bedava internet

Snapchat Bedava Hesaplar

Snapchat Bedava Hesaplar
09.03.2021 17:54
0
A+
A-

Yüksek Skorlu Bedava Snapchat Hesapları 2021 | Ücretsiz Premium Snapchat; Snapchat, Android ve iOS cihazlar için bir mobil uygulamadır. Kurucu ortak Evan Spiegel tarafından yönetilmektedir. Uygulamanın temel kavramlarından biri, gönderdiğiniz herhangi bir resim veya video veya mesajın varsayılan olarak alıcıya erişilmeden kısa bir süre önce kullanıma sunulmasıdır. Uygulamanın bu geçici veya geçici yapısı, aslında daha doğal bir etkileşim akışını teşvik etmek için tasarlanmıştır. Uygulamaya meraklı olanlar için bedava snapchat hesapları ve şifreleri yayınladık . Herhangi bir listeyle yüksek puanlı ücretsiz snapchat hesapları edinebilirsiniz .

Snapchat Bedava Hesaplar 2021

Listelenen snapchat bedava hesaplar ekibimiz tarafından oluşturulmuştur. Bu hesapların herkese paylaşılması için lütfen yalnızca 1 ücretsiz anlık hesap edinin.

Bedava Snapchat Hesapları Kullanıcı Adı Şifreler
fazla flisk56m
edipfayu pls6i5m36
Fushevind Finagyosn
ateş yıkama Wasnolvias
Andigslok Glodfusl
Bilitangpo palpay592
Tylarback Aidrosby
keskin nişancı492 cangruus
temel isbasbpun

Yüksek Puanlı Bedava Snapchat Hesapları 2021 | Snapchat Premium Hesaplar

Bazı bedava Snapchat bu bölümde hesaplara sahip premium Snapchat hesapları ve yüksek puanlar. Listelenen Ücretsiz snapchat hesaplarından herhangi biriyle iyi bir başlangıç ​​yapabilirsiniz.

Snapchat nedir? Bu ne işe yarıyor?

Snapchat, kişiden kişiye veya gruba kaybolacak videolar, fotoğraflar ve kısa mesajlar gönderebileceğiniz bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Ücretsiz Snapchat hesaplarıyla yalnızca 24 saat izlenebilen hikayeleri saklamak, ezberlemek veya paylaşmak için kaydedilen fotoğraflar, filtreler ve etiketler gibi birkaç özelliğe sahiptir. Instagram hikayeleri anlatıyormuşum gibi hissettiğimi fark ediyorum. Ama önce kimin çıktığını unutma.

Snapchat, son birkaç yılda çok değişti. Sık güncellemeler, uygulamanın zorlukla göründüğü ve orijinal biçiminde çalıştığı anlamına gelir.

Snapchat’in arkasındaki şirket olan Snap, uygulamada değişiklik yapma konusunda o kadar agresif ki, normal bir kullanıcı olsanız bile Snapchat’ın gerçekte nasıl çalıştığını takip etmek zor olabilir.

Snapchat Nasıl Çalışır?

Snapchat o kadar sık ​​güncellenir ki, Snapchat bakabilir ve sadece birkaç gün içinde tamamen farklı çalışın, çünkü uygulamanın nasıl çalıştırılacağına dair uzun bir adım adım talimat kılavuzu yazmak zaman kaybıdır, bu yüzden popüler, temel özellikler ve genel olarak nasıl çalıştıkları, ama daha da önemlisi. Bedava Snapchat hesabı Snapchat’e göz atarken göreceğiniz ana ekranların üzerinden geçelim. Daha sonra, daha fazla bilgi ile Snapchat Pazarlama’ya dalabiliriz.

Şimdi, nasıl göründüğü ve hangi seçeneklerin gösterilebileceği zamanla değişebilir, ancak genellikle Anılar ekranına, Sohbet ekranına ve Hikayeler ekranına erişmek için düğmelerle birlikte altta bir yakalama düğmesi görürsünüz. Üst kısımda, Profil ekranına, Arama ekranına erişme ve hatta flaşı açma veya kamera görünümünü öne geçirme seçeneklerini de görebilirsiniz.

Bunu yapmak için, sırasıyla bir fotoğraf veya video için yakalama düğmesine dokunun veya basılı tutun, ardından Anılar / film rulosuna kaydedin, hikayenize ekleyin veya bir arkadaşınıza veya arkadaş grubuna gönderin. Ancak, herhangi biriyle paylaşmadan önce, metin, karalama, çıkartma, bağlantı ile süslediğinizden emin olun. Hatta birkaç saniyeden itibaren sınırsız olarak görüntülenebileceği zamanı bile ayarlayabilirsiniz.

Snapchat İpuçları

  • Video çekerken arka plana müzik koymak isterken, telefonunuzda müzik çalarken çekim yapabilirsiniz.
  • Galeri içerisindeki fotoğrafları Snapchat üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  • Snapchat’teki metin alanı sınırlamasını aşmak için mesaj yazma yerinde 5 satır aşağı gelin ve 5 satırı snapchat metin bölümüne kopyalayın. Snapchat metin sınırını aşmış olacaksınız.
  • Ekran görüntüsünü fark etmeden kaydetmek için “Az Screen Recorder” uygulamasını yükleyerek ekran görüntüsü alabilirsiniz.
  • Ekranın sağ üst köşesindeki yapışkan özelliğine tıkladığınızda, ekranda görünen yapıştırıcıyı yakınlaştırarak filtreleme uygulayabilirsiniz.
  • Işık azaldığında sol üstte bulunan ay benzeri simge ile resmin ve videonun parlaklığını ayarlayabilirsiniz.
  • Snapchat üzerindeki tüm çerezleri silmek isterseniz, hafızayı ayarlardan temizleyebilirsiniz.

Snapchat Özellikleri

Çeşitli fotoğraflar ve videolar oluşturmak, bunlara efekt eklemek veya farklı görüntüler hazırlamak genellikle ücretsiz bir Snapchat hesabının nasıl kullanılacağı sorusunun cevabıdır. Videolarda ses değişiklikleri olabilir veya kişi çeşitli eklemeler yapabilir. Bu ürünlerin sürekli yenilenmesi ve çok daha farklı ve ilginç durumların ortaya çıkması da uygulama kalitesini göstermektedir. Fotoğraf çekilirken bir not veya metin eklenebilir. Çıkartmalar ile daha renkli hale getirilebilir. Ayrıca eğlenceli bir şekilde parlaklık yapmak ve fotoğraf çekmek mümkün. Kamera kaydı sırasında daha benzersiz görüntüler yakalanabilir ve efektlerle diğer sosyal medya platformlarında paylaşılabilir.

Ancak Snapchat oturum açma ile eklenen içerik 24 saat geçerlidir. Bu özellik Instagram veya Whatsapp hikaye paylaşımına benzer. Bundan sonra artık görsel gösterim yok. Kalıcılık açısından gençler, günlük olma açısından çok farklı ve dikkat çekici paylaşımları paylaşabilirler. Bu yönüyle Instagram ve Twitter’da farklılık gösteriyor. Ancak paylaşılan içeriğin ekran görüntüsü alınması durumunda paylaşım hesabına bildirim gönderilir. Hangi ücretsiz Snapchat hesabının hangi resim veya video için ekran görüntüsü aldığı bilinmektedir. Kullanıcı adı, yani takma ad kullanma yönü aynı zamanda gizlilik durumlarını da beraberinde getiriyor. Snapchat bu özelliği ile gizliliğe önem veren ve sevilmeye devam eden bir sosyal ağ olarak öne çıkıyor.

Ekranı Keşfedin

Daily Mail ve MTV gibi yayıncıların markalı hikayelerini gösteren bir bölüm olan Keşfet’e erişmek için Hikayeler ekranında sağdan sola kaydırın. Size ne tür içeriğin sunulacağını kontrol edemezsiniz, ancak belirli yayıncılara, yayıncının hikayesi için bir küçük resme uzun basarak ve abone ol düğmesine basarak abone olabilirsiniz. Bir yayıncının hikayesini görüntülemek için hikayelerinin küçük resmine dokunabilirsiniz.

Diğer hikayeler gibi, izlerken herhangi bir hikayeye atlayabilir ve uzun dokunabilir, onu işaretleyebilir ve ardından bir arkadaşınıza veya arkadaş grubuna gönderebilirsