Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell Bedava İnternet kazanma; Diğer operatörler yapar da Bimcell yapmaz mı! Elbette Bimcell’ileri de sevindiren hediye internet kazanma yolları var. Bu yazımızda Bimcell bedava internet kampanyalarından bahsedecek ve Bimcell bedava internet yolları var mı sorusuna cevap arayacağız. Eğer siz de akıllı cihazlarınıza takılı Bimcell ile beklemede iseniz işte sizi daha da bekletmeyecek o yollar!

Türk Telekom alt yapısını kullanan Bimcell sadece faturasız yani ön ödemeli hat ile abonelerine hizmet vermektedir. Abone sayısını her geçen gün artıran Bimcell hem yeni hat alanlara hemde geleneksel yükle kazan ile bedava internet vermektedir.

Sizlere bu yazımızda Bimcell bedava internet 2023 kampanyaları, Bimcell bedava internet kampanyaları ve Bimcell bedava internet nasıl yapılır sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Bimcell Bedava İnternet 2023

Yaptığı bir çok kampanya ile aboneleri mutlu eden Bimcell bedava internet kampanyaları, Bimcell bedava internet kazanma yolları ve bimcell bedava internet hilesi hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Bimcell bedava internet kazanmak için yapabileceğiniz bedava internet kampanyaları;

Bimcell Yeni Hat Kampanyası

Eğer halen Bimcell’li değilseniz ya da yakınlarınızdan bazıları için bu teklifi ciddi ciddi düşünüyorsanız, sizi destekleyecek ve Bimcell’e geçmenizi teşvik edecek bir haberimiz var. Bimcell yeni hat kampanyasına geçmek isteyenler için hediye 4 GB internet kampanyasını duyurmak isteriz. Bimcell hediye internet yapma yollarından biri olan Bimcell Yeni Hat Kampanyası ile siz de herhangi bir şart ve koşul aramadan anında 4 GB hediyeyi cebinize indirebileceksiniz.

Peki bununla mı sınırlı? Tabii ki Hayır! Eğer bu kampanyadan yararlanmak isterseniz 250 dakika her yöne konuşmaya ilave olarak 250 de SMS kazanabileceksiniz. 1 boyunca gönül rahatlığı ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bu hediyeleri kullanabilirsiniz. Siz de bu kampanyadan yararlanarak Bimcell hediye internet kazanma fırsatı yakalayacaksınız.

Bimcell 25 TL Yükle 1 GB İnternet Kazan Kampanyası

Eğer Bimcell kullanıcısı iseniz sizlere harika haberlerimiz var. Artık Bimcell hediye internet 2023 yılında da son hızı ile devam ediyor. Bimcell 1 GB hediye internet kampanyası için hazır kartınıza 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli. Sisteme yükleyeceğiniz 25 TL karşılığında artık siz de 1 GB hediye internete ek olarak tam 500 SMS de kazanabilirsiniz.

Bimcell 25 TL yükledim 1 GB gelmedi diye soranlar için hemen ilave bir açıklama yapmak gerekir; Bunun için BONUS yazarak 4551’e göndermeniz gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan kısa süre sonra artık hattınıza harika hediyeler tanımlanmaya ve 1 GB Bimcell hediye internet kazanma şansına sahip olabileceksiniz. Hediyeyi 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Bimcell Hediye İnternet Kampanyası

Eğer Bimcell abonesi iseniz ve internet hızını ölçmek ve buna göre paketlere katılmak istiyorsanız, size harika bir haberimiz var. Çünkü Bimcell internet hızı deneme fırsatı ile artık siz de ücretsiz ve hiçbir şart gerektirmeden tam 500 MB hediye Bimcell internet kazanabilirsiniz. Bunu da 1 ay boyunca dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Peki bunun için ne yapmak gerekir?

Hediye 500 MB Bimcell internet kazanma için yapmanız gerekenler oldukça basit. Bunun için DENEME yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır. Mesajı gönderdikten sonra kısa bir süre sonra hattınıza bildirim gelecektir. Bu bildirimden sonra 1 ay boyunca deneme 500 MB hız testi Bimcell hediyesi kazanabilecek ve kullanmaya başlayabileceksiniz.

NOT: Ufak bir hatırlatma yapmak gerekirse; bu bir operatör tarife kaydıdır. Bu yüzden sonraki aylarda iptal etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde tarifenize ek bir ödeme ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun için IPTALDENEME yazarak 5555’e göndermeniz gerekiyor.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet

Bimcell’den 5GB internet kazanma 2023 yılında da kaldığı yerden devam ediyor. Bunun için yapmanız gereken 40 TL ve üzerinde paket yüklemeleri yapmak. Kısa süre içerisinde gelecek bildirim sonrasında artık siz de 1 ay boyunca bedava Bimcell internet 2023 fırsatından yararlanabilirsiniz. Tabii ki 1 ay boyunca faydalanabileceğiniz bu kampanyadan bir de 500 SMS kazanma hakkınız da olacak.

Bimcell 10 Kasım Hediye İnternet Kampanyası

Bimcell 10 Kasım hediye internet kampanyası bu yıl da yapılacak ve 1 GB hediye Bimcell internet 2023 yılında da verilecektir. Bunun için yapacaklarınızı ilerleyen süreçte detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Bimcell EBA 8 GB Bedava İnternet Kazanma

Bilgi Eğitim Ağı olarak bilinen EBA, öğrencilerin TV ve internet üzerinden ders işlemelerini sağlayan MEB destekli bir eğitim programıdır. Diğer tüm operatörlerde olduğu gibi Bimcell’de de bu ağ için hediye internet desteği sunulmaktadır. EBA Bimcell hediye internet için yapmanız gerekenler oldukça basit. Bunun için sistem otomatik olarak EBA’da kullanılmak üzere hattınıza 8 GB göndermiş bile! Datalarınızı kontrol ederek siz de bunu görebilir ve kendiniz için ya da çocuklarınız için bu dataları kullanabilirsiniz.

Bimcell Hediye Çarkı Var Mı?

Bimcell hediye çarkı yaklaşık 2 M kişi tarafından kullanılan bir uygulamadır.  Bimcell hediye çarkı ile haftalık 5 GB kazanabilirsiniz. Kazanmak İçin sıkça şansınızı denemelisiniz.

Bimcell Hediye Çarkı Nasıl Yapılır?

Bimcell hediye çarkını yapmak için öncelikle telefonunuza uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra bilgilerinizi girerek giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra hediye haklarınızı kullanabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Alma

Bimcell BONUS yazarak 4551’e göndererek 6 GB hediye internet kazanmaya ne dersiniz? Buna ek olarak 250 dakikaya ve 250 SMS’e sahip olabileceksiniz. Bu harika fırsatlardan yararlanmak için ekstra bir başvuru yapmanıza da gerek yok. Aktif Bimcell kullanıcı iseniz artık siz de bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Bimcell 4.5 G cepten Bedava İnternet 30 GB

Diğer operatörlerde 4.5 G internet erişim protokollerini destekleyen kampanyalara Bimcell’de karşılık vermeye hazırlanıyor. Ve artık bu çılgınlığı bir adın öteye taşıma kararı veren Bimcell, tan 30 GB hediye internet vadediyor. Eğer siz de daha yeni bir 4.5 G destekli hat sahibi değilseniz hemen Bimcell satış şubelerine giderek yeni 4.5 G destekli hattınızı ve buna ilave 30 GB’ınızı alabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell bedava internet kazanmak için tek seferde 25 TL ve üstü yükleme yapan herkese 1 GB hediye internet ve 500 SMS hediye vermektedir.

Bana 1 GB internet yetmez diyorsanız 40 TL üstü yükle yaparak  4GB, toplamda 5GB+500SMS hediyesi hattınıza otomatik olarak hemen tanımlanacaktır.

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcel yeni hat aldıktan sonra 1 ay içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e  gönderdikten sonra hediye 6 GB bedava internet ile beraber 250 dakika ve 250 SMS kazanabilirsiniz.

Bimcell faturasız hat fiyatları tüm BİM mağazalarında 65 TL fiyat ile satılmaktadır. Kimliğiniz ile beraber giderek hemen Bimcell hattınızı alarak Bimcell bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi

Bimcell bedava internet hilesi Bimcell hat kullanan aboneler tarafından merak edilmektedir. Bimcell bedava internet hilesi şu an için her hangi bir uygulaması olmadığından mümkün değildir. Hali hazırda her yüklemeye bedava internet veren bimcell hediye internet kazanmak için yükleme yapmanız yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda Bimcell bedava internet 2023 kampanyalarından bahsetmeye çalıştım. Sizlerde aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika

Sizde Bimcell kullanarak bedava dakika hatta bedava internet kazanabilirsiniz. Bimcell bedava dakika için https://internetkazan.com/bimcell-bedava-dakika/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu