bedava internet

Growtopia Bedava Hesaplar

Growtopia Bedava Hesaplar
10.03.2021 10:27
0
A+
A-

Growtopia Bedava Hesaplar 2021 Listesi | Growtopia bedava DL Elmas ; Growtopia oldukça popüler olan oyun son zamanlarda geniş bir izleyici kitlesi oluşturuyor. Bilgisayarlarda ve telefonlarda oynanabilen Growtopia oyunu gerçek zamanlı bir oyundur. Oyunu oynarken kendinizi sürüklediğini hissedecek ve çok keyif alacaksınız. Çünkü bu oyun gerçekten harika. Ayrıca aynı anda çevrimiçi olarak arkadaşlarınıza oyun oynayabilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Growtopia oyununu sevenler için birkaç özel hesap topladı. Bunlardan bazıları elmas ve değerli hesaplar, bazıları ise normal hesaplardır.

Web sitemizden ücretsiz Growtopia hesaplarına ve şifrelerine erişebilirsiniz .Hesaplar sınırlı olduğundan, lütfen yalnızca 1 hesap alın.

Bedava Growtopia Hesapları 2021 Listesi

Yeni güncellenen Growtopia bedava hesaplar ve şifreleri ile herkesin bir hesabı olacak. Yüksek talep nedeniyle hesaplar tükenebilir. Ama sorun değil, hesapları her gün güncelleyeceğiz. Hesaplar tükendiyse, acil bir durumda bize yorum bırakabilirsiniz.

Bedava Growtopia Pro Hesabı Kullanıcı Adı Şifreler
lisgard50 bigmolsk6
Glovelbass g592mss
gumball1 fidams111
dvidalvic ilfobask
Youndobul loxacify129
kilcposh keskin nişancı
uyanık 49262670
posheboll onfedusk592
Bangnolve toyvgek45
Graonabingas elitabusck29
Baskroas dliarapisn2123

Growtopia Bedava Elmas Hesapları 2021

Elmaslı bedava Growtopia hesapları için bizi desteklemelisiniz. Hesaplar yalnızca kilidi açtıktan sonra size gösterilecektir. Lütfen yalnızca 1 ücretsiz Growtopia hesabı edinin.

Bedava google play kodu

Growtopia İncelemesi

Hey merhaba! Bu yazımızda, mobil ve bilgisayar tabanlı bir oyun hakkındaki incelemelerimizi ve görüşlerimizi belirteceğiz. Evet, gördüğünüz gibi bu yazımızda mobil tabanlı bir oyun olan Growtopia’yı inceleyeceğiz. Öncelikle Growtopia hakkında konuşalım.

Growtopia, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz gerçek zamanlı bir oyundur. Basitçe bir sandbox MMO oyunu.

Peki Growtopia’da ne yapabilirim?

Tatlı grafiklere sahip Growtopia’da arkadaşlarınızla sohbet edebilir, Alışveriş yapabilir, hatta ticaret bile yapabilirsiniz, hatta kendinizi oyuna kaptırabilir ve Farm adlı eşya kopyalama sistemine girebilirsiniz. Oyun sizi içine çekiyor.

Bazı blokları kırarak elmas elde edebilir, bu elmasları kullanarak Dünya Kilitleri elde edebilir ve Dünyanızı diğer insanlardan koruyabilirsiniz. Hadi dostum, bu gerçekten önemli! Blokları kırarken elde ettiğiniz Tohumları birleştirerek farklı Tohumlar elde edebilirsiniz, büyüleyici olmalı!

Diğer kullanıcılar tarafından yapılan Mini Oyunları oynayabilir ve hatta ödüller kazanabilirsiniz. Belki de ona fazla kapıldın, hadi bir Mini Oyun yapalım? Bizi kim durdurabilir?

“Her şey yolunda, dikkat etmem gereken durumlar nelerdir?! Kısaca özetleyelim!

  • Hesap Bilgilerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.
  • Oyunda sizi hile yapmaya teşvik eden insanlardan uzak durmalısınız.
  • Oyunda “Casino” denilen sistemden uzak durulmalıdır.
  • Zorbalık yapmamalısın.

Ve daha birçok öğe sayılabilir, aslında diğer öğeler medeni bir kişinin yapmayacağı öğeler olmalıdır, peki ya!?

Maça gelelim, bu maça takım tarafından verilen skor. Bu oyunun tatlı grafikleri ile sizi içine çektiğini düşünüyoruz ancak bazı dünyalarda oluşan blok yığını nedeniyle her platformda bir daralma ve performans düşüşü hissediliyor. Gerçekten can sıkıcı. Bu yüzden Growtopia bizden 10 üzerinden 9 puan aldı.

Growtopia PC’de Oynanabilir

Growtopia’yı PC’de oynamak için, en iyi telefonlardan bile 9 kat daha hızlı bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Bu emülatör ile Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken BlueStacks’ı resmi web sitesinden indirmek.

Growtopia’da kendi dünyanızı yaratabilirsiniz.

Mobil oyun Growtopia Hesabı bilgisayardan nasıl oynanır?

Bunun için öncelikle BlueStacks’i bilgisayarımıza indiriyoruz. Programı kurduktan sonra, yüklenen Google Play Store’a giriş yapın. Ardından Play Store’u açın ve oyunu arayın. Oyunun adını birebir yazdığınızda otomatik olarak ilk olarak karşınıza çıkacaktır. Oyunu indirmeye başlayın. Kurulum işlemi uygulama tarafından otomatik olarak yapılacaktır. Bu noktadan sonra tek yapmanız gereken beklemek ve oyunun tadını çıkarmak.

İnternet olmadan mobil oyun oynamak ve şarj sorunları

Bilgisayardan mobil oyun oynamanın en büyük avantajlarından biri de internet ve şarj sorunlarını kesinlikle ortadan kaldırmasıdır. Telefon paketlerimizin interneti günlük sosyal medya kullanımımız için yeterli. Buna PUBG Mobile, CoD Mobile ve Brawl Stars gibi popüler mobil oyunlar dahil olduğunda, paketler hiç yeterli değil.

Growtopia’da birçok dünya var. Kapılardan girerek istediğiniz dünyaya gidebilirsiniz.

Growtopia bilgisayardan nasıl oynanır?

Growtopia oyununu bilgisayarda oynamak için önce BlueStacks’ı indirin. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda yüksek performansı ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyununu bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Öykünücüyü bilgisayarınıza başarıyla indirdikten sonra kurun. Kurulumu tamamladıktan sonra, BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha önce oyun verilerini kaydettiyseniz, bu hesapla giriş yapabilir ve kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarıyla ekledikten sonra, BlueStacks’e otomatik olarak yüklenen Google Play Store’a giriş yapın. “Growtopia” yı arayın ve ardından listeden oyunu bulun ve “İndir” düğmesine tıklayın. Yaklaşık 103MB’lık kurulumu tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Kolay Kontroller

Growtopia oyununu bilgisayarda oynayacaksanız mobile göre daha fazla avantaja sahip olacaksınız. Bilgisayara göre bu avantajı, oyunu fare ve klavye ile etkin bir şekilde kullanabilmenizdir. Doğru klavye ayarı, hassasiyeti doğru ayarlanmış bir fare ile mükemmel çalışır. Parmaklarınızı mobil cihazlarda yormak yerine klavye ve farenin akıcılığı ile daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Growtopia’yı klavye ayarlarınızı yaparak klavyenizle oynayabilirsiniz.

Klavye ve Fare Ayarları

BlueStacks’te klavye ve fare kurmak oldukça basittir. Emülatör ekranının sağ tarafında bulunan Klavye simgesine tıklayın. Görünen ekranda ayarlamak istediğiniz bölüme tıklayın ve gerekli tuş atamasını gerçekleştirin. Fare ayarları için sağdaki seçenekleri etkinleştirebilirsiniz. Oyununuz için ayarları optimize ederek en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Artık oyun içi kontrolleriniz en iyi durumda.

Growtopia’yı bilgisayarınızdan nasıl oynayacağınıza dair kılavuzumuzun sonuna geldik. BlueStacks ile sadece Growtopia’yı değil, tüm mobil oyunları bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz. Herhangi bir farklı sorununuz varsa, bize yorum olarak sormayı unutmayın.

Güncellenmiş Growtopia Bedava Hesaplar Listesi 2021

offenblack77
4967395354
ponponovag
aBTapxml59
evantivalger
eAqapomex
stribaysx23
TmintGnp8
darikoluma
bunvilgan578
filintimang6
abpotomax96
carnfinilak58
ebtorpixma
epitamint492
p4i7mxLK
ciftilivact
Emxak461S
trapimintaca
trMxok68
drantofma001
evtopex496
dilimavax032
Mpsk8467
granfolxem46
top4926m
slifteneyil6
miltivan567
darkgonbima
492694810
anavlolog26
gTpxak5803
darkblono
cirtinbaPs
Comments

No comments yet, be the first filling the form below.