Kim 1 GB İster Nasıl Oynanır? Hileleri ve Soru Cevapları

Kim 1 GB İster Nasıl Oynanır? Hileleri ve Soru Cevapları; Kim 1 GB ister Turkcell BİP uygulamasında hem eğlenceli hem de kazandıran bir bilgi yarışmasıdır. Eğlenerek kazandıran Kim 1 GB İster ile soruları bildikçe internet hediyesi kazanıyorsunuz.

Her sorunun cevabından sonra kazandığınız internet miktarı belirtilmektedir. Turkcell BİP kullanıcılarının kullanabileceği bir bilgi yarışması olarak bilinmektedir. BİP uygulamasında Keşfet bölümünden Kim 1 GB İster kanalını hemen takip edin ve kazanmaya başlayın.

Toplam olarak 15 sorundan oluşan bilgi yarışmasında 5’er soruluk 3 bölümden oluşmaktadır ve 15 soruya doğru yanıt veren herkese 1 GB internet hediyesi anında hatlarına tanımlanmaktadır.

Kim 1 GB İster Soruları 2021

Kim 1 GB ister soruları 2021 yılındaki soruları açığa çıktı diye bir çok söylenti bulunmaktadır. Ancak böyle bir şeyin mümkün olma ihtimali bile yoktur.

Turkcell BİP uygulamasına girerek 3 aşamalı 5’er soru sorudan oluşan, her aşamadan sonra yarışmaya devam mı etmek istersiniz yoksa internet hediyenizi alıp çekilmek mi istersiniz diye soru sorulmaktadır. Her 5 soruda bir size bu soruyu sormaktadır. Bunun tercihi tamamen size kalmış bir durumdur.

Kim 1 GB İster Hileleri

Kim 1 GB ister hileleri 2021 yılında nasıl yapılır sorusunda en çok merak edilen sorular arasında yerini almaktadır. Şimdi sizlere kim 1 GB ister hilesi ile 1 GB hediye kazandıralım.

  • Öncelikle BİP uygulamasına girip Kim 1 GB İster kanalını takip edin.
  • Telefon ayarlarında BİP uygulamasını bulup durmaya zorla ve kaldır ekranına gelmeniz gerekmektedir.
  • Yarışmaya başlayın ve 20 saniye bitmeden sorunun ekran görüntüsünü alıp uygulamayı durmaya zorlayın.
  • Sorunun ekran görüntüsünü aldıktan sonra internetten sorunun cevabını bulun.
  • BİP uygulaması durdurulmuş olduğundan zaman da durmuş olacak.
  • Tekrar BİP uygulamasına geri gelin ve sorunun doğru cevabını işaretleyin.
  • Yarışma bitene kadar bu şekilde yapın ve büyük ödül 1 GB’ın sahibi olun.

Kim 1 GB İster Süre Durdurma Taktiği

Uygulama içerisinde sorulara doğru cevap vermek için sürenin kısa olması bazı abonelerin süre durdurma taktiği aramasına neden olmuştur. Telefonunuza indireceğiniz  Greenify  uygulaması ile süreyi durdurabilirsiniz. Telefonunuza süre durdurma uygulamasını indirdikten sonra BİP’e girip yarışmaya başladığınızda dilediğiniz gibi süreyi durdurabilirsiniz.

Kim 1 GB Kazanmak İster

Kim 1 GB kazanmak ister; tabiî ki de herkes kazanmak ister. Eğer bilginize güvenip kazanmak istiyorsanız hemen yarışmaya başlayın. Ancak 1 GB interneti istiyorsanız kim 1 GB ister hileleri ile büyük ödülü kazanabilirsiniz.

15 soru 3 bölümden 5’er sorudan oluşan kim 1 GB ister yarışmasıyla hem eğlenin hem de internet kazanın. Şimdiden bol GB kazanmalar dileriz.

Kim 1 GB İster Nasıl Kullanılır

Kim 1 GB ister nasıl kullanılır? Bu sorunun cevabı ise; öncelikle BİP uygulamasını telefonunuza kurun. Daha sonra BİP uygulamasına girip Keşfet bölümünden Kim 1 GB İster kanalını takip edip eğlenerek kazanmaya başlayabilirsiniz.

BİP uygulaması tamamen ücretsiz olup, kim 1 GB ister kanalını da ücretsiz takip edip kazanabilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken bir durum daha vardır. Sizden bazı durumlarda ek ücret talebi olabilir kesinlikle onaylamadan uygulamadan çıkış yapıp ertesi gün tekrar girip ücretsiz kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kim 1 GB İster Pes Etmek

Hem Bip uygulamasını indirerek “Kim 1GB İster” kanalını takip ederek bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

5 aşamadan oluşan ve her aşamada 3 tane soru sorulmaktadır. Her aşamadan sonra pes et tuşuna basıp yarışmadan çekilebilirsiniz. İlk aşamada kazanacağınız internet miktarı kademe kademe gider. Tüm aşamaları geçerseniz 1 GB internet kazanırsınız.

Kim 1 GB İster İnternet Gelmedi

Yarışmaya katıldıktan sonra dilediğiniz aşamada yarışmadan pes edip çekilme hakkınız bulunmaktadır. Çekildiğiniz aşamadan size kazandığınız bedava internet bilgilendirilmesi yapılır.  İnternet hattınıza 48 saat içerisinde yüklenecektir. Eğer o hafta içerisinde 1 fazla katılım gerçekleştirmeniz durumunda hediye kazanamazsınız. Ayrıca 1 aşamadan sonraki aşamalarda kaybederseniz kazandığınız aşamaların hediyelerini alamazsınız.

Kim 1 GB İster Ücretli Mi

Turkcell Bip uygulaması üzerinden katılabileceğiniz bil yarışması Kim 1 GB İster ister faturalı olsun isterse faturasız herkesin ücretsiz olarak katılabileceği bilgi yarışmasıdır. Yarışmaya katılmak ve soruları cevaplamak tamamen ücretsizdir.

BİP Kim 1 GB İster Kaç Günde Bir Yapılır

Kim 1 GB ister yarışmasına günde 1 defa katılma hakkınız bulunmaktadır. Gün içerisinde oynayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Ancak oynadığınız gün Turkcell bedava internet kazanırsanız 1 hafta tekrar hediye almanız mümkün değildir.

Kim 1 GB İster Finale Bas

Kim 1 GB ister finale bas diye bir şey durumla karşılaşırsanız sizden ek bir ücret talebi olabilir. Bu tamamen ücretli bir durumdur. Dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde sizde ek ücret alabilir.

Bu durum tamamen çok yanıltıcı bir durumdur. Eksik bir bilgi söz konusu olabilmektedir ve burada en önemli konu sizin dikkatiniz olacaktır.

Kim 1 GB İster 20 GB

Kim 1 GB ister 20 GB kazanmak isteyen bir çok kişi vardır. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Her 5 soruda size tercih hakkı veren kim 1 GB ister bilgi yarışmasıyla hem eğlenip hem de hediye internet kazanabilirsiniz.

20 saniyede soruları yanıtlamanız gerekmektedir. Yoksa yarışmayı kaybedip tekrar başlamak zorunda kalabilirsiniz. Hızlı ve bilgili olan kazanır.

Kim 1 GB İster Şikayet

Kim 1 GB ister şikayet konularının en başında hiç uyarı vermeden soru başına 5 TL kadar faturanıza yansıttığı konusu olmuştur. Ancak bu işlemi onaylamak tamamen sizin elinizde. Aman dikkat edin sizden ek bir ücret talep edildiğinde onay vermeyin.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu