Freepik Premium Bedava Hesaplar (Güncel Hesaplar)

Freepik Premium Bedava Hesaplar (Güncel Hesaplar)
27.02.2021 19:55
0
A+
A-

Freepik premium bedava hesaplar ile ne yapabilirsiniz ? Ondan önce hadifreepik kullanım amacını açıklar. Freepik, pdf, ikonlar, psd, ai ve çizimleri ücretsiz bulabileceğiniz ücretsiz bir kaynaktır. Freepik, ücretsiz bir hesapla günde 5 kaynak indirmenize izin verir. Ancak freepik premium hesap üyeliği ile kullanıcılarına günde 100 kaynak indirme imkanı sağlar. Grafik tasarımcılar için harika bir kaynak olan bu web sitesinde aradığınız her şeye sahip olduğunu söyleyebilirim.

Freepik premium hesap ücretsiz listesinde seçtiğiniz herhangi bir hesapla , günde 100 indirme alabilirsiniz. Ancak hesaplar sınırlı olduğundan, lütfen yalnızca 1 tane alın . Ek olarak. Bu freepik premium hesaplar hiçbir zaman şifrelerini hackleyerek veya sızdırarak alınmadı. Doğrudan web sitemize satış yapmak isteyen kullanıcılar tarafından satın alınmıştır.

Bedava Freepik Premium Hesap 2021 

Freepik premium bedava hesaplar aşağıda listelenmiştir. Listelenen hesaplar arasında ücretsiz bir freepik üyeliğine sahip hesaplarda mevcuttur. Rastgele listelediğimiz freepik premium hesaplardan herhangi birini seçerek dosyalarınızı indirebilirsiniz . Web sitemizdeki tüm hesaplar 1 aylık premium üyeliğe sahiptir. Hesaplar başka ziyaretçiler tarafından alınmış olsa bile endişelenmeyin. Liste her gün güncellenecek ve yenileri eklenecektir. Acil bir durumda, bize bir yorum yazarak bir hesap talep edebilirsiniz. Ekibimiz size en kısa sürede ücretsiz bir premium freepik hesabı gönderecektir.

Freepik Hesap E-postası Parola
liyatra.tposi@gmail.com firan4mak
windo_lok@mail.com amerika1
prim.amdir@gmail.com devripo99
egvatro_dplay@hotmail.com SlepFork
diral.silmca@gmail.com diramsposs
epict_polge@outlook.com 24211167
daliyra.wondes@gmail.com pirhanlick59

Freepik Bedava Premium Hesaplar 2021

Aşağıda ücretsiz olarak yayınlanan hesapların tümü premium freepik aboneliğine sahiptir. Bu hesaplar, yüksek maliyetlerinden dolayı sınırlı sayıdadır. Hesaplar her gün yenileriyle güncellense de desteğinize ihtiyacımız var. Bizi gerçekten destekleyip desteklemediğinizi görmek için hesaplara sınırlar koyduk. Freepik premium hesabını ücretsiz olarak almak için facebook sayfamızı beğenebilir veya paylaşabilirsiniz.

Freepik Ne Zaman Kuruldu?

Freepik ilk olarak 2010 yılında bir proje olarak ortaya çıktı. Projeyi oluşturan tasarım ekibi üç kişiden oluşuyor. Bunlardan ikisi kardeş olan Aleandro Blanes ve Pablo Blanes, bir diğer takım üyesi ise Joaquin Cuenca. Her biri İspanyol olan bu üç arkadaş ve üç geliştirici, tasarımcılar için çevrimiçi olarak grafik kaynakları bulabilecekleri bir platform oluşturmak istiyor. Bu fikri ortaya atan Alejandro Blanes. Alejandro’nun fikrini çok ateşli bulan kardeşi ve arkadaşları Joaquin bu konuda çalışmalara başlar. Sonuç olarak yıllardır büyüyen ve gelişen bir proje doğar. Kısaca Freepik, çevrimiçi stok ve grafik çizimlerin paylaşıldığı bir platformdur ve 2010 yılında Alejandro & Pablo Blanes ve Joaqiu Cuenca tarafından geliştirilmiştir.

Freepik Projeleri

Freepik’i başarıyla uygulayan üç girişimciproje, internette çok hızlı büyüyen bir işletme yaratmanın özgüveniyle adımlarını çeşitlendiriyor.  Freepik tarafından desteklenen kardeş projelerden biri Flaticon, diğeri ise Slidesgo’dur. En az Freepik kadar başarılı olan bu iki proje ile hizmet, birbiri tarafından desteklenen üç farklı platformdan verilmeye başlandı.

Freepik’te oluşturulan vektörel çizimler ve vektör dosyaları, stok fotoğrafları, PSD ve simge dosyaları Flaticon ve Slidesgo’da farklı şekillerde değerlendirilir. Freepik, bu tür dosyaların ücretsiz ve lisanslı bir biçimde paylaşıldığı ve uygulandığı ilk çevrimiçi platformlardan biridir.

Freepik Premium ve Ücretsiz Üyeliklerde neler var?

Freepik’te ücretli ve ücretsiz vektörlere, afişlere ve logolara, arka plan resimlerine, stok fotoğraflarına, PSD dosyalarına, grafik çalışmalarına ve daha birçok görsel dosyaya erişebilirsiniz. Freepik, milyonlarca ücretsiz içeriğe sahip grafik ve vektör illüstrasyonları yapan kişiler tarafından satılan bir platformdur. Bu nedenle kaliteli vektör ve grafik çalışmaları, stok fotoğrafların satın alınabildiği Freepik, tamamen orijinal ve telif hakkı bulunmayan Google görselleri içermektedir.

Freepik Bedava Hesap Listesi 2021 (Güncellenmiş)

pirilask.nonn@mail.com
epokalksik
xvanwar.apto@mail.com
Snawintirak
cartwalk.pando@gmail.com
pcminonkwall
englow.enua@gmail.com
entabibap
outrap.pish@gmail.com
Wonanmock
asvag.onda@gmail.com
itrivalkga59
hastva.ong@gmail.com
camtantin54
dofwarn.ofta@gmail.com
Evballyt964
pitvack.entapil@gmail.com
exvachimo92
ilfitra.andua@gmail.com
anovLGP
dagga.way@mail.com
ManxAL4PMak
hapy.vely@gmail.com
Rasgihihpt
edigg.chen@gmail.com
isvayh423
fililan.angou@gmail.com
pWOAMkmzk

 

İyi haber!

Anime film ve dizi izlemeyi seviyorsanız, sizin için doğru haberlerim var. Ücretsiz crunchyroll premium hesapları yayınlandı! Premium hesap alarak sınırsız anime film ve dizi izleyebilirsiniz

Yorumlar

  1. Volkan dedi ki:

    Lütfen tek seferlik ihtiyacım var , güncelleyebilir misiniz?