bedava internet

Cyberghost Bedava Hesaplar

Cyberghost Bedava Hesaplar
13.03.2021 01:29
0
A+
A-

BedavaCyberghost Hesaplar 2021 | Cyberghost VpnPremium Kullanıcı Adı ve ŞifrelerBugün size belki de en gelişmiş gizlilik protokolleri ve birçok sunucuya sahip bir vpn uygulamasını ücretsiz olarak sunacağım. Elbette bu uygulama Cyberghost’tur. Gizliliği gerçekten önemseyen bu uygulama aynı zamanda kişisel dns ve sunucularla çok hızlı bir VPN deneyimi sunuyor. Yoğun çaba sonucunda sizin için ücretsiz Cyberghost hesaplarını ve şifrelerini araştırdık ve bulduk. Kullanıcı adları ve şifrelerle yaklaşık 60’tan fazla bedava Cyberghost premium hesap paylaştık. Aktif olarak kullandığım ve çok beğendiğim Cyberghost VPN hizmetini gerçekten tavsiye ediyorum. Paylaştığımız ücretsiz Cyberghost Premium hesaplarının kullanıcı adları ve şifreleri her gün yenileriyle paylaşılacaktır.

Bedava Cyberghost vpn premium hesapları kaba kuvvetle elde edilmemiştir. Cyberghost Bedava Premium Hesapları ve şifreleri paylaşan web sitelerinden toplanır. Tüm hesaplar kontrol edildi ve cyberghost vpn hesapları listesine eklendi.

Bedava Cyberghost Hesapları 2021

Cyberghost Ücretsiz Hesaplar Kullanıcı Adı Şifreler
gusof_podna@hotmail.com dpGrosk582mD
daglogaz.fascliy@gmail.com d49sm6s427l
sicmenty0458@gmail.com cizt52OSP5
iptrangin.opcax@mail.com @Kafadergisi
cilidtradh_powa@outlook.com depam1212ap
singropiac.dentoga@gmail.com cixzas44892
frs.ton4962@gmail.com pivcrasyt1029
pomcbicrid.fag@mail.com 572579347Dk6

Cyberghost Bedava Hesapları Kullanıcı Adları ve Şifreleri 2021

Listedeki ücretsiz Cyberghost vpn premium hesaplarının kullanıcı adları ve şifreleri 1 aylık kullanım süresine sahiptir. 1 ay sonra belirtilen ücreti ödeyerek devam edebilirsiniz. Bedava Cyberghost Vpn premium hesap almak için geç kalırsanız, yarın yeni hesapları tekrar ziyaret edebilirsiniz.

CyberGhost, En Güvenilir VPN

Şirket Romanya ve Almanya’da kuruldu ve orada çok ünlüler. Aslında, CyberGhost doğrudan oradaki mağazalardan nakit satmaya başladı. Çünkü medeni hakları, özgür bir toplumu ve sansürsüz bir internet kültürünü gerçekten destekliyorlar.

Romanya’da bir merkezin olması da yardımcı oluyor. Çünkü Romanya, 2006 Avrupa Veri Saklama Direktifi uyarınca ulusal veri koruma kanunlarını kaldıran Avrupa’da birkaç ülkeden biridir. Böylece mahremiyetiniz güvende.

Ayrıca internet gizliliğiyle ilgili etkinlikler düzenlerler. Birkaç yıl önce Türkiye’de sansüre karşı bir kampanya düzenlediler ve Türk vatandaşlarına bedava üyelik verdiler. 2016 yılında CyberFreedom Programını yayınladılar. Amaç, sivil özgürlükleri ve ifade özgürlüğünü destekleyen gazetecilere ve sivil toplum kuruluşlarına ücretsiz ve özel güvenlik sağlamaktı.

Bunları reklam için yaptıklarını söyleyebilirsiniz, ancak yine de bunun gibi kampanyalarda ücretsiz özelliklerden yararlanabilirsiniz!

Ayrıntılı CyberGhost VPN Premium Hesabı

Basit arayüz

CyberGhost 6’nın kullanıcı arayüzü çok basittir. Yeni VPN programları sürüm 7 ile arayüzü daha da basit hale geliyor. Dashboard’dan tek bir tıklama ile Cyberghost vpn ücretsiz premium hesabınızdaki en iyi sunucu konumunu seçebilirsiniz. Ünlü renk tasarımlarını kullanan arayüzler göze hoş geliyor ve kullanımı çok kolay. Teknoloji uzmanı olmasanız bile bu programı dakikalar içinde kolayca öğrenebilirsiniz.

Tabii ki, yine de sunucu konumları sekmesine erişebilirsiniz. Burada da birçok farklı ülke var. Filtreleme oldukça kullanışlıdır. Ayrıca favori sunucularınızı bir listeye ekleyerek onlara daha kolay ulaşabilirsiniz. Üstelik her sunucunun özelliklerine bakabilir ve işinize göre bir sunucu seçebilirsiniz. Bu beğendiğim bir tür sunucu listesi, istediğiniz zaman kolaylıkla sunucu değiştirebileceğiniz türden.

Cyberghost VPN Hesabı ile Gizliliğinizi Koruyun ve Engellemeyi Kaldırın

İnternet gizliliğinizi korumak istiyorsanız herhangi bir sunucuyu seçip bağlanabilirsiniz. Sunucu ne kadar yakınsa, yüklenmesi o kadar az sürer. Böylece, CyberGhost ücretsiz hesabınıza olan tüm bağlantınız şifrelenir. Ancak arama motorunuzu gizli modda açmaz! Bunu yaptıktan sonra cihazınızı normalde yaptığınız gibi kullanın.

Çin’de Facebook gibi yasaklı sitelerde bulundun mu? Sorun değil. CyberGhost premium vpn arkanızda. Tek yapmanız gereken listeden bir site seçmek ve sizi en iyi sunucuya bağlayacaktır. Bu sayfa ile gerçekten sansürsüz bir internete erişebilirsiniz!

Etkinliklere odaklanan bir VPN

VPN’ler esas olarak güvenlik ve gizlilik nedenleriyle oluşturulmuştur. Kullanıcılar sadece bir sunucuya bağlanır ve internette anonim olarak gezer. Ancak o zamandan beri VPN ihtiyacı gelişti ve şirketler buna ayak uydurdu. CyberGhost incelememin bu bölümünde, bir VPN ile yapabileceğiniz en popüler aktivitelerden bahsedeceğim.

P2P ve torrent Yalnızca seçili sunucularda mevcuttur

Tebrikler! Cyber ​​Ghost’un P2P politikası torrent dostudur. Bu nedenle torrent indirmeleri gibi P2P aktiviteleri yapmak mümkündür. Ancak yalnızca seçili sunucularda.

Özel torrent için özel sayfalar ve ayarlı sunucular kurulur. Torrent indirirken sizi koruyacak bu sunuculara kolaylıkla erişebilirsiniz.

Dahası, gizlilik politikalarına göre, VPN kullanımınızın kaydı yoktur. Sonuç olarak, geride hiçbir iz bırakmazsınız. Ancak diğer VPN’lerde olduğu gibi, bağlantılarıyla yasa dışı işlere karışmak yasaktır.

Bedava Cyberghost Premium Vpn Hesabı ile Akışın Engelini Kaldırın

Diğer bir kullanıcı dostu özelliği ise coğrafi kısıtlamaları kaldıran profillere sahip olmasıdır. CyberGhost VPN ile dünyadan yayın yapan 40 farklı programa erişin. Kısacası CyberGhost ile Amerikan Netflix veya Hulu‘yu çok rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.

En önemli şey% 100 operasyonel garantidir. Yayın programları, içeriklerine erişilmesini önlemek için IP adreslerini ve VPN programlarını engellemek için ellerinden geleni yaptıkları için kullanıcılar coğrafi erişimden engellenebilir. Ancak Cyber ​​Ghost, sunucularının istediğiniz sitenin engelini kaldırmasını sağlamak için sürekli çaba göstermektedir.

CyberGhost Vpn Premium Hesap Ayarları

İlk olarak, Genel sekmesinde basit ayarları bulabilirsiniz. Bunlar dil seçimi, cihaz açıldığında otomatik başlatma ve varsayılan sayfa (çoğunlukla video izliyorsanız, bu size saniyeler kazandırabilir!).

