bedava internet

Nitroflare Bedava Premium Hesaplar | Premium Anahtar

Nitroflare Bedava Premium Hesaplar | Premium Anahtar
08.03.2021 19:21
0
A+
A-

Nitroflare Bedava Premium Hesaplar 2021 | Premium Anahtar ve Şifreler ; Nitroflare kullanıcıların kendi sunucularını kullanıcılarla paylaşarak dosya indirmelerine ve yüklemelerine olanak tanıyan paylaşım hizmeti. Bu dosya paylaşım hizmeti, bazı dosyaları indirmek için size 2 seçenek sunar. Premium üyeliğe geçerek indireceğiniz dosyayı hızlıca indirin veya bekleyin Seçim sizin. Nitroflare premium hesabınız yoksa, indirmek için dosyaya erişmeniz biraz zaman alabilir. Nitroflare ücretsiz premium hesap arıyorsanız, listemden  herhangi birini alabilirsiniz. İnternette nitroflare premium anahtarları aramak zorunda kalmadan bir hesap edinin ve istediğiniz dosyayı indirin.

Nitroflare Bedava Premium Hesaplar 2021

Ücretsiz Nitroflare Premium Hesap Parola
granflix.ran@gmail.com dolvay446
dliobna_ponma@hotmail.com edrapam7563
dawidga.tenyl@mail.com rongen193
crundikka_evabon@hotmail.com 5398746120
laovergant.stinmed@gmail.com urfimant1551
grifeld.pockem@mail.com mondaqiun2323
srifent492_any@outlook.com dripbaxk47

Ücretsiz Premium Nitroflare Hesapları | Premium Anahtar ile

Aşağıda listelenen nitroflare ücretsiz premium hesapların tümü 1 aylık kullanıma sahiptir. Hesabı aldıktan sonra nitroflare premium anahtarı girmenize gerek yoktur.

Nitroflare Premium Service – İnceleme

Konuk erişimi için büyük bir kurulum gerekmez, dosyaları doğrudan başlangıç ​​sayfasından yükleyebilir ve hizmeti tamamen ücretsiz kullanabilirsiniz. Ancak burada hiçbir şey yapmaya yetkili değilsiniz.

Üye Ol

Kaydolduktan sonra, ücretsiz hesabı da alacaksınız. Dosyaların paralel yüklenmesi ve FTP yüklemesi gibi işlevler artık kullanılabilir ve dosya yöneticisi artık kullanılabilir.

Nitroflare Premium Hesap

Premium hesabın veya Nitroflare’ye erişimin avantajı, tüm hizmet tarafından karşılanmaktadır. İndirmeler sınırsız hızda gerçekleşir. Ayrıca, bekleme süresi olmadan ve tamamen reklamsız olarak doğrudan bir başlangıç ​​elde edersiniz. Kesintili bir indirmeyi sürdürmek de ilginç değil. Dosyaları yüklemek için sınırsız depolama alanınız var.

Hesabınızdaki Dosyaları ve Klasörleri Yönetin

Nitroflare hesabınızdaki dosya yönetimi, dosya yöneticisi aracılığıyla sağlanır. Ad, boyut, oluşturma tarihi ve indirme bağlantısı gibi tipik dosya bilgileri burada görüntülenebilir. Ayrıca dosya yükleme, kopyalama, taşıma ve silme gibi işlevler de sunar. Ne yazık ki, bir dosyayı yeniden adlandırmak mümkün değildir ve bu çok can sıkıcı olabilir. Daha iyi bir genel bakış için, klasör yapıları da oluşturulabilir ve garip bir şekilde yeniden adlandırma burada tekrar işe yarar. Maalesef, tek tek dosyalara veya klasörlere şifre atamak mümkün değildir. İşte bir adım önde olan diğer bazı dosya barındırıcıları.

Nitroflare Dosya Paylaşımı

Dosya paylaşımı farklı şekillerde gerçekleşebilir, burada dosya ana bilgisayarları aracılığıyla gerçekleşir. Bu, bir kullanıcının, örneğin Nitroflare’nin dosyayı sunucularına kaydettiği ve bir indirme bağlantısı oluşturduğu bir dosya yüklemesini gerektirir. Kullanıcı bu bağlantıyı birine verirse, dosyaya erişebilir ve dosyayı indirebilir.

Nitroflare Nasıl Dosya Yükleyebilirsiniz?

En kolay yol muhtemelen bir web tarayıcısıdır. Burada harika bir yüzde ekranınız var ve kalan süre de görüntülenir. FTP yoluyla yükleme, deneyimli kullanıcılar için idealdir. Bu yöntem özellikle çok sayıda dosya yüklerken uygundur. Ancak uzaktan kurulum da çok kullanışlıdır. Diğer web sitelerinden dosyaları yerel olarak önbelleğe almak zorunda kalmadan doğrudan hesabınıza kopyalamak için kullanabilirsiniz. Artık Nitroflare ücretsiz premium hesabını alarak bir dosya yükleyebilirsiniz.

Özel Dosyalarınızı Nasıl Paylaşabilirsiniz?

İndirme bağlantısını istediğiniz kişiye iletmeniz yeterlidir. Nitroflare içeren dosyalar için parola ataması olmadığından burada dikkatli olunması önerilir. Çünkü indirme bağlantısını bilen herkes dosyayı da indirebilir. Bir fikir, dosyayı önceden RAR veya ZIP ile arşivlemek ve aynı zamanda bu şekilde şifrelemek olacaktır. Dosyanızın indirme bağlantısını unuttuysanız, dosya yöneticisi aracılığıyla kolayca geri çağırabilirsiniz. İnternette nitroflare premium anahtarları aramanıza gerek yok. Çünkü sitemizden nitroflare ücretsiz premium hesap listesinden birini alarak istediğiniz dosyayı indirebilirsiniz .

Bir dosyayı nasıl indirebilirim?

Örneğin, bir dosya için indirme bağlantısına sahip olan herkes, dosyayı web tarayıcıları aracılığıyla indirebilir. Ancak, şu anda geniş bir bağlantı koleksiyonunuz varsa, bir indirme yöneticisi kullanmanız önerilir. Her şeye daha iyi bir genel bakış sağlar ve süreci basitleştirir.

Genel güvenlik düzenlemeleri

Nitroflare, tüm DMCA yönergelerine uygundur. Yasadışı amaçlarla kullanılması kesinlikle yasaktır. Kullanıcı için bu, diğer şeylerin yanı sıra, yasadışı içeriğin tolere edilmeyeceği anlamına gelir. Buna, telif hakkı ihlalleri veya şiddeti yücelten içerik vb. Dahildir.

Genel veri koruma düzenlemeleri

Kullanıcı hüküm ve koşullara uyarsa, tüm kişisel veriler üçüncü şahısların erişimine karşı kesinlikle korunacaktır. E-posta adresleri ayrıca reklam amaçlı olarak aktarılmaz. Yetkililer yalnızca kuralların ihlal edilmesi durumunda işbirliği yapar ve bazı durumlarda kişisel verilerin aktarılması kaçınılmazdır.

Hangi diller destekleniyor?

Genel olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok dil vardır, ancak bazı diller kötü bir şekilde çevrilmiştir. Siteyi sadece Rusça ve İngilizce olarak test ettik, diğer diller geliştirilebilir. Yine de, kişi genellikle bunun ne anlama geldiğini anlar ve bununla iyi başa çıkabilir.

Nitroflare Dosyalarım Güvende mi?

Dosyalarınızın şifresi yoksa güvenliği iyi değildir. Böylece üçüncü şahıslar tarafından yakalanabilir ve okunabilir. Dosya yöneticisinde bir parola belirlemek de mümkün değildir. Ayrıca Nitroflare, kullanıcı tarafından yüklenen tüm dosyaları sınırsız kullanma hakkına sahiptir. Burada dosyalar gerçekten emin ellerde değil ve bir sonraki ilanda tatil resimlerinizle birlikte görünmekten korkuyorsanız, alternatifler aramalısınız.

Yardım hattı dışında Nitroflare, akla gelebilecek tüm şekillerde hizmet sunar. E-posta desteği, bir iletişim formu, bir forum ve bir SSS listesi mevcuttur. Destek, ICQ ve Skype üzerinden bile sunulmaktadır. Ancak yardım yalnızca İngilizce ve Rusça olarak mevcuttur. Maalesef başka bir dil desteği yok. Her zaman olduğu gibi, desteği iletişim formu aracılığıyla test ettik ve gerçekten heyecanlıyız. Bir saatten daha kısa bir sürede, gerçekten yanıt veren ve tüm sorulara açık olan kesin bir cevap geldi.

Nitroflare Ücretsiz Premium Hesaplar 2021

driptaxal4124@gmail.com
tripBontivg
trapimintaca@gmail.com
trMxok68
ettimavick@gmail.com
gTPmxa9
doggmantula@gmail.com
69msanondi
olitmavil592@gmail.com
MlkinaBoxk
hantercanom@gmail.com
gZma491lp
evantivalger@gmail.com
eAqapomex
anavlolog26@gmail.com
gTpxak5803
eftirapil@gmail.com
MTpaskPo
untubavix@gmail.com
6958234520
ponponovag@gmail.com
aBTapxml59
epitamint492@gmail.com
p4i7mxLK
tirptax4965@gmail.com
XviPTakxm
ponvalcutmix@gmail.com
HyspGl65k
pemtuna316@gmail.com
509SfmDKskap
gammentulvast@gmail.com
tpsM4ASKa1
dilikavakut@gmail.com
Mina59mj
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.