Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Pubg Mobil Bedava Hesaplar (2023 Son Bedava Hesaplar)

Bedava Pubg mobil hesapları 2024 listemizle, hile yapmadan oyunun en iyisi. 2017 yılında piyasaya sürülen Pubg oyunu ilk yılında 3 milyon kişi tarafından indirilmiş ve kısa sürede popülerlik kazanmıştır. Oyunun bu kadar popüler olmasının en büyük nedenlerinden biri çok oyunculu olması ve grafiklerinin çok iyi olması diyebilirim.

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), Mart 2023 itibarıyla 600 milyon indirme ve 50 milyon aktif kullanıcıyla en iyi oyunlar arasında liderliğini sürdürüyor. Oyunu bu kadar çok oynamak hileleri artırıyor. Çoğu kullanıcı oyundaki hilelerden şikayetçi olsa da pubg mobile hileyi henüz tam olarak engellemedi.

Hile yapanlardan bıktıysanız ve profesyonel bir oyuncunun hesabından pubg oynamak istiyorsanız, bu hesaplar tam size göre. Bedava pubg mobil hesaplar 2024 listemizde istediğiniz e-posta adresini seçerek üst düzey hesaplara erişebilirsiniz . Tüm hesapların özel görünümleri vardır.

Ücretsiz Pubg Mobil Hesabı ve Şifresi 2024

Web sitemizde Pubg mobile bedava hesaplar edinmenin birden fazla yolu vardır . Listelenen hesaplara bakabilir veya jeneratörden istediğiniz kadar hesap oluşturabilirsiniz. Bu bölümde skin ve pubg mobil hesap e-postalarını ve şifrelerini göreceksiniz. Tüm hesaplar her gün yenilenmekte ve ziyaretçilerimize sunulmaktadır. Hesaplarımızı her yenilediğimizde Facebook ve Twitter’da bir duyuru yapıyoruz.

PUBG Mobil Hesap Şifreleri

Pubg Mobil E Posta AdresleriŞifreler
groudfli.clakr4@gmail.com994536502
ohotdorm.swite@gmail.comembihys214
hnyor.noah1994@mail.compubgnoah1995
sleydaor.kopys@gmail.comeduargosk88
mirgann. pulus77@mail.comwirtango492
falya.pugan@gmail.comPm575295
daref.lifa@gmail.com4278432789
caglix_lipma@hotmail.comDagEDgan
faia.woa@gmail.comdach9628

Bilinmeyen Bedava Pubg Mobil Hesapları (UC) 2024

UC’li Ücretsiz Pubg mobil hesapları sınırlı olduğundan, yenileri yalnızca 2 günde bir gelir. Bu yüzden bu hesaplar bizi destekleyenlere gösteriliyor. Pubg mobil ücretsiz hesaplarında maksimum 600 UC bulunur. Özel bir hesap istiyorsanız, bize yorum yazarak bir hesap talep edebilirsiniz. Maksimum 300 UC’ye sahip Pubg mobil hesapları yorum olarak gönderilir. UC ile bir Pubg Mobile hesabınız varsa ve satış yapmayı düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz .

Bedava Pubg Mobil Hesabınızı Aldıktan Sonra İşinize Yarayacak Taktikler!

Bu bölümde özellikle PUBG Mobile oyuncularının oyunda daha başarılı olması için bazı önemli PUBG taktiklerini vereceğiz. Hazırsanız başlayalım.

Sizi Oyunda Lider Yapacak Taktikler

PUBG Mobile telefonu yoran bir oyun olduğundan arka planda hiçbir uygulamanın çalışmadığından emin olun. Daha akıcı bir oyun deneyimi için şarj tasarrufu modunu, gece modunu ve veri tasarrufu modunu kapatmak idealdir. Ayrıca, otomatik parlaklık özelliğini kapatın, çünkü oyun sırasında parlaklık aniden düşerse, AWM’nin hedefi olabilirsiniz. Daha parlak, daha iyi özetleyin.

Ayrıca Wi-Fi üzerinden oynamak en iyisidir, ancak kardeşiniz odasında 4K video izlerken aynı internet bağlantısında PUBG oynarsanız, oldukça donma ve kekemelik yaşarsınız. Bu nedenle internet bağlantınızın optimum seviyede olduğundan emin olun.

Kulaklıklarla oynamak, yaklaşan düşmanı fark etmek ve oyun dünyasına daha iyi nüfuz etmek için de harikadır.

