise Apple Store üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz.

 • Vodafone ‘Bana Ne Var’ Yükle Kazan Kampanyası

Faturasız yani ön ödemeli hat sahiplerine özel olarak düzenlenen Yükle Kazan Kampanyası dahilinde Vodafone Yanımda Uygulaması’nda bulunan ve bedava internet, sms vb. hediyeler dağıtan Bana Ne Var bölümüne girerek, burada kendilerine özel olarak hazırlanan ‘hedeflere’ ulaşan aboneler, hedeflerine ulaştıkları an hediye kazanıyorlar.

Vodafone Bana ne Var bölümünde abonelerin TL yüklemeleri karşılığında kazanabilecekleri hediyeler net bir şekilde ifade ediliyor.

Yani kişinin hediye internet kazanabilmek için öncelikle tek seferli olarak belirtilen TL yüklemesini yapması gerekiyor.

Vodafone faturasız hat kullanıcısıysanız,  Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı telefonunuza indirip, Bana Ne Var uygulamasını takip ederek ve hedefleri yerine getirerek, her hafta farklı hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

 • Vodafone Hediye Çarkı

Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan ve en az ‘Bana Ne Var’ kadar popüler olan Hediye Çarkı; Vodafone abonelerine 10, 20 GB vb. yüksek miktarlarda bedava internet dağıtıyor.

Vodafone Hediye Çarkı’nı çeviren aboneleri her hafta birbirinden cazip hediyeler ve hediye internet paketleri bekliyor.

Vodafone kullanıcısıysanız, günlük, haftalık, aylık 1, 2, 5, 10, 15 GB bedava internet, sms ya da konuşma hakkı vb. hediyeleri kazanma şansını yakalamak istiyorsanız; Hediye Çarkı’nı bir an önce takip etmenizi öneriyoruz.

 • dMags Dergi

Vodafone müşterilerine sanat, siyaset, moda, eğlence, teknoloji vb. hemen hemen her konuda içeriklerle dolu yüzlerce farklı dergiyi tek bir uygulama üzerinden okuyabilme şansı veren dMags uygulamasına abone olan kişiler; yalnızca dMags uygulamasında kullanabilecekleri sınırsız hediye internete ve 10 adet dergiyi indirme imkanına kavuşuyorlar.

dMags dergi plus paketini satın alan aboneler ise istedikleri sayıda dergiyi indirebiliyorlar.

Aboneler; dMags uygulamasında zaman geçirirken, kendi internetlerinden hiçbir şekilde düşme olmuyor.

Okuma tutkunuysanız; sizler de en popüler dergilere ev sahipliği yapan dMags dijital dergi okuma platformuna abone olabilirsiniz.

 • Seviyorum İnterneti

Vodafone tarafından hazırlanan bir test olan ve katılımcılara onların internet alışkanlıklarına dair sorular yönelten Seviyorum İnterneti testini çözen faturalı ya da faturasız, bireysel ya da kurumsal tüm Vodafone müşterileri anında bir hafta boyunca kullanabilecekleri 3GB bedava internet kazanıyorlar.

 • Güvenli Depo Uygulaması:

Akıllı telefonlarınızdaki her türlü görüntü, ses, video vb. dosya ve içerikleri saklayabileceğiniz Güvenli Depo uygulamasına abone olan kişilere Vodafone tarafından anında 1GB bedava internet veriliyor.

Turkcell İnternet Veren Uygulamalar 2021

Turkcell bedava internet veren uygulamaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

 • Turkcell BİP:

Arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle sık sık konuşan, sosyal çevresi geniş olan Turkcell müşterileri için hazırlanan BİP uygulamasını indiren kişiler, hem uygulamayı ilk kez telefonlarına indirdiklerinde hem de uygulamadaki kampanya ve çekilişlere katıldıkları takdirde hediye internete kavuşuyorlar.

Turkcell’li müşterilere grup halinde sesli konuşma, mesajlaşma, görüntülü konuşma vb. seçenekler sunan BİP uygulamasında aynı zamanda pek çok çekiliş ve eğlence kanalı da yer alıyor.

Kim 1 GB ister? kanalı ve yarışması, Kazan Kazan yarışması ve kanalı, Bil Kazan yarışması kanalı, Bip Kullan Kazan, Bip Yıldızları ve Hediye Yarışı; her hafta bedava internet dağıtan kanallardan yalnızca birkaçı!

BİP uygulaması üzerinde haftanın en çok mesajlaşan kişileri olan BİP yıldızları ise BİP tarafından belirtilen ‘hedeflere’ eriştiklerinde hediye yağmuruna tutuluyorlar.

BİP uygulamasını Google Play ya da Apple Store üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz.

Bip Bedava İnternet 2021

Bip Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Bip Bedava İnternet Kampanyaları

Bip Bedava İnternet Kullan Kazan Kampanyası

 • Dijital Operatör Uygulaması:

Turkcell faturalı hat kullanıcılarının faturalı hatlarına dair fatura detaylarını görüntüleme, fatura geçmişini sorgulama, faturayı kredi kartı ile ödeme başta olmak üzere çoğu işlemi yapabilmeleri adına geliştirilen Dijital Operatör Uygulaması; kullanıcılarına bedava internet ve hediyeler dağıtıyor.

