bedava internet

Engellenen YouTube Videolarını İzlemenin 5 Yolu

Engellenen YouTube Videolarını İzlemenin 5 Yolu
14.07.2021 01:48
0
A+
A-

Engellenen YouTube Videolarını İzleme.. YouTube, dünyanın en bilinen çevrimiçi video akış platformudur. YouTube’un en iyi yanı, platformu kullanmanın ücretsiz olması ve dünyanın herhangi bir yerindeki herkesin hizmetlerinden yararlanabilmesidir. Ancak YouTube, platformda bulunan içeriklere yaş kısıtlaması, konum kısıtlaması vb. gibi bazı kısıtlamalar getirir. Kısıtlama ne olursa olsun, izlemek istediğiniz videonun YouTube’da engellendiğini bilmek sinir bozucu. Neyse ki, engellenen YouTube videolarını izlemenin bazı yolları var.

Bu gönderide, engellenen YouTube videolarını izlemenize yardımcı olacak bazı ipuçlarını ve püf noktalarını bir araya getirdim. Bu nedenle, YouTube videolarının engellemesini kaldırmayla ilgili her şeyi öğrenmek için bu gönderiyi okumanızı öneririz.

Bu bölümde, YouTube videolarının engellemesini kaldırmak için izleyebileceğiniz tüm olası yolları açıklayacağım. Teknoloji uzmanlarından oluşan ekibimiz bu yöntemleri bulmak için çok zaman harcadı.

1. YouTube Videolarını İndirin

YouTube Videolarını İndirin

YouTube Videolarını İndirin

Bu, kısıtlı YouTube videolarını izlemek için izleyebileceğiniz en etkili yöntemdir. Akıllı telefonunuzda veya bilgisayarınızda çevrimdışı olarak erişmek için engellenen YouTube videolarını indirmeniz gerekir.

Kullandığınız cihaza bağlı olarak, web’de YouTube videolarını indirmenize izin veren birkaç web sitesi yazılımı vardır. Burada YouTube videolarını çok fazla çaba harcamadan yüksek kalitede indirmenizi sağlayan Saveform.net isimli bir siteyi sizlerle paylaşacağım . Savefrom.net web sitesini kullanarak YouTube videolarını indirmeyle ilgili adımları keşfetmek için aşağı kaydırın.

1. Öncelikle, engellenen YouTube videosunun bağlantısını kopyalamanız gerekir. Kopyalanan bağlantı, aşağıda belirtilen bağlantıya benzer görünecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=6ttobrfMnyQ

2. Daha iyi anlamak için URL’nin başına SS  eklemeniz yeterlidir , aşağıdaki bağlantıyı kontrol edebilirsiniz.

https://www.ssyoutube.com/watch?v=6ttobrfMnyQ

3. Giriş düğmesine bastığınızda, engellenen videoyu tercih ettiğiniz kalitede indirebileceğiniz Saveform.net’e yönlendirileceksiniz.

2. VPN kullanın

VPN kullanın

VPN kullanın

VPN veya Sanal Özel Ağ, engellenen YouTube içeriğine erişmek için güçlüdür. İzlemeye çalıştığınız YouTube videosu ülkenizde kısıtlanmışsa bu yöntem işinize yarayacaktır. VPN, dünyanın her yerinde bulunan sunucuları kullanır; bu, kanepenizde oturarak IP adresinizi ve konumunuzu taklit edebileceğiniz anlamına gelir.

NordVPN, SurfShark, ProtonVPN vb. gibi dünya çapında sayısız VPN mevcuttur. Engellenen YouTube’un erişilebilir olduğu konumu alarak VPN’yi kurun ve tekrar YouTube videosuna dönün, bu sefer YouTube’da engellenen videoları izleyebilirsiniz.

3. Proxy Sunucusunu Kullanın

Proxy Sunucusunu Kullanın

Proxy Sunucusunu Kullanın

Proxy sunucusu, uzak bir konumda bulunan bir bilgisayara benzer ve bilgisayarınız ile internet arasında aracı olarak çalışır. Proxy sunucularının asıl işi, istemcilerden gelen istekleri alıp farklı bir lokasyon kullanarak internete yönlendirmektir.

YouTube, belirli ülkelerdeki bazı içerikleri engellemek için IP adresinden yararlanır. Bir proxy, gerçek IP adresinizi gizler ve onu başka bir ülkenin IP adresiyle değiştirir. Bu şekilde coğrafi kısıtlamalı videolara herhangi bir zorluk çekmeden erişebileceksiniz.

4. Güvenli Aramayı Kullanın

Güvenli Aramayı Kullanın

Güvenli Aramayı Kullanın

SafeSearch.tv , YouTube videolarını herhangi bir kısıtlama olmaksızın izlemenin ve paylaşmanın en güvenli yolunu sunan çevrimiçi bir platformdur. Tek yapmanız gereken engellenen YouTube video bağlantısını kopyalayıp Güvenli Arama’ya yapıştırmak ve engellenen YouTube videosunu izlemeye hazırsınız.

Güvenli Arama’yı kullanmanın bir başka avantajı da, YouTube videosuna yüklenen reklamları engelleyerek düzenli bir deneyim sunmasıdır.

Turkcell bedava internet>>>

5. Yaş Kısıtlı YouTube Videolarına Erişin

Yaş Kısıtlı YouTube Videolarına Erişin

Yaş Kısıtlı YouTube Videolarına Erişin

YouTube ayrıca, bazı kullanıcılar için uygun olmayabileceğinden, bazı içeriklere yaş kısıtlamaları getirir. Yaş sınırlaması ile 18 yaşın altındaki kullanıcılar, çıplaklık içeren YouTube videolarına erişemeyecek. Ancak 18 yaşından büyük kullanıcılar, YouTube’a giriş yapmadığınız için içeriğe erişemiyorsanız.

Bu kısıtlamalardan kurtulmanın basit yolu , YouTube videosunun URL’sinin başına NFSW eklemektir. youtube.com/watch?v=S9KxqRUcnCU URL’sini nsfwyoutube.com/watch?v=S9KxqRUcnCU  ile değiştirmek için . Bunu yaparak, herhangi bir kısıtlama olmaksızın videonun keyfini çıkarabileceğiniz nsfwyoutube.com’a yönlendirileceksiniz.

Youtube premium hesaplar>>>>

Bununla birlikte, engellenen YouTube videolarını izlemek için ipuçlarına ve püf noktalarına sahip olursunuz. Sınırlı teknoloji bilgisi olan herkes bu yöntemleri ima edebilir. Umarım bu yöntem YouTube kısıtlamalarını atlamanıza yetecek kadar yardımcı olmuştur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.