bedava internet

Bedava Udemy Hesapları

Bedava Udemy Hesapları
12.03.2021 10:24
0
A+
A-

Udemy Bedava Premium Hesaplar ve Parolalar 2021 ; Biz varöğrenciler için çevrimiçi kurslara ev sahipliği yapan Udemy için bedava hesaplar ve şifreler yayınladı. Yayınladığımız bu hesaplar ile içerdiği kursları ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Genel olarak teknoloji, yazılım, programlama çoğu hesapta mevcuttur. Bu kategorilerden herhangi birinde ücretsiz dersler almak istiyorsanız, aşağıda yayınladığımız ücretsiz udemy hesaplarından ve şifreler listesinden herhangi birini alabilirsiniz.

Hesaplar asla yasadışı olarak alınmadı. İnternette bedava udemy hesaplarını paylaşan web sitelerinden kontrol edildi ve toplandı . Tüm çalışan hesaplar listeye eklendi. Teknoloji ve bilgisayarlarla ilgileniyorsanız, ücretsiz bir dersi dinlemek için aşağıda yayınlanan ücretsiz premium udemy hesaplarından birini edinebilirsiniz.

Bedava Udemy Hesapları 2021

Udemy Ücretsiz Hesaplar Şifreler
tengala.wakl@mail.com adumay49145
pifrelim.actenda@gmail.com Sizcvertyen168
scraner_ponta@hotmail.com 46713045789
acfrelay.notar@gmail.com Canvatask136
shonta.adreop@gmail.com azveyran0029
cazquan.ent@gmail.com pintravak98
gelva.adim@mail.com cilitvany1313
yonac.tenva@mail.com traxPin592

Udemy Bedava Hesaplar ve Şifreler 2021 | Premium Giriş

Listede yaklaşık 20 hesap ve her hesapta minimum 1 ders bulunmaktadır. Bedava udemy premium hesaplar için kilidini açmanız yeterlidir. Ücretsiz Udemy hesapları sık sık güncellenecektir.

Udemy nedir? Eğitmenler ve Öğrenciler İçin Avantajlar

Udemy, dünyanın her yerinden öğrencilerin dünyanın her yerinden en iyi eğitimi almalarına olanak tanıyan, öğretim ve öğrenim için gerçekten benzersiz bir küresel pazar yeridir. Burada bağımsız eğitmenler kendi çevrimdışı eğitimlerini sunar. Her öğretmen veya eğitimci kendi kursunu ücretli veya ücretsiz olarak sunabilir.

Bugün itibarıyla Udemy’de 50 farklı dil konuşan 30 milyondan fazla öğrenci, 100 binin üzerinde kurs ve 42 bin eğitimci bulunmaktadır.

Burada da çeşitli kategorilerde çok çeşitli eğitimler bulunmaktadır. Matematikten web tasarımına, fırınlamadan Autocad çizim programına kadar her türlü eğitimi burada bulabilirsiniz. Udemy’de öğretmen olabilirsiniz, öğrenci de size kalmış. Önemli olan yetenekli ve bilgili olduğunuz konuyu bulmaktır.

Öğrenciler için Udemy

Udemy kurslarından yararlanmak için herhangi bir okula kaydolmanıza gerek yoktur, sadece bu konu hakkında bilgi edinmek istersiniz. Bir ev hanımı istediği kursu alabilir veya bir iş adamı olabilir. Makine Mühendisliği okuyan bir üniversite öğrencisi, kendisi için gerekli olan herhangi bir CAD programı dersini alabilir.

Örneğin, sağlıklı beslenme konusunda bir eğitim (kurs) almak istiyorum. Udemy ana sayfasından arama yaptım veya ilgili kategoriye girerek belirlediğim başlıkta listelenen kursları gördüm. Öncelikle dersin içeriğinde neler var, kaç videodan oluşuyor, toplamda kaç dakika sürüyor ve ben görmeden önce kaç kişi bu kursu satın aldı. Ayrıca bu kursta öğreneceklerinizi, bu kursa katılmak için gereksinimlerinizi ve varsa bu kursun açıklamalarını okuyabilirsiniz.

Bir sonraki eğitimci kim? Öğreticinin kendini tanıttığını görebiliyorum. Kaç yıldır bu konuda uzman, şu ana kadar neler yaptı vb. Kontrol edebilirim Sonra bu eğitimi alan öğrencilerin verdiği puanları ve yorumları okuyabilirim. 150 kişi eğitimi aldı, 100 kişi yorum yaptı ve puan verdi. Öğretim elemanının notu 5 üzerinden 4,8 ancak aynı konudaki diğer derslerin puanları 3,5 – 4,2 ve 4,4 ise daha yüksek puanlı yani 4.8 olan dersi tercih ederim. Aynı zamanda herkes tüm kursların ilk 2-3 videosunu izleyebilir, bu sayede size satın almadan önce bir tahmin yapma fırsatı verir.

