Pokemon Go Bedava Hesaplar (Çalışan Bedava Hesaplar)

Bedava Pokemon Go Hesaplar 2024 Listesi | Pokemon 30+ Seviyesi Şifreler ; Pokemon Go, çoğumuzun çocukken sahip olduğu Nintendo Gameboys’ta oynadığımız Pokemon oyunlarının Android ve iOS için sürümüdür. Pokemon GO’yu farklı kılan, gerçek hayatta fiziksel eylem gerektiren konum tabanlı bir oyun olmasıdır. Bu özelliğin dışında her Pokemon oyununda olduğu gibi oyunun temeli; Pokemon yakalama, istifleme, eğitim ve karşılıklı mücadele üzerine kuruludur. Pokemon Go, Google‘ın yan kuruluşu Niantic ve The Pokemon Company tarafından geliştirilmiş ve 6 Temmuz 2016’da ücretsiz olarak piyasaya sürülmüştür. Bedava Pokemon Go hesapları olarak edinilebilir, ancak isteyen oyuncular için parayla satın alınabilecek öğeler de vardır.

Talepleriniz doğrultusunda bedava pokemon go hesapları ve şifreleri yayınladık. Bu hesapların bir kısmı bu oyunu oynayanlar tarafından satın alındı ​​ve bazı takımlarımız oluşturuldu. Hesaplar her gün güncellenecek ve pokemon go bedava hesaplar burada yayınlanacaktır.

Bedava Pokemon GO Hesapları 2024

Ücretsiz pokemon go hesapları ve listelenen şifreler günlük olarak güncellenecektir. Hesaplarda genellikle 15 ile 20 seviye arasındadır. 25+ Seviye ile bedava pokemon go hesapları için diğer listemize göz atabilirsiniz.

Pokemon Account Username Password
romanstime min6ask62
vibacking ivaystogg
vilvoardmins friendlymi
Pidgeotgo orighni5cs
Ketchum471 @debgv103
Jigglypuffmy godyousn
tomita872 snipervisk
Yasukolov liadwolfsin
pikkachuu saitvials99
Butterfreevis pulposyh57

Bedava Pokemon Go Hesapları | 30+ Seviye Kullanıcı Adı ve Şifreler

Pokemon GO Nasıl Oynanır ve Pokemon Nerede Bulunur? Cevaplar için daha fazlasını okuyun …

Bedava Pokemon Go Hesapları Nasıl Oynanır?

Pokemon Go’yu cihazınıza yükledikten ve oyuna girdikten sonra oyunu oynayabilmek için bir kullanıcı hesabınızın olması gerekiyor. Bunun için 2 farklı seçenek var, oyunu Gmail hesabınızla veya Pokemon Trainer Club hesabı açarak oynayabilirsiniz. Hemen hemen herkesin zaten bir Gmail hesabı olduğundan, bir Gmail hesabı üzerinden bir kullanıcı hesabı açmanızı öneririz. Gmail hesabınız yoksa, hemen edinebilirsiniz.

Hesabınızı oluşturduktan sonra bir karakter oluşturmanız gerekmektedir. İstediğiniz zaman erkek veya kadın karakter yaratabileceğiniz gibi, karakterinizin fiziksel özelliklerini zevkinize göre değiştirmek de mümkün.

Oyunda karakterinizi belirledikten sonra, oyuna başlamak için başlangıç ​​Pokemon’u seçmeniz gerekiyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz 3 başlangıç ​​Pokemon vardır; Bulbasaur, Squirtle ve Charmander. Çocukluğumuzda en sevdiğimiz Pokemonlarımızdan olan bu üçlü görselde de görüldüğü gibi oyunda karşınıza çıkıyor ve bir tane yakalamanız gerekiyor.

İşte küçük bir ipucu: Pikachu’yu oyunun başında yakalamak istiyorsanız, ilk 3 Pokemon’u yakalamayın. Bir süre sonra Pikachu görünecek.

Açılan kabin ekranında Pokéball’u Pokemon üzerine atarak seçtiğiniz Pokemon’u yakalamalısınız. Pokemon’u yakalamak için Pokéball’a doğru bir şekilde vurmanız gerekir, aksi takdirde tekrar başka bir Pokéball atmanız gerekir.

