bedava internet

Bedava Paypal Hesapları (Güncel Çalışan Hesaplar)

Bedava Paypal Hesapları (Güncel Çalışan Hesaplar)
01.03.2021 20:14
0
A+
A-

Bedava Paypal Hesapları ve Şifreleri 2021 Listesi | Para ile Şifreler ; Paypal, çevrimiçi ödeme yapabileceğiniz veya alabileceğiniz çevrimiçi bankacılık hizmetleri sunan bir sistemdir. Bu listede bedava paypal hesapları ve şifreleri alabileceğiniz içerik oluşturduk. Sanal kart kullanmak veya sanal kartınızı bir hesaba tanımlamak için kullanabileceğiniz bu paypal hesapları unutulmuş veya kullanılmamış hesaplardır.

Özellikle kişiler içinde para olan paypal hesapları araması yapmaktadır. Sizlere bedava paypal hesap ve şifrelerini veriyoruz.

Bedava Paypal Hesaplar 2021

Paypal Ücretsiz Hesap Girişi Parola
pays_money@outlook.com kırmızı417224
diway.ocv@gmail.com @ 5ma1467
gigrasy.india@mail.com dievick221
tatiy_pnickas@hotmail.com pindft0964
dibba.hogn@gmail.com odwatyBax
sicrays_sd5712@hotmail.com 620378399
wett.tosg@protonmail.com imGensi76
united_chash@hotmail.com wigoF157
pitrasg.tan@gmail.com entrabo4928
darivga_seca@hotmail.com 5278352673

İçinde Para Olan Paypal Hesapları 2021

Listelenen bazı ücretsiz paypal hesaplarında 0,5 – 1 ABD Doları vardır. Bu listedeki hesapların çoğu unutulmuş veya kullanılmamış hesaplardır. Yasa dışı hesaplar alınmadı. İnternette bazı yerlerde paylaşılan ve doğruluğu kanıtlanmış paypal hesaplarıdır.

Paypal nedir?

Online alışverişte kart bilgileri paylaşıldığı için çevrimiçi alışverişte bir güvenlik riski oluşturur. Bankacılık sektöründe bu riski azaltmak için çeşitli yöntemler üretilmektedir. Kart bilgilerinin güvenliğini artırmak için sanal kartlar ve 3D Güvenlik gibi sistemler geliştirilirken, Paypal gibi online bankacılık sistemleri de kullanılmaktadır.

1998 yılında kurulan ve 2001 yılında Paypal isimli firmanın geliştirdiği sistem ile e-ticarette e-posta ile para transferi yapılmaktadır. Paypal ile para transferi kolay bir şekilde yapılabilirken, alışveriş ödemelerinde kart bilgileri kullanılmadığı için alışveriş ödemeleri güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

Online ödeme yapmanın daha kolay ve güvenli yolu olan Paypal ile para transferi e-posta adresi üzerinden yapılmaktadır. Paypal kısaca, e-posta yoluyla para transferine izin veren bir çevrimiçi bankacılık sistemi olarak tanımlanabilir. Sistemde kullanılan para Paypal parasıdır ve normal para değildir. Paypal parası, herhangi bir zamanda çeşitli ülke para birimlerine dönüştürülebilir.

Paypal, yurtdışı satın alımlar için de kullanılabilir. Paypal ile yurt dışı alışverişleriniz için paranızı farklı para birimlerine kolayca aktarabilirsiniz. Ayrıca ödeme yapmak için mail adresinizi kullandığınız için yurt dışı alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Nasıl Paypal Üyesi Olunur?

Paypal, ticari hizmetin yanı sıra bireysel hizmet sağlar. Başka bir deyişle, Paypal’ın ticari ve bireysel bir üyesi olabilirsiniz. Ticari üyelik online satış içindir ve bireysel üyelik online alışveriş yapmak isteyenler için sunulan hesap türüdür. Bireysel üye olabilmek için üyelik tipini seçtikten sonra gerekli bilgileri eksiksiz doldurmanız ve şifre belirlemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra e-posta adresinizi kullanarak Paypal üzerinden kolayca para aktarabilirsiniz.

Bedava Paypal Hesabı Nasıl Kullanılır?

Paypal sisteminin nasıl kullanıldığını ve neden kullanmanız gerektiğini açıklayacağız. İnternetten para kazanma yöntemlerini kullananların çoğu paypal kullanıyor. Bu yöntemlere yeni başlayanlar için akla gelen soru paypal mı? Güvenli bir ödeme sistemi demek doğru olur. Günümüzde online alışverişte büyük bir artış birçok kötü niyetli kişinin işine gelmiş ve alışveriş yaparken kart bilgilerini kopyalayarak dolandırıcılık ile birçok kişiye zarar vermiştir. İnternetten para kazanmak için Paypal hesabını seçenler bunu bir süre yapamayacak.

