bedava internet

Elmaslı Bedava Boom Beach Hesapları

Elmaslı Bedava Boom Beach Hesapları
16.03.2021 01:23
0
A+
A-

Elmaslı Bedava Boom Beach Hesapları | Giriş ve Şifreler ; Boom Beach, Supercell’in en çok oyunlarından biri, son zamanlarda oyun listelerinde yükselmeye başladı. Ülkemizde strateji oyunlarına halihazırda büyük ilgi varken, mobil bir oyun olması ve her alanda oynanabilmesi nedeniyle oyuncuların da daha fazla ilgisini çekmeye başlamıştır. Clash of Clans‘ın kardeşi olan oyun tamamen bir adaya sahip olmak ve bu adada sizin adanıza ve birliklerinize saldırmak üzerine kuruludur. Saldırınız ve adanızın savunmasıyla adanız için bir ekonomi kazanacaksınız. Bu ekonomiyi adanı iyileştirmek için kullanıyorsun. Bu harika taktik oyun Boom Beach ücretsiz giriş bilgileri ve şifreler yayınladık. Dahası, bazı boom beach hesapları elmas içeriyor.

Bedava boom beach hesapları sık sık güncellenecek ve yeni listelerle yayınlanacaktır. Hesaplara olan yoğun talep nedeniyle geç hesap açarsanız, yorum yazarak bedava boom beach hesapları talep edebilirsiniz.

Elmaslı Bedava Boom Beach Hesapları 2021

Boom Beach Ücretsiz Hesapları Şifreler
gorfean.mandi@gmail.com pisvack1214
logent.avia4@mail.com Advaxki531
prifex_adrimal@hotmail.com voralvant168
canfelay.ataby49@gmail.com adivamcy5746
ripetmand22@gmail.com postvan115
cilifteny.adrom@gmail.com edivalg796
pisfirl.acton51@mail.com gelvianct6211
dardong.pimang@gmail.com pimang3167

Boom Beach Elmaslı Hesaplar 2021

Listedeki tüm ücretsiz patlama plaj hesapları ve şifreleri elmas içerir. Elmaslarla ücretsiz bir patlama plaj hesabı almak için kilidini açmanız yeterli.

Boom Beach nedir?

Boom Beach Nasıl Bir Oyun?

Clash royale, Hay Day, Clash Of Clans gibi ünlü oyunlar gibi, Boom Beach ücretsiz giriş Boom Beach oyunu Supercell’e aittir. Keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak bir strateji oyunudur. Android işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsanız, Google play oyun mağazasından indirebilirsiniz. IOS kullanıcıları oyunu App Store üzerinden indirebilir.

Görünüm ve stil olarak Clash Of Clans’a çok benziyor. Oyunda kullanmanız gereken bazı mayınlar var. Bunlar sırasıyla altın, ahşap, taş ve demirdir. İlk başladığınızda sadece altın ve ahşabın açık olduğunu göreceksiniz. Seviyede ilerledikçe, önce taş, sonra demir size sunulacaktır. Mevcut binalarınızı yükseltmek için bu madenleri kullanabilirsiniz. Cephaneliğindeki askerleri ve goblenin malzemelerini iyileştirmek mümkündür. Madenlerinizi ne kadar doğru kullanırsanız, oyunda o kadar kolay ve hızlı gelişirsiniz.

Bedava google play kodu

Boom Beach Oyunu Nasıl Oynanır?

Boom Beach Oyunu Nasıl Oynanır?” Oyununa yeni başlayan kullanıcıların çoğu sorunun cevabını araştırır. Oyunda adanız bir haritanın ortasında. Askeri birimlerinizle haritadaki diğer adalara saldırmanız mümkün. Saldırının başarılı olması için adadaki karargahı yok etmelisin. Başka bir binayı yıkmasanız bile, karargahı yıktığınız anda galip gelecek ve savaşı bitireceksiniz. Tüm birliklerinizin ölümü veya geri çekilmeniz ile savaşınız yenilgiyle biter. Savaşı zaferle bırakırsanız madalya ve madenler kazanırsınız.

Saldırı sonucu elde ettiğiniz köyler size aittir ve saatte yaklaşık 40 altın kazanmanızı sağlar. Ayrıca haritanızdaki kaynak üslerini fethetmek size bu üslerdeki madenlerden elde edilen madenleri kazandıracaktır. Ayrıca haritada sandıkları açarak da elmas elde edebilirsiniz.

Ücretsiz Boom Beach Hesap İle Uygulayabileceğiniz Taktikler

Boom Beach Game‘de daha hızlı ilerlemek için bazı taktikleri şu şekilde sıralayabiliriz:
Adadaki birçok binayı yükseltmek için bol miktarda oduna ihtiyacınız olacak. Bu yüzden bıçkı fabrikasını elinizden geldiğince geliştirmeye özen gösterin.

Savaşa başlamadan önce keşfet butonuna tıklayarak adayı detaylı bir şekilde incelediğinizden emin olun. Böylece hangi birliklerin daha avantajlı olduğunu belirleyeceksiniz.

Savaşa başlamadan önce mutlaka taktik ve stratejinizi belirleyin. İyileştirme, yenilgilere veya çok sayıda askerin kaybına neden olabilir.
Adanızdaki tüm binaları yükseltmeye çalışmayın. Aynı anda birden fazla binayı yükseltmek için oyuna para yatırmanız gerekiyor. Bunun dışında bir seferde sadece bir bina geliştirme hakkına sahipsiniz ve geliştirme süreleri çok kısa değil. Bu nedenle, daha gerekli binalara öncelik vermeniz gerekiyor.

Oyunda seviye açısından ilerlemeye başladığınızda sadece tahtaya değil aynı zamanda taş ve demire de ihtiyaç duymaya başlayacaksınız. Bu madenlerde sorun yaşamak istemiyorsanız köyleri fethetmeye çalışın. Savaş ganimetleri büyük ölçüde taş ve demir ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Karargahınız, adanızdaki en önemli bina. Düşman adanıza saldırdığında önce karargaha dönerler. Bu sebeple ada hizalamasını bu yapıya göre yapmalısınız. Savunma binalarınızı karargahı korumak için kurarsanız, düşmanın savaşı kazanma olasılığı azalacaktır.

Bedava Boom Beach Hesapları ve Şifreleri 2021 | Güncel (2021)

asvag_onda@hotmail.com
itrivalkga59
cartwalk_pando@hotmail.com
pcminonkwall
hapy_vely@hotmail.com
rasgihihpt
strivay_ound@hotmail.com
ahbariSak4
cant_paworak@hotmail.com
Danmaxal4
olipma_ivgar@hotmail.com
embuvayi4
hastva_ong@hotmail.com
camtantin54
cilik_tranig@hotmail.com
Zalgihax58
applicay_iraly@hotmail.com
casvilam
tandgo_apick@hotmail.com
icAkm4nas
pitvack_entapil@hotmail.com
exvachimo92
idlivayk_etva@hotmail.com
diraP4M2N
tilva_apick@hotmail.com
stribalwck
olipma.ivgar@gmail.com
embuvayi4
lisa_ann59@hotmail.com
69621520
clogra_walgt@hotmail.com
drakitn99
pando_eligra@hotmail.com
4468527245
Comments

No comments yet, be the first filling the form below.