Eğitmenler için Udemy

Herhangi bir konuda uzman olduğunu düşünen herkes Udemy’de bir eğitmen. Uzman olduğunuz konudaki belirli kurallar ışığında videolarınızı hazırlar ve udemy’ye yüklersiniz, eğitiminiz udemy’de listelenir ve denetim ve kontrolden geçtikten sonra öğrencilere sunulur. Eğitiminizi izledikten sonra ihtiyacı olan ve satın alan her öğrenci eğitmene 5 üzerinden bir not verir ve yorum yapar. Verilen bu puanlar, bu eğitimi daha sonra almak isteyenlere rehberlik etmektedir.

Kursunuzun fiyatını belirleme inisiyatifine sahipsiniz ve bunu ücretsiz olarak sunabilirsiniz. Örneğin, çok emek verdiğiniz, aylarca video hazırladığınız ve birçok eğitim materyali (pdf, resim, soru, test vb.) Hazırladığınız bir kurs için 150 dolarlık bir ücret belirleyebilirsiniz. Bu ücretin belirli bir kısmını (% 97) alıyorsunuz. Eğitiminizi çok sayıda öğrenci satın almışsa ve puanınız oldukça yüksekse, “En Çok Satanlar” bölümünde görünürsünüz. Ek olarak, Udemy eğitiminizin reklamını başka bir medyada yaparsa, bu eğitimden aldığınız pay biraz daha azalabilir. Udemy, çok iyi puan alan eğitim kurslarının reklamını yapar.

Ücretli kurslarınız için indirim kuponu oluşturabilirsiniz. Birçok eğitimci, yılın başında veya tatillerde indirim kuponları dağıtır, bu indirim kuponları, eğiticinin hem daha fazla satış yapmasını hem de adını daha fazla duyurmasını sağlar.

Udemy, yetenek ve bilgiye sahip olanlar için iyi bir gelir kaynağıdır, hazırladığınız kurs çok popüler bir alan değilse, evinizi desteklemek için yeterli olmayabilir, ancak iyi bir yan gelir olabilir.

Youtube veya Diğer Ücretsiz Platformlardan Farkı Nedir?

En büyük fark, bu platformun daha ciddi olması ve eğitimcilerin çoğunun gerçekten sizinle ilgileniyor olmasıdır. Dilediğiniz yerde eğitimciye soru sorabilir, kursu satın alan diğer öğrenciler sorularınıza cevap verebilir ve elbette başkalarının sorularını da cevaplayabilirsiniz. Cevaptan memnun kalmazsanız aynı yerde tekrar tekrar soru sorabilirsiniz. Böylece etkileşim kurabilirsiniz. Ayrıca, birçok kursun indirilebilir belgeleri / kaynakları vardır. Tavsiye web siteleri veya hizmetleri sunarlar.

Kursları Çevrimdışı İzleyebiliriz

Netflix‘te olduğu gibi, ilgili kursu çevrimdışı (internet olmadan) görüntülemek için her zaman indirilebilir görüntülemeye sahibiz. Sınav ve alıştırma testi vb. Belgeleri çevrimdışı indiremiyoruz.

Kursları İndiremiyoruz

Kursları cihazlarımıza indiremiyoruz çünkü bu telif hakkı ihlali. Ancak Udemy, eğitmenlerin diledikleri takdirde kurslarını indirilebilir olarak yayınlamalarına izin verir.

Bir eğitmenin kurs için indirme ayarını etkinleştirip etkinleştirmediğini görmek için imlecimizi video oynatıcının sağ alt tarafında bulunan dişli simgesine götürüyoruz. Dersi indir seçeneği gri değilse (beyazsa :)), dersi tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Gri ise indiremeyiz. İndirilemeyen bir kursta şöyle görünür.

Kurs Ararken Filtreleyebiliriz

Dersler için karşılaştırma yapabilmeniz çok önemli, ilgilendiğiniz kursu ararken dil seçimi, puan kriterleri, ücretli veya ücretsiz gibi seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz, eğitim süresi, altyazı olsun. ya da değil.

Eğitimciye soru sorabiliriz

Satın aldığınız kursta istediğiniz videoda eğitmene soru sorabilir veya sizden önce sorulan soru ve cevaplara bakabilirsiniz. İnanın bana kısa sürede cevap veriyorlar. Yüksek puan alan eğitimciler bu konuyla çok ilgileniyorlar.

Kurs Konuları ve Materyallerinde Güncellemeler Var

Örneğin, herhangi bir programla ilgili bir kurs aldınız, eğitmen bu kursu 6 ay önce hazırladı, ancak geçen hafta programda bir güncelleme oldu. Eğitmen bunu göz önünde bulundurarak belirli videoları günceller ve gerekirse indirilebilir belgeleri / materyalleri güncelleyebilir. Bu durum eğitimcinin inisiyatifindedir. Güncelleme yapmazlarsa satın alan öğrenciler için faydalı bir eğitim olmayacaklar ve o dersi bir daha kötü puan – kötü yorum yaparak satmayacaklar.

Kursu Her Platformdan İzleyebiliriz

Satın aldığınız kursu istediğiniz platformdan izleyebilirsiniz. İster bilgisayar, ister android veya ios telefonda – tabletiniz aracılığıyla. Udemy uygulamasını yüklemeniz yeterlidir.

Kursu İstek Listemize Ekleyebiliriz

İlgilendiğimiz Kursa Kalp ekleyip dilek listemize ekleyebiliriz, böylece fiyatı takip edebilir ve indirim olduğunda satın alabiliriz. Aşağıdaki görseldeki gibi.

Kaldığımız Yerden Devam Edebiliriz

Kursu izlerken araya girmek zorunda kaldık. Örneğin 27. video 12. dakika ve biz bilgisayarımızı kapattık. Sonra, o kursu tekrar izlemek istediğimizde, doğrudan kaldığımız yerden başlıyor ve eğitimin% kaçını izlediğimizi gösteriyor.

Satın Aldığımız Kursu Ne Zamana Kadar İzleyebiliriz?

Satın aldığınız kursun süresi için herhangi bir kısıtlama yoktur, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Yani kursa ömür boyu erişebilirsiniz. Kursu bitirdiğinizde size o konu için bitirme sertifikası da veriyor, tabi ki bunun pek bir geçerliliği yok.

Udemy Size Teklif  Verebilir

Bazen Udemy size teklifler sunabilir. Örneğin, bir Google Ads dersi almak istiyorsanız, arama ve filtreleme kullanarak birini incelemeye başladınız, sayfanın alt kısmında, bu eğitimle Dijital Pazarlama üzerine başka bir ders almak isterseniz, size% 50 indirim verir. değerlendirme tamamen size bağlıdır.

Kurs Fiyatlarındaki Güncellemeler

Yeni yayınlanan kurslar genellikle makul fiyatlarla sunulur. (tabii ki eğitimcinin inisiyatifiyle) Bir kurs popüler olduğunda fiyatı artar.  Şahsen, doğru hatırlıyorsam geçen sene aldığım kurs 10 dolardı, ama eğitim gerçekten harikaydı. Bu kurs çok popüler hale geldi ve şimdi kursun puanı 4.8 ve fiyatı 300 doların üzerinde.

Satın alınan kursu iade edebilirsiniz

Evet, yanlış okumadınız, satın aldığınız kurstan memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartı veya Paypal ile yapmış olmanız fark etmez. İstediğiniz zaman (30 gün içinde) geri dönme hakkına sahipsiniz.

Size tavsiyemiz
  • Kursu satın almadan önce, ücretsiz olanları filtreleyerek kontrol edin. Yeterli mi bir bak.
  • İlgilendiğiniz kurslara hemen ihtiyacınız yoksa önce takip edin, belli saatlerde çok güzel indirimler olabilir. Özellikle özel günlerde (tatiller vb.)
  • Kursu satın almadan önce yukarıda yazdığım kriterlere göre değerlendirin. Puan, son güncelleme, yorumlar vb.
  • İşinize yaramayacak kurslar satın almayın. Çok yaptım ve pişman oldum. Bunu bedavaya yapmayın.
  • Beğendiğiniz ve size fayda sağlayan kurslara puan verin ve yorum yapın. Çalışan eğitimcilerin çabalarının ödenmesine izin verin.
  • Kursunu aldığınız eğitmenin ilgilendiğiniz başka kursları varsa, bir indirim kuponu isteyin. Vermek istemiyorsa ısrar etme
  • Kursun faydalarını görseniz de para iadesi istemeyin. Hizmetçi hakkına giriyorsun.

Udemy Ücretsiz Hesaplar ve Şifreler Güncellendi (2021)

edigg.chen@gmail.com
isvayh423
asvag.onda@gmail.com
itrivalkga59
idlivayk.etva@hotmail.com
diraP4M2N
fililan.angou@gmail.com
pWOAMkmzk
outrap.pish@gmail.com
Wonanmock
ilfitra.andua@gmail.com
anovLGP
hapy.vely@gmail.com
rasgihihpt
cant.paworak@hotmail.com
Danmaxal4
cilik.tranig@gmail.com
Zalgihax58
dofwarn.ofta@gmail.com
evballyt964
englow.enua@gmail.com
entabibap
olipma.ivgar@hotmail.com
embuvayi4
pitvack.entapil@gmail.com
exvachimo92
cartwalk.pando@gmail.com
pcminonkwall
lisa.ann59@gmail.com
69621520
tandgo.apick@hotmail.com
icAkm4nas
hastva.ong@gmail.com
camtantin54
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.