Ancak çoğu ayarı Akıllı kurallar listesinde bulabilirsiniz. İlk ayar, Wi-Fi Koruması ve İstisnalar. İlk ayar üzerinde durmayacağım çünkü yeterince basitler.

Ancak Wi-Fi koruması hakkında birkaç cümle yapacağım: Bu özellikle, yeni bir Wi-Fi ağına bağlandığınızda VPN bağlantısını otomatik olarak açar. Sürekli hareket halindeyseniz çok önemli bir özelliktir. Ortak alanlarda Wi-Fi riskleri için en iyi koruma türü.

Ayrıca, CyberGhost bir çeşit bölünmüş tünelleme özelliği sunar. Yerel bağlantınızdan sitelere erişmek istiyorsanız, bir VPN’e bağlı olsanız bile bu mümkündür. Bu siteleri İstisnalar sekmesine ekleyebilirsiniz.

Bu özelliği kullanırken dikkatli olun! Çünkü bu özellikle VPN tünelinden geçmeyecek bağlantılar için bir istisna yaratırsınız!

Ayrıca Bağlantı sekmesinde portları rastgele ayarlamak mümkündür ve protokolü UDP ile TCP arasında değiştirebilirsiniz. UDP’nin TCP’den daha hızlı olduğunu hatırlatmama izin verin.

Öldürme Anahtarı

CyberGhost, Windows ve Mac’te Kill Switch’i otomatik olarak etkinleştirir. Bu özellik, VPN bağlantınız koptuğunda gizliliğinizi korur. Program, VPN yeniden bağlanana ve gerçek IP adresiniz açığa çıkmayana kadar tüm akışı durdurur.

Torrent indiriyorsanız, Acil Durum Anahtarına sahip olmak bir zorunluluktur.

Günlük kaydı politikası ve şeffaflık taahhüdü yok

CyberGhost VPN, çok katı bir kayıt tutmama politikası sağlar. Bu nedenle herhangi bir bilgiyi, bağlantıyı, IP adresini kısaca aklınıza gelebilecek hiçbir şeyi takip etmez.

Cyberghost her yıl bir şeffaflık raporu yayınlamaktadır. Bu, CyberGhost kullanıcılarından bilgilerini açıklamalarını isteyen belirli şirketlerden gelen talepleri göstermek içindir. CyberGhost’un günlük tutmadığını bilmelerine rağmen.

Özel DNS

Çevrimiçi olduğunuzda, internet servis sağlayıcınız size kendi DNS sunucularını sağlar. Dolayısıyla tüm bilgilerinize ulaşması gerekiyor… Mahremiyetiniz için pek de iyi bir durum değil. DNS’yi değiştirerek ve sansürü azaltarak bu durumu kolayca çözebilirsiniz. Cyber ​​Ghost, kullanabileceğiniz kendi DNS’sine sahiptir.

CyberGhost Bedava VPN Hesabı Hakkında Sonuç

CyberGhost, VPN programları arasında gizliliğinize öncelik veren güvenli çözümlerden biridir. Kullanımı kolay bir VPN arayanlar için uygun olan CyberGhost, özel olarak torrent kullanmak veya sınırsız film izlemek isteyenler için de uygundur. Tek dezavantajı, çoklu bağlantı paketinin biraz pahalı olmasıdır.

Cyberghost Ücretsiz Hesapları 2021 [Güncellenen Liste]

bayrsa_balat@hotmail.com
grumany665
darkgonbima@gmail.com
492694810
drantofma001@gmail.com
evtopex496
unpint_ewata@hotmail.com
fP4AMzan
yildira_akqa@hotmail.com
cikrasy29
filintimang6@gmail.com
abpotomax96
carnfinilak58@gmail.com
ebtorpixma
munta_sevdih@hotmail.com
efvalyk1235
granfolxem46@gmail.com
top4926m
stiliy_axam@hotmail.com
eGmza4p
pick_tandre@hotmail.com
drilcant93
darikoluma@gmail.com
bunvilgan578
slifteneyil6@gmail.com
miltivan567
69minal_et@hotmail.com
Pu4MALks4
benzin_doktork@hotmail.com
idvialuaMk
unda_wayval@hotmail.com
Pos4496Ma
picktray.axvoba@hotmail.com
Gm4zLAK9
Tiktok hediye fiyatları yazımızı okuyunuz…
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.