bedava internet

Bedava SMS Gönderme – Ücretsiz Mesaj Atma

Bedava SMS Gönderme – Ücretsiz Mesaj Atma
12.02.2021 22:08
0
A+
A-

Bedava SMS Gönderme – Ücretsiz Mesaj Atma 2021; GSM operatörlerine abone olan müşteriler; çoğunlukla sms paketleri sona erdiğinde ek sms paketi satın almayı tercih ediyorlar.

Hediye sms paketi kazanmak isteyen pek çok kişi; abone oldukları GSM operatörlerinin düzenlediği çekilişlere katılarak, bedava sms kazanmayı deniyorlar.

Bununla birlikte bazı internet siteleri aracılığıyla da hediye internet kazanmak mümkün olabiliyor.

Bu yazımızda kısaca bedava sms gönderme yöntemlerine dair sizleri bilgilendirmeye, internetten bedava mesaj atabileceğiniz siteleri sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

İnternetten Bedava SMS Atabileceğiniz Siteler

Tarifeniz kapsamındaki sms gönderme hakkınız sona erdiğinde ek pakete ekstra bir bütçe ayırmamak için internetten bedava sms atabileceğiniz siteleri tercih edebilirsiniz.

Ücretsiz SMS gönderme sitelerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Cliksend

 Telefon numaranızı kullanarak, kolaylıkla sms gönderebileceğiniz internet sitelerinden biri olan Cliksend sitesine üye olduğunuz takdirde site, size belirli bir bütçe ayrılıyor.

Size ayrılan bu bütçe kapsamında ortalama 100 adet kısa mesajı ücretsiz olarak dilediğiniz numaraya gönderebiliyorsunuz.

Yurtiçinde ücretsiz sms gönderebileceğiniz gibi yurtdışındaki sevdiklerinize, akrabalarınıza kısacası istediğiniz kişilere de ücretsiz kısa mesaj ve e-mail yollayabiliyorsunuz.

Soy isim, mail adresi, telefon numarası vb. size yöneltilen temel soruları cevaplayarak, siteye ücretsiz abone olabilirsiniz.

Sitede dil olarak İngilizce kullanıldığından siteye üye olabilmeniz ve mesaj gönderebilmeniz için az da olsa İngilizce biliyor olmanız gerekiyor.

İngilizce dil bilginiz yoksa sözlüklerden kelimelerin anlamını araştırarak, kolaylıkla siteye üye olabilirsiniz.

Ücretsiz mesaj gönderebileceğiniz bu siteye göz atmak ve abone olmak için https://www.clicksend.com/en/ linkini tıklayabilirsiniz.

Globfone

Ücretsiz sms gönderebileceğiniz en güvenilir ve en kaliteli internet sitelerinden biri olan Globfone’a üye olduğunuzda bedava sms gönderebildiğiniz gibi ücretsiz olarak başka numaraları da arayabiliyorsunuz.

Yani yalnızca sms hakkınız değil konuşma paketiniz de bittiğinde Globfone sitesine girerek, tarifenize ve faturanıza hiçbir şekilde yansımadan telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz.

Site üzerinden günde 50 adet ücretsiz sms gönderebiliyorsunuz.

Globfone uygulamasını akıllı telefonlarınıza Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirme şansınız da bulunuyor.

Son olarak siteye giriş yaparak, ücretsiz video görüşmesi de yapabileceğinizi söylemek istiyoruz.

Yeterli seviyede İngilizce bilginiz varsa bu site sayesinde sevdiklerinizle ücretsiz mesajlaşabilir, telefonda konuşabilir ve görüntülü görüşebilirsiniz.

Siteye dair detaylı bilgi edinmek için https://globfone.com/ linkini tıklayabilirsiniz.

MFreeSMS

Ücretsiz sms gönderebileceğiniz gibi ücretsiz sms de alabileceğiniz yani arkadaşlarınızla chatleşebileceğiniz bu platform, sizlere diğer sitelerin aksine günlük sınırsız sms gönderebilme fırsatı sunuyor.

Dünyanın herhangi bir ülkesinde yaşayan arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize site üzerinden mesaj gönderebiliyorsunuz.

Üstelik bu site, kolay kullanımı ile de yoğun bir ilgi görüyor.

Yani İngilizceyi pek iyi bilmiyor olsanız dahi kısa sürede site üzerinden sms göndermeyi kavrayabiliyorsunuz.

Site üzerinden hemen mesaj göndermeye başlamak için http://mfreesms.com/ linkini tıklayabilirsiniz.

Sendanonymoussms

Ücretsiz sms gönderebileceğiniz en popüler siteler arasında bulunan bu site üzerinden kendi numaranızın yanı sıra farklı numaralar üzerinden de arkadaşlarınıza sms yollayabiliyorsunuz.

Yani sitede mesaj gönderirken yeni bir numara oluşturabiliyor, oluşturduğunuz yeni numara üzerinden mesaj gönderebiliyorsunuz.

