bedava internet

Faturalı ve Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar ( GÜNCEL FİYATLAR)

Faturalı ve Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar ( GÜNCEL FİYATLAR)
17.02.2021 22:23
0
A+
A-

Faturasız hat fiyatları olarak ülkemizde 3 hat kullanılmaktadır. Faturasız hat ücretleri Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’da farklılık göstermektedir. İçerisinden en uygun fiyatlı olan faturasız hattı seçip, SİM kartınızı satın alabilirsiniz.

Ülkemizde bulunan GSM şirketleri her sene hatta her ay belki de her hafta yeni tarifeler çıkararak abone sayılarını arttırmak için birbirleriyle yarışmaktadır. Yeni alınan her SİM kartı için de yeni tarifelerle karşınıza seçenek sunmaktadır.

Faturasız hat seçiminizi yaptıktan sonra kendinize en uygun tarifeyi seçip, yeni hattınızı kullanabilirsiniz.

Faturasız Hat Nedir?

Faturasız hat nedir? Faturasız hat diğer bir adıyla kontörlü hat, aylık olarak herhangi bir bakiye yüklenmesi halinde SMS, internet, konuşma veya MMS sisteminden yararlanılmaktadır.

Faturası hat aboneleri önceden ücret ödeyerek tarife seçip, sistemin belirlediği süre içerisinde hattın bütün faydalarından yararlanılır.

Operatörün belirlediği süre (yaklaşık 1 aylık bir süre) bittikten sonra hatta yükleme yapılmadığı takdirde hattın kullanımı yükleme yapılana kadar kapatılır. Sadece gelen aramalara cevap verebilir arama, SMS, internet kullanımından faydalanamazsınız.

Operatör tarafından belirlenen süre içerisinde hatta ücret yüklenmediği takdirde kullanıma kapatılır, 3 ya da 6 aylık bir dönem içerisinde de hatta yükleme yapılmadığı takdirde gelen aramalara da kapatılmaktadır. Tekrardan hattınızı kullanmak istediğiniz takdirde hattınızı açma/kapama bedeli ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden faturasız hattınıza yükleme yapmayı ihmal etmeyin.

Faturasız Hat Taşıma

Faturasız hat taşıma ile faturalı hattan faturasız hatta taşıma işlemi yapabilirsiniz ya da faturasız hattan faturalı hatta taşıma işlemi yapabilirsiniz.

Faturasız hat taşıma işlemini bulunduğunuz GSM şirketinden başka GSM şirketine de geçiş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Örnek olarak Turkcell hat kullanıcıysanız Vodafone veya Türk Telekom’a geçiş yapabilirsiniz ya da diğer hatlardan geçiş de yapabilirsiniz.

Faturasız hat taşıma işlemi yaparken bulunduğunuz GSM şirketinden ayrılıp başka bir GSM şirketine geçmeniz aslında bir nevi numaranızı taşımak anlamına geliyor. Numaranızı başka operatöre taşımanız halinde, yeni operatörünüz tarafından size ilk geçişte çok cazip teklifler sunacaktır.

Geçiş yapmak istediğiniz operatörün internet sitesine gidip, cazip gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Türk Telekom numara taşıma kampanyaları hakkında detaylı bilgiyi en yakın Türk Telekom bayisi tarafından size verilecektir. Numara taşıma işleminizi kararınızı verdikten sonra yapabilirsiniz.

Turkcell numara taşıma işlemini yapmak için de en yakın bayiye gitmeniz gerekmektedir. Diğer GSM şirketlerine göre Turkcell biraz daha maliyetli olabilmektedir. Ancak numara taşıma işlemi gerçekleştirirken cazip teklifleri de olmaktadır.

Vodafone hat taşıma işlemini yapmanız için Vodafone bayilerinden ya da müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Diğer GSM şirketlerine göre biraz daha maliyeti düşük olan Vodafone da numara taşındığı zaman cazip teklifleri bulunmaktadır.

Faturasız Hat Tarifeleri

Faturasız hat tarifeleri; Ülkemizde bulunan GSM şirketlerinin birbirleriyle yarışmasından dolayı bir çok paket seçeneğini sizlere sunmaktadır. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’un yapmış olduğu kampanyalar ve paket tarifeleri ile çok cazip seçenekler sunup müşteri çekme yarışında oldukları bilinmektedir.

Sizin için en uygun vodafone faturasız tarifeler, Turkcell tarifeler, Türk Telekom faturasız paketler 2021, Türk Telekom çok avantajlı teklifler, Türk Telekom 25 TL paketler faturasız ve Türk Telekom konuşma paketlerini inceleyerek en uygun teklifi değerlendirebilirsiniz.

Ülkemizde bulunan GSM şirketlerinin paketleri hakkında detaylı bilgi almak için internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz ya da en yakın bayiden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Faturasız Hat Ücretleri 2021

 • Turkcell: En az 110 TL ile 180 TL arası
 • Vodafone: 100 TL ile  150 TL arası
 • Türk Telekom: 95 TL ile 150 TL arası
 • BİMcell: 85 TL, 9 GB, 300 SMS ve 300 Dakika
 • Bursasporcell: 90 TL, 30 TL Bakiye Yüklü
 • Fenercell: 95 TL, bakiye 30 TL Bakiye Yüklü
 • Galatasaray Mobile: 100 TL, 30 TL Bakiye Yüklü
 • KAFKAFcell: 90 TL
 • Kartalcell: 110 TL
 • Samsuncell: 100 TL
 • Trabzoncell: 120 TL
 • Uğurcell: 90 TL
 • Wirofon: 110 TL
 • Pttcell: 90 TL

Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar 2021

Faturasız hat kampanyaları bütün operatörler için değişkenlik göstermektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak için bazı şartlar mevcut olabilir. Bununla ilgili en iyi bilgiyi müşteri hizmetleri ya da bayilerden alabilirsiniz.

Faturasız Hat Fiyatları (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom)

Faturasız hat fiyatları ortalama olarak 70 ile 150 TL arasında değişen fiyatlar ile satılmaktadır. Normalde bayilerde serbest piyasa koşullara göre fiyatlar belirlendiği için bazı bayilerde fiyatlar uygun iken bazılarında faturasız hat fiyatları yüksek olabilir.

Sizler ortalama olarak güncel faturasız hat fiyatlarını paylaşmak istiyorum. İşte Faturasız hat fiyatları 2021;

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 2021

Faturasız hat Vodafone her şey dahil yeni olarak alacağınız hat fiyatı 110 ile 150 TL olarak değişkenlik göstermektedir. Vodafone faturasız yeni hat aldığınız zaman içerisindeki bakiye seçeceğiniz pakete göre değişmektedir. Vodafone faturasız hat fiyatları 2021 bayilerde değişiklik gösterebilmektedir.

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları 2021

Faturasız hat Turkcell fiyatları 120 TL’den başlayarak alacağınız paketlere göre değişmektedir. Bu durumda bayiler kendilerine göre fiyat verip müşteri kazanmak için serbest piyasadan yararlanmaktadır. Faturasız hat fiyatları 2021 yılında bazı bayilerde 120 TL satılırken bazı bayilerde 180 TL kadar çıkmaktadır.

Türk Telekom Faturasız Hat Türk Fiyatları 2021

Faturasız hat Türk Telekom, diğer GSM şirketlerinden belki de yeni faturasız hat fiyatı olarak en ucuz olarak satılmaktadır. Türk Telekom faturasız hat fiyatları 2021 yılında 85 TL’den başlayıp 150 TL’ye kadar değişmektedir. Serbest piyasaya göre satıldığı için Türk Telekom faturasız hat fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Bimcell Faturasız Hat Fiyatları 2021

Abone sayısını hızlıca yükselten Bimcell faturasız fiyatları arasından en uyguna fiyatı sunmaktadır. Bimcell faturasız hat fiyatları 2021 yılında 85 TL fiyat ile satılmaktadır. Ayrıca Bimcell yeni hat alımlarında 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS heediyesi ile satılmaktadır.

Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar

Faturasız hat fiyatları satış yapılan bayiye göre değişiklik göstermesine karşın 100 TL satan bayi olduğu gibi 200 TL isteyen bayide bulunmaktadır. Serbest piyasa şartlarına göre satıldığı için faturasız hat almadan önce bir kaç bayiden fiyat araştırması yapmanızı tavsiye ederim.

Faturalı Hat Fiyatları Ne Kadar

Faturasız hatlar ücretli olmasına karşın faturalı hatlar için her hangi bir ücret talep edilmemektedir. Faturasız hatlar çok pahalı olduğundan faturalı hat alıp bir ay sonra ücretsiz olarak faturasız hatta geçiş yapabilirsiniz. Her hangi bir tane pakete taahhüt vermeden 1 ay kullandıktan sonra hattınızı faturasız olarak değiştirebilirsiniz.

 

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.