Güncel Fatih Wifi Şifresi, Fatih İnternet Şifresi

Güncel Fatih Wifi, Fatih İnternet Şifresi Fatih projesi ile artık bütün okullar akıllı tahtaya geçiş yapmaya başladı. Okullara bağlanan internet ağı ile bir çok kişi Fatih internet şifresi arayışına girmeye başladı. Okuldaki öğretmen ve öğrencilerin kullanımına açık olan fatih internet şifresi ile bağlanmak yani fatih wifi ağlarına girmek için güncel şifreleri bilmek gereklidir.

Millet Eğitim Bakanlığı bütün okullara eğitimlerinin saha sağlıklı almaları için sınıflara akıllı tahtalar takılmıştır. Dijital akıllı tahtalara bazı kısıtlamalar ve engellemeler getirilmesine karşın Fatih güncel internet şifresini girerek fatih modem ağlarına bağlanabilirsiniz.

Öğrencilerin en çok merak ettiği sorulardan biride Fatih wifi şifresi nedir sorudur.  İlk dönemlerde herkesin kullanımına açık olan “f@tih” projesi şimdilerde ise sadece şifre ile giriş yapılmaktadır. Fatih internet şifresi ve fatih wifi şifresi nedir sorusuna sizlere ince güncel fatih wifi şifresi vererek yardımcı olmaya çalışacağım.

Fatih İnternet Şifresi 2024

Fatih projesi ile bütün öğrencilerin kullanıma açılan Fatih internet ağlarına girmek için mutlaka güncel şifreleri bilmeniz gereklidir. Sadece okuldaki akıllı tahtalardan değil mobil cihaz ve tabletlerlerden giriş yapabileceğiniz fatih internet şifresini sizlere en güncel şekilde sıralamak istiyorum. İşte Fatih internet şifresi 2024 güncel listesi;

 • Şifre: !1qaz2WSX3edc4RFV%56 ( Güncel Şifre )
 • Şifre: F@M2015i#Eb23TC
 • Şifre: f1@2t34ih5
 • Şifre: Fatih.1234
 • Şifre: verdijm@n1453
 • Şifre: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
 • Şifre: 34i3s0t00
 • Şifre: {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Daha önceleri şifresiz olarak giriş yapılan fatih wifi ağlarına sadece şifreyi bildiğinizde giriş yapabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz şifreleri deneyerek sizlere bu ağlara bağlanabilirsiniz. En çok sorulan fatih wifi şifresifatihin şifresifatih internet şifresiokul wifi şifresi sorularına cevap vermeye çalıştım. İlk şifre bütün okullarda kullanılan güncel şifre olmasına karşın diğer şifreleri de denemeniz gerekebilir.

Fatih İnternet VPN Ayarları yaparak fatih ağına bağlanmak için Fatih VPN Ayarları 2024 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Güncel Fatih Wifi Şifresi 2024

2017 yılı itibari ile aktif olarak bütün okullarda kullanılmaya başlayan Fatih İnternet projesi öğrencilerin teknolojiye ayak uydurması, en iyi ve en kaliteli eğitimi almasını sağlamak için geliştirilmiştir. Fatih wifi şifresi 2024 güncel listesinden bakarak sizlere ücretsiz internet ağına bağlanarak bedava internet girebilirsiniz.

Dönem dönem değişen güncel fatih wifi şifresini öğrenmek için Fatih internet şifresi yazımızı takip edebilirsiniz. Ayrıca yorum kısmında öğrenci arkadaşlarımızın yorumlarını okuyarak fatih internet şifresi paylaşımlarına bakarak bilgi alabilirsiniz.

Sizden gelen yorum ve mesajlar ile güncel fatih şifresi 2024 listesinde bu şifreleri de ekliyorum. Aşağıda şifreleride deneyerek fatih internet ağına bağlanabilirsiniz.

 • Şifre : @U)eeAC&J8?p3#
 • Şifre : ,Gu5%P5&?4#P~w
 • Şifre : raqxw:;4E:q&#J
 • Şifre : Fa!u9PA}7’+zBS96
 • Şifre : !Fatih.12-34
 • Şifre : K4<At2Md?d@5/Z

Fatih WİFİ Şifresi Güncel 2024

 

Fatih Wifi Ağına Bağlanma

Fatih internet bağlanma, Fatih internet ağına nasıl bağlanırım ve fatih wifi ağına bağlanma yolları hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum.

