bedava internet

Bimcell Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Bimcell Hat Kampanyaları ve Tarifeleri
12.01.2021 08:37
0
A+
A-

Bimcell Hat Kampanyaları ; GSM sektöründe dikkat çekmeyi başaran Bimcell, birbirinden güzel diyeceğimiz kampanyalara da yer vermektedir. Buna göre Bimcell bünyesi altında yer alan birçok abone, firma tarafından sunulan tarife ve kampanyaları da kullanmaya başlıyor. Memnun edici birçok fırsatlardan artık sizlerde yararlanmaya başlayarak ihtiyaçlarınızın en güzel şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Hattını yeni olan aboneleri içinde, birbirinden cazip diyebileceğimiz fırsatları da sunmaya devam eder. Bu sayede artık iletişim ihtiyaçlarınızın en güzel şekilde ortadan kaldırılmasını sağlar. Üstelik Bimcell bu denli fazla tercih edilmesinin altında yatan sebeplerden biri de tarifelerin ekonomik şekilde olması denebilir. Bu durum sayesinde artık sizlerde, daha az hesaplı harcamalar yaparak birçok tarifeden yararlanma fırsatına sahip oluyorsunuz. Bimcell hat kampanyaları sayesinde birçok fırsatlar kapınızda oluyor. Ne zaman isterseniz de bu kampanyalardan gönül rahatlığı ile yararlanmaya başlamak hiç zor olmuyor.

Bimcell Hat Kampanyaları Neler?

İlk defa müşterisi olan kişiler haliyle Bimcell tarafından sunulacak olan kampanyaların neler olduğunu da öğrenmek istiyor. Bundan böyle satın alacağınız yeni bimcell hattınızla, beraberinde birçok hediyeleri kazanma fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Çünkü yeni hat alan kişilerde, firma tarafından hediyelerden yararlanmaya başlamış oluyor. Bu yüzden dolayıdır ki, hediye fırsatlarından yararlanmak adına bundan sonra sizlerde hattınızı, Bimcell taşımaya başlayabilirsiniz. Yahut bir diğer izleyeceğiniz çözüm yolu ise, numaranızı taşımak olacaktır.

Kullanıcılarına yönelik olarak Bimcell tarafından sunulan hediye bonus paketlerine bakıldığında ise 250,500, 4 GB internet fırsatları da sunulmaya devam ediliyor. Eğer ki sizlerde Bimcell tarafından sunulacak olan bu tür hediyelerden yararlanmak istiyorsanız, o zaman mutlaka doğru adımları da izlemeye başlamanız gerekeceğini unutmamalısınız. Onlardan biri de hemen cihazınızın SMS bölümüne gelerek, BİMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına kısa mesajlarınızı iletmeniz olacaktır.

Bimcell hat sahipleri 25 TL ve üstü yüklemelere 500 dakika ve 1 GB bedava internet kazanırken tek seferde 40 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında 500 dakika ve 5 GB bimcell bedava internet sahibi olurlar.

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli!

Aylık

1 GB

HEDİYE!

Aylık

5 GB+500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli

Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Aylık

YÖK Kampanyası

Yükseköğretim Kurulu’nun uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla YÖK Dersleri Platformunda yer alan üniversitelere ait içeriklere yönelik kullanımlara 6 GB hediye edilecektir.

Bimcell Yeni Hat Kampanyası 2021

Bimcell yeni hat kampanyası ile Bimcell’den yeni hat alan yada hattını Bimcell’e taşıyan tüm abonelerine 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB bedava internet vermektedir. Bimcell yeni hat aldıktan sonra 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazarak 4551’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Bilgilendirme mesajı sonrası hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Hat Ne Kadar 2021

Bimcell hat fiyatları ne kadar sorusuna cevap vermek gerekirse uygun fiyat politikası ile bilinen Bimcell yeni hat alımlarında 85 TL ücret istemektedir. Kimliğiniz ile Bim mağazalarına giderek bimcell hattınızı 85 TL ödeyerek hemen alabilirsiniz.

Bimcell Tarfileri

Bimcell en özel yanlarından biri de, müşterilerine yönelik sunduğu tarifelerin de ekonomik şekilde olmasıdır. Bimcell ekonomik tarifeler ile artık her bir isteğinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirmeye başlamanız zor olmaz. İster doya doya konuşabilir, isterseniz de vaktinizi internet mecrasında geçirmeye başlayabilirsiniz. Bimcell bakıldığı zaman konuşma, internet, SMS, karma paketler, Eba  gibi birçok tarife paketleri ile de karşımıza çıkmaktadır. Buna göre artık sizlerde hangisini istiyor olursanız olun başvurarak yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Bimcell hattınıza eğer ki 25 TL gibi bir yükleme yaparsanız, her yöne 500 sms kazanma hediyesinden de faydalanmaya başlamış olursunuz. Tek seferde yapacağınız bu tür yüklemeler sonucunda artık bedava SMS kazanmaya başlamış olursunuz. Aynı zamanda Bimcell müşterileri, hatlarına 40 TL gibi bir yükleme yaptıkları zaman ise,  4 GB kazanma fırsatları bekliyor olacak. Birbirinden harika hediyelerle karşımıza çıkan Bimcell, her geçen gün bünyesine daha fazla müşteri çekmeyi başarıyor. En güzel kampanyalarını da sunarak, kullanıcıların yararlanmasını sağlıyor.

Çeşitli hat ve tarifeler insanlara avantajlı gelebilirken bazıları ise pahalı gelebilir. Ya da birçok tarife üzerinden sunulan imkanlar da insanlara yetmeyebilir. Bu noktada sizlerin de birçok araştırma yapması gerekmektedir. Nitekim bu alanda yenilikçi de olması sebebiyle birçok avantajı sizlere sunan Bimcell ile aradığınız her türlü tarife ve paketi bulabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara en iyi paketleri elde etmek amacıyla sizler de Bimcell uygulamalarından, internet sitelerinden ya da şubelerinden bilgiler alabilirsiniz. Bimcell kapsamındaki paketlerin sizlere yeteceği görüşündeyseniz sizler de uygun fiyatlara bu paketlerden dilediğiniz biçimde yararlanabilirsiniz.

Bimcell Hat Kaç Günde Açılır

Bimcell hat ne zaman açılır ve Bimcell hat ne zaman aktif olur sorusu yeni hat alan yada hattını Bimcell’e taşıyanlar tarafından sıkça sorulan sorulardan biridir. Bimcell hattın açılma süresi ortalama olarak 3 gün sürmesine rağmen yoğunluğa bağlı olarak 7 güne kadar uzadığı bilinmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.