Hangi Pokemon Türü Nerede Bulunur?

Her Pokemon oyununda olduğu gibi, Pokemon Go’da da belirli Pokemonlar yalnızca belirli yerlerde görünebilir. Pokemon’un yerleri türlerine göre değişiklik gösterir.

Oyunda şu anda 18 farklı Pokemon türü var, bunlar:

 • Insect
 • Ghost
 • Grass
 • Ice
 • Soil
 • Normal
 • Flying
 • Poison
 • Psychi
 • Dragon
 • Electricity
 • Fairy
 • Fight
 • Fire
 • Rock
 • That
 • Steel
 • Dark

Bazı Pokemonların 2 farklı türü olabilir ve her türün yoğun olduğu bölgeler vardır. Oyunda Pokemonlar Spor Salonlarında dövülebilir ve her tür başka bir türe karşı üstün veya zayıf olabilir. Bu nedenle oyunda başarılı olabilmek için her türlü Pokemon’a sahip olmak gerekiyor.

Insect Pokemon Nerede Bulunur?

Böcek türü Pokemon’u bulmanın en kolay yolu doğal ve yeşil alanlara gitmektir. Ormanlık alanlar, parklar ve bahçeler böcek türü Pokemonları yakalamak için çok uygundur.

Pokemon Go’da şu anda 12 böcek türü Pokemon var. Bunlar; Caterpie, Pinsir, Butterfree, Venonat, Venomoth, Scyther Weedle, Kakuna, Beedrill, Paras, Parasect ve Metapod. Bu Pokemonları ziyaret ederek bulabilirsiniz, ayrıca bazıları yalnızca geliştirme (evrimleşme) yoluyla elde edilebilir.

Are Fire Pokemon Nerede Bulunur?

Ateş tipi Pokémon, yüzünüzün sıcak ve kuru yerinde de sıklıkla ortaya çıkabilir. Şehirde ve kırsalda suyun olmadığı her yerde yangın Pokemonuyla karşılaşabilirsiniz. Uzmanlar, ateş Pokemonunun en yaygın olduğu yerlerin volkanik araziler olduğunu söylese de, en iyisi yanardağlardan uzak durmak ve şehirde sudan uzakta ateş Pokemon’u aramaktır.

Oyunda şu anda 12 ateş tipi Pokemon bulunuyor. Bunlar; Charizard, Charmeleon, Charmander, Arcanine, Magmar, Rapidash, Flareon, Ninetales, Vulpix, Growlithe, Ponyta ve Moltres. Dışarıdaki bu listede bazı Pokemonları yakalayabilirken, bazılarına yalnızca geliştirme yoluyla sahip olabilirsiniz.

Örneğin, Charizard’a sahip olmak için Charmender’ınızı geliştirmeniz gerekir.

Water Pokemon Nerede Bulunur?

Tahmin edebileceğiniz gibi su tipi Pokemon’u bulmak için suyun olduğu yere gitmeniz gerekiyor. Plajlarda, havuzlarda ve hatta parklarda çeşmelerin ve çeşmelerin yakınında bir su Pokemon’u bulmak zor olmayacak. Ormanlık bir alandaysanız, nehir ve göl çevresinde birçok su Pokemon’u bulabilirsiniz.

Pokemon Go’da 32 adet su tipi Pokemon var, Bunlar; Squirtle, Wartortle, Golduck, Poliwhirl, Blastoise, Psyduck, Poliwag, Poliwrath, Shellder, Kingler, Horsea, Krabby, Omastar, Goldeen, Seadra, Kabuto, Kabutops, Omanyte, Tentacruel, Tentacool, Seel, SlowPoke, Dewgong, Slowbro, Cloyster Staryu, Seaking, Magikarp, Starmie, Gyarados, Vaporeon ve Lapras. Ayrıca bu su Pokemonlarından bazılarını yalnızca geliştirme yoluyla elde edebilirsiniz. Örneğin, Blastoise’a sahip olmak için, Squirtle’ınızı Wartortle’a ve ardından Blastoise’a yükseltmeniz gerekir.

Find Grass Pokemon Nerede Bulunur?

Çim Tipi Pokemon her türlü yeşil alanda bulunabilir. aynı bölgede bulunan ot türü Pokemon Pokemon türü böcek; Ormanlarda, parklarda ve bahçelerde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Şu anda oyunda 14 çim tipi Pokemon var, bunlar; Bulbasaur, Ivysaur, Venusaur, Garip, Exeggcute, Exeggutor, Tangela, Gloom, Vileplume, Bellsprout, Weepinbell, Victreebell, Paras ve Parasect. Yine, bu listedeki çim Pokemon’un bir kısmını geliştirme yoluyla alabilirsiniz.

Normal Tip Pokemon Nerede Bulunur?

Normal tip Pokemon, bulması en kolay Pokemon’dur. Yapabilirleradımınızı attığınız her yerde görünün.

Oyunda 22 tane normal tip Pokemon var, Bunlar; Pidgey, Rattata, Pidgeotto, Pidgeot, Raticate, Fearow, Speraow, Lickitung, Kangashkan, Ditto, Eevee, Tauros, Porygon, Wigglypuff, Jigglypuff, Persion, Meowth, Doduo, Farfetch’d, Dodrio, Chansey ve Snorlax. Yine, bu Pokemonlardan bazıları yalnızca geliştirme yoluyla elde edilebilir.

Rock Pokemon Nerede Bulunur?

Kaya tipi Pokemonlar genellikle binaların çevresinde bulunur. İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız sokağa çıktığınızda rock bir Pokemon’a rastlamak zor olmayacak. Otoparklar ve otoyollar da kaya tipi Pokemonların sıklıkla görüldüğü yerler arasında.

Pokemon Go’da 11 rock Pokemon var, bunlar; Omanyte, Omastar, Kabuto, Kabutops, Geodude, Graveler, Golem, Onix, Rhyhorn, Rhydon ve Aerodactyl. Digger tipi Pokemon’da olduğu gibi, bazı rock tipi Pokemonlar yalnızca geliştirme yoluyla edinilebilir.

Soil Pokemon Nerede Bulunur?

Yer tipi Pokemonlar, şehir merkezinde yaşayanlar için bulunması zor olan Pokemonlar arasındadır. Genellikle toprak ve çamurun bol olduğu yerlerde görülen toprak tipi Pokemon’u illerde, köylerde ve çiftliklerde bulmak mümkündür.

Oyunda halihazırda 14 adet toprak tipi Pokemon bulunuyor, bunlar; Sandshrew, Sandslash, Onyx, Cubone, Marowak, Rhyhorn, Rhydon, Diglett, Dugtrio, Geodude, Graveler, Golem, Nidoqueen ve Nidoking. Her Pokemon türünde olduğu gibi, yalnızca geliştirerek toprak türü Pokemon’un bir kısmını elde edebilirsiniz.

Poison Pokemon Nerede Bulunur?

Zehirli Pokemon türü genellikle ıslak, nemli ve endüstriyel alanlarda bulunabilir. Adımın başında görünmeseler bile sağlam bir turdan sonra birine rastlamak zor olmayacaktır.

Pokemon Go’da şu anda 33 zehir tipi Pokemon var, bunlar; Bellsprout, Weepinbel, Victreebel, Ekans, Arbok, Nidoran (dişi), Nidoran (erkek), Nidorina, Nidoqueen, Nidorino, Nidoking, Bulbasaur, Ivysaur, Venusaur, Oddish, Gloom, Vileplume, Weedle, Kakuna, Beedrill, Venonat, Venonat, , Golbat, Grimer, Muk, Koffing, Weezing, Tentacool, Tentacruel, Gastly, Haunter ve Gengar. Pokemon türlerinden bahsederken bazı Pokemonların 2 türü olduğunu söylemiştik, bu yüzden bu listede diğer türlere ait Pokemon görürseniz şaşırmayın. Bazı zehirli Pokemon türleri ancak geliştirme yoluyla elde edilebilir.

Ghost Pokemon Nerede Bulunur?

Hayalet tipi Pokemonlar camilerde ve mezarlıklarda bulunabilirler ve geceleri parklarda bulunabilirler.

Şu anda oyunda sadece 3 adet hayalet tipi Pokemon var; Gastly, Haunter ve Gengar. Bir Gastly yakalarsanız, geliştirme yoluyla Haunter ve Gengar’a sahip olabilirsiniz.

Psychic Pokemon Nerede Bulunur?

Psişik Pokemon’un nerede görüneceği belli değil. Geceleri parklarda görülebilirler, ayrıca büyük bina ve hastanelerin çevresinde psişik bir Pokemon ile karşılaşabilirsiniz.

Şimdilik Pokemon Go’da 14 psişik Pokemon var, bunlar; Drowzee, Hypno, Exeggcute, Exeggutor, SlowPoke, Slowbrow Jynx, Bay Mime, Abra, Kadabra, Alakazam, Mewtwo ve Mew. Bu listedeki bazı Pokemonlar hala yalnızca geliştirme yoluyla elde edilebilir, ancak Mew ve Mewtwo’nun oyundaki en güçlü 2 Pokemon olması nedeniyle bulmaları çok zor ve asla görünmeyecekleri.

Fighting Pokemon Nerede Bulunur?

Sporla ilgili her yerde dövüş türü Pokemon bulabilirsiniz. Spor salonlarında, stadyum çevrelerinde, küçük basketbol sahalarında ve halı sahalarında dövüşen bir Pokemon’a rastlamak oldukça mümkün.

Oyunda 8 dövüş tipi Pokemon bulunuyor, bunlar; Mankey, Primeape, Machop, Machoke, Machamp, Hitmonlee, Hitmonchan ve Poliwrath (Su / Savaş). Bu tür Pokemonlardan bazılarını geliştirerek de edinebilirsiniz.

Dragon Pokemon Nerede Bulunur?

Pokemon Go’da şu anda çok az ejderha tipi Pokemon olduğu için, bu Pokemonlar şehirlerin ünlü yapıları ve anıtlarının etrafında bulunabilir.

Oyunda 3 adet dragon tipi Pokemon bulunuyor, bunlar; Dratini, Dragonair ve Dragonite. Bir Dratini yakalamayı başarırsanız, geliştirme yoluyla Dragonair ve Dragonite elde edebilirsiniz.

Fairy Pokemon Nerede Bulunur?

Peri tipi Pokemon, ejderha tipi Pokemon gibi şehirlerin tanıdık alanlarında da bulunabilir. Camiler ve mezarlıkların çevresinde peri pokemonuna da rastlamak mümkün.

Şu anda oyunda sadece 5 peri tipi Pokemon var, bunlar; Jigglypuff, Wigglytuff, Clefairy, Clefable ve Bay Mime.

Flying Pokemon Nerede Bulunur?

Oyunda tüm uçan tip Pokemonların ikinci bir türü var. Uçan tipin bir yan tip olduğunu söyleyebiliriz. Hal böyle olunca, oyunda başka türlere sahip ve aynı zamanda uçan türler olan birçok Pokemon var. Uçan Pokemonları çiftliklerde, parklarda, bahçelerde kısacası açık alanlarda bulabilirsiniz.

Şu anda oyunda uçan tipte 33 Pokemon var, bunlar; Charizard, Pidgey, Pidgeotto, Pidgeot, Spearow, Fearow, Farfetch’d, Doduo, Dodrio, Butterfree, Zubat, Golbat, Scyther, Aerodactyl, Gyarados, Dragonite, Articuno, Zapdos ve Moltres. Bu Pokemonlardan bazıları geliştirme yoluyla çok daha kolay elde edilebilirken, Articuno, Zaptos ve Moltres oyunda nadir bulunan Pokemonlardır, bu yüzden bu 3 Pokemon ile nerede ve ne zaman karşılaşacağınız belli değil.

Elektric Pokemon Nerede Bulunur?

Elektrik tipi Pokemon sadece endüstriyel alanlarda bulunabilir, bu nedenle endüstriyel bir siteye giderseniz çok sayıda elektrikli Pokemon yakalayabilirsiniz.

Şu anda oyunda 9 adet elektrikli Pokemon bulunuyor, bunlar; Magnemit, Magneton, Voltorb, Elektrot, Electabuzz, Jolteon, Pikachu, Raichu, Zapdos. Zaptos uçan Pokemon’da bahsettiğimiz nadir 3 Pokemondan biri, onu nerede bulabileceğinizi bulana kadar belirsizdir.

Find Steel Pokemon Nerede Bulunur?

Çelik tipi Pokemon, çok çeliğin olduğu yerlerde görünebilir. Büyük meydanlar ve tren istasyonları, çelik Pokemon’u yakalamak için iyi yerlerdir. Kendi güvenliğiniz için tren istasyonlarında Pokemon ararken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Şu anda oyunda sadece 2 adet çelik tipi Pokemon var, bunlar Magnemite ve Magneton. Bir Magnemite yakalarsanız, onu geliştirebilir ve Magneton’a dönüştürebilirsiniz.

Ice Pokemon Nerede Bulunur?

Buz tipi Pokemon’u bulmak için gitmeniz gereken yerler elbette karlı ve buzlu alanlar. Mevsimsel şartlardan dolayı kar ve buz olan yerler bulamazsanız, nehirlerde ve göllerde buz tipi Pokemon bulmak mümkün.

Oyunda 5 adet buz tipi Pokemon var, bunlar; Lapras, Jynx, Dewgong, Cloyster ve Articuno. Articuno, 3 nadir kuş arasındadır, bu yüzden onu nerede bulacağınız size kalmış.

Dark Pokemon Nerede Bulunur?

Oyunda henüz karanlık tip bir Pokemon yok ancak önümüzdeki günlerde görülebileceği söyleniyor. Karanlık Pokemonların bulunduğu bölgelerde, muhtemelen şehrin karanlık alanları, tüneller, alt geçitler vb. Olacaktır. Güvenliğiniz için karanlık Pokemon ararken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Artık nerede ne tür bir Pokemon olduğunu bildiğinize göre, sadece etrafta dolaşmanız gerekiyor. Oyunun başında toplayabileceğiniz maksimum Pokemon sayısı 250 ve maksimum yumurta sayısı 9’dur. Ancak jeton kullanarak bu kapasiteyi artırabilirsiniz. Oyuncular isterlerse jetonları gerçek parayla satın alabilirler.

Pokemon Go Nasıl İndirilir?

Yazının başında da belirttiğimiz gibi Pokemon Go, Android ve iOS tabanlı akıllı telefonlara indirilebilir ancak oyunu sorunsuz oynayabilmek için telefonunuzun da belirli sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir.

Bir Android telefon kullanıyorsanız, telefonunuzun Andorid 4.4 (Jelly Bean) veya daha yüksek bir işletim sistemine sahip olması gerekir. Ayrıca cihazda en az 1 GB RAM ve 1 GHz Çift Çekirdekli veya üzeri işlemciye sahip olması gerekir.

iOS kullanıcılarının oyunu oynayabilmeleri için en azından iOS 8 işletim sistemine sahip olmaları gerekir. Oyun iPhone 5 ve üzeri telefonlarda sorunsuz çalışıyor.

Her iki işletim sistemine sahip telefonlar gerekli sistem gereksinimlerini karşılasa da oyunun işletim performansı telefondan telefona farklılık gösteriyor.

Android için Pokemon Go Hesabı Nasıl İndirilir?

Android işletim sistemli bir telefonunuz varsa telefonunuzun Ayarlar menüsüne girip “Güvenlik” ekranından Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirdikten sonra bu bağlantıdan POKEMON GO APK dosyasını indirip oyunu telefonunuza yükleyin.

Pokemon GO Free Account 2024

ciftilivact
Emxak461S
stribaysx23
TmintGnp8
trapimintaca
trMxok68
carnfinilak58
ebtorpixma
ponponovag
aBTapxml59
dilimavax032
Mpsk8467
anavlolog26
gTpxak5803
darkgonbima
492694810
evantivalger
eAqapomex
granfolxem46
top4926m
drantofma001
evtopex496
epitamint492
p4i7mxLK
darikoluma
bunvilgan578
filintimang6
abpotomax96
offenblack77
4967395354
darkblono
cirtinbaPs
slifteneyil6
miltivan567

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu