bedava internet

En İyi Netflix Dizileri

En İyi Netflix Dizileri
14.03.2021 12:49
0
A+
A-

En yeni ve en popüler Netflix dizileri hayranlarından bazılarıyla bugün buradayız. 2021 En İyi Netflix Dizileri Web Serisini paylaşacağız . Bu yüzden fırsatı kaçırmayın ve makalenin tamamını okuyun. Ayrıca Netflix bedava premium hesap da edinebilirsiniz.

Netflix, dünyanın en büyük eğlence ağıdır. 2016’dan. Şimdi Hindistan, Çin, ABD, Rusya, Nepal, Pakistan, Shri Lanka vb. İle ünlü.

O zamanlar insanların sinemaya gidip film izledikleri veya en sevdikleri filmin TV’de gösterilmesi için bir hafta bekledikleri günlerdi. Şimdi Netflix zamanı , tüm şovları ve filmleri platformda bulabilirsiniz. ‘Bu gece Netflix’e gidelim’ diyebileceğiniz yaşlı adamın ‘Bu gece filme gidelim’ dediğini duyun.

Netflix ve diğer yayın hizmetleri hayatımızı kolaylaştırdı; tüm şovları ve filmleri tek bir yerde suçsuz bulabiliriz. Bu, hafta sonunuzda her zaman izleyeceğiniz bir şeyin olduğu anlamına gelir. Bu yazıda dünyanın en popüler Netflix dizilerinden bazılarını listeleyeceğiz. Listeye gitmeden önce netflix mod apk‘yı ücretsiz olarak indirebilirsiniz, bu yüzden hemen indirin.

En İyi 20 Netflix Dizisi

Netflix en çok merak edilen konuların başında diziler gelmektedir. Kullanıcıların en fazla merak ettği konular olan en iyi netflix dizilerini paylaşıyoruz.

  • En iyi Netflix filmleri
  • En iyi Netflix dizileri 2021
  • En iyi netflix dizileri
  • Efsane Netflix dizileri
  • Élite gibi Netflix Dizileri
  • En iyi diziler
  • Netflix doğaüstü dizileri

1. BoJack Horseman

Altı sezon, 77 bölüm | IMDb Puanı: 8.6 / 10

Netflix’in önde gelen dizileri de en çok izlenen dizilerden biridir. Hayvanların ve antropomorfik insanların yan yana yaşadığı bir dünyada düzenlenen BoJack Horseman, 1990’ların sitcom Horsin ‘Around’un banyo yıldızı olan Bojack (Arnett) adlı bir at hakkındadır. On yıl yatağına girip uyuduktan sonra Bojack, ünlü formunu birleşik sonuçlarla uyandırmaya çalışır.

Ajanı ve kız arkadaşı, iki ucu keskin İran kedisi (Amy Sedaris); rakibi (Paul F. Tompkins) altın bir labrador; hayalet yazar olarak çalışan bir kadına aşık olur (Alison Brie); ve bir oda arkadaşı vardır (Aaron Paul) Bojack’in kendisine bağlı bir ilişkisi vardır. Yüzünde, Hollywood çılgınlığının ve ünlü kültürünün çarpıtılmış bir taklididir. Beklenmedik bir şekilde, Bojack Horseman, güvenilir ve eksiksiz bir televizyon baskısı testi olabilir. Yazı keskin, mizahi ve mizah ama dizide ince bir erime noktası var. At olmasına rağmen Bojack de televizyon dizisindeki karakterlerden biridir. İzleyicileri kendi dünyasında yakalamak iki veya üç bölüm alır, ancak bu gerçekleştiğinde izlemeyi bırakmak imkansız bir dizi değildir.

2. Stranger Things

Üç sezon, 25 bölüm | IMDb Puanı: 8.8 / 10

Steven Spielberg ve John Carpenter’ın 1980’lerin başındaki filmleri için bir reddedilme ve sevgi kitabı olan Duffer Brothers Stranger Things tanıdık ve yeni geliyor. İlk sezon, The Thing gibi bir yaratık tarafından yakalanan ve Poltergeist gibi bir dünyada hapsolmuş Will adında bir adamla ilgili. Annesi (Winona Ryder), Will’in ortadan kaybolmasını araştırmak için yerel bir polis şefi tutar. Bu arada, Goonies gibi Will’in salak yakın arkadaşları kendi cinayetlerini işlemek için bisikletlerini sürdüler ve sonunda telepatik benzeri bir uzaylıyla (ET serisi) arkadaş oldular. Şov, komplonun derinliklerine daldığında ve kasıtsız canavarlar küçük Indiana kasabasını yok etmeyi hedeflerken, şovun son sezonu genç karakterlerin yavaşça büyümesine izin verirken, onlara karmaşık kötü adamlarla savaşmaları için fırsat verdi. Sovyet Vahiyleri.

3. Ozark

Üç sezon, 30 bölüm | IMDb Puanı: 8.3 / 10

Ben Affleck’in The Accountant’ını destekleyen bir gruptan Ozark, stres televizyonu dediğimiz şeyin bir örneğidir. Breaking Bad ve Bloodline’ın bir birleşimi olan Ozark, bir para aklayıcı (Jason Bateman) ve karısının (Laura Linney) Chicago’dan Woodwoods Missouri’ye üç ay içinde 8 milyon dolara seyahat ettiğini görür, aksi halde tüm aileleri Meksikalı bir adam tarafından öldürülür. bir kutu uyuşturucu. Eğlenceli bir şov değil ve çok da eğlenceli değil ama Bloodline gibi, izleyicinin rakiplerinin nasıl ve nasıl hayatta kalacağını görmek için onu şımartmak istediği türden bir dizi. Keskin, iyi yazılmış, iyi uygulanmış bir dizi ve Bateman harika, ancak Ozark’ın tüm amacı izleyiciyi bir çırpıcıya sokmak.

4. When They See Us

Sezon 1, 4 bölüm | IMDb: 9/10

Yönetmen Ava DuVernay’in Central Park Five davasında haksız yere suçlanan erkekler hakkındaki sınırlı dizisi, tarihimizdeki en üzücü olay için duygusal olarak tüketen bir deneyim. Dizi, ciddi suçları hedef alan ve en ufak bir delil olmadan yargılanan bir grup genç Siyahi olarak NYPD’deki ırkçılık ve yolsuzluk spekülasyonlarına ışık tutuyor. Bu iç açıcı, acı verici bir hikaye ama aynı zamanda üzücü de.

5. The crown

Dört mevsim, 40 bölüm | IMDb Puanı: 8.7 / 10

Aynı zamanda yakın ve kapsamlı olan Taç, Claire Foy tarafından oynanan Kraliçe II. Elizabeth’in yükselişinin ve saltanatının ilk yıllarının içsel vizyonunu ifade ediyor. John Lithgow, kariyerinin sonunda yılların utancıyla savaşan yenilmez Winston Churchill olarak tasvir ediliyor. Engelliliğine rağmen Churchill Elizabeth’in desteği ve danışmanlığı, çeşitli tarihsel olayların döndüğü önemli bir duygusal merkez oluşturur. Elizabeth’in kocası Prens Phillip (Matt Smith) ile ilişkisi de şaşırtıcı bir şekilde test edildi; bir kadın olarak rolü döndüğü ve isyan ettiği bir rol. Ve dizi Elizabeth’in saltanatının uzunluğunu keşfetmeye kararlı olduğu için, hayatları boyunca bu çeşitli karakterlerle muamele görüyoruz. Üçüncü sezon için

