Bedava Runescape Hesapları

Bedava Runescape Hesapları
04.03.2021 05:50
0
A+
A-

Bedava Runescape Hesapları 2021 | Old Scool Rs Ücretsiz İsimler ve Şifreler .Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Runescape’i oynamış olmalısınız. Çok oyunculu ve oynaması çok keyifli olan bu oyun Jagex Ltd. tarafından geliştirilmektedir. Web sitemize gelen talepler nedeniyle bedava runescape hesapları ve şifreleri yayınladık. Listelerdeki altınlar ile ücretsiz runescape hesapları, oyuna kullanıcı adları ve şifreler ile iyi bir seviyede başlayabilir.

Lütfen herkesin Runescape bedava hesaplar listesinden bir hesap alması için yalnızca 1 tane alın . Bu hesaplar her gün güncellenecektir.

Bedava Runescape Hesap Listesi 2021

Runescape bedava hesapların kullanıcı adı ve listemizde paylaşılan şifreler günlük olarak güncellenecektir.

Ücretsiz Runescape Hesapları Kullanıcı Adı Şifreler
Ligarova59 dabgs852m
Danivagsa edovig31l
Bingop Grohums294
gurabinn sanfilysk59
Ezgravbi fiytaysk68
Changell82 Pilhcahnk
devip1123 Trabsyvoga
alohach776 Phorscenk99
büyük spor 4264643

Bedava Runescape Hesapları | Altınlı Hesaplar

Bu özel listede yayınlanan ücretsiz altın içeren Runescape hesapları, kullanıcılardan ve doğrudan uygulamanın resmi web sitesinden satın alındı. Sadece altın içeren bedava Runescape hesaplarına erişmemiz için bizi desteklemeniz gerekecek.

Runescape Oyunu Hakkında Bilgi

Runescape Artık Steam Mağazasında Bulunacak

Jagex, RuneScape, 14 Ekim 2020′Steam mağazasında yerini aldı. Klasik versiyon eski okul runescape 2021’in başlarında çıkacak. RuneScape ilk Steam’e özel paketlere ve başarılara sahip olacak, özel bir destek ekibi ise Steam kullanıcıları için haftalık duyurular, kılavuzlar, makaleler, sanat eserleri ve videolar dahil olmak üzere bir RuneScape Topluluk Merkezi oluşturacak. .

Jagex CEO’su Phil Mansell şunları söyledi:

“Jagex, RuneScape evrenini küresel olarak daha fazla oyuncuya taşıma görevini üstlendi. Oyunlarımız mobil mağazalara geldikten sonra, artık masaüstü sürümlerinin kullanılabilirliğini artırıyoruz. Onları Steam topluluğu için erişilebilir kılmak, bu hedefe ulaşmada önemli bir adımdır. RuneScape’in 14 Ekim’de Steam’de çıkışını görmekten heyecan duyuyoruz ve daha fazla oyuncunun zengin ve ilgi çekici canlı oyun dünyalarımıza erişmesine ve keşfetmesine izin vereceğimiz için önümüzdeki yıl Old School RuneScape’in gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz. “

RuneScape , Gielinor’un çevrimiçi fantezi dünyasında yaklaşık 285 milyon oyuncu hesabını memnuniyetle karşıladı ve bu yılın başlarında bildirilen en yüksek oyuncu üyeliği sayısı.

Runescape Oyunu Steam’de Büyük İlgi Gördü!

İnternet tarayıcısı MMORPG olduğunda, RuneScape nihayet Steam raflarında yerini aldı. Steam için iyi bir revizyon ve muhteşem görünümü eski popülaritesini yeniden kazanacak gibi görünüyor.

14 Ekim’de yayınlanmasından bu yana Steam’de oldukça olumlu bir statü kazanan oyun hakkında binlerce kişi yorum yaptı. SteamSpy web sitesinde yer alan istatistiklere göre oyunu indiren kişi sayısı şimdiden yüz binlere ulaştı. Web sitesi, sayının 500.000 ile 1.000.000 arasında olduğunu tahmin ediyor . Oyunun Steam’de ücretsiz olduğunu ancak henüz Türkçe dil desteği almadığını hatırlatalım.

Yine SteamSpy Runescape verilerine göre oyunun en yüksek oyuncu sayısı 11.972’dir. Bu, eski oyuncuların oyunu indirdiği ancak henüz denemediği anlamına gelir. Çünkü oyunda geçirilen süre ortalama 10 dakika civarındadır. Bu noktadan itibaren oyunun kaderini belirleyecek olan ise elbette hem stüdyo hem de distribütör olarak hareket eden Jagex’in PR tavrı olacak.

Oyunun grafikleri gerçekten etkileyici. WoW’un Wraith of the Lich King paketindeki kalite ve renk paletini anımsatan oyun grafikleri, Jagex’in sadece nostaljinin peşinde olmadığına işaret ediyor. Şimdiden yeni bir kazı eklenti paketi yayınlayan stüdyo, oyunu eski ihtişamına geri getirmeye kararlı görünüyor.

Runescape Değişim Aşamaları

Jagex, yıllar önce 2001’de RuneScape adlı devasa bir çevrimiçi oyunla çıktı. Guinness tarafından dünyanın en popüler MMORPG oyunlarından biri olarak tanımlanan RuneScape, o dönemde 200 milyondan fazla oyuncuya sahipti. Başlangıçta Java programlama dilinde yazılmış bir tarayıcı oyunuydu.

Jagex daha sonra RuneScape 2 ve RuneScape 3’ü geliştirdi, ancak orijinal oyunu oynamak isteyenleri hatırlayarak, oyunun Ağustos 2007 sürümünü kullanarak 2013’te Old School RuneScape oyununu piyasaya sürdü.

O zamanlar, bu eski oyunun ne kadar popüler olacağı veya zamanla unutulup unutulmayacağı belirsizdi, ancak görünüşe göre Jager doğru kararı verdi. Çünkü bu hafta sonu Old School RuneScape, 173.006 eşzamanlı oyuncuya ev sahipliği yaparak oyuncu rekorunu kırdı.

Trailblazer League şu anda oyunda ve bu etkinlik 6 Ocak 2021’e kadar sürecek. Ligdeki görevleri yapmak isteyen oyuncuların oyuna geri dönmeleri gerekiyor.

Ocak ayında bir sonraki lig başladığında bu rekorun kırılması muhtemel. Aslında bu haber yayıldıkça merak edip oyuna katılacak yeni oyuncular da olacak. Old School RuneScape’i kendi sitesinden PC veya mobil cihazlar için indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Runescape Free Account 2021

Anavlolog26
gTpxak5803
Darkblono
sirtinbaPs
dilimavax032
Mpsk8467
Ponponovag
aBTapxml59
slifteneyil6
miltivan567
filintimang6
abpotomax96
granfolxem46
üst4926m
çiftçi
Emxak461S
Darikoluma
bunvilgan578
drantofma001
Evtopex496
offenblack77
4967395354
karnınilak58
Ebtorpixma
epitamint492
p4i7mxLK
Darkgonbima
492694810
evantivalger
eAqapomex
stribaysx23
TmintGnp8
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.