İster takım olarak ister tek başına .. Aşağıdaki taktikler size daha başarılı bir oyun deneyimi sağlayacaktır.

Doğru Dış Görünümleri Seçin

Öncelikle PUBG’nin bir moda şovu olmadığını unutmayın. Oyun haritasına uygun giyinmek en iyisidir. Karla kaplı Vikendi haritasında beyaz ağırlıklı giysiler giymek kamuflajınıza katkıda bulunur. Ancak kırmızı palyaço kıyafeti giymek istiyorsanız, açık bir hedef olacağınızı unutmayın, mermilere dikkat edin!

Paraşütten atladığınızda “ileri” butonuna basarak daha hızlı inebilirsiniz. Ne kadar çabuk yere inerseniz, o kadar iyi; çünkü diğerlerinden daha hızlı silah toplamaya başlıyorsunuz.

Paraşüt demişken… Oyuna sağlam bir “öldürme” oranıyla başlamak istiyorsanız, uçaktan atlamayın. Uçağın sizi ateşlemesini bekleyin. Böylelikle oyundan çıkan veya oyun sırasında interneti kesen veya takımıyla birlikte uçaktan atlamayı unutan kişilerin bulunduğu alana düşeceksiniz. Düştüğünüz yer, tabiri caizse “sazan avı” için ideal bir yerdir. Oyuna 4-5 öldürme ile başlayabilir ve ardından bir araba bulabilir ve ana pozisyonun döndüğü yere geçebilirsiniz.

Kafanıza taktığınız şapka sizi “havalı” gösterebilir, ancak 3. seviye bir kask sizi ölümden kurtaracaktır. Yerden cephane toplamak için bu özelliği “otomatik” konuma getirin. Yani yerdeki cephaneden daha yüksek bir şey bulduğunuzda, onu otomatik olarak alabilirsiniz.

Sahaya İlk Giren Siz Olun

Atlamak istediğiniz alana ulaşan ilk takım (veya kişi) olmak için önce uçaktan atlayın. Rakiplerden 5 saniye önce bile indiyseniz, bir silah bulup konuşlandırmak için büyük bir fırsatınız olacak. Bu da oyuna 2-3 öldürme ile başlamanıza ve moralinizin yükselmesine neden olacaktır. PUBG, tıpkı gerçek hayattaki gibi bir moral oyunudur. Moral bozulur, kaybeder.

Başlarken Sandığı Yağmalayın

Oyunun hemen sonunda birini öldürdüğünüzde (alan daraldığında) “yağmalamayın”. O zamana kadar zaten epeyce silah topladınız. Bu yüzden alışkanlık yüzünden yeşil tüten sandığa koşmayın. Oyunun başlarında sandıkları yağmalamak iyidir. Oyunun sonuna doğru, doğrudan temas olasılığı arttığında, sandığa gitmek sizi sadece açık hedef haline getirecektir.

Doğru silahı seçmek de çok önemli bir konu. PUBG Mobile’daki silahlar gerçek hayattan ilham alıyor. Diğer bir deyişle, tabancalar ve av tüfeği sadece kısa menzilde çalışır. SMG tipi silahlar ise hızla ateş ediyor. Saldırı tüfeği ve SMG tipi iki tüfek işinizi iyi yapacak. (M762 ve Mini çok kötü olmaz!)

Cephaneden bahsetmişken, susturucuları hafife almayın. Susturucular silahın gücünü azaltmaz, sadece düşmanın sizi fark etmemesi için daha az ses çıkarır. PUBG Mobile’da “gıcırdama” diye bir şey olduğu düşünüldüğünde susturucu sizin dostunuz, kardeşinizdir. Ayrıca, Erangel haritasında konteynırların üzerinde yürürken çok dikkatli olun. Konteynerlerin ses yalıtımı sıfıra yakındır.

Diyelim ki vuruldunuz ve acilen ölmeniz gerekiyor. Yarım saniye (0,5 saniye) ilerleme fırsatınız var. Bildiğiniz gibi hayata basarken hareket ederseniz ölüm iptal olur ama yarım saniyelik bir hareket payı vardır. Özellikle alanın daraldığı durumlarda 0,5 saniyelik bir ilerleme bile çok iyi çalışabilir.