Profesyonel olarak hazırladıkları web sitelerinde, en bilgili kişilerin bile anlayamayacağı kaliteli bir site oluşturulmuş ve tüketicilerin kredi kartı bilgileri kopyalanmıştır. Öncelikle kredi kartı bilgilerini korumak isteyenlerin güvenle kullanabileceği bir paypal sistemine nasıl sahip olunacağını açıklayalım. Paypal ile hesap açabilmeniz için site size hangi amaçla kullanacağınızı soracaktır. Bireysel veya ticari olmaları kaydıyla iki tür hesap vardır. Ticari hesap online satışlar tarafından kullanılan şahıs ise internet üzerinden alışveriş yapmak, para göndermek ve almak isteyenler için hesap türüdür. Hesabınızı seçtikten sonra kayıt formunu doldurmalısınız. Bu kaydı doldururken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, e-posta adresiniz ile paypal hesabınızın şifresini aynı tutmadığımızdır. Bu, e-posta adresiniz tehlikeye atıldığı için paypal hesabınıza müdahaleyi önlemek içindir.

E-Ticarette Ücretsiz Paypal Hesabı Avantajları

PayPal ile ücretsiz bir Premium hesap açarak, hesap bilgileriniz aracılığıyla çevrimiçi mağazanızda kredi kartı veya PayPal ile ödeme alabilirsiniz. Türkiye servisini durdurmamışlardı, PayPal hesabı açmak oldukça kolay bir işlemdi. E-ticarete girmeden önce Paypal ile çalışmanız gerekir: e-posta adresi, telefon numarası, posta adresi ve banka hesabı bilgileri.

PayPal aslında küçük bir banka mantığıyla çalışır. Bankanın aksine fiziki şubesi yoktur ve yatırım ürünleri sunmamaktadır. Avantajlı yönleri ise anında hesap açılarak ödeme kredi kartı ile alınabilir, para gönderilebilir veya alınabilir.

Ücretsiz bir Paypal hesabı kullandığınızda, müşteriler tarafından satın alımları sonucunda ödenen tutarlar PayPal hesabında birikir. Üstelik bu birikmiş tutarı herhangi bir kredi kartına, banka kartına veya banka hesabına yönlendirebilirsiniz. Bu yönlendirmeyi yapmak için, ödemeyi ileteceğiniz kartın PayPal Hesabınızda tanımlanmış olması gerekir.

Ücretsiz Paypal Hesabı Nasıl Açılır?

Bir Paypal hesabı açmak için: geçerli bir e-posta adresi, cep telefonu numarası, posta adresi ve ATM veya banka kartı gereklidir. Bu bilgiler sizden hesap oluşturma aşamasında istenir. Bir Paypal hesabı oluşturmak için öncelikle paypal resmi web sitesine gidin ve aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Paypal hesabınızı açmak için adresinizi ve SMS alacağınız telefon numaranızı girmeniz gerekecektir.
  2. Ardından sayfanın sağ üst köşesindeki “Hesap Aç” düğmesini tıklayın.
  3. Açılan ekranda yaşadığınız bölgeyi işaretleyiniz. PayPal burada iki farklı hesap türü sunar. Bunlardan biri Bireysel hesaptır. Kişisel hesap, işletmenizi kişisel olarak izlemek için kullanabileceğiniz hesap türüdür. Diğeri kurumsal. Bu işlemden sonra “Hesap Aç” butonuna basın.
  4. Sonraki adıma geçmek için güvenlik sorgusunda ekranda gördüğünüz kodu yazın.
  5. Ardından müşterilerinizin yapmış olduğu ödeme tutarlarının size aktarılabilmesi için kredi kartı, ATM kartı veya sanal kart bilgilerinizi ekleyin veya PayPal ile alışveriş yapmak istediğinizde kullanabilirsiniz. PayPal’ın kullanımı son derece güvenlidir. Ancak bundan emin değilseniz, bir sanal kart numarası ekleyebilirsiniz.
  6. PayPal hesabınızı hemen kullanmaya başlamak için e-posta adresini onaylamanız gerekir. Bu işlem için, kayıt olurken girdiğiniz posta adresine gidin ve Paypal tarafından alınan doğrulama bağlantısına tıklayın.

Yeni Bedava Paypal Hesaplar  2021 [Güncellenmiş]

tandgo.apick@gmail.com
icAkm4nas
idlivayk.etva@gmail.com
diraP4M2N
cartwalk.pando@gmail.com
pcminonkwall
lisa.ann59@gmail.com
69621520
asvag.onda@gmail.com
itrivalkga59
cilik.tranig@gmail.com
Zalgihax58
edigg.chen@gmail.com
isvayh423
outrap.pish@gmail.com
Wonanmock
clogra.walgt@gmail.com
drakitn99
hastva.ong@gmail.com
camtantin54
ilfitra.andua@gmail.com
anovLGP
dofwarn.ofta@gmail.com
Evballyt964
englow.enua@gmail.com
entabibap
hapy.vely@gmail.com
Rasgihihpt
pitvack.entapil@gmail.com
exvachimo92
fililan.angou@gmail.com
pWOAMkmzk
Comments

No comments yet, be the first filling the form below.