6. GLOW

Üç sezon, 30 bölüm | IMDb: 8/10

KIZDIRMAYürütücü yapımcı Jenji Kohan ve onun birkaç proteini olan Liz Flahive ve Carly Mensch’den, orijinal Gorgeous Ladies of Wrestling serisine dayanıyor. 1980’lerde kurulan GLWW, bir grup başarısız aktör ve kült film yazarı (Marc Maron) ve çocuk çantası güreşçisi (Chris Lowell) tarafından kadın güreş liginin yarattığı verimsizlikleri görüyorsunuz. Pek çok parça ve mitin endüstrisi olan GLOW hakkında özellikle özel bir şey yok, ancak karakterler (Alison Brie ve Betty Gilpin liderliğindeki) o kadar çekici ki, bu daha küçük kahramanlarla çıkmamak neredeyse imkansız. Şeker gibi inen hızlı, eğlenceli ve çok eğlenceli bir dizi. İkinci sezon, kadınlar televizyona çıkmaya hazırlanırken ve işyerinde cinsel taciz ve suistimalle mücadele ederken oyuncuları destekleyen oyuncuların ışığına odaklanıyor ve dizinin üçüncü sezonu, bu kadınların paylaştığı zengin hikaye için tatmin edici bir sonuç oluşturuyor gibi görünüyor. Maalesef, veba kontrolü ele almış gibi görünüyor.

7.The Witcher

1 sezon, 8 bölüm | IMDb Puanı: 8.5 / 10

Henry Cavill, bir dizi en çok satan kitap ve popüler bir video oyunu serisine dayanan bu destansı rüyaya liderlik ediyor. Beklentiler yüksek, ancak Geralt adlı değiştirilmiş bir canavar avcısını oynayan Cavill tarafından aşıldı. Sunucu Lauren Schmidt Hissrich, gösteriyi bir sonraki seviyeye taşıyan cadı Yennefer ve ilk prenses Ciri gibi anahtar karakterleri tanıtarak sayfadan ekrana yaptığı değişiklikleri ana hatlarıyla açıkladı. Polis süreci ile Yüzüklerin Efendisi tarzı macera arasında bir geçiş. Bunu seveceksiniz.

8. The Umbrella Academy

2 sezon, 20 bölüm | IMDb: 8/10

Süper kahraman grupları bir avuç ama Gerard Way’in bu ödüllü komedi dizisinin TV uyarlaması – evet, My Chemical Romance’ın baş şarkıcısı – tamamen farklı ve sonuç olarak tamamen ferahlatıcı. Gösteri, hepsi bir günde doğan yedi bebeğin hamile olup olmadığını bile bilmeyen annelere hikayesini anlatıyor. Gizemli bir milyarder tarafından karşılanırlar ve dünyadaki kötülükle savaşmak için doğaüstü yeteneklerini kullanmak üzere eğitilirler, ancak yaşlandıkça, işlevsiz yetiştirilme tarzları onları takip eder ve normal bir hayat yaşamak için mücadele ederler. İkinci kez bu, 60’lara geri dönmek, gün sonu programlarına başlamak ve JFK suikastına sıkıca katılmak anlamına geliyor. Her türden sürprizler, şu anda türün ihtiyacı olan tam da bu.

9. Marvel’s Daredevil

3 sezon, 39 bölüm | IMDb Puanı: 8.6 / 10

İyi hazırlanmış, iyi tasarlanmış ve iyi yazılmış Daredevil, tam bir kontrast için Marvel Sinematik Evreninin çok uzağında yaşıyor. Oyunda karakterlerini sempatik hale getirmek için yeterince ışık ve mizah olsa da film serisinden daha karanlık, daha acımasız ve daha kötü. Dizi, mizahın tonunu somutlaştırıyor, karakterler karmaşık ve kahraman ile kötü adam arasındaki gri boşluğu ve şiddetin söz konusu olduğu ikisi arasındaki ince çizgiyi gerçekten anlıyor. Dövüş sahneleri acımasızdır ve Matt Murdock’u Charlie Cox tarafından gösterilenden daha iyi isteyemezsiniz. Kötü adamlar – ilk sezonda Vincent D’Onofrio’nun Kingpin’i ve ikinci sezonda Jon Bernthal’ın Frank Kalesi – oyuncular değil. Üçleri var ve bazen kendileriyle empati kuruyorlar. Yazmanın, oyunculuğun güçlü bir birleşimidir. ve Daredevil’i Netflix’in önde gelen yazarlarından biri ve bir dizi mükemmel televizyon kahramanı yapan yönetmenlik. Marvel’ın Netflix ile ticaretinin sona ermesi utanç verici çünkü gösterinin üçüncü sezonu, Cox’tan trajik bir kahraman olarak nasıl davranılacağına ve hala oynanmasını istediğimiz heyecan verici haber sohbetleri kurmaya yönelik bir ustalık dersiydi.

10. Dead To Me

2 sezon, 20 bölüm | IMDb: 8.1 / 10

Christina Applegate, şok edici bir kaza sonucu kocasının öldürülmesinin ardından parçaları toplamaya çalışan bir kadın hakkındaki bu trajediyle televizyona geri dönüyor. Applegate, espri ve empatinin eşit parçalarıyla öfkeli, kederli bir dul kadını canlandırırken, Linda Cardellini onun ateşli ve umut dolu en iyi arkadaşını oynuyor. İkili bir keder grubunda bir araya geldi ve cinayetin gizemini çözerken kaybolmaya devam etmenin zorluklarını aştı. Burada ne bekleyeceğinizi bilmenizin hiçbir yolu yok, bu da izlemenin eğlencesinin bir parçası ve program, Applegate ve Cardellini’nin ikinci sezonda yer aldığı ikinci sezonda en zorlu olay örgüsüne devam edemeyecek endişeleri ortadan kaldırdı. yeni, sadece yasadışı örtbas.

11. Russian Doll

1 sezon, 8 bölüm | IMDb: 8/10

Natasha Lyonne, hayatının son gününü defalarca hatırlamak zorunda kalan bir kadın için bugün Groundhog Day anma töreninde başrolde. Daha önce de yapıldı, ancak bu dizi kara mizah karışımı ve doğaüstü güçlerin tonu nedeniyle olağanüstü. Lyonne, OITNB’nin en çok gözden kaçan yıldızlarından biridir, ancak görünüşe göre dizi ona komik pirzolalarını gösterme şansı veriyor, çünkü karakteri Nadia, düzenli olarak partilerde buluşmaya katlanıyor, ölüyor ve sonra uyanıp her şeyi yeniden yapıyor. . Zor duruma rağmen Lyonne, “Dünya boktan, mümkünse birbirimize yardım edelim” yazan uluslararası kabul görmüş bir mesaj olan gümüş bir astar elde etmeyi başardı.

12. Godless

Sezon 1, 7 bölüm | IMDb Puanı: 8.3 / 10

Steven Soderbergh tarafından yaratılan ve Logan ve Out of Sight, God’ı yazan, Batı feminizminin eşit parçaları olan ve baba ve oğlu yansıtan Scott Frank tarafından yazılan, yönetilen ve yaratılan Exec. Dizi, 1880’lerde küçük maden kasabası La Belle’de geçti ve kasabanın neredeyse tüm erkekleri bir maden kazasında öldü. Çift çapraz bir danışmandan kaçan sevimli bir av tüfeği olan Roy Goode (Jack O’Connell), – ve çaresiz ekibi – Goode’da yaşayarak başka bir küçük kasabadaki herkesi öldürmüş olan Frank Griffin (Jeff Daniels) dahil. Dizi nihayetinde kadınlar şehrini özellikle acımasız, acımasız bir gruba bağlar. Scoot McNairy, Thomas Brodie-Sangster ve Sam Waterston avukatlık yapıyor, ancak Tanrısız göze çarpanlar, Downton Abby’nin neredeyse bilinmeyen silah taşıyan kadın öncüsü Michelle Dockery ve Merritt Wever. bir erkek ve kadın kadın bağış yapmak için f-k’den çıktı. Güzel resimlerin, şiirsel dilin, birkaç güzel patlamanın ve tüm karakterlerden harika oyunların davetlerinden keyif alan mükemmel bir dizi.

13. Big Mouth

Dört mevsim, 42 bölüm | IMDb: 8/10

Nick Kroll’dan yakında çıkacak komedi dizisi tanıdık kelimeler ve tanıdık yaşam problemleriyle dolu. Önceden yayınlanmış bir grup arkadaşına odaklanan Kroll, Andrew adında bir çocuğun sağlıksız yollar, garip su rüyaları ve yarasa mitzvahlarının erimesi gibi utanç verici hayatlardan geçen küçük versiyonunu not ediyor. Tüm bu travmatik ve mizahi olaylara genellikle Andrew’un Hormon Canavarı (Kroll tarafından da alıntılanmıştır), fakir bir çocuğu taciz etmekten (kelimenin tam anlamıyla) hoşlanan Maurice tarafından kaynaklanır. Şov ne kadar üzücü olsa da, o dağlık hayattan çıkarılacak kadar şanslıysanız, muhtemelen her şeydeki şakaların tadını çıkaracaksınız.

14. Peaky Blinders

Beş sezon, 30 bölüm | IMDb Puanı: 8.8 / 10

Amerika Birleşik Devletleri’nde Netflix tarafından lisanslanan tek İngiliz ithalatı olan Peaky Blinders, İngiltere ve HBO’nun aynı anda gerçekleşen ve aynı alanı kapsayan Boardwalk Empire’a neredeyse eşit. İçinde İngiliz gangsterleri var ve kaçakçılık ve kumar söz konusu olsa da, IRA, Peaky’nin Boardwalk’un yaptığı bir şey var, o da Yasak dönemi Boyd Crowder gibi bir şey oynayan delici, büyük Cillian Murphy. Şov, ikinci ve üçüncü sezonların (ve Noah Taylor) tekrar eden bir karakteri olarak Tom Hardy’yi içeriyor. Bağımlılık yaratan, şiddet içeren, cehennem gibi güçlüdür ve melodramayı aksanlarla ve tarihsel olaylarla modern ve modern görünen her şeyi sorunsuz bir şekilde bütünleştirebilir.

15.Unorthodox

Sezon 1, 4 bölüm | IMDb: 8/10

Shira Hass, anavatanından kaçan ve görücü usulü bir evliliğin ardından yeni bir hayata başlayan genç, ultra-Ortodoks bir Yahudi kadının oynadığı sınırlı dizide yıldızlarla dolu bir rol oynadı. Haas, güçlü dinsel incelemeler altında büyüyen ve çocukluk hayatının değerleri ve öğretileriyle savaşırken kendi yolunu çizme cesaretini bulan Esther kadar yıkıcıdır. Hiçbir şekilde basit bir saat değil, ama yanıyor.

16. Narcos

Beş sezon, 50 bölüm | IMDb Puanı: 8,9 / 10

Narcos ile Netflix, Kolombiya Kralı Pablo Escobar ve uyuşturucu grubu Medellín’in yükselişini ve düşüşünü başlatıyor. Brezilyalı film yapımcısı José Padilha (Elit Ekip), gerçek hayattan sahnelerin ve çizgi filmlerin sahnelerini bir araya getirerek Scarface ve Goodfellas’a katılarak Escobar’ın hayatını takip ediyor. Ancak buradaki asıl mesele, 1980’lerde Kolombiya uyuşturucu ticareti ve Güney Amerika’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne kokain dağıtımı olduğu için mermiler değil. Escobar, Amerikan uyuşturucu savaşının yararsızlığını ve hem Kolombiyalı suçluları hem de ABD’deki yetkilileri etkileyen sonuçlarını göstermek için bir araç olarak kullanılıyor. Dikkat çekici dizi devam ederken Narcos iyi. Uyuşturucu kaçakçılığının tarihi gibi, çok ilginç.

17. Orange is the New Black

Yedi Sezon, 91 Bölüm | IMDb: 8.1 / 10

Jenji Kohan’ın mizahla karıştırılmış halka açık yorum yapma becerisi, bir hapishane hikayesi için mükemmeldir. Orange Is the New Black, ilk yıllarındaki yabani otlar kadar komik, ancak Kohan tüm hikayelerinin içeriğine canlılık katmanın bir yolunu buldu. Çeşitli yardımcı oyuncular, hayranların favorileriyle doludur ve Orange, ekstrem görüşlerde Yeni Siyah için yeni bir ticaret olsa da, kendi kendine meydan okur ve bunu zorlaştırır. Oyunculuk mükemmeldir, yazı iyidir ve hikaye anlatımı bağımlılık yapar. En önemlisi, bizi kötü kararlar veren insanlara odaklanmaya ve insan olduğumuz için hepimizin kötü kararlar verdiğimiz gerçeğini takdir etmeye zorluyor. Dizi izleyicileri güldürüp düşündürecek ve arada bir izleyenlerin kalbini kıracak. Akıllı bir gösteri, ama her şeyden önce, kelimenin her yönüyle güzel.

18. Mindhunter

2 sezon, 19 bölüm | IMDb Puanı: 8.6 / 10

Mindhunter’da Jonathan Groff, gerçek hayattaki bir karakter olan John E. Douglas’ı (Hannibal dizisindeki Jack Crawford’dan ilham almıştır) Altın Ford rolünü oynamaktadır. Dizinin kendisi, FBI’daki gerçek bilim etiği biriminin 1970’ler ve 80’lerde cinayet işleyen cinayetleri incelemek için kullanılan kökenlerine dayanıyor. Ford, birbirini izleyen katillerin psikolojisine olan ilgisi giderek artan, psikolojiye güçlü bir ilgi duyan genç bir FBI Ajanıdır. Pek çok polis prosedürüne ilham veren bir bilim olan, şimdi norm gibi görünen şeyin kökenine ilginç bir dokunuş. Bununla birlikte, burada en ilginç olan şey, Ford katil katilleri öğrenirken (hepsi o zamandan beri katil katillere dayanmaktadır), Ford’un katil katiller için kendi tercihlerini oluşturmasının, sahip oldukları katilleri ve kurbanlarını göstermesidir.

19. Unbreakable Kimmy Schmidt

Dört mevsim, 52 bölüm | IMDb Puanı: 7,8 / 10

Tina Fey tarafından üretilen ve ağın Netflix’e vermeyi kabul etmeden önce NBC’de yayınlanması beklenen sitcom, 30 Rock kadar kalabalık ve saygısız ama aynı zamanda çok fazla sağlığı garanti ediyor. Komik, hızlı, pop kültür ipuçlarıyla dolu ve belki de izlemesi kolay gerçek bir Netflix dizisi. Ve 30. Rock gibi, Kimmy Schmidt de kırılmaz ve dört sezon boyunca pek çok eğlenceli ve beklenmedik bir şekilde ünlü kamera hücrelerini ve pop kültürü güvenlerini bünyesinde barındırıyor.

20. American Vandal

2 sezon, 16 bölüm | IMDb Puanı: 8.2 / 10

Bir bakış açısından, American Vandal kulağa aptalca ve kafa karıştırıcı geliyor ve elbette, ama aynı zamanda harika bir ritim, inanılmaz derecede zekice yazılmış, zekice yazılmış özgün bir metindir. Diğer gerçek belgesel dizileri gibi oynar – röportajlar, soruşturmalar, birçok şüpheli ve birçok komplo teorisi – burada suç sadece cinayet değildir. Bir lise öğrencisi, okul yönetim kurulu tarafından 27 arabaya araba spreyi çizmekle suçlandı, bu da mezun olma yeteneğini tehdit ediyor. Bu, 2017’nin en iyi varisi olan ve hatta bu yılın başlarında bir Peabody Ödülü kazanan mükemmel bir kimdir. Gösterinin ikinci sezonunda, çocuklar yeni bir gizemi keşfediyor: kirli bir restoran limon vakası. İlk sezonda çok fazla sik şakası olduğunu düşündüysen, kaç tane çekim planlandığını görene kadar bekle.

Sonuç

Ekibimiz size tamamen yardımcı olacağını umuyor. En İyi 20 Netflix Web Dizisi ile herhangi bir sorun yaşamayacaksınız . Ücretsiz Netflix Premium web dizilerinin ve filmlerinin keyfini başarıyla çıkarabileceğinizi umuyoruz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.