Her zaman hareket halinde olmak güzel

Pro oyuncular tarafından vurulduğunuzda, bu oyuncuların sürekli hareket halinde olduğunu görüyorsunuz. PUBG’de vurulmamak için sürekli hareket halinde olmalısınız ve duraklamanız gerektiğinde çömelmeli veya uzanmalısınız. Böylelikle rakibinizin sizi görme olasılığını en aza indirmiş olursunuz. Vuruluyorsanız, hareketsiz durmayın. Bir zikzak çizin ve kapalı bir alana girmeye çalışın.

Bir noktadan diğerine gitmek için bir köprü kullanmanız gerektiğinde çok dikkatli olun. Köprüyü kapıp yoldan geçenleri vurmaya çalışan birçok “trol” var. Bu insanlarla kolay beslenmemeye çalışın.

“Yağmalamak” veya saklanmak için bir binaya girdiğinizde, kapıyı kapattığınızdan emin olun. Kapı açık kalırsa, rakip orada olduğunuzu daha kolay anlayacaktır ve “sizi zorlamak” isteyebilir. Yani bir binaya girip çıktığınızda kapıyı kapatın. Bir binayı yağmalayıp çıktığınızda kapı kapalıysa rakip binaya kimsenin girmediğini düşünerek içeri giriyor ve sizin işinizde olan yağmalanmış binada zaman kaybediyor.

Bir Takım Arkadaşını Silmen Gerekebilir!

Takımınızdaki bir oyuncu saçma hareketler yapıyorsa ve takımı tehlikeye atıyorsa… Bu kişiyi ortadan kaldırmanız gerekiyor. Takım arkadaşınızı tüfek veya tabancayla öldürme ihtimaliniz yok. Bu durumda, takım arkadaşınızı sadece bir el bombası ile öldürebilirsiniz. Elbette bunun sizin için olumsuz bir nokta olduğunu unutmayın.

Ve son profesyonel tavsiyemizi verelim: Açık bir alanda kalırsanız ve sağdan sola ateş geliyorsa, bulunduğunuz yere sis bombası atın. Öyleyse sis bulutunda kaybolun. Şöyle bir durum var: Sis bulutunun içindeyken, 4x veya 8x gibi uzun menzilli bir dürbününüz varsa rakibi görebiliyorsunuz ancak sis bulutunun içinde olduğunuz için rakip sizi göremiyor.

Oyunun amacının hayatta kalmak olduğunu unutmayın. Amacınız oyunu kazanmaksa, çatışmalardan mümkün olduğunca kaçının ve çok sayıda cephane toplayın. Diğer oyuncuların birbirlerini yemesine izin verin ve hayatta kalanların sayısı azalsın. Öyleyse, iyi bir konumdayken veya kaçma ihtimaliniz düşük olduğunda sadece savaşa girin.

Bu yazıda ele aldığımız temel taktikler sizi belli bir noktaya götürecektir. Ancak, oyunda ustalaşmak için çok oynamanız ve pratik yapmanız gerektiğini unutmayın. Ne kadar çok oynarsanız, ayrıntılara o kadar çok dikkat ederseniz, o kadar “profesyonel” olursunuz.

Bedava Pubg Mobil Hesabı – Video

Yakın zamanda takipçilerimizden biri web sitemizden edindikleri bedava pubg mobil hesabı ile bir video yaptı.

Yeni Ücretsiz Pubg Mobil Hesapları 2024 [Güncellenmiş] Liste

ettimavick@gmail.com
gTPmxa9
evantivalger@gmail.com
eAqapomex
tirptax4965@gmail.com
XviPTakxm
pomtovaer@gmail.com
984462560
ponvalcutmix@gmail.com
HyspGl65k
simtirigul@gmail.com
ewbangToun
virilagcayn@gmail.com
Hunavisk592
hayalmayta@gmail.com
Blingtopisma
olipma.ivgar@gmail.com
embuvayi4
dilikavakut@gmail.com
Mina59mj
ponponovag@gmail.com
aBTapxml59
anavlolog26@gmail.com
gTpxak5803
trapimintaca@gmail.com
trMxok68
tiriplomag@gmail.com
Antobab3a
emavintula064@gmail.com
49AMAP2xak
andoga492@gmail.com
Zianubokt69
hantercanom@gmail.com
gZma491lp

4 Yorum

  1. Admin 15 dakikadır sitendeyim hiç bulamadım sana zahmet bana 60 seviyeli bol kiyafetli güzel hesap verirmisin şimdiden teşekkürler admin.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu