Teknology

Bimcell Hat Fiyatları ve Yeni Hat Kampanyaları

Bimcell Hat Fiyatları ve Yeni Hat Kampanyaları; Bimcell, Türk Telekom alt yapısını kullanmasına rağmen bazı kampanyaları ile Türk Telekom ile boy ölçüşecek noktaya gelmiş durumda. Ve hatta daha ucuz hat fiyatları ve daha etkileyici hat kampanyaları ile de bunu bir adım öteye taşımış durumda. Peki güncel Bimcell hat fiyatları ne kadar ve bu hatları satın alanlar için Bimcell yeni hat kampanyaları neler? Dilerseniz tüm bunlara hemen göz atalım! İşte Bimcell hat fiyatları 2021 ve kampanyaları…

Abone sayısını her geçen artıran Bimcell sadece ön ödemeli yani faturasız hat satışı yapmaktadır. Bim mağazalarında kimliğinizle alabileceğiniz Bimcell hat fiyatları 2021 ve Bimcell tarife ve kampanyalarını sizlere için güncel şekilde derledim.

Bimcell Yeni Hat Fiyatları 2021

Son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen Bimcell hem uygun paketleri hemde Bimcell hat fiyatları ile tercih edilmektedir. Çünkü Bimcell hatları ne kadar  ve Bimcell hat kaç tl diye soranlar genelde 85 TL cevabını duyduğunda soluğu burada alıyor. Zira diğer operatörlerde fiyatlandırmanın 110-150 TL dolaylarında olması göz önüne alındığında, bu durum gayet mantıklı gibi görünüyor. Siz de bu avantajlı hat kampanyasından yararlanabilirsiniz.  Bim mağazalarını kimliğinizle giderek sadece 85 TL ücret ödediğiniz hoş geldin kampanyası ile yeni hat alımlarında 9 GB bedava internet ile beraber 300 dakika ve 300 SMS yüklemesi yapılacaktır.

Bimcell Yeni Hat Fiyatları Ne Kadar

Bimcell hat ücreti ve Bimcell faturasız hat fiyatı 2021 yılında 85 TL fiyat ile satılmaktadır. Bim mağazalarından kimlik ile alabileceğiniz Bimcell hat ücreti tüm bim mağazalarından 85 TL satılmaktadır. Ayrıca yeni hat alımlarından 9 GB internet, 300 Dakika ve 300 SMS hediye olarak yüklenecektir.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyası 2021

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları

Bimcell yeni hat kampanyaları 2021 yılında da kaldığı yerden tüm hızı ile devam ediyor. BİMcell Hediye 500 SMS Kampanyası, BİMcell Hediye 1 GB Kampanyası, BİMcell Hediye 4GB ve Bimcell Hoş geldin Kampanyası ile Bimcelle geçenler gerçekten de hediyelere doyacak. Dilerseniz Bimcell yeni hat kampanyaları seçeneklerine hemen geçelim.

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli!

Aylık

1 GB

HEDİYE!

Aylık

5 GB+500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli

Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

BİMcell Hediye 500 SMS Kampanyası

Kampanyaya katılır katılmaz tek seferde yükleyeceğiniz 25 TL ve üzerindeki yüklemeler karşılığında anında 500 SMS kazanabilirsiniz. BİMcell Hediye 500 SMS Kampanyası 2021 yılında da devam ediyor ve bundan faydalanmak için siz de en kısa sürede yükleme yapmalısınız. Hediye 500 SMS’i 1 ay boyunca tüm yönlere kullanabilirsiniz.

Kampanyaya 2021 yılına kadar devam edilecek ve bu kampanyadan yararlanmak için BİMCELL BONUS yazarak 4551’e göndermeniz gerekiyor. Bunun için mevcut hattınızın 4.5 G destekliyor olması gerekiyor. Aksi takdirde yenisi ile ücretsiz olarak değiştirmeniz gerekiyor.

bimcell hat fiyatları

BİMcell Hediye 1 GB Kampanyası

Tek seferde yükleyeceğiniz 25 TL ve üzeri yüklemelerde kazanabileceğiniz bir başka kampanya da BİMcell Hediye 1 GB Kampanyası’dır. Bimcell yeni hat kampanyaları arasında bu seçeneklerden faydalanarak siz de 1 ay boyunca bedava 1 GB’ın zevkini çıkarabilirsiniz. Mükemmel bir seçim yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Kampanyaya 12 Aralık 2021 yılına kadar devam edilecek ve bu kampanyadan yararlanmak için BİMCELL BONUS yazarak 4551’e göndermeniz gerekiyor. Bunun için mevcut hattınızın 4.5 G destekliyor olması gerekiyor. Aksi takdirde yenisi ile ücretsiz olarak değiştirmeniz gerekiyor.

BİMcell Hediye 5 GB Kampanyası

Bimcell’in hediye internet kampanyaları için size sunacağımız bir başka seçenek de BİMcell Hediye 5 GB Kampanyası’dır. Bu kampanyadan yararlanabilmek adına tek seferde en az 40 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekiyor. Bu kampanyadan faydalanarak siz de 1 ay boyunca bedava 5 GB’ın zevkini çıkarabilirsiniz.

Kampanyaya 12 Aralık 2021 yılına kadar devam edilecek ve bu kampanyadan yararlanmak için BİMCELL BONUS yazarak 4551’e göndermeniz gerekiyor. Bunun için mevcut hattınızın 4.5 G destekliyor olması gerekiyor. Aksi takdirde yenisi ile ücretsiz olarak değiştirmeniz gerekiyor.

Bimcell Hoş geldin Kampanyası

Bimcell yeni hat alan tüm müşterilerine ekstradan 1 GB bedava internet sunuyor. Bunun için HOSGELDIN yazarak 4551’e göndermeniz yeterlidir.

Bimcell yeni hat fiyatları 2021 ve Bimcell’in yeni hat sahibi olmak isteyenlere sunduğu Bimcell yeni hat kampanyaları için size bazı önerilerde ve bilgilendirmelerde bulunduk. Yeni kampanyalar gelir gelmez ilk olarak sizlerle paylaşacağız.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 10.05.2021 yani bugün faturasız hat aldım 105 TL aldılar bilseydim diğer operatör lerden alırdım yazıklar olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu