Turkcell GS Destek 1 GB Bedava İnternet Kampanyası – Turkcell GS Destek Paketi

Turkcell GS Destek 1 GB Bedava İnternet Kampanyası; Turkcell kullanıcıları taraftarı olduğu Galatasaray’a hem destek olmak hem de yendiği her maçta bedava internet kazanabilirler. GS Destek 1GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında takımınıza destek olmak hem de 1 GB bedava internet kazanmanız mümkün.

Şampiyonluğu giden yolda Galatasaray taraftarları takımına destek vermek için hemen  Sarı Kırmızı Destek alarak takımlarını destekleyebilir. Ayrıca Galatasaray destek paketlerinden her hangi birini aldığınızda ücretsiz bilet ve forma kazabilirsiniz.

3 farklı paketi bulunan Galatasaray destek paketleri ise Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketidir. Sizlere bu yazımızda GS destek 1 GB kampanyası nedir? GS destek 1 GB kampanyası paketleri ve GS destek 1 GB kampanyasına nasıl katılırım sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Turkcell GS Destek Paketi

Turkcell, taraftarlara özel çıkardığı tarifeler ile gündeme gelmeye devam ediyor. GS Destek paketi ile sizde kullanımlarınızla takımınıza destek verebilirsiniz. Detaylar Turkcel.com adresinden alabilirsiniz.

GS Destek 1 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Galatasaray’ın sezon içinde kazandı tüm maçlarda 1 GB bedava internet veren sarı kırmızı destek paketleri kullandığınız tarifeye ek olarak alınan paketlerdir.

Tarifene ek olarak alabileceğin 5 TL, 7 TL ve 9 TL’lik destek paketlerinden birisini seçerek takımına desteğini gösterebilirsiniz. Ayrıca belli dönemlerde yapılacak çekilişlerde ücretsiz bilet ve forma kazanma şansıda bulunmaktadır.

Turkcell GS Destek Paketi Nasıl Alınır

Taraftarı olduğu Galatasaray’a destek olmak için 3 faklı paketten birine abone olmanız yeterlidir. Aylık olarak yenilenen bu paketler siz iptal etmedikçe devam eder.

İşte GS destek paketleri;

Sarı Paket : GS5 yazıp 2200 kısa mesaj atabilirsiniz. Aylık abonelik ücreti 5 TL.

Kırmızı Paket : GS7 yazıp 2200 kısa mesaj atabilirsiniz. Aylık abonelik ücreti 7 TL.

Şampiyon Paket : GS9 yazıp 2200 kısa mesaj atabilirsiniz. Aylık abonelik ücreti 9 TL.

GS Destek 1 GB Nasıl Yapılır

Sarı kırmızı destek paketlerine faturalı ve faturasız tüm Turkcell müşterilerinin katılımına açıktır. Kullandığınız tarife yada paketi değiştirmeden tarihe ek olarak alınan bu paketi iptal etmediğiniz sürece her ay kullanırsınız.

3 farklı destek paketi bulunan GS destek paketlerinden hangisini istiyorsanız bu paketlerden birine abone olmanız yeterlidir.

Galatasaray Destek Paketine Kimler Katılabilir

GS destek paketlerine tüm faturaları ve faturasız bireysel müşteriler katılabilir. Abonelik işleminiz onayladıktan sonra Süper lig ve Avrupa maçlarında her galibiyet sonucunda 1 GB bedava internet otomatik olarak hattınıza yüklenir.

Galatasaray Destek Paketleri Ücretli Mi

GS destek paketleri aylık abonelik sistemi ile çalışmaktadır. Seçtiğiniz pakete göre sizden aylık olarak 5, 7 yada 9 TL ücret kesilir. Destek paketleri ücretli bir servisidir.

GS Destek Paketi Nasıl İptal Edilir

Sarı kırmızı destek paketlerinden her hangi birine abone olduktan sonra iptal etmek için müşteri hizmetlerini aramanız gereklidir. Destek paketleri SMS ile iptal edilmemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu