bedava internet

Bedava WWE Network Hesapları

Bedava WWE Network Hesapları
15.03.2021 02:16
0
A+
A-

Bedava WWE Network Hesapları ve Şifreleri 2021 | WWE Giriş Ücretsiz; Wwe network geçmişte bizi televizyona bağlayan program hala tüm dünyada ilgiyle izleniyor. Birkaç ziyaretçinin isteği üzerine sizin için ücretsiz wwe hesapları paylaşmayı düşündük. WWE network bedava hesapları ile tüm yayınları takip edebilir ve Amerikan güreşinin yıldızlarını izleyebilirsiniz. Hesapların 1 aylık kullanım süresi vardır. Yani wwe network premium hesap 1 ay ücretsiz kullanacaksınız. 1 ay sonra ödeme yaparak hesabınıza devam edebilirsiniz.

Bedava wwe network hesapları ve şifrelerinin listesi ekibimiz tarafından günlük olarak güncellenir. Yoğun talep nedeniyle hesaplar tükenmiş olsa da yarın tekrar ziyaret edebilir ve ücretsiz wwe ağ hesaplarına göz atabilirsiniz. Ekibimiz, onları paylaşan web sitelerinden bir hesap almadan önce kontrol ettikten sonra web sitemize ücretsiz wwe hesapları ekler.

Bedava WWE Hesapları 2021

WWE Network Ücretsiz Hesapları  Şifreler
genali.sninhow@gmail.com modefasx68
sanimal.avxa@mail.com crickerdfias57
dack.duog@gmail.com doggymy192
hard_underr@hotmail.com 964852213
pows.grad04@gmail.com ilimasoclok
sacxi.mifalt7485@gmail.com plivaxarsy27
docend.seccord@mail.com postalzip098
jeff_hardy2845@hotmail.com donedol5928
daogo.pias@gmail.com firinavask212

WWE Network Nedir? Hakkında Bilgi

WWE Network güreşleri yakında Sky’da olmayacak

Sadece birkaç hafta içinde, güreş hayranları zorlu bir mücadeleye hazırlanmak zorunda kalacaklar. . Çarşamba günü Sky’dan bir Facebook mesajı yayınladı. İçinde, ücretli TV sağlayıcısı, WWE etkinliklerinin akıştan askıya alınmayacağını, ancak World Wrestling-Entertainment’ın artık izleme başına ödeme etkinliklerinin reklamını yapmayacağını belirtti. Böylece Sky’ın artık bunları alamayacağını açıkça ortaya koyuyor. Yalnızca küçültülmüş bir “RAW ve” Smackdown “paketinin yeterli olacağını savundu. Sonuç olarak, WWE Mart ayı sonundan itibaren artık Sky Deutschland programının bir parçası olmayacak “dedi.

Sağlayıcı bunu TNT serisinin yardımıyla çözdüğü için Sky müşterileri güreş içeriği almaya devam edecek. Basın bülteninde belirtildiği gibi, “Tüm Elit Güreş (AEW) izleme başına ödemeli etkinlikler yakında Sky Select’te gösterilecek. Sky partner kanalı TNT serisi, 2019’da kurulan serinin ‘haftalık amiral gemisi şovu’ AEW Dynamite ‘Ekim’den (Cuma) beri mevcut Sky Entertainment paketinin bir parçası olarak, istasyon lineerdir ve Sky Go ile kullanılabilir. Ayrıca aylık iptal edilebilir akış hizmeti Sky Ticket için eğlence biletine dahildir. ”

WWE izleme başına ödeme etkinlikleri bu nedenle büyük olasılıkla yalnızca WWE Ağı aracılığıyla sunulacaktır. Bu, gelecekte ProSieben Maxx’in bazı bölgelerde yalnızca “RAW” ve “Smackdown” özetlerine sahip olacağı anlamına gelir.

WWE Ağı, içeriği ücretsiz olarak kullanıma sunacak

WWE Ağı, büyük miktarda arşiv içeriğini sınırlı bir süre için ücretsiz olarak kullanıma sunmak istiyor. Gördüğümüz her WrestleMani, sayısız izleme başına ödeme şovu, orijinal belgeseller ve daha fazlası dahil binlerce saatlik olağanüstü isteğe bağlı içerikten bahsediyoruz. Ancak hayranların olayları takip etmek için bir hesap oluşturması gerekiyor.

