Lynda Bedava Hesaplar | Ücretsiz Lynda Premium ve Deneme Hesapları

Lynda Bedava Hesaplar | Ücretsiz Lynda Premium ve Deneme Hesapları
21.01.2021 18:10
0
A+
A-

Lynda bedava hesaplar ve 2021 geçiş | İnternet günümüzün vazgeçilmez bilgi, eğlence ve sosyal aktivite mağazası. Çoğu kullanıcı bağlı oldukları internet ile yeni şeyler keşfedebilir, bildikleri şeyleri paylaşabilir veya sosyal olarak gezinebilir. Lynda ise internet, bilgisayar ve kodlamalarla ilgili tüm bilgileri size sunan ücretli bir platformdur. Lynda permium hesabıyla, videoları çevrimdışı indirebilir veya istediğiniz kursa katılarak bir şeyler öğrenebilirsiniz.

Premium Lynda hesapları bazıları için pahalı, bazıları için ucuz olabilir. Web sitemiz ziyaretçilerimiz için Lynda bedava hesaplar yayınladı. Bu Lynda hesaplarından bazıları ücretsiz deneme sürümünden oluşurken, bazıları aylık ücretli hesaplardır. Paylaştığımız hesaplar genellikle ziyaretçilerimiz tarafından hızla tüketilir ancak bu hesapları birlikte kullanmanızı rica ederiz. Lütfen ücretsiz Lynda hesaplarının şifrelerini değiştirmeyin.

Lynda Bedava Hesaplar 2021 | Ücretsiz Deneme Hesabı

Paylaştığımız bu liste, herkesin orak kullanabileceği bir liste. Ayrıca bu listede yayınlanan lynda ücretsiz hesapları ile photoshop dersleri, programlama dersleri veya istediğiniz herhangi bir dersi alabilirsiniz . Girdiğiniz dersleri bitirdikten sonra, sertifika alarak LinkedIn profilinize gönderebilirsiniz. İşletmeler için ilgi alanlarınızı ve uzmanlığınızı göstermek iyi bir adım olabilir. Listedeki hesaplar her gün güncellenecektir. Hesapları ortak olarak kullanmak, herkesin Lynda hesaplarına erişmesini sağlar.

Lynda Ücretsiz Hesap Listesi Şifreler
newyork@gmail.com Grounfolsk
dangolaho@gmail.com dawigora918
jeniphor@gmail.com webchenger
dafitapol@mail.com Dalywoanthi
groundfa@gmail.com Foystabgra
adetmo.54@gmail.com gro91851

Lynda Bedava Hesaplar ve Geçiş Listesi 2021

Özel olarak yayınladığımız lynda premium hesaplar 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz. Lynda’nın ücretsiz hesaplarını ve şifrelerini güncel tutmaya ve her gün yeni hesaplar eklemeye çalışacağız. Özel olarak yayınladığımız bu ücretsiz Lynda hesabını paylaşabilir veya sahip olabilirsiniz.

Lynda Premium Hesapları ile Neler Yapabilirsiniz?

İnternetten öğrenmeye çalışıyorsanız, ilgi alanlarınız arasında bir bilgisayar varsa, Lynda tam size göre bir platformdur. Uzman öğretmenler tarafından yayınlanan videolarla bilgisayarla ilgili her şeyi bulabileceğiniz büyük bir depo. Talebinizin bir alanını tamamladıktan sonra da linkedin profilinizde sertifikanızı tanımlayabilirsiniz. Bu, iş ararken profilinizi kontrol edenlere ilgi alanlarınızı ve uzmanlık konularınızı göstererek iyi bir deneyim bırakmanıza olanak tanır. Linkedin ile işbirliği yapan Lynda, iş ararken size kolaylık sağladığını ve iyi bir deneyim olacağını söyleyebilir.

Bedava Lynda Hesabı Nereden Alınır?

Öncelikle şunu bilmenizi istiyoruz; Web sitemiz hiçbir şekilde yasadışı işlem yapmamaktadır. Parola kırma veya kullanıcıların hesaplarını hackleme gibi işlemler web sitemizde yapılmamaktadır. Bu paylaşılan hesaplara 2 farklı şekilde sahip olabiliriz.

  1. Web sitemizin sponsorluk gelirlerinden elde ettiği bütçe ile her ay farklı kategorilerde hesap satın alarak.
  2. Kullanıcıların web sitemizde yayınlamak istediği hesapları bize göndererek.

Ücretsiz Lynda Hesapları 2021 [Güncellenmiş] Listesi

ponponovag@gmail.com
aBTapxml59
ettimavick@gmail.com
gTPmxa9
trapimintaca@gmail.com
trMxok68
driptaxal4124@gmail.com
tripBontivg
anavlolog26@gmail.com
gTpxak5803
gammentulvast@gmail.com
tpsM4ASKa1
hantercanom@gmail.com
gZma491lp
epitamint492@gmail.com
p4i7mxLK
eftirapil@gmail.com
MTpaskPo
tirptax4965@gmail.com
XviPTakxm
untubavix@gmail.com
6958234520
evantivalger@gmail.com
eAqapomex
pemtuna316@gmail.com
509SfmDKskap
dilikavakut@gmail.com
Mina59mj
olitmavil592@gmail.com
MlkinaBoxk
ponvalcutmix@gmail.com
HyspGl65k
doggmantula@gmail.com
69msanondi
emavintula064@gmail.com
49AMAP2xak
Film izlemeyi seviyorsanız, size iyi haberlerim var.  Netflix Bedava premium Hesaplar güncellendi. % 100 çalışan yeni eklenen hesapları kaçırmayın!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.