bedava internet

Clash Of Clans Bedava Hesaplar (Güncel Hesaplar)

Clash Of Clans Bedava Hesaplar (Güncel Hesaplar)
27.02.2021 19:33
0
A+
A-

Bedava Clash of clans hesapları 2021 , belki de en iyilerinden biritelefon uygulamaları arasında strateji oyunları. Ücretsiz Hesap GO olarak, serbest coc yayınladık hesapları e-posta ve şifreleri ziyaretçilerimiz için. Hesaplar her gün yenileriyle değiştirilecek ve ziyaretçilerimize sunulacaktır. Şimdi iyi bir belediye binası ile ücretsiz bir klan çatışması hesabı istiyorsanız, bir tane alabilirsiniz. Ücretsiz Clash Of Clans Hesapları (Coc) th4’ten th11’e kadar tüm belediye binalarını içerir. Onları geliştirmek ve oyunda kariyerinizi yükseltmek size kalmış.

Free Clash Of Clans Accounts 2021

Her ay sizin için clash of clans hesabı satın alarak oyundaki deneyiminizi iyileştirmeye çalışıyoruz. Ancak bazı arkadaşlarımız açgözlü, 5 ila 10 ücretsiz klan çatışması hesabı alıyor, bu da bazı ziyaretçilerimizin mağdur olmasına neden oluyor. Şimdi yeni hesap satın almakta tereddüt ediyoruz. Lütfen herkes bir hesap açsın. Herkesin bir hesap alması size kalmıştır. Sadece 1 hesaba sahip olarak ziyaretçilerimizi mutlu edebileceğinizi unutmayınız.

Coc Ücretsiz Hesap Kimliği Şifreler
likarpo.cok44@gmail.com 864575465
embays_govbelk@outlook.com Cyraspit0217
iptagors.primwats@gmail.com eGtoypLOK
troys.altapno@mail.com lifragSrapk
groons_eltifs@hotmail.com Newminak942
utobmays.etipag@gmal.com elitpwoks4re
pink.coc49@gmail.com 42686432594
dogofaw.hig@gmail.com Donald2020
bongasyy.baby@gmail.com dawbrabiyl58
lifingraps.puck@gmail.com darkvse73

Ücretsiz Clash of Clans Hesap E-postası ve Şifresi 2021

Web sitemizde birçok hesabı gizliyoruz. Bunun nedeni, hesapların aniden tükenmesini engellemek, 1 kullanıcının tüm hesapları almasını engellemek ve olabildiğince çok kullanıcıya ücretsiz hesap vermektir. Bu bölümdeki hesaplarımız mücevherli ücretsiz clash of clans hesaplarıdır. Bunları belirli sayıda ziyaretçiye gösteriyoruz. Sadece hesapları görmek için bize destek olun.

Ücretsiz Clash of Clans Hesap Geliştirme Taktikleri

Clash Of Clans oyunu, Supercell tarafından geliştirilmiş bir strateji geliştirme oyunudur. Dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan Coc, 2012 yılında piyasaya sürüldü. Yayınlandığı ilk yılda oyun büyük beğeni toplamayı başardı ve oyunun geliştirilmesini sağladı.

Bu bölümde, klan çatışmasında nasıl iyi bir köye sahip olunacağını ve kendinizi nasıl geliştirebileceğinizi anlatacağım.

Sabırlı olun, mücevherleri toplayın.

Premium ödeme sistemli oyunlarda bir süre sonra kurumlar için uzun süre beklemek zorundasınız. Size verilen görevleri tamamlayın ve önünüze çıkan doğal engelleri temizleyin. Bu şekilde mücevher toplamanız daha kolay olacaktır. İleride zaman artacağı için erken aşamalarda kurulum hızını artırmaya harcamanıza gerek kalmaz.

Saldırı en iyi savunmadır!

Bina inşaatınız ve geliştirme süreciniz, arkanıza yaslanıp kaynak toplamanıza veya sürekli savaş halinde olmanıza bağlı olarak önemli ölçüde değişecektir. Genellikle bir yerde kalmayacak, bir yerden diğerine geçeceksiniz. Savunma sizin için daha önemliyse, önce köyünüzün merkez binasını, ardından duvarlarınızı ve ardından tüm savunma yapılarınızı (havan> okçu kulesi> top atışı) geliştirmelisiniz. Havan ve hava savunmanız en önemli savunma yapılarınız olduğu için onları merkeze yakın tutmaya çalışın. Bundan sonra, kaynak üreten yapılarınızın seviyesini artırmaya özen gösterin.

Ayrıca savunma modunda oynamak istiyorsanız, şehir merkezinizi iyileştirmek için acele etmeyin, yüksek seviye şehir merkezlerine sahip oyuncular düşük seviyeli yerlere saldırırken daha az ganimet alırken güvenliğiniz artacaktır. Sırf savunma modunda oynadığınız için kışlalarınızı atlamayın, orada asker üretip saklayabilir ve sonra o askerleri iksir kazanmak için iade edebilirsiniz. Bir çeşit geçici depo görevi görebilir.

Saldırı ağırlıklı oynuyorum derseniz durum o kadar da farklı değil. Her şeyden önce, şehir merkezini güçlendirin, iksir üreticilerini hızlandırın ve iyi bir kaynak stoğuna sahip olacaksınız. Ardından kışla ve kampları güçlendirin, böylece asker üretmeye başlayabilirsiniz. Bu binaların hiçbiri yağmacılara bir kaynak sağlamaz, böylece onları duvarların dışına koyabilirsiniz. Bundan sonra, duvarlarınızı ve toplarınızı geliştirerek savunmanızı biraz geliştirin.

Klan Savaşlarında Saldırılarınıza Dikkat Edin

Önce en düşük yıldız köylerine saldırmalısınız, çünkü klanınız oradan en fazlasını kazanacaktır. Rakibinizi ilk kez seçerken oyunun size en uygun rakibi vermesine izin verin. Güçlü rakiplerle karşılaşırsanız, klanınızdaki düşük seviyeli oyuncular zor anlar yaşayabilir. Kolay rakipler seçerseniz, düşük seviyeli oyuncuları kazanamayacakları savaşlara katılmaya zorlarsınız. Akıllıca düşünün, tüm klanınız kazansın. Clash of Clans’ın galibi olun.

Saldırı Zamanı!

Saldırı altında olmak kötü, ama neyse ki, şehrinizin% 30’u yıkıldıysa veya şehir merkeziniz yokedildiyse, 12 saatlik bir kalkan elde edersiniz. Şehrinizin% 90’ı yok edilirse, fazladan 4 saat kazanırsınız. Bu zamanı kullanmanın en iyi yolu, kalkan döneminde saldırmamak ve şehrinizi geliştirmek ve asker toplamaktır. Unutma, saldırırsan kalkanın kaybolur. Ayrıca oyunda çevrim içi iken saldırıya uğramazsınız. Telefonunuzu veya tabletinizi tüm gün açık tutarak saldırılara karşı da koruma sağlayabilirsiniz.

Size Verilen Alanı kullanmayı öğrenin

Clash of Clans’daki en önemli stratejilerden biri, alanınızı doğru kullanmayı öğrenmektir, bu yüzden internette bu kadar çok şehir planlama taktiği var. Binalarınızı aralarında bol duvar olacak şekilde birbirine yakın tutun, böylece savunma yapılarınız tüm şehrinizi koruyabilir.

En güçlü savunma yapılarınızı merkezin yakınına yerleştirin, düşmanınız merkezinize yaklaşıncaya kadar uzun bir yol kat edecek, böylece savunma yapılarınızdan maksimum hasarı alabilecekler.

Hedefinizi Dikkatlice Seçin

Yağmalayacak düşman ararken, şehir merkezi bakılacak ilk yer olsun. Unutmayın, şehir merkezi seviyesi sizinkinden daha düşükse, daha az ganimet alacaksınız. Köyde yağmalamaya uygun kaç kaynak olduğunu görebildiğiniz için, saldırdığınızda en azından yağmalamada kaybedeceğiniz askerlerinizi yeniden üretmek için ihtiyaç duyulacak kaynakları elde etmeye dikkat edin.

Ordunuzu konuşlandırmaya başlamadan önce önceliklerinizi belirleyin. Kaynaklar için saldırıyorsanız, birliklerinizi kaynakların konumuna göre gönderin. Duruma göre askerlerinizin tamamını göndermenize bile gerek kalmayabilir. Güzel ordunuzu boşa harcamayın.

Ancak kupa kazanmak için saldırıyorsanız, önceliğiniz yıkım olmalıdır. 3 yıldız kazanmak için o köyü yok etmelisiniz. Hedefiniz, rakibinizin en güçlü savunma yapıları olmalıdır. Devleri ateş etmek için kullanın, duvar kırıcılarla savunma hattını kırın, ardından onları barbarlar, büyücüler ve okçularla parçalayın.

Sizinle birlikte yağmalamaya gelecek arkadaşlar edinin!

Şehir merkezinizi son seviyeye getirdiğinizde, tüm tek oyunculu görevleri tamamladığınızda, muhtemelen oyun hakkında çok şey öğreneceksiniz. Artık organize klan oyunlarına hazırsınız. Bu sadece size büyük miktarda para kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda sosyalleşeceksiniz. Klanınızdan ordu yardımı talep edebileceğinizi unutmayın. Unutma, senden de aynı yardımı bekliyorlar. İletişimi kesmeyin, bir sonraki adımın ne olacağını sorun, deneyimli kullanıcılardan yardım isteyin ve en önemlisi eğlenin.

Ordunuzu Klan Savaşlarınızda özelleştirin.

Klan savaşı başlamadan önce hazırlanmanız için tam bir günün var. Savaş başlamadan önce tüm köyleri inceleyin ve ordunuzu köyün savunmasına göre düzenleyin. Duvarlar zayıfsa karadan veya hava savunması yoksa balon kullanarak saldırı. Klan arkadaşlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Her rakibin savunmasına karşı özel bir ordu kurarsanız kazanma şansınız artar.

Yeni Bedava Clash Of Clans Hesapları Güncellemesi

ciftilivact@gmail.com
Emxak461S
evantivalger@gmail.com
eAqapomex
filintimang6@gmail.com
abpotomax96
dilimavax032@gmail.com
Mpsk8467
offenblack77@gmail.com
4967395354
trapimintaca@gmail.com
trMxok68
hantercanom@gmail.com
gZma491lp
carnfinilak58@gmail.com
Ebtorpixma
darkblono@gmail.com
sirtinbaPs
anavlolog26@gmail.com
gTpxak5803
epitamint492@gmail.com
p4i7mxLK
darikoluma@gmail.com
bunvilgan578
stribaysx23@gmail.com
TmintGnp8
ponponovag@gmail.com
aBTapxml59
Comments

No comments yet, be the first filling the form below.