Aynı zamanda haftalık programlar olan “Raw” ve “SmackDown”, “WWE Untold” bölümleri, “WWE Ruthless Aggression” ve “The Monday Night War” 20 bölümlerinin önceki bölümlerini de içerir. Ayrıca WWE, Nisan ayı başlarında gerçekleşecek olan önümüzdeki iki gecelik “Wrestle Mania” yı şimdiden tanıtıyor. Bu arada, Almanya’da Sky ile işbirliği bu hafta sona eriyor. Sky, “Raw” ve “Smackdown” için bir sözleşme uzatmasına karşı karar verdi çünkü WWE artık TV paketi olarak ödemeli TV etkinliklerinin reklamını yapmıyordu. WWE henüz yeni bir ödemeli TV ortağı sunmadı. Etkilenmeden kalır: Güreş formatları, akşamın geç saatlerinde programına göre haftada iki kez çalı

SSS WWE Kullananlar

Nereyi imzalamalıyım?

Tarayıcınızla WWE Ağı’nın resmi web sitesine göz atın. Burada önce bir WWE hesabı oluşturmanız gerekir, ardından ağa abone olabilirsiniz.

WWE Ağı’nın maliyeti nedir?

WWE Ağı, aylık 9,99 ABD dolarıdır. Mevcut döviz kurunda, bu yaklaşık 9.30 Euro’ya karşılık gelir. Ancak ilk ay ücretsizdir.

Abonelik ücretlerini nasıl ödeyebilirim?

Ya PayPal ya da kredi kartı ile. Otomatik ödeme ile ödeme yapmak mümkün değildir.

WWE Ağını hangi cihazlarda izleyebilirim?

WWE Network şu anda masaüstü, dizüstü bilgisayar veya akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazların yanı sıra Apple TV, Amazon Fire TV, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, Roku ve Smart TV’ler için uygulamalar aracılığıyla kullanılabilir.

Menülerde İtalyanca veya en azından İtalyanca metinler var mı?

Bu arada, evet, ancak ancak bir gecikmeden sonra. Alman yorumları genellikle Amerikan akışından kısa bir süre sonra etkinleştirilir.

WWE RAW ve SmackDown’un en son sürümlerini edinebilir miyim?

Hayır! WWE RAW ve SmackDown ağında dört hafta sonra başlayın. Bu, bölgesel televizyon istasyonlarıyla yapılan sözleşme durumundan kaynaklanmaktadır.

Büyük olayları canlı izleyebilir miyim?

Tüm önemli etkinlikler ve ağa özgü ürünler, ağ aboneliğinin fiyatına dahildir. Bu aynı zamanda, maksimum katedraller için artık pahalı PPV ücretlerini düşürmeniz gerekmediği anlamına gelir.

WWE Ağ Aboneliğim deneme ayından sonra otomatik olarak yenilenecek mi?

WWE Ağı herhangi bir zamanda sonlandırılabilir, aksi takdirde otomatik olarak bir ay daha uzatılır. Bu nedenle, yorgunsanız veya bir ay boyunca güreşmek için zamanınız olmadığını biliyorsanız, WWE hesabınıza gidin ve “Fatura Bilgileri” sekmesini seçin. Ardından “İptal” bağlantısını tıklayın ve bu kararı tekrar onaylayın.

Hangi içerik daha değerlidir?

Wwe ücretsiz ağ hesabınızla, hangi içeriğin değerli olduğuna karar vereceksiniz. Çünkü içerikleri kendi zevkinize göre ayırabilir ve hangisinin daha değerli olduğuna karar verebilirsiniz.

Bedava WWE Ağ Hesapları ve Şifreleri 2021 

edigg.chen@gmail.com
isvayh423
pitvack.entapil@gmail.com
exvachimo92
ilfitra.andua@gmail.com
anovLGP
logan.amdar@mail.com
ag492maxk
hantra.poga@mail.com
Antuvabil01
xvanwar.apto@mail.com
snawintirak
englow.enua@gmail.com
entabibap
dagga.way@mail.com
ManxAL4PMak
fililan.angou@gmail.com
pWOAMkmzk
countrew.wpisk@gmail.com
antlaym429
pirilask.nonn@mail.com
epocalxik
cartwalk.pando@gmail.com
pcminonkwall
hastva.ong@gmail.com
camtantin54
hapy.vely@gmail.com
rasgihihpt
asvag.onda@gmail.com
itrivalkga59
outrap.pish@gmail.com
Wonanmock
dofwarn.ofta@gmail.com
evballyt964
Comments

No comments yet, be the first filling the form below.