bedava internet

Bedava Maincraft Minecoin Nasıl Kazanılır?

Bedava Maincraft Minecoin Nasıl Kazanılır?
01.01.2021 19:50
0
A+
A-

Bedava Maincraft Minecoin Nasıl Kazanılır? Bedava Minecraft’ta Minecoin kazanamayacağımı,  ancak bunları yalnızca gerçek parayla satın alabileceğimi fark ettiğimde hayal kırıklığına uğradım Bu yüzden, Mineplex‘te gerçekten birkaç kasa satın almak istediğimden, bedava Minecoin elde etmenin gerçek yollarını aramaya devam ettim. Biraz araştırdıktan sonra, bunu yapmanın  birçok gerçek ve yasal yolunu buldum . Onlar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, bu yazı sizin için kılavuz olacaktır.

Burada, gerçek yollarla nasıl bedava Minecoin kazanılacağını açıklayacağım . Tüm çalışma yöntemlerini sizinle paylaşacağım. Ek olarak, sadece dolandırıcı olan Free Minecoins Generator’ün gerçekliğini açıklayacağım.

MİNECRAFT MİNECOİN NEDİR?

Minecraft , her zaman popüler bir sanal alan MMORPG’dir (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game). Bu oyun, PC, Mobil, Konsollar, vb.Gibi tüm ana akım cihazlarda oynanabildiği için dünyanın her köşesinde oldukça popülerdir. Minecraft’ta yapabileceğiniz pek çok şey vardır. Ancak, bazıları oyun içi para birimlerini harcamanızı gerektirir.

Minecoin , Minecraft’ta bir oyun içi para birimidir . Bunları Minecraft Marketplace’ten Kaplamalar, Doku Paketleri, Dünyalar, Sandıklar ve daha pek çok şey satın almak için kullanabilirsiniz Diğer kaynaklar gibi farklı oyun içi görevleri tamamlayarak Minecoin kazanamazsınız. Ancak, onları zor kazandığınız gerçek parayı kullanarak satın almanız gerekecek.

Bu nedenle, ücretsiz Minecoin kazanmanıza yardımcı olabilecek yolları bilmek çok önemlidir. Ya da oyuna gerçek para harcamayı göze alamayan insanlar kendilerini dışlanmış hissederler.

MİNECRAFT BEDAVA MİNECOİN NASIL KAZANILIR?

Minecoin’ler Minecraft’ta çok kullanışlıdır ancak yalnızca gerçek parayla satın alınabilir. Ve herkes onları satın alamaz. Bu yüzden onları ücretsiz olarak almanın bazı çalışma yollarını buldum. Oyunda ücretsiz Minecoin almak için bu yöntemleri kullanabilir ve dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz.

YÖNTEM-1: GOOGLE ÖDÜLLÜ ANKETLER KULLANIN

Android akıllı telefonunuzda Minecraft oynarsanız, ücretsiz olarak Minecoin almak için Google Opinion Rewards’ı kullanabilirsiniz. Nasıl olduğunu söyleyeceğim. Bu adımları takip et.

 • İndir: 1-Google Opinion Rewards akıllı telefonunuza yükleyin.
 • Adım 2: Uygumayı başlatın ve kayıt işlemini tamamlayın.
 • Adım 3: Şimdi uygulamada sahip olduğunuz anketleri tamamlayın .
 • Adım 4: Yeterli kredi aldığınızda , Minecraft’ta Minecoin satın almak için kullanın .

Bu yöntem biraz yavaş olabilir, ancak ücretsiz ödül almanın kolay ve basit bir yoludur.

YÖNTEM-2: PUANLAR İLE MİNECOİN KAZANIN

PointsPrizes, puan kazanmak için çeşitli görevleri tamamladığınız güvenilir, puan kazandıran bir web sitesidir. Daha sonra, seçtiğiniz hediye kuponlarını kullanmak için bu puanları kullanabilirsiniz. Ücretsiz Minecoin’leri kolayca almak için PointsPrizes’i kullanabilirsiniz. Ne yapmanız gerektiğini bilmek için bu basit adımları izleyin.

 • Adım-1: Bilgisayarınızda veya cep telefonunuzda bir tarayıcı açın ve PointsPrizes’i ziyaret edin .
 • Adım-2: Henüz bir hesabınız yoksa bir hesap oluşturun . Mevcut bir hesabınız varsa, kimlik bilgilerinizle giriş yapın.
 • Adım 3: Bir şirketin haber bülteni için e-posta adresinizi gönderin veya bir anketi doldurmak gibi mevcut teklifleri ve görevleri tamamlamaya başlayın . Mümkün olduğu kadar çok görevi tamamlayın.  Çoğunluğu çok basit.
 • 4. Adım: Yeterli puan kazandıktan sonra , bunları Google Play kodları veya iTunes kodları için kullanın.
 • Adım 5: Son olarak, Minecraft’ta Minecoin satın almak için bunları kullanın .

Minecoin almak için PointsPrizes’i bu şekilde kullanabilirsiniz. Survey Junkie , Swagbucks , Inbox Dollar , vb. Gibi diğer benzer web sitelerini de kullanabilirsiniz .

YÖNTEM-3: EŞANTİYONLARDA VE YARIŞMALARDA MİNECOİN KAZANIN

Mighty MeerHut , AwesomeDudeMC , GGMc gibi birçok YouTuber, İçerik Oluşturucu ve Influencer bedava Minecoin kazanmak için katılabileceğiniz hediyeler düzenlemeye devam ediyor. Ancak, sizin gibi diğer binlerce kullanıcı da bunlara katılacağından, eşantiyonları kazanmak son derece yüksek düzeyde şans gerektirecektir. Yani, sizin kadar çok çekilişe katılmalısınız.

Minecoins çekilişleri düzenleyen Giveee.com gibi bazı web siteleri de vardır . Şu anda aktif bir tane gidiyorlar. Onlara katılabilir ve şanslı olmayı umabilirsiniz. Devam eden yarışmalar hakkında bilgi edinmek için Minecraft topluluk gruplarını ve sosyal yöneticileri de takip etmelisiniz Onlara katılabilir ve ücretsiz Minecraft paraları kazanmak için becerilerinizi gösterebilirsiniz.

YÖNTEM-4: POCKETFLİP UYGULAMASINI KULLANIN (ANDROİD İÇİN)

Bir Android mobil oyuncusuysanız, Minecoin’i ücretsiz almanıza yardımcı olabilecek başka bir ücretsiz hediye çeki uygulaması PocketFlip’e sahipsiniz. Ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Adım 1: PocketFlip uygulamasını akıllı telefonunuza indirin.
 • Adım-2: E-postanızı kullanarak uygulamada bir hesap için kaydolun . Zaten bir hesabınız varsa, onunla giriş yapın.
 • Adım-3: Şimdi jeton kazanmak için uygulamada bulunan basit görevleri tamamlamaya başlayın Daha fazla para kazanmak için olabildiğince çok görevi tamamlayın.
 • Adım-4: Ardından, Google Play kodlarını veya iTunes kodlarını kullanmak için jetonları kullanın .
 • Adım 5: Son olarak, Minecraft Minecoin satın almak için bunları kullanın .

Ayrıca PocketFlip uygulamasında ilk hediye kartı kullanımınızda 100 jeton indirimi alacaksınız.

YÖNTEM-5 MİNECOİNLERİ HEDİYENİZ OLARAK İSTEYİN

Minecoin almak için gerçekten çaresizseniz, doğum gününüz, Noel veya Yeni Yıl gibi bir fırsat olduğunda ebeveynlerinizden, arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan hediyeniz olarak onlara sorabilirsiniz. Minecoin’i hediye olarak istediğinizi önceden onlara söyleyebilirsiniz.

Ardından, Minecraft hesabınıza kullanabileceğiniz Minecoin paketleri şeklinde Minecoin hediye edebilirler.

MİNECOİN HİLESİ

Minecoins Hilesi üzerinde Google‘dan veya başka bir arama motorunda arama yaptığınızda çok fazla sonuçlar olacak Minecoins Jeneratörler size Minecoins anormal derecede yüksek değerler vermeyi iddia edecektir. Verdikleri teklifler o kadar cazip görünüyor ki masum insanlar onlara çok kolay kapılıyor.

Ancak gerçek şu ki, tüm bu Minecraft Jeneratörleri sadece bir aldatmacaSeni dolandırmaktan başka bir şey yapmayacaklar . Sana asla hiçbir şey vermeyecekler. ‘Doğrulama’ adına onlar için görevleri tamamlamanız istenecek Hatta bazıları kişisel bilgilerinizi çalabilir. Bu yüzden, her zaman bu tür sahte üreticilerden uzak durun ve asla onlara kanmayın.

Bedava minecraft premium hesaplar yazımızı inceleyiniz..

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.