Ücretiz olarak fatih internet ağına bağlanmak için izlemeniz gereken ilk adım MEB tarafından yayınlanan sertifikayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Adım adım fatih wifi ağına bağlanma için ;

 • İlk olarak MEB sayfasına girerek telefon yada mobil cihazınıza uygun sertifikayı indirmeniz gereklidir. Sertifikayı bu adresten indirebilirsiniz http://sertifika.meb.gov.tr/
 • Telefonunuzda “Ayarlar > Wifi > f@tih” fatih ağını seçin
 • Son olarak sizden şifre isteyecektir yukarıda verdiğim şifrelerden birini deneyerek giriş yapabilirsiniz.

İlk olarak kullanıcı adı: F@tih: Şifre : F@M2015i#Eb23TC olacak şekilde büyük ve küçük harfe dikkat edilerek girilmelidir. Eğer bu şifre olmazsa sırası ile diğer şifreleri yada yorum kısmında öğrencile arkadaşlarımızın verdiği şifreleri denemelisiniz. Ayrıca sizlere verdiğim şifreleri devamlı olarak bu yazımızda aktif olarak güncellemeye devam edeceğim.

Fatih İnternet Bağlantı Yok Hatası

Fatih internet bağlantı hataları ve fatih wifi IP adresi alınıyor hataları genelde en çok yaşanan sorunların başında gelmektedir. Ayrıca fatih internet şifresi öğrendikten sonra internete giriş yapabilmenize karşı sosyal medya hesaplarına giriş yapamadığınızda telefonunuza VPN indirerek istediğiniz bütün sitelere rahatlıkla sorunsuz bağlanabilirsiniz.

Fatih wifi ağına bağlanmaya çalışırken IP adresi alınıyor hatası alırsanız tek yapmanız gereken işlem VPN uygulamasını kapatıp ağa giriş yaptıktan sonra VPN uygulamasını açmaktır.

Fatih İnternet Bağlantı Yok Hatası

Fatih ağı bağlantı yok, ağa bağlanamıyor, internet yok sorusu bazen genel yaşanan sorunlardan biridir. Eğer bu hatalardan her hangi birini alıyorsanız DNS değişikliği yapmanız gerekmektedir. Kısıtlı bağlantı, internet yok yok yada internete bağlantı sorunu yaşan fatih internet ağlarında DNS adreslerini bu numaralar ile değiştirdiğiniz sorun ortadan kalkacaktır.

 • 195.175.37.137
 • 195.175.37.138
 • 195.175.39.39
 • 195.175.39.40

Fatih İnternet Şifresi İle Hangi Sitelere Girilir

Fatih internet şifresi ve Fatih wifi şifresi ile amaç öğrencilerin daha iyi ve daha kaliteli eğitimi teknoloji ile almaları amaçlanmaktadır. Kesinlikle internet bağlanıp müzik dinlemek, sosyal medayada gezmek VPN olmadan mümkün değildir. Telefonunuza indireceğiniz VPN ile müzik dinleyebilir yada sosyal medya hesaplarına girebilirsiniz.

Fatih İnternet VPN Ayarları

 

Fatih İnternet Şifresi DNS Ayarları

Fatih internet şifresi ile internet ağını girişte sorun yaşıyorsunuz DNS ayarlarını değiştirerek bağlantı sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. İnternet bağlantı sorunu yaşıyorsanız Fatih internet DNS ayarlarını değiştirerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Aşağıdaki DNS adreslerini girerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

195.175.39.39

195.175.39.40

Fatih İnternet Engelini Kaldırma

Fatih internet engelini kaldırmak için en etkili yollardan biri VPN kullanmaktır. Telefonunuza VPN yükleyerek sorunsuz olarak internet engelini kaldırarak internete girebilirsiniz.

Fatih şifresi kırma uygulamaları kullanmak yerine VPN kullanarak bir çok internet sitesine ve sosyal medyada rahatlıkla girebilirsiniz.

Fatih Şiresi Kırma Uygulamaları

 

Sizlere bu yazımızda Fatih internet şifresi ve Fatih wifi şifresi hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak diğer arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu