bedava internet

Bedava Shutterstock Premium Hesaplar

Bedava Shutterstock Premium Hesaplar
12.03.2021 10:12
0
A+
A-

Bedava Shutterstock Premium Hesaplar 2021 | 1 Aylık Giriş Ücretsiz ; Shutterstock, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve sanat eserlerinizi (vektör) satabileceğiniz bir pazar sitesidir. Kaliteli ve özgün içerik ile bu siteden gerçekten ciddi bir kazanç elde edebilirsiniz.  Bazıları için görsel bir kütüphane olan bu platformda indirdiğiniz görsel başına ücretlendirileceksiniz. Ya da ücretli abone olarak, farklı kategorilerdeki istediğiniz herhangi bir görseli, izin verilen görsel indirme limiti kadar aylık sabit bir fiyatla indirebilirsiniz. Bu içerikte bedava shutterstock hesapları yayınlayacağız . Yayınlanan ücretsiz premium shutterstock hesabı ile istediğiniz görseli indirebilirsiniz.

Bu hesaplar, internette shutterstock ücretsiz premium hesaplarını paylaşan web sitelerinden toplanmıştır. Tüm hesaplar uygunlukları kontrol edilerek listeye eklendi. Bedava shutterstock hesapları ve şifreleri sık sık güncellenecektir.

Bedava Shutterstock Hesaplar 2021 

Shutterstock Ücretsiz Hesapları Şifreler
logfren.boac@gmail.com edicrapid214
dely.vianq@mail.com gorvabe3631
ewirapic.gona@gmail.com Herşey
slifreng.ecr@gmail.com 564125896
trpilex394.mi@gmail.com turupbaxCm
canpik_emin@outook.com felexmin0648
darvin.naho@mail.com Crankip7957
scroomin_meg@outlook.com drawmeg1999

Shutterstock Ücretsiz Hesaplar ve Şifreler 2021 | 1 Aylık Giriş Ücretsiz

Paylaşılan bedava shutterstock hesap listesindeki tüm hesaplar 1 ay süreyle kullanılabilir. Bu hesaplar sınırsız sayıda resim indirmenize izin vermez. İzin verilen sınır dahilinde resim indirmenize izin verir.

Shutterstock nedir?

Shutterstock, insanların yüksek kaliteli video ve fotoğrafların ticaretini yaptığı küresel bir pazardır. 2003 yılında piyasaya sürüldü ve merkezi New York‘ta bulunuyor. Yani, yirmi yıldan az bir süredir faaliyette ve dünyanın her yerinden müşteri topluyor.

Platform şu anda en az 150 ülkede mevcuttur ve dijital görüntü lisansları sağlar. Shutterstock’un ana hedefi, başarılı işlemler gerçekleştirmek amacıyla dijital katılımcılar ve alıcılar arasında bağlantı kurmaktır.

Çalışmalarından biraz para kazanmak isteyen fotoğrafçılar, bir hesap açıp fotoğraf yükleyebilir ve müşteriler satın aldığında komisyon alabilir.

Shutterstock Çalışma Mantığı nedir? Katılımcı Hesabı Nasıl Açılır?

Shutterstock’ta açabileceğiniz iki tür hesap vardır; müşteri hesabı ve katılımcı hesabı. Katkıda bulunanlar fotoğraflarını ve videolarını yayınlarken, müşteriler satın alacak birini bulmak için onlara göz atar. Ancak makalemiz Shutterstock’ta para kazanmakla ilgili olduğundan, katılımcı hesabına odaklanacağız.

Shutterstock’ta bir katılımcı hesabının kaydedilmesi nispeten basit bir süreçtir. Bu noktadan itibaren para kazanma hedefiniz göz önünde olacak. Sadece birkaç harika video ve fotoğraf çekmeniz, bunları siteye yüklemeniz ve sonunda ödeme almadan önce potansiyel bir müşterinin bunları indirmesini beklemeniz gerekir. Bu kadar!

Dolayısıyla, rakipsiz video düzenleme ve yayınlama yeteneklerine sahip yüksek kaliteli anlık görüntüler için bir gözünüz varsa, bu site kaderinizi değiştirebilir. Siteye göre, olağanüstü ve yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar yayınladığınız sürece, anında binlerce ziyaretçiyi çekmeye ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Genel olarak, Shutterstock’ta satabileceğiniz üç tür içerik vardır. Bunlar şunları içerir:

Fotoğraf Satışı – JPF formatında ve en az 4MP olduğu sürece sitede fotoğraf ticareti yapabilirsiniz. Yani bunun için yüksek çözünürlüklü iyi bir kameraya ihtiyacınız olacak.

Videolar – Ayrıca Shutterstock’ta çekim oluşturmanıza ve satmanıza da izin verilir. Ancak videonun 5 ile 60 saniye arasında olması şarttır. Bu sınırların ötesine geçmemelidir.

Vektörler ve Çizimler – Son olarak, platformda satmak için vektörler ve çizimler de oluşturabilirsiniz. Dosyalarınızı maksimum 15MB boyutunda EPS formatında 4MP ve üzeri JPG resimlere gönderin.

Kazanç Türleri

Shutterstock’ta dijital içeriğiniz için ödeme almanın birkaç yolu vardır:

Günlük İndirmeler – Müşteriler, 30 gün içinde fotoğraf indirebilecekleri aylık abonelikle devam etme seçeneğine sahiptir. Görseliniz her indirildiğinde 25 sent alırsınız. Ancak, daha fazla satış rakamı elde ettikçe komisyon 38 sente kadar çıkabilir.

İsteğe Bağlı İndirmeler – Müşteriler, 1 yıllık bir süre boyunca resimleri indirmelerine izin veren isteğe bağlı bir abonelik seçebilirler. Bu modelde, her indirme için 1,88 ABD doları alırsınız.

Gelişmiş İndirmeler – Gelişmiş indirme lisansı, müşterilerin ticari kullanım için resimleri indirmelerine olanak tanır ve katılanlar, her indirme için ödeme olarak 28 ABD doları alır.

Referans Abonelikleri – Burada müşterileri Shutterstock’a yönlendirerek% 20 komisyon alırsınız. Bunu yapmak için Shutterstock’un ortaklık programına katılabilirsiniz.

Tek İndirilenler – Fotoğraflarınız abonelik olmadan tek bir görsel olarak satılırsa, satış fiyatının% 20’sini alırsınız.

Shutterstock’ta Olmanın En İyisi Nasıl Elde Edilir?

Shutterstock’ta muazzam para kazanma potansiyeli var, ancak bu doğal olarak gerçekleşeceği anlamına gelmiyor. Milyonlarca diğer katılımcı ile rekabet etmek için fazladan yol kat etmeniz ve iki kat çaba sarf etmeniz gerekecek. Shutterstock aboneliğinizden en iyi şekilde yararlanmak için şu ipuçlarına göz atın:

Anahtar Kelimelerinizi İyi Analiz Edin ve Seçin

Siteye yüklediğiniz fotoğrafların açıklamalarında kullanmayı seçtiğiniz anahtar kelimelerle alakalı olduğundan emin olun. Daha fazla müşterinin portföyünüzü ziyaret etmesini sağlamak için anahtar kelimelerin son derece pazarlanabilir olması gerektiğini unutmayın.

İlham için Seyahat

Seyahat etmek, Shutterstock portföyünüze çok çeşitli görseller eklemek için harika bir fırsat sağlar. Site müşterileri için heyecan verici olacağını düşündüğünüz bir niş yaratmanız için size ilham verebilecek her türlü insan, eşya, yapı, doğa, deneyim, kültür vb. İle karşılaşırsınız.

Tarzınıza Bağlı Kalın

Müşterileri fotoğraf stilinizi beğenmeye ikna etmeye çalışın. Çok ticari ve bulunması kolay resimler göndermenize gerek yok. Tarzınız, sizi öne çıkaran ve platformdaki diğer sanatçılara göre size avantaj sağlayan şeydir. Bu, bir niş oluşturmada size rehberlik etsin.

Nişinizi Takip Edin

Shutterstock’ta genellikle başarılı olan fotoğrafçılar, nişlerini bulan ve buna göre kullanan kişilerdir. Bu, başka hiç kimsenin sunamayacağı bir şeydir; İster farklı bölgelerden kültürel kıyafetler isterse belirli bir duyguyu uyandıran fotoğraflar olsun, sizi zirveye taşıyacak olan budur.

Fotoğrafçılık tutkunuzu hatırlayın

Bu işte kalmak için fotoğrafçılık konusunda çok tutkulu olmalısınız. Stok fotoğrafçılığın başarısının anahtarı, fotoğrafçılığı sevmektir. Burası, her gün onlarca veya yüzlerce fotoğraf çekmeye, hepsini gözden geçirmeye ve portföyünüze yüklemek için en yüksek kaliteyi seçmeye adanacağınız yerdir.

Bunu her gün yapmak zorunda olmasanız da, tutarlı kalmak için yine de tutkulu olmanız gerekir.

İçerik Pazarlama Trendlerini Araştırmalısınız

En son içerik pazarlama trendleri konusunda kendinizi geliştirmek için araştırma yapın. Rakiplerinizden daha fazlasını öğrenmek için dergiler, bloglar, web siteleri, haberler ve diğer çevrimiçi medya dahil olmak üzere birçok içerik okuyun.

Günümüzde içerik odaklı çevrimiçi pazarlama kaynakları, fotoğrafçılar için en etkili medya haline gelebilir.

Yüksek Kaliteli İçerik Yükleme

Kullanabileceğiniz en önemli ipuçlarından biri, tutarlı bir şekilde üst düzey içerik yayınlamaktır. Resimleriniz için rakipsiz bir standart belirleyin ve gönderdiğiniz her görüntünün standardı karşıladığından emin olun. Bu fotoğrafları her gün eklemeye çalışın ve dosyalarınızda bulduğunuz vasat görselleri görmezden gelin.

Müşterilere Göre Temaları Seçin

Öncelikle platformdaki müşterilerin ihtiyaçlarına göre çekilecek bir tema seçin. En yaygın arama sorgularının ne olduğuna bir göz atın ve farklı temaları bunu göz önünde bulundurarak analiz etmek için zaman ayırın. Talep olduğunu düşündüğünüz bir temayla karşılaşırsanız, kısa bir çekim yapmayı unutmayın.

Bedava Shutterstock hesapları için ilk 6 ay neden önemlidir?

Shutterstock’ta fotoğraf, video ve vektör satmaya çalıştığınız için,önce platformun arama algoritmasının nasıl çalıştığını öğrenmelisiniz! Arama algoritması Facebook ve Instagram ile aynı şekilde çalışır.

En son yüklemeniz neredeyse anında müşterilere gösterilecek ve bir kişi tarafından beğenilip indirilmişse site, aynı anahtar kelime aramasıyla daha fazla kişiye gösterecektir. Ancak, Shutterstock’un arama sorgularında gösterilen çalışmanızı kimse indirmezse, platform onu ​​arka sayfalara indirecektir.

Kısaca ilk altı ay:

Size oluşturduğunuz niş ve yüklediğiniz içerik hakkında bir fikir verecektir. Shutterstock’a bir ay boyunca sürekli olarak yükledikten sonra herhangi bir indirme almazsanız, nişi değiştirmeyi ve fotoğrafları farklı bir nişe koymayı denemek akıllıca olacaktır. Bazı durumlarda, nişiniz belirli mevsimlerde talep üzerine olabilir, örneğin tatillerle ilgili fotoğraflar yayınlıyorsanız, Ocak ortasında değil, Noel ve diğer tatillerde daha fazla indirme bekleyebilirsiniz.

Bu, Shutterstock arama sorgularında görünürlüğünüzü artırmak için çok önemli olabilir.

Bunun nedeni, algoritmanın, müşterilere her gün taze içerik sunabilecek aktif ve sürekli bir katılımcı olduğunuzu düşünmesidir.

Milyonlarca stok fotoğraf şu anda Shutterstock’ta mevcuttur, bu nedenle sitedeki içeriğinizi artırabilir.

Dolayısıyla, ilk altı ay boyunca sürekli olarak içerik yayınlıyorsanız, en az 180 resim yüklemiş olacaksınız. Bu, sitedeki toplam görsel sayısına kıyasla okyanusta bir düşüş olacak olsa da, yeni katkıda bulunanların her gün en az bir satış kazanması için yeterince iyidir.

Siteye fotoğraf çekme ve yükleme alışkanlığı edinmeniz gerekiyor. Bu, 6 aylık dönüm noktasını geçtiğinizde, alışkanlığı zaman içinde sürdürmenizin daha kolay olacağı anlamına gelir.

Artık ilk altı ayda sizden ne beklendiğini bildiğinize göre, birden fazla bilgiyi takip etmekle uğraşmayın. Bunun yerine, bir nişe odaklanarak başlayın ve bir karar vermeden önce yüklediğiniz içeriğin nasıl performans gösterdiğini görün.

Shutterstock’ta Olmanın Zorlukları

Shutterstock’ta hızlı para kazanma beklentileri şaşırtıcı olmaktan başka bir şey olmasa da, muhtemelen karşılaşacağınız çeşitli zorluklar olduğunu unutmamak önemlidir. Bunlardan bazıları şunları içerir:

Platformda Çok Güvendesiniz

Shutterstock’ta para kazanmaya başladığınızda, sitenin kurallarına ve politikalarına büyük ölçüde bağımlı olduğunuzu göreceksiniz. Örneğin, ilk birkaç yılınızı, hisse senedi portföyünüzü makul ve istikrarlı bir gelir elde edecek şekilde oluşturarak geçirdiğinizi varsayalım.

Shutterstock satışlarınızı ve sıralamanızı etkileyecek şekilde politikalarını değiştirmeye karar verirse, tüm işinizin aniden bir karttan eviniz gibi çöktüğünü görebilirsiniz.

Para Kazanmak Zaman Alır

Genel olarak, pasif bir gelir akışı oluşturmak zaman alır. Bu aynı zamanda Shutterstock’ta para kazanmak için de geçerlidir. Muhtemelen ilk birkaç ayda siteden herhangi bir çek almayacaksınız; Şansınız yoksa, bu birkaç yıl alabilir.

Böylece kendinizi böyle bir durumda bulmanın ne kadar sinir bozucu olabileceğini tahmin edebilirsiniz.

Sonuç olarak, Shutterstock’taki para hızlı ve kolay bir şekilde gelmiyor; ama gelmeye başladığında, tüm çabaya değer!

Sonuç

Bir fotoğrafçı, video düzenleyici veya illüstratör olun, Shutterstock size aklınıza gelemeyecek yerlerde kazanmak için harika bir fırsat sunuyor. Sıkı çalışma, strateji ve azimle becerilerinizden makul miktarda para kazandığınızı göreceksiniz. İçeriğiniz konusunda yaratıcı olabilir ve insanların beğenmesini ve indirmesini sağlayabilirseniz, bu Shutterstock ile harika bir para kazanma ilişkisinin başlangıcı olacaktır!

Ücretsiz Shutterstock Hesapları Oturum Açma ve Şifreler 2021 | Güncellenmiş

idlivayk.etva@gmail.com
diraP4M2N
powary.lona@gmail.com
Azcivamixk
hapy.vely@gmail.com
rasgihihpt
tandgo.apick@gmail.com
icAkm4nas
strivay.ound@gmail.com
ahbariSak4
olipma.ivgar@gmail.com
embuvayi4
clogra.walgt@gmail.com
drakitn99
cirickle.omg@gmail.com
trillavenual01
piscaxy@gmail.com
czyilkman63
cilik.tranig@gmail.com
Zalgihax58
guvray.anylok@gmail.com
42925538
cant.paworak@gmail.com
Danmaxal4
asvag.onda@gmail.com
itrivalkga59
lisa.ann59@gmail.com
69621520
applicay.iraly@gmail.com
casvilam
tilva.apick@gmail.com
stribalwck
hastva.ong@gmail.com
camtantin54
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.