Bedava Ps Plus Hesaplar

Bedava Ps Plus Hesaplar
10.03.2021 10:00
0
A+
A-

Bedava Ps Plus Hesapları 2021 | Ücretsiz Playstation Plus Giriş ve Şifreleri ; Ücretsiz Playstation yüzlerce oyunu barındırabileceğiniz hesap  yayınlanmaktadır. Aşağıda, talepler ve satın aldığımız hesaplar nedeniyle 2021 ps plus hesaplarının ve şifrelerinin listesi bulunmaktadır. Gelişmiş sistem playstation ile en sevdiğiniz oyunları dev ekranda çok iyi çözünürlükle oynayabilirsiniz. Bu yayında, size sunduğumuz bedava playstation plus ve ps hesaplarıyla yüksek ücretler ödemeniz gerekmeyecek.

Bedava playstation plus hesapları verdiğimiz ve şifreler yasadışı yollardan elde olmamıştı. Ücretsiz ps plus hesaplarını paylaşan web sitelerinden topladığımız bu hesaplar, herhangi bir şekilde sızdırılarak veya kırılarak elde edilmemiştir. Ayrıca, tümü kontrol edildikten sonra ücretsiz ps plus Hesapları eklendi. Tüm hesaplar% 100 çalışır. Talep nedeniyle hesaplar tükenebilir. Ama sorun değil, çünkü ücretsiz playstation plus hesapları günlük olarak güncellenecek. Bir psn hesabına ihtiyacınız varsa, ücretsiz playstation ağ hesaplarına göz atabilirsiniz .

Bedava Playstation Plus Hesapları 2021 | Oturum Açma ve Şifreler

Ps Plus Ücretsiz Hesaplar Şifreler
wany.aqa@gmail.com aga5289
cawda.sapi@mail.com qawhary1414
dangol.why@gmail.com maskelemek
icrah_lica@hotmal.com 2168 maxgey
sany.fasy@gmail.com 268269356
dayna.yawh@gmail.com Ciaxmovawa
gamepas_pun@hotmail.com NipardmaYH
likax.batway@gmail.com Kolavilhamx
slipwacx.pand@gmail.com pidflix125774

Bedava psn hesaplar...

Bedava Ps Plus Hesapları

Ps Plus nedir?

Bugün meraklı bir soruyu cevaplayacağız: PS Plus nedir? Sony’nin Playstation 4 (PS4), Playstation 3 (PS3) ve Playstation Vita (PS Vita) oyun konsolları için sunduğu ücretli abonelik sistemine PlayStation Plus (PS Plus) denir. Tek bir cümlede bu kadar çok PlayStation kelimesi olmasına şaşırmayın. Çünkü tek üyelik ile 3 oyun sisteminde sağlanan avantajlardan yararlanabilirsiniz.

PS Plus üyeliği; PS4, PS3 ve PS Vita için her ay 2 ücretsiz oyun sağlar. Ayrıca PS4’te çevrimiçi oyun oynama imkanı, özel indirimler ve 1 GB bulut depolama alanı sunuyor. Tabii ki kısaca PS Plus’ı size tanıtmaktan memnun olmayacağım. PS Plus ile ilgili tüm detayları bu dosyada bulacaksınız. 2 yıllık bir PlayStation Plus üyesi olarak bildiklerimi ve yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Playstation Plus üyelik sistemi ücretlidir. Türkiye, Avrupa PSN hesaplarına 1 ay 14 sterlin, 29 sterlin ve 3 ay ve 12 ay 99 dolara tabidir. Satışa sunulan birçok farklı üründe olduğu gibi, ne kadar uzun süre satın alırsanız, aylık bazda o kadar uygun olur .

Sağladığı avantajlar nelerdir?

– Tek bir abonelikle PS4, PS3 ve PS Vita oyun konsolları için toplamda 60’ın üzerinde oyun

– Ekstra indirimler

– Bazı özel betalara erken erişim

– Playstation 4’te çevrimiçi oyun oynama yeteneği

– Ücretsiz dinamik temalar ve avatarlar

– 1GB bulut depolama alanı

Yukarıda listelenen içerikler arasında bizi en çok ilgilendirenler PS4’lüler için 60 oyun ve çevrimiçi oyun olacak. Ekstra indirimler çok ilginç rakamlar değil. Aynı şekilde 5-6 avatar (profil resimleri) ve temalar (arayüz tasarımı) 2 TL fiyatla… Ancak 1 GB bulut depolama alanı, oyun kayıtlarınızı (dosya kaydetme) kaydetmeniz için çok kullanışlı bir özelliktir.

Bu boyut, her birinin boyutu yaklaşık 100 kb olduğundan hayat kurtarıcı olabilir. Oyunlara gelince; 60 oyun Sony hemen vermiyor. Her ayın ilk haftasında sisteme yeni oyunlar eklenir ve eski oyunlar sistemden silinir. Yaklaşan oyunlar genellikle 10-15 gün önceden duyurulur. Her ay 2 PS4, 2 PS3 ve 2 PS Vita oyunu verilmektedir.

PS Plus üyeleri, bu oyunları yalnızca sisteme dahil oldukları ay içinde indirmeli veya indirme listesine eklemelidir. Oyunları ücretsiz olarak verildikleri ayda indirme listesine eklemeyi unutursanız, o ay içinde PS Plus üyesi olsanız bile o oyunları tekrar ücretsiz olarak alamazsınız. Örneğin 2 yıldır PS Plus aboneliğiyim, hala devam ediyor ve Nisan ayında verdiğim PES 2014 ile Bioshock Infinity’i indirme listesine koymayı unuttum, şu anda ücretsiz alma şansım yok.

PS Plus’ı neden satın almalısınız?

Playstation Plus’ın ana mantığı şudur:abone olduğunuz süre boyunca bizim için ücretsiz oyunlar oynaması. Aboneliğiniz biter bitmez indirdiğiniz oyunları ücretsiz oynayamazsınız. Diğer bir deyişle, bu oyunlar yalnızca PS Plus üyeliğiniz süresince sizindir. Üyeliğinizi sürdürürseniz eski oyunlarınızı oynayabilir ve yeni ücretsiz oyunlara erişebilirsiniz. Böylece PS Plus nedir sorusunun cevabı ortaya çıktı.

Sürekli oyun sürekliliği sürekli sağlanır. 2 yıldır bu sisteme üye olduğum için onlarca oyun indirme listemde bekliyor. Çoğu iyi oyunlar… Ama oynayacak vaktim olmadığı için henüz çoğunu oynama şansım olmadı. Oyun devam ederken zaten bekleyenler beklemeye devam edecek. Sanırım PS Plus mantığını az çok anladınız. Şimdi ana noktaya geçelim.

Oyunları Bedava PlayStation Plus Hesaplarına nasıl veriyorlar?

PlayStation Plus üyelik sistemi ilk başladığında verdikleri oyunlar gerçekten kötüydü. E3 2010’da duyurulan bu üyelik sistemi, sadece bir ay sonra, Temmuz ayında başlatıldı. Sony zaten bu sistemin ana hedefini indirim olarak belirlemişti. Ancak sonradan indirimin önemi azaldı, oyuncuların bedava oyun istediği ve serbest oyunlara yöneldiği anlaşıldı. Verilen ücretsiz oyunların kalitesi elbette tartışılıyor.

Görüşlerimi kişisel görüşüme ve tecrübeme göre ifade etmeliyim. Hemen size yeni oyunlar sunmadıklarını söylemeliyim. 2 ay önce piyasaya sürülen bir oyunun PS Plus listesine gireceğini düşünmeyin. Kaliteli oyunlar genel olarak verilse bile çıkış tarihinden en az 5-6 ay sonra verilmektedir. Muhtemelen satış rakamları çok düşen oyunların firmalarıyla hemfikir ve veriyorlar.

Bu nedenle Call of Duty veya Fifa beklememelisiniz. Ancak Battlefield 3 ve PES 14 verildi. Bu oyunları PS3 için söylüyoruz. PS Vita oyunları, taşınabilir oyun konsollarının sahiplerini gerçekten memnun edecek türdendir. Çünkü genel olarak, her ay pahalı ve nadir PS Vita oyunlarından 2’sini satın almak ne olursa olsun iyidir.

Ayrıca PS4 oyun konsolu için henüz yüksek kaliteli (AAA) bir oyun verilmemiştir. Yeni nesil konsol için çıkan oyun sayısı arttıkça ve ilk çıkan oyunlar yaşlandıkça kaliteli oyunlar o tarafa gelecektir. 3 oyun konsolunu da kullanan benim gibi oyuncular için PS Plus üyelik sistemi başlı başına bir hayat kurtarıcı.

PS Plus her yerde aynı oyunları sunuyor mu?

PS Plus hakkında bir noktaya değinmeden dosya konumumuzu bitirmeyelim. Amerika, Avrupa ve Asya bölgeleri olmak üzere 3 farklı PS Plus üyeliği türü vardır. Her bölge için oyunlar genellikle birbirinden farklıdır.

Genelde Amerika ve Avrupa benzer şekilde ilerlese bile zaman zaman farklı oyunlar verilebiliyor. Normalde bir bölgeye bir ay, diğer bölgeye bir ay verilir. Asya bölgesi, tamamen farklı bir bölge olarak öne çıkıyor. Muhtemelen beğenmediğiniz Uzak Doğu menşeli oyunlar verme girişimleri var.

Farklı bir bölgeden bir hesap almak istiyorsanız, PSN için o bölgedeki bir ülkeye kaydolmanız gerekir. Şahsen tavsiye etmediğim bir uygulama olsa da oldukça mantıklı bir sistem olduğu için ülkemizde fazladan hesap alan ve American PS Plus üyesi olan kişilere rastlamak mümkün. Ancak PS Plus üyeliğinden yalnızca ülke hesabımızla memnun kalacaksınız.

Ps Plus Free Account 2021 [Güncellenmiş]

driptaxal4124@gmail.com
tripBontivg
gammentulvast@gmail.com
tpsM4ASKa1
gardanvalix@gmail.com
Tu4n42mdsn
doggmantula@gmail.com
69msanondi
pemtuna316@gmail.com
509SfmDKskap
emavintula064@gmail.com
49AMAP2xak
eftirapil@gmail.com
MTpaskPo
dilikavakut@gmail.com
Mina59mj
untubavix@gmail.com
6958234520
tirptax4965@gmail.com
XviPTakxm
simtirigul@gmail.com
ewbangToun
enavigrap492@gmail.com
entrapiyS23
ponvalcutmix@gmail.com
HyspGl65k
olitmavil592@gmail.com
MlkinaBoxk
ettimavick@gmail.com
gTPmxa9
scirpat165@gmail.com
Hjamxask28
pirtinapht@gmail.com
4mypavixev
Yorumlar

  1. Diyar dedi ki:

    Reis maskaralı hesap lazım