bedava internet

Dropbox Bedava Hesaplar 2 TB Alan

Dropbox Bedava Hesaplar 2 TB Alan
08.03.2021 19:08
0
A+
A-

Dropbox Bedava Hesaplar Oturum Açma ve Şifreler 2021 | 2 TB Alan ; Dropbox birağ programını paylaşma. İşlevi, her kullanıcıya 2 GB’a kadar ücretsiz veri depolama alanı sağlar. Bunun dışında kullanıcı çevrim içi iken arkadaş ağı listesindekilerle sınırsız boyutta dosya paylaşabilir. Dropbox ücretsiz bir uygulamadır, ancak büyük dosyaları depolamak için ücretsiz bir abonelik yeterli olmayabilir. 2 GB alan yeterli değilse Dropbox plus üyeliğine geçmeniz gerekir. Dropbox Plus üyeliği için ayda 10 ABD doları ödemeniz istenecektir. Bu ücreti ödemek yerine, ücretsiz bir Dropbox plus hesabı için internetkazan’da yayınlanan hesapların listesini kontrol edebilirsiniz. Ücretsiz Dropbox Hesapları ve şifreleri ile 2 TB alan kullanabilirsiniz. Ancak, tüm Dropbox Plus bedava hesapları 1 aylık kullanım için geçerlidir.

Dropbox Bedava Alan 2021 | 2 GB Alan

Aşağıdaki listede bulunan dropbox ücretsiz hesaplar ve şifreler, 2 GB alana sahip basit dropbox hesaplarıdır. Herhangi bir Dropbox hesabıyla, verileri ömür boyu 2 GB alanda depolayabilirsiniz.

Dropbox Ücretsiz Giriş Şifreler
dangra.posne@gmail.com logrun937
edilga_carysa@hotmail.com opdirevag1147
carten.eliban@gmail.com pintway4554
firtan_ounas@hotmail.com Wanouelchid
casgy.outna@mail.com 2426786543
piunda.newidfal@mail.com dawredGTN
car36902436@gmail.com ganabick7878
likavig.punad@gmail.com @kafadergisi

Dropbox  Depolama Alanı

Aşağıdaki listede yayınlanan hesaplar, 1 ay boyunca kullanabileceğiniz ve 2 TB Boşluğa sahip olan dropbox plus hesaplardır. Bedava Dropbox sınırı için herhangi birini alabilirsiniz.

Dropbox Uygulaması Nedir?

Dropbox, kullanıcıların fotoğraf ve video gibi dosyaları cihazlarından buluttaki bir veritabanına taşımasına olanak tanıyan bir depolama platformudur.

Dropbox; Dosyalarınızın cihazlarınız ve bulut arasında kolayca senkronize edilmesini ve ne zaman ve nerede oturum açarsanız açın tüm belgelerinize erişmenizi sağlar.

Birkaç tıklama ile herhangi bir dosyayı diğer kullanıcılarla paylaşmanıza izin verdiği için ekip çalışması için de güçlü bir araçtır.

Ücretsiz Dropbox Hesap Alanı – Özellikler

Bedava dropbox hesabı size çok çeşitli özellikler sunar diğer bulut tabanlı uygulamalarla karşılaştırıldığında:

 • Dropbox, 2 GB depolama alanı içeren ücretsiz bir plan sunar. Bu, ücretli planlarla 3 TB’a (3.000 GB) kadar artırılabilir.
 • Dosya paylaşımını kolaylaştıran Dropbox ile izin düzeylerini kontrol edebilir ve dosyaları herkese açık hale getirebilir, böylece herkes verilerinize erişebilir.
 • Dropbox, dosyaları doğrudan Windows Gezgini veya Mac OS Bulucu’dan paylaşmayı kolaylaştırır ve ayrıca ekibinizden birini dosyaların sahipliğine yükseltmenize olanak tanır.
 • Kişisel kullanıcılar, Dropbox içinde Microsoft Office belgelerini açabilir ve düzenleyebilir.
 • Dropbox, yetkisiz kullanıcıların dosyalara erişmesini önlemek için iki faktörlü kimlik doğrulama sunar.
 • En eski ve en popüler bulut depolama hizmetlerinden biri olan Dropbox, zaman içinde kendi ürünlerini ve ortaklıklarını geliştirdi. Ekip işbirliği için Dropbox Spaces, içerik oluşturmak için Dropbox Paper ve büyük dosyaları güvenli bir şekilde göndermek için Dropbox Transfer gibi araçlar sunar.
 • Dropbox’ta paylaşılan dosyalar için şifreler ayarlayabilir ve paylaşım için son kullanma tarihi belirleyebilirsiniz (Dosya paylaşım bağlantısı belirtilen tarih geçtikten sonra çalışmayacaktır).
 • Dropbox Business kullanıcıları, entegre PDF görüntüleme, Adobe ile paylaşma ve Slack aracılığıyla gerçek zamanlı mesajlaşma gibi ayrıcalıklara sahiptir. Autodesk ve Okta’nın entegrasyonuna izin veren Dropbox, profesyonel kullanıcıların; Güvenlik, üretkenlik ve veri taşıma ortaklarının sınırsız API erişimi elde etmesini sağlar. Ödeme yapan müşteriler, ilgili bir cihazı kaybetmeleri durumunda eşitleme dosyalarını uzaktan silebilir. Sürüm geri alma, güncellenmiş dosyaları farklı süreler için değiştirmenize izin vererek fidye yazılımlarına karşı bir dereceye kadar koruma sağlar.

Telefonda Dropbox Hesabı Nasıl Kullanılır?

Dropbox, en sık duyduğumuz bulut depolama hizmetlerinden biridir. Dosya paylaşımı ve farklı cihazlarda kullanım gibi özellikleriyle öne çıkan Dropbox’ın tüm yönlerini inceledik.

Bugünlerde hepimiz düzinelerce dosyayla uğraşıyoruz. Bu dosyalar arasında sürekli bir trafik var ve onları bir yerden başka bir yere göndermek ve aynı zamanda sağlıklı bir şekilde saklamak istiyoruz. USB bellekler ve harici sabit diskler gibi depolama aygıtları kullanışlı olsalar da, her zaman yanımızda değiller ve bir gönderme işlemi için çok meşguller. Dropbox gibi bulut sunucu hizmetlerini kullanarak bu tür sorunları çözebilirsiniz.

Tüm dosyalarınızı internette sizin için özel olarak oluşturulmuş bir sunucuda saklamak en güvenilir depolama yöntemlerinden biridir. Dropbox, Google Drive ve iCloud Drive gibi işletim sistemleriyle çalışan bulut hizmetlerini kullanmak istemeyenler için farklı bir alternatif sunuyor. Dropbox’ı tüm cihazlarınızda masaüstü, web ve mobil sürümlerle ortak bir senkronizasyonda kullanabilirsiniz.

Dropbox’ın diğer bulut hizmetlerinden farkı nedir?

Dropbox bir bulut depolama hizmetidir. Sunduğu bulut depolama hizmeti sayesinde dosyalarınızı internette, size özel bir sunucuda güvenle saklayabilirsiniz. Ücretsiz sürüm size sınırlı sunucu alanı ve sınırlı hizmetler sağlayacaktır, ancak ücretli hesap seçeneklerinden birini seçerseniz, daha geniş bir hizmet yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

Dropbox’ı masaüstü, web ve mobil cihazlarda kolayca kullanabilirsiniz. Farklı cihazlarda çalışmanın en büyük avantajı, cihazlar arasında dosya aktarımı yaparken size büyük kolaylık sağlamasıdır. Aynı zamanda, farklı kişilerle ortak sunucu dosyalarını açabilir ve dosyanızı bulut sunucu üzerinde dilediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz.

Dropbox Android ve IOS telefonda nasıl kullanılır?

 • Dropbox web sitesini açın.
 • Sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde burada paylaşın.
 • Bilgilerinizi girdikten sonra, “Hesap Oluştur” a tıklayın.
 • Hesabınız kısa sürede oluşturulacaktır.
 • Dropbox’ı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretli Dropbox Üyeliği

Dropbox bulut hizmetini ücretsiz kullandığınızda, size 2 GB bulut sunucu hizmeti verecektir. Başlamak için yeterli alan olmasına rağmen, tüm dosyalarınızı yedeklemek istediğinizde bu alan size yeterli olmayacaktır. Bunun için ücretli sürümler kullanarak bulut sunucu kapasitenizi genişletmek isteyebilirsiniz.

Dropbox, ayda 9,99 ABD doları ve ayda 16,58 ABD doları olmak üzere iki ücretli sürüm sunar. 9,99 $ olan pakette 1 TB, 16,58 $ olan pakette 2 TB kullanabilirsiniz. 2 TB bulut depolama sunucusuna sahip sürümü tercih ederseniz, Dropbox size Akıllı Senkronizasyon da sunacaktır.

Dropbox akıllı telefon senkronizasyonu:

Dropbox, ücretsiz sürümünde, yedeklediğiniz dosyaların bir kopyasını da sabit sürücünüzde depolar ve yer kaplar. Profesyonel sürümünde sunduğu 16,58 dolarlık akıllı senkronizasyon hizmeti Smart Sync ile sabit diskinizdeki yükü ortadan kaldırır. Masaüstü sürümünü indirip bilgisayarınıza kurduğunuzda, bulut sunucusuna yedeklediğiniz belgeleri sabit diskten silebilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

Masaüstü sürümde otomatik yedekleme seçeneği olmadığından, “indirilen” özelliğini kullanarak manuel olarak yedeklenen dosyalarınızı görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Yaptığınız değişiklikler, bulut sunucusundaki dosyayı otomatik olarak güncelleyecektir.

Dropbox sunucularına yedeklediğiniz dosyalarınızı bilgisayardaki “yalnızca çevrimiçi” özelliğini kullanarak görüntüleyemez ve düzenleyemezsiniz, ancak bunları web sürümünde görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza indirdikten sonra düzenlemeler yapabilirsiniz. “Yalnızca çevrimiçi” özelliği çok kullanışlı olmasa da, sabit disk alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Bu iki özellikten hangisini kullanırsanız kullanın, eş zamanlı olarak yedeklediğiniz tüm dosyaları diğer cihazlarınızda görebilecek ve dilediğiniz gibi paylaşabileceksiniz.

Dropbox dosya paylaşımı:

 • Dropbox web sürümünü açın,
 • Hesap bilgilerinizle oturum açın.
 • “Dosyalar” bölümünü açın.
 • Sağdaki seçeneklerden “Dosya iste” bölümünü açın.
 • Klasör adlandırma ekranı görünecektir.
 • Klasöre istediğiniz adı verebilirsiniz.
 • “İleri” düğmesine tıklayın.
 • Dropbox size bir bağlantı verecektir.
 • Bu bağlantıyı, klasörünüze dosya eklemek istediğiniz kişilere gönderin.
 • Dropbox web sürümü aracılığıyla klasörünüze eklenen dosyaları görüntüleyebilirsiniz.

Ücretli ve ücretsiz sürümleri olan Dropbox bulut depolama hizmeti; Masaüstü, web ve mobil versiyonları ile kullanıcılarına birçok farklı hizmet sunmaktadır. Dropbox hizmetlerinden yararlanmak için web sitesine girerek ücretsiz bir hesap oluşturabilir ve herhangi bir cihazda eşzamanlı olarak kullanabilirsiniz.

Dropbox Free Account | 2 GB

ilfitra.andua@gmail.com
anovLGP
hastva.ong@gmail.com
camtantin54
outrap.pish@gmail.com
Wonanmock
englow.enua@gmail.com
entabibap
cilik.tranig@gmail.com
Zalgihax58
lisa.ann59@gmail.com
69621520
clogra.walgt@gmail.com
drakitn99
pitvack.entapil@gmail.com
exvachimo92
dofwarn.ofta@gmail.com
Evballyt964
hapy.vely@gmail.com
Rasgihihpt
idlivayk.etva@gmail.com
diraP4M2N
pando.eligra@gmail.com
4468527245
fililan.angou@gmail.com
pWOAMkmzk
edigg.chen@gmail.com
isvayh423
tandgo.apick@gmail.com
icAkm4nas
cartwalk.pando@gmail.com
pcminonkwall
asvag.onda@gmail.com
itrivalkga59
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.