bedava internet

Smart Trade Coin Patladı! Smart Trade Coin Dolandırıcılığı

Smart Trade Coin Patladı! Smart Trade Coin Dolandırıcılığı
08.06.2021 19:47
0
A+
A-

Makalede Neler Var

Smart Trade Coin nedir, smart trade coin dolandırıcılığı, smart trade coin yorum, smart trade coin patladı, son dakika, güvenilir mi, şikayet, forum, haberleri, borsa ve lakoten bağlantıları gibi sorularının tamamının cevabı; DOLANDIRICI ekip çalışmasıdır.

Smart Trade Coin Dolandırıcılığı

Smarttradecoin.com tamamen dolandırıcılık üzerine kurulmuş bir web sitesi. Kesinlikle uzak durun arkadaşlar, kripto parayla hiç alakası olmayan bir tanıdığım inanmış ve az daha yatırım yapacaktı. Referans gelirleri için insanlar öneriyor.

Latoken ile hiçbir bağlantısı bulunmamakta, sadece Latoken Smart trade coin için bu bilgiye yer vermiştir;

• Creation and testing the first decentralized mass-market arbitrage software. The software efficiency is proved by independent testing.

• İlk merkezi olmayan kitle pazar arbitraj yazılımının oluşturulması ve test edilmesi. Yazılım verimliliği bağımsız testlerle izlenmiştir.

Geçmişte yaşanmış L7.trade, Coinarbitrage, bxen.io ve arbistar gibi  kripto para arbitrajı yaptığını söyleyerek insanları dolandıran, milyonlarca insana kayıp yaşatan bu sistemlerden hiçbir farkı yoktur. Tek amaçları insanlara garanti kazanç sunarak toplanılan paraları alıp kaçmaktır. Bu tarz kripto para dolandırıcılık sistemlerinden uzak durunuz.

• Aynı yöntem ile dolandırıcılık yapan arbistar sistemi hakkındaki haberi bu sayfada okuyabilirsiniz.

Smart Trade Coin Güvenilir Mi?

Web sitesinin tüm bilgileri gizlenmiş, hiçbir şirket ve şirket sahibi hakkında bilgi verilmiyor. Ayrıca ödemelerini alamayan, mağdur olan yüzlerce insan var. Tamamen kripto paraların çiftlik bank’ı uzak durunuz. Reklamını yapan tüm birimleri şikayet etmeyi unutmayınız.

Kripto para dolandırıcıları sayıları katlanarak gün geçtikçe artmaya devam ediyor. İnsanlara kolay yoldan para kazanma hayalî satıyorlar, maalesef kullanan ve mağdur olan binlerce insan var. Bitcoin ve kripto paraların takip edilememe özelliğinden faydalanarak insanlardan ödeme alıp ödeme yapıyorlar. Bahsettiğimiz bitcoin ponzi sistemlerinde kullanıcılara daha hızlı ulaşabilmeleri için %99 referans yöntemi kullanıyor, aslında saadet zincirine çok benzer bir tablo ile karşı karşıyayız.

İyi bir kurguyla düzenledikleri sistemleri ele aldığımızda karşımıza bunlar çıkıyor ( Ponzi şemaları ) :

• Bitcoin ( BTC ) Cloude Mining ( Bulut Madenciliği ) Dolandırıcılığı.

Erc-20 Token ( İco ) Satış Dolandırıcılığı.

• Bitcoin Arbitraj dolandırıcılığı.

• Bitcoin Günlük 2x Sistem Dolandırıcılığı.

• Bitcoin Telegram Botları ( Grupları ) Dolandırıcılığı.

• Bitcoin Faucet ( Musluk ) Dolandırıcılığı.

• Bitcoin Sosyal Medya Fenomen Tanıtım Dolandırıcılığı.

Smart Trade Coin Son Dakika

Smart Trade Coin resmi telegram hesabından zarar ettiğini açıkladı. Bu kısaca şu anlama geliyor. Bu sisteme yatırım yapan kullanıcılar %95 lere varan zararlara uğramış durumda. Gelecekte paralarını kurtarma olasılığı pek görünmüyor.

https://t.me/smarttradecoinofficial bu hesaptan resmi açıklamayı yaptılar. Detayları buradan görebilirsiniz.

Bu aralar gündemde olan smart trade coin aramaları aşağıdaki gibidir.

 • Smart Trade Coin dolandırıcılığı
 • Smart Trade Coin Haberleri
 • Smart Trade Coin Güvenilir mi
 • Smart Trade Coin Son dakika
 • Smart Trade Coin yorum
 • Smart Trade Coin patladı
 • Smart Trade Coin Forum
 • Smart Trade Coin Türkiye
Comments

 1. Mağdur trakyali says:

  Evet tamamen dolandırma üzerine kurulmuş bir sistem benim 10bin dolarımi hic ettiler arkadaşlarımın da çok ciddi paraları gitti, botlar zarar etti deyip işin içinden çıktılar ve hala binlerce mağdur var sakın kanmayın ilk bir kaç ay iyi kazandı gösterim neşteri dipten vuruyorlar sırf komisyon içinde üye yapan lider diye saçma sapan adlandırdıkları insanlar var oralarda buralarda reklam yapıp sizi üye yaparlar sizin uzerinizden her ay komisyon kazanırlar mağdur olunca da sistem böyle başta zaten sözleşmede anlatılıyor derler sakin UZAK DURUN TAMAMEN DOLANDIRICI BUNLAR ses kayıtları var resimler var benim hesabından nasıl parayı hiç ettikleri tek tek resimli arkadaşlar benim canım yandı sizinki yanmasın bunlan sizin benim paramla şah sahali hayat yaşayan i….neler

  1. Melek says:

   Allah belalarını versin inşallah

 2. Melek says:

  Sistemi kapatmayıp hala milleti dolandırmaya devam ediyorlar profesyonel bir dolandırıcılık resmen adamlar her şeyi düşünmüş