bedava internet

Bedava Psn Hesapları (Playstation Güncel Çalışan Hesaplar)

Bedava Psn Hesapları (Playstation Güncel Çalışan Hesaplar)
28.02.2021 18:33
0
A+
A-

Ücretsiz Bedava Psn Hesapları | Playstation Plus Giriş ve ŞifreleriBugün biz çok istenen playstation ağını ve hesaplarını ücretsiz olarak yayınlayacak. Bu ücretsiz Psn hesaplarıyla ne yapabilirsiniz? Bu ücretsiz hesaplardan herhangi birini satın alarak, playstation ağ hesabı olan herkesle çevrimiçi oynayabileceksiniz. Ayrıca ücretsiz Psn Plus hesaplarıyla her ay playstation tarafından verilen ücretsiz oyunları alma şansına sahip olacaksınız. Bu ücretsiz bedava playstation hesaplarının 1 aylık kullanım süresi vardır.

Aşağıdaki listelerden herhangi biriyle ücretsiz psn ağı plus hesabına bağlanabilir ve içindeki oyunlarla bir oyun oynayabilirsiniz. Ücretsiz psn hesapları ve şifreler listesi günlük olarak güncellenecektir. Ziyaretçilerimiz nedeniyle hesaplar hızlı tükenebilir. Ancak sorun değil çünkü ekibimiz her seferinde ücretsiz playstation ağlarını ve hesaplarını güncelleyecek.

Yayınladığımız bu bedava psn hesapları hiçbir şekilde yasa dışı veya zorunlu değildi. Bu hesaplar, internette playstation ağ hesaplarını paylaşan web sitelerinden toplanmıştır. Ve tüm hesaplar test edildikten sonra ücretsiz psn hesapları listesine eklendi.

Bedava Psn Hesapları ve Şifreleri 2021 | Playstation Network Hesabı

Psn Bedava Hesaplar Giriş Şifreler
hirya_plas@hotmail.com drivasy592
cayan.kand@gmail.com 41689434
dawgaaly.undak@gmail.com piraxick520
sriba.linag467@gmail.com Gnsaals0121
azces.tay@gmail.com Taayvan1993
draipol.punsd@gmail.com Ogathay4
rady.cashh@gmail.com punglabes63
undagva.atya@gmail.com dalybasTray
natasha.urg510@gmail.com silcan461

2021 Ücretsiz Psn Plus Hesapları

Listede listelenen tüm ücretsiz playstation plus hesapları 1 aylık psn aboneliği içerir. Playstation Network Plus ücretsiz hesapları birden fazla oyun içerir.

PlayStation Network (PSN) Hesabı nedir?

PlayStation Network (kısaca PSN), PlayStation video oyun konsolları için Sony Computer Entertainment tarafından oluşturulan bir çevrimiçi çok oyunculu oyun ve dijital medya dağıtım hizmetidir. Oyunları dijital olarak satın almak, indirmek ve oynamak için Sony’nin PSN hesabında oturum açmanız gerekir.

PlayStation Network hizmetlerini kullanmak için bir hesabınızın olması gerekir. Bir hesap oluşturmak ücretsizdir ve herhangi bir ödeme bilgisi vermenize gerek yoktur. Ancak bazı hizmetler, PSN cüzdanınıza para eklenmesini gerektirir.

PSN ne yapar?

PSN hizmeti aracılığıyla, hizmeti destekleyen oyunları oynayabilirsiniz arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yanına dağılmış PlayStation 3 oyuncularıyla, arkadaşlarınızla sohbet edin, birbirinize mesaj gönderin, multimedya dosyalarınızı paylaşın ve PlayStation 3 internet tarayıcısını kullanarak İnternette gezinin.

Ayrıca ücretsiz oluşturabileceğiniz bir PSN hesabı ile Youtube gibi uygulamaları indirip PSN hesabınıza bağlıyken indirebilir, ücretli ve ücretsiz içeriğe (tam oyun, oyun demoları, avatarlar, temalar, vb.). Oyuncular arasındaki bağlantıyı artıran bu hizmet, Sony tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Avrupa’da kurulan PlayStation Network merkezleri sayesinde ülkemizde rahatlıkla online oyun oynamanız mümkün.

Örneğin tanımadığınız kişilerle Spartacus ve Tekken Revolution gibi oyunlar oynamanız mümkün. PSN resmi sayfasından playstation.com adresine erişebilir, yenilikleri, haberleri, indirimleri, hesabınızla giriş yaparak etkinleştirdiğiniz cihazları, kazandığınız kupaları görebilir ve profilinizi oluşturabilirsiniz. güncellemeler.

Play Station Plus Hesabı nedir?

PlayStation Store’dan satın alınabilen ve harika özelliklere erişim sağlayan bir abonelik hizmetidir. Bu hizmet sayesinde: Bir yılda sahip olabileceğiniz 45’ten fazla oyunla hiçbir ekstra ücret ödemeden anında oyun koleksiyonu oluşturabilirsiniz.

Oyunları 60 dakikalık tam oyun denemeleri ile deneyebilirsiniz. PlayStation Store’daki birçok içerik için harika indirimlerden yararlanabilirsiniz. PlayStation 3’ünüz için düzinelerce özel simge ve dinamik temayı hiçbir ekstra ücret ödemeden indirebilirsiniz. Otomatik Güncelleme ve Çevrimiçi Depolama gibi özel özellikleri kullanabilirsiniz.

Play Station Plus oyunlarının süresi

Listenize eklediğiniz oyunlar ömür boyu sizindir. Ancak bu oyunları yalnızca PlayStation Plus üyeliğiniz aktifken oynayabilirsiniz. Örneğin PlayStation Plus üyeliğiniz varken Bioshock: Infinite oyununu listenize eklediniz, ardından uzun süre Playstation kullanmadınız ve bu süre içinde PlayStation Plus aboneliğiniz sona erdi.

Bu oyunu tekrar çalıştırmak istediğinizde PlayStation Plus üyeliğiniz sona erdiği için bu oyunu kullanmayacağınıza dair bir uyarı alacaksınız. Gelecekte tekrar Playstation Plus üyeliği alırsanız BioShock: Infinte oyununu oynayabilirsiniz.

PSN Hesabı Brotherhood nedir?

PSN Brotherhood, 2 kişinin PS Store’daki oyunları fiyatın yarısını ödeyerek kabul edip satın almasıdır (ücret, Klasik kardeşlikte Birincil-İkincil hakka göre değişir). PSN kardeşliği 2 kişi arasındadır ancak farklı hesaplarla onlarca, yüzlerce kardeş yapabilirsiniz. PS4’te kardeşlik, “Kalıcı Kardeşlik” ve “Klasik Kardeşlik” olarak ikiye ayrılır.

Birincil hak: Bu hesaptan indirilen oyunları ve DLC’leri PS4’ünüzde istediğiniz herhangi bir hesaptan oynayabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir hesaptan kupa kazanabilirsiniz.

İkincil haklar: Bu hesaptan yalnızca bu hesaptan indirilen oyunları ve DLC’leri oynayabilirsiniz. Ayrıca, bu hesaptaki oyunları oynamak için internet bağlantısı gereklidir. İnternet yoksa bu hesapta oyun oynayamazsınız.

PSN üyeliği nasıl açılır?

Şimdi Bilgisayar ve PlayStation’dan PSN üyelik açma sürecine geçelim.

Bilgisayarda PSN üyeliğini açmak için;

 • PlayStation Store ana sayfasına gidin ve sağ üstteki “Oturum Aç” düğmesine tıklayın.
 • Açılan sayfada “Yeni Hesap Oluştur” butonuna tıklayın, ekrandaki “Başlat” butonuna tıklayın.
 • Gerekli bilgileri girin ve işlem tamamlanana kadar “İleri” düğmesine tıklayın.
 • Son sayfada bulunan onay butonuna basarsanız üyeliğiniz açılacaktır.

Kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresine bir doğrulama bağlantısı gönderilecektir. Bu bağlantıya tıklarsanız, PSN hesabınız aktif olacaktır.

PS4’te Ücretsiz PSN üyeliğinin kilidini açmak için;

 • PlayStation 4 çalışırken, “PS düğmesine” basın ve Artı simgesiyle gösterilen “Yeni Kullanıcı” düğmesine tıklayın.
 • “Kullanıcı Oluştur” seçeneğini seçin ve “İleri” düğmesine tıklayın.
 • “Yeni Hesap Oluştur” butonuna tıklayın ve açılan sayfada “Kayıt Ol” butonuna tıklayın.
 • Ekranda istenen bilgileri girin ve “İleri” ye tıklayın.
 • Bir avatar seçmeniz istenecek. Ardından Çevrimiçi Kimlik ve adınız gibi bilgileri girerek devam edin. Gizlilik ayarlarınızı sonraki birkaç ekranda özelleştirin.
 • Kullanıcı sözleşmesini kabul edin.

Hepsi bu!

PS3’te Ücretsiz PSN Hesabı üyeliği açmak için;

 • Ana menüden PlayStation Network’e girin ve “Kaydol” düğmesine basın.
 • “Yeni Hesap Oluştur” u tıklayın ve açılan sayfada “Devam” ı tıklayın.
 • Ülke, bölge ve dil seçimlerinizi yapın ve “Devam” butonuna tıklayın. Ekranda iki farklı kullanıcı sözleşmesini onaylamanız istenecektir.
 • E-posta adresinizi ve şifrenizi isteyen ekrandaki bilgileri girin ve “Devam Et” e tıklayın.
 • Açılan sayfada bir PSN ID oluşturun ve “Devam Et” düğmesine tıklayın.
 • Sonraki birkaç sayfada sizden bazı gerekli bilgiler istenecektir. Tüm soruları geçene kadar “Yine de Devam Et” düğmesine basmaya devam edin.
 • E-posta adresinize gönderilen onay bağlantısına tıklayın ve PS3’te “Tamam” a tıklayın.
 • “PlayStation Store’a Devam Et” düğmesine tıklayarak abonelik sürecini tamamlayabilirsiniz.

Hepsi PlayStation Network kaydı için.

PSN üyeliğinin nasıl açılacağı sorusunu cevapladıktan sonra, şimdi PSN Ağı oturum açma sorunlarına bakalım.

Ücretsiz PlayStation Network Hesabınıza Erişemiyorsanız

Önce PSN Durumu sayfasını kontrol edin. Herhangi bir servis turuncu veya kırmızı görünürse, bağlanmayı denemeden önce yeşil ışığın yanmasını bekleyin.

PlayStation Network’te oturum açarken hala sorun yaşıyorsanız, şifrenizi sıfırlamayı deneyin. Support@playstation.com adresine bir e-posta göndererek sorunu bildirebilirsiniz.

Biliyor musunuz? PlayStation sahibiyseniz, Netflix’i PlayStation’a indirerek dizi ve filmlerinize konsolunuzda devam edebilirsiniz.

Bedava Playstation Hesapları (Psn)

anavlolog26@gmail.com
gTpxak5803
dilikavakut@gmail.com
Mina59mj
tirptax4965@gmail.com
XviPTakxm
tiriplomag@gmail.com
Antobab3a
emavintula064@gmail.com
49AMAP2xak
evantivalger@gmail.com
eAqapomex
andoga492@gmail.com
Zianubokt69
hantercanom@gmail.com
gZma491lp
ettimavick@gmail.com
gTPmxa9
hayalmayta@gmail.com
Blingtopizma
ponponovag@gmail.com
aBTapxml59
trapimintaca@gmail.com
trMxok68
simtirigul@gmail.com
ewbangToun
ponvalcutmix@gmail.com
HyspGl65k

Liste her gün güncellenecektir. Ps4 hesabı ücretsiz oyunlar en kısa sürede eklenecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.