bedava internet

Clash Royale Bedava Hesaplar

Clash Royale Bedava Hesaplar
10.03.2021 21:22
0
A+
A-

Clash Royale Bedava Hesaplar 2021 | Clash Royale Bedava Taş ve Premium Girişler ve Şifreler. Taktik oyunları sevenlere yönelik Clash Royale, Supercell tarafından yapılan ve 2016 yılında piyasaya sürülen bir oyundur. Oyun, strateji tabanlı bir kart oyunudur. Clash of clans’daki çoğu karakterin yer aldığı Clash royale, çıkışından kısa bir süre sonra büyük ilgi gördü.

Bize ulaşan kullanıcılar bizden bedava Clash royale hesapları yayınlamamızı istedi ve bir hafta önce sahip olduğunuz hesapları sizlerle paylaşıyoruz. Yoğun istek üzerine hesaplar çok çabuk tükenmektedir.

Clash Royale Bedava Hesaplar 2021

Listelenen Clash royale bedava hesaplarının rastgele özellikleri ve mücevherleri vardır. Bedava Clash Royale Hesaplar her gün güncellenecek ve size sunulacaktır.

Ücretsiz Clash Royale Hesapları Giriş Geçmek
guru_epti@hotmail.com sambocks112
dengila.hindu@gmail.com Dengarpolk
semsemi.kill@gmail.com alievabush
divara.spont@gmail.com Pinhanastep
porget.telybac@gmail.com Logranews
ebrahis.punck@gmail.com angelina685
dawtihara.sana4@mail.com Upragdell
pultogra.ebino@gmail.com pihocsilf
covroba_epic@hotmail.com genç0143

Gems And Pass ile Bedava Clash Royale Hesapları

Elmaslı Bedava Clash royale hesapları bu listede yayınlanır. Bu listedeki bedava clash royale hesapları sınırlı olduğundan, az miktarda koymak zorunda kaldık.

Ücretsiz Clash Royale Hesapları İçin Önemli İpuçları

Normalde pek çok insanın oynadığı çok oyunculu oyunları gerçekten sevmiyorum. Clash of Clans, Travian veya Ogame gibi oyunlar, özellikle birbirlerinden kaynak çalmak söz konusu olduğunda bunlara iyi örneklerdir.

Uzun süredir adını duymamış olsam da Clash of Clans’ı yapan Supercell’in yayınladığı Clash Royale oyunu da dikkatimi çekti. Yaklaşık bir haftadır oynuyorum ve muhtemelen oynamaya devam edeceğim. Başlangıç ​​aşamasında çalışırken bulduğum taktikler şu şekilde:

Oyundaki temel bilgiler

Oyundaki kartlar dört ayrı sınıfa ayrılmıştır (oyunda bu sınıflara “nadirlik” denir):

Sıradan kartlar: En rahat bulacağınız kartlar. Bunları oyunda maksimum seviye 13’e kadar geliştirebilirsiniz. Turnuvalarda ve dostluk savaşlarında seviyeleri maksimum 9 olarak sabitlenmiştir. Klan içinde bağışlanabilir / talep edilebilir.

Nadir kartlar: Rahatça bulabileceğiniz kartlar. Bunları oyunda 11. seviyeye kadar geliştirebilirsiniz. Turnuvalarda ve dostluk savaşlarında seviyeleri maksimum 7 olarak sabitlenmiştir. Klan içinde bağışlanabilir / talep edilebilir.

Destansı kartlar: Ara sıra bulabileceğiniz kartlar. Bunları oyunda 8. seviyeye kadar geliştirebilirsiniz. Turnuvalarda seviyeleri maksimum 4’e ayarlanmıştır. Klan içinde YALNIZCA Pazar günleri bağışlanabilir / talep edilebilir.

Efsanevi kartlar: Bulamayacağınız kartlar. Bunları oyunda 5. seviyeye kadar geliştirebilirsiniz. Turnuvalarda seviyeleri maksimum 1 olarak ayarlanmıştır. Klan içinde bağış yapılamaz / talep edilemez.

Ayrıca ;
 • Rakibiniz Prens veya Dev oynuyorsa, Skeleton’u oynamalısınız Ordu ona karşı.
 • Rakibiniz İskelet ordusuyla veya kalabalık goblinlerle geliyorsa, Valkyrie oynamalısınız.
 • Goblin namlusu, özellikle dikkatinizi çektiğiniz ve ateş ettiğiniz Prens veya dev ile Prenses kulelerine hızlı bir şekilde saldırmak için harika bir seçenektir.
 • Goblin kulübesi, önce yok etmek istediğiniz prenses kulesine bakacak şekilde kendi kulenizin bitişiğine yerleştirilebilir. Buradan düzenli olarak çıkan goblinler hem savunmada çok faydalıdır hem de dikkat dağıtıcı saldırılarda çok başarılıdır.

Minyonlar, göz korkutucu kara birliklerini yüksek maliyetli olmayan iksirlerle tamamen yok edemezken, kulelerinizi desteklemek için çok faydalıdırlar.