Telefon numaranıza sms gönderdiğiniz kişinin ulaşmasını istemiyorsanız, bu siteyi tercih edebilirsiniz.

Ancak gönderdiğiniz tüm mesajların da sitede kayıt altında tutulduğunu söylemek istiyoruz.

Yani yasa dışı ya da yasal anlamda ceza almanızı gerektiren mesajlar gönderdiğinizde mesaj gönderdiğiniz kişi, size erişebiliyor ve size dava açabiliyor.

Aynı zamanda tehdit edici, hakaret içerikli mesajlar gönderdiğinizde de site, sizi banlıyor.

Bu durumda tekrar aynı IP üzerinden siteye giremiyor ve ücretsiz sms gönderemiyorsunuz.

Bedava sms gönderebileceğiniz bu siteye hemen erişmek için http://sendanonymoussms.com/ linkini tıklayabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Gönderme

Vodafone abonesiyseniz; sms kullanım hakkınız bittiğinde Hediye Çarkı çekilişlerine katılarak, ücretsiz sms kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan Hediye Çarkı; her hafta üyelerine ücretsiz sms, konuşma paketi, internet paketi vb. şahane hediyeler armağan ediyor.

Ücretsiz sms dahil sürpriz hediyelerin sahibi olmak için Vodafone Yanımda uygulamasına abone olabilir, her hafta değişik hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone faturasız hat kullanıcısıysanız; Yükle Kazan kampanyasına katılarak, hediye sms kazanabilir, kazandığınız hediye sms ile dilediğiniz kişilere sms gönderebilirsiniz.

Yükle Kazan Kampanyası’na katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmalı, ardından Bana Ne Var menüsüne girmelisiniz.

Sizin için hazırlanan TL yükleme hedeflerini gerçekleştirdiğiniz takdirde bedava sms, konuşma, internet paketi vb. hediyelere kavuşabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS 2021

Turkcell Bedava SMS Gönderme

Turkcell aboneleri de kampanya ve çekilişlere katılarak, kolaylıkla ücretsiz sms kazanabiliyorlar.

Turkcell Dijital Operatör uygulamasındaki Salla Kazan kanalı; en çok hediye sms, dakika ve internet paketi dağıtan kanallar arasında bulunuyor.

Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzu ekranına giriş yapan aboneler ise kendilerine atanan belirli görevleri tamamladıkları takdirde hediye sms elde edebiliyorlar.

Her yöne 1000 sms, her yöne 1000 dakika konuşma paketi, en çok dağıtılan hediyeler arasında yer alıyorlar.

Henüz Dijital Operatör uygulamasını kullanmıyorsanız, bu uygulamayı Google Play Store ya da Apple Store üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz.

Turkcell Bedava SMS 2021

Türk Telekom Bedava SMS Gönderme

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanan aboneler, uygulamadaki Sil Süpür oyununu oynayarak, bedava sms kazanabiliyorlar.

Selfy Anlık Mesajlaşma kampanyasına katılan 25 yaş ve altındaki gençler ise Whatsapp ve BİP uygulamaları üzerinden sınırsızca ve özgürce mesajlaşıp, arkadaşlarıyla sohbet edebiliyorlar.

Türk Telekom’un en beğenilen kampanyalarından olan Anlık Mesajlaşma Kampanyasına katılan kişiler ise Whatsapp, BİP ve Wirofon kullanımlarında geçerli olan 1GB hediye internet kazanıyorlar.

Kazandıkları hediye internetle bu uygulamalarda gönüllerince mesajlaşabiliyorlar.

Türk Telekom Bedava SMS 2021

Bedava SMS Gönderme Siteleri 2021

İnternet üzerinden ücretsiz SMS ve mesaj gönderme siteleri sizlere yukarıda verdiğim sitelerdir. Ücretsiz mesaj gönderme sitelerine giriş yaparak sizlerde mesaj gönderebilirsiniz.

  • Globfone.com.
  • sendanonymoussms.com.
  • afreesms.com.
  • mfreesms.com

Ücretsiz SMS Gönderme

İnternet cep telefonuna mesaj ve SMS göndermek için sizlere önereceğim en iyi sitelerden biri Globfone sitesidir. Siteye giriş yaptıktan sonra ülke seçimi yaparak mesaj göndermek istediğiniz kişinin numarasını şu şekilde Örnek : TR +90 507111 1111 girmeniz gereklidir. Daha sonra mesajınızı girdikten sonra gönder demeniz yeterlidir.

Bedava SMS gönderme ve Bedava mesaj gönderme sitelerinden karakter sınırı 160 kelime olduğunu unutmayın. Mesaj gönderirken kimden gittiği belli olmayacağı için mesaj sonuna adınızı yazmayı unutmayın. Gönderilen mesaj +45 92 11 11 11 gibi bezer adresler gönderilir.

Bu yazımızda en güvenilir ve en garanti ücretsiz sms gönderme sitelerini ve yöntemlerini sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Sizler de konuya dair her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, bedava sms gönderme önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.