Bu uygulamayı ilk kez akıllı telefonuna indiren Turkcell’liler anında 1GB bedava internete erişiyorlar.

Kazanılan 1GB; Dijital Operatör’ün en çok hediye dağıtan kanallarından biri olan Hediye Havuzu üzerinden alınabiliyor.

 • Turkcell Hediye Havuzu:

Hediye internet denildiğinde Turkcell’in akla ilk gelen uygulamalarından biri olan Hediye Havuzu, Dijital Operatör uygulamasında bulunuyor.

Hediye Havuzu ekranını takip eden ve bu ekranda kendilerine özel olarak tanımlanan ‘hedeflere’ ulaşan tüm kullanıcılar; sistemde belirtilen hediyelere kavuşuyorlar.

Hedefleri başarı ile tamamlayan Turkcell aboneleri hediye internet, sms, konuşma hakkı, indirim çekleri, servis abonelikleri vb. hediyeler elde ediyorlar.

Aynı zamanda ekranda kişinin bu zamana kadar yani geçmişte kazanmış olduğu hediyeler de bulunuyor.

Her hafta hediye kazanma şansı için Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzu’nu mutlaka takip etmenizi öneriyoruz.

 • Turkcell Bizce Bedava İnternet

Yalnızca kadınlara hediyeler dağıtan, kadınlar için moda, güzellik, sanat vb. video ve içeriklerle hazırlanmış Turkcell Bizce uygulamasını akıllı cihazlarına indiren tüm kadınları birbirinden avantajlı hediyeler bekliyor.

Turkcell Bizce uygulamasına girerek, uygulamada kupon biriktirmeye başlayan kadınlar; biriktirdikleri kuponlar karşılığında hediye kazanıyorlar.

Örneğin, toplamda 15 kupona sahip kişi; bir gün boyunca geçerli 2GB bedava internetin sahibi oluyor.

Hem kadın dünyasına dair güncel gelişmeleri, güzellik haberlerini takip etmek hem de hediye internet kazanmak için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

 • Turkcell Yaani

Yerli mühendisler tarafından geliştirilen, ülkemize ait ilk arama motoru olan TURKCELL Yaani uygulamasını akıllı telefonuna indiren tüm aboneler; anında hediye 1GB internet kazanıyor.

Kazanılan 1GB internetin yalnızca Yaani arama motorunda yapılan aramalarda kullanılması gerekiyor.

Bir ay geçerliliğe sahip olan 1GB bedava internet, Yaani akıllı telefondan silinmediği takdirde her ay yenileniyor.

Üstelik Yaani arama motoru kullanan Turkcell aboneleri oldukça hızlı bir şekilde internete bağlanıyorlar.

 • Salla Kazan

Turkcell’in en çok abone sayısına sahip ve en çok izlenen kanallarından biri olan Salla Kazan kanalını takip eden aboneler; Salla Kazan oyununu oynadıkları takdirde her hafta farklı hediyeler kazanıyorlar.

Salla Kazan oyununu oynayan kişiler; günlük, haftalık, aylık bedava internet elde ediyorlar.

Salladıkça kazandıran bu oyun; Dijital Operatör uygulamasında yer alıyor.

Aylık 25GB bedava internet, haftalık 5, günlük 2GB internet vb. hediyeler için Salla Kazan kanalını mutlaka takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

 • Şansa Tıkla Reklamları

Müşterilerine Turkcell Şansa Tıkla reklamlarına tıkladıkları her an hediye internet kazanabilme şansı sunan bu kampanyaya göre internette, sosyal medya platformlarında ya da diğer dijital platformlarda Turkcell şansa tıkla reklamlarını görüp, reklamlara tıklayan kişiler; bedava internet elde ediyorlar.

Kampanyaya göre reklamlara tıklayan kişiler; daha sonra elinde hediyeler içeren pankartlar tutan 6 emocan görüyorlar.

Turkcell abonelerinin sadece tek bir reklama tıklama hakları bulunuyor.

Kişi, bu kampanya doğrultusunda pek çok hediye kazanabileceği gibi bazen de pankartlar boş olabiliyor yani hediye içermeyebiliyor.

Şansa Tıkla reklamları sayesinde müşteriler, her hafta hediye kazanabiliyorlar.

 • Avantajlı Dergilik:

Turkcell’in okuma aşığı müşterileri için hazırladığı Avantajlı Dergilik uygulamasında yüzlerce farklı dergi bulunuyor.

Müşteriler, Avantajlı dergilik uygulaması üzerinden sanat, moda, ekonomi, siyaset, güzellik hatta iş dünyasına dair içerik ve haberleri bile okuyabiliyorlar.

Avantajlı Dergilik uygulamasını indirip, bu dergiye abone olanlar ise anında bir gün geçerliliğe sahip 1GB internet kazanıyor.

İlk 3 ay 9.90 TL karşılığında uygulamaya abone olanlar ise uygulamada geçerli aylık 5GB bedava internet elde ediyorlar.

 • Fizy Premimum Uygulaması:

Milyonlarca şarkı ve şarkıcıya ev sahipliği yapan, yerli ve yabancı en sevdiğiniz şarkıları bulabileceğiniz Fizy Premimum uygulamasına abone olup, bu uygulamayı akıllı telefonuna indiren Turkcell müşterileri, abonelikleri boyunca her ay uygulama içinde geçerli 5GB internet kazanıyor.

Aylık sadece 4.90 TL karşılığınızda en sevdiğiniz ve en popüler şarkıları dinleyebilmek ve kendi müzik listenizi oluşturabilmek için Fizy Premium uygulamasını Google Play ya da Apple Store üzerinden satın alabilirsiniz.

 • Goller Cepte Uygulaması:

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş vb. takım taraftarlarının takımlarına dair maç sonuçlarını yakından takip edebilecekleri, takımlarıyla ilgili güncel haberleri öğrenebilecekleri Goller Cepte uygulamasını indiren aboneler; tuttukları takımının attığı her gol karşılığında 100 MB bedava internetin sahibi oluyor.

Bu uygulamayı da Google Play ya da Apple Store üzerinden indirebilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Veren Uygulamalar 2021

2021 yılı Türk Telekom bedava internet veren uygulamaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

 • Türk Telekom Online İşlemler

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonlarına indiren faturalı hat sahipleri, uygulama üzerinden faturalarını görüntüleyip, kredi kartları ile online bir şekilde ödeyebildikleri gibi aynı zamanda uygulamada yer alan kampanya ve çekilişlere katılarak da bedava internet kazanabiliyorlar.

Online İşlemler uygulamasında hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerine hediyeler dağıtan oyunlar ve kanallar yer alıyor.

Türk Telekom Online İşlemler kanalını akıllı cihazına Apple Store ya da Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

 • Sil Süpür

Türk Telekom’un en çok kazandıran ve en popüler oyunlarından olan Sil Süpür oyununu oynayanlar; her hafta sms, bedava internet, konuşma hakkı, servis üyelikleri, indirim vb. hediyelerin sahibi oluyorlar.

Sil Süpür oyunu; faturalı hat sahiplerinin yanı sıra faturasız kullanıcılara da bedava internet dağıtıyor.

Her hafta hediyeler dağıtan Türk Telekom Sil Süpür oyunu; Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında yer alıyor.

Hemen Sil Süpür oyununu oynayarak, günlük, haftalık, aylık 2, 5, 10, 30 vb. bedava internet paketlerinden birini kazanabilirsiniz.

 • Arayanı Bil Plus

Akıllı telefonu kapalı olduğu halde dahi kendilerini arayan kişileri öğrenebilmek isteyen Türk Telekom aboneleri tarafından tercih edilen Arayanı Bil Servisi’ne üye olan tüm Telekom müşterileri anında hediye internet kazanıyorlar.

Bu servise yalnızca bir aylığına üye olan kişiler; haftalık 1GB; 6 aylığına üye olanlar ise aylık 1GB bedava internete erişiyorlar.

Hediye 1GB internet; kişi Arayanı Bil Plus aboneliğini iptal etmediği müddetçe her ay yenileniyor.

Türk Telekom abonesiyseniz; aylık abonelik için PLUS yazıp, 7065’e kısa mesaj yollayabilirsiniz.

6 aylık abonelik için PLUS yazıp, 7066’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz.

 • Türk Telekom Selfy Tambu Uygulaması

25 yaş ve altındaki gençler için hazırlanan Türk Telekom Selfy Tambu uygulamasını akıllı cihazına indiren tüm gençler; anında hediye internet elde ediyor.

Yalnızca Selfy paketlerinden birine abone olanlar için geçerli olan bedava 1GB internetin 1 aylık kullanım süresi bulunuyor.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin uygulamayı indirdikten hemen sonra buradaki hediye kodunu almaları ve telefonlarının mesajlaşma bölümüne gidip, Tambu yazıp, bir boşluk bırakıp, hediye kodunu da yazdıktan sonra oluşturdukları bu mesajı 4545’e göndermeleri gerekiyor.

 • Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Yalnızca Türk Telekom’lu kadın müşterilerin katılabileceği ve yararlanabileceği bu kampanyaya göre tek seferde 30 TL ve üstü yükleyen faturalı hat sahipleri, bir ay boyunca geçerli 2 GB internet kazanıyor.

Kazanılan bu hediye internetin 1GB’ının yalnızca Whatsapp’ta, kalan kısmının ise Facebook ve Twitter’da kullanılması gerekiyor.

Kampanyaya SOSYAL PAKET yazıp, bu mesajı 5555’e kısa mesaj yollayarak, katılabilirsiniz.

Bu yazımızda bedava internet veren uygulamalarla ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizler de yararlandığınız hediye internet veren uygulamaları yazımızın yorum kısmına yazabilir; önerilerinizi değerli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Bedava İnternet Veren uygulamalar hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.