Oyunda Para Harcamak İstemiyorsanız Ücretsiz Aldığınız Taşları Nasıl Kullanmalısınız?

Clash Royale taşlarını harcamanın en iyi yolu bence 500 taşı olana kadar beklemek ve onunla 10 bin altın almak . Başlangıçta çok net olmamakla birlikte altın oyunda büyük bir problem, özellikle kartların seviyelerini yükseltmek için çok fazla altın gerekiyor. Gördüğüm kadarıyla, altın ve taş harcamanın EN KÖTÜ yol, onlarla sandık satın almaktır. Altın almayacaksınız diyorsanız ücretsiz sandıklarınızı daha hızlı açmak için taşlarınızı kullanabilirsiniz.

Oyunda Para Harcamayı Düşünüyorsam Ne Kadar Harcamam Gerekir?

Bana sorarsanız oyunda hiç para harcamamakla 100 – 500 – 1000 TL harcamak arasında bir fark yok. Yani böyle bir harcama birkaç gün veya hafta boyunca gazınızı alır, ancak bir süre sonra hiç para harcamayan oyuncularla eşitleneceksiniz.

Clash Royale 1400 Kupa Destesi

Oyuna yeni başlayan arkadaşlarının ilk hedeflerinden biri elbette 1400 kupa geçerek 5. arenaya ulaşmak olacaktır. Benim gibi oyunlarda “sarf malzemelerine” para harcamıyorsanız, elbette ilk başta sahip olduğunuz sınırlı kaynakları kullanmalısınız, bu yüzden önünüzdeki kartın seviyesini yükseltmek yerine, bir iyi güverte.

Bu destenin ortalama 3.5 iksire mal olmasından da görebileceğiniz gibi, farklı destelere karşı rahat bir pozisyon almanızı sağlayan çok hızlı bir destedir.

İpuçları
 • Valkyrieleri düşmanın iskelet ordularına ve goblinlerine karşı kullanıyorum, Valkyrie’yi sadece karşı hareket olarak yapıyorum, asla kendim açmam.
 • Düşmanın bebek ejderhalarına karşı önce şövalyeyi, diğer yandan mızrak goblini oynuyorum. Yavru ejderhanın alan etkili saldırısını bu şekilde savuşturmazsanız, sizi kolayca uçurabilir. Bir şövalyem olmadığında, yavru ejderhanın dikkatini çekmek için Valkyrie’yi de kullanıyorum.
 • Goblin namlusunu özellikle Prenses kulelerine saldırmak için kullanıyorum. Mükemmel senaryo, prenses kulesi yüksek yaşayan şövalye veya valkyrie gibi birliklere ateş ederken goblin namlusunu kulenin tepesine göndermektir. Kule goblinlere ateş etmezken, goblinler kuleyi kolayca yarıya indirebilir, hatta yok edebilir.
 • Cadıyı, düşmanın iskelet ordularını veya birçok farklı goblin kartını oynamaktan hoşlananları yenmek için bir karşı saldırı kartı olarak tekrar kullanıyorum. Genellikle şöyle olur: Rakip kalabalık birlikler gönderir, cadı oynarım, kalabalığı temizledikten sonra cadının önüne bir şövalye koyarım ve onlar yola çıktıklarında prenses kulesinin ateşini üzerlerine çekerim. , Goblin namlusunu kuleye çakıyorum, oldukça iyi çalışıyor.

1400 kupaya ulaşana kadar tavsiye ettiğim maksimum seviyeler nelerdir?

 • Valkyrie: level 2
 • Skeleton army: level 2
 • Goblin hut: level 2
 • Goblin barrel: level 2
 • Knight: level 5
 • Spear goblin: level 5
 • Minions: level 5
 • Witch: level 2

Özetle, bu desteyle veya bu destede ufak değişikliklerle 1400 kupaya ulaşabilirsin. Bu, oyuna ve kartlara alışabilirken ve bir sonraki adımda hangi kartları kullanacağınızı düşünürken rahat bir şekilde 2-3 hafta sürecek. Bu aşamaya kadar sadece yukarıdaki kartların seviyesini yükseltmenizi tavsiye ederim.

Free Clash Royale Accounts 2021 (Güncellenmiş)

edigg.chen@gmail.com
isvayh423
munta_sevdih@hotmail.com
efvalyk1235
sniplaow_antal@hotmail.com
gzplmn2
diribtax_enam@hotmail.com
tutGPoka
dofwarn.ofta@gmail.com
evballyt964
69minal_et@hotmail.com
Pu4MALks4
bayrsa_balat@hotmail.com
grumany665
outrap.pish@gmail.com
Wonanmock
ilfitra.andua@gmail.com
anovLGP
unpint_ewata@hotmail.com
fP4AMzan
englow.enua@gmail.com
entabibap
stirivan_enzo@hotmail.com
MzlK49AM3
fililan.angou@gmail.com
pWOAMkmzk
yildira_akqa@hotmail.com
cikrasy29
benzin_doktork@hotmail.com
idvialuaMk
hack_pilk@hotmail.com
entvack59
dogga_wayhes@hotmail.com
ipaxak492
Comments

No comments yet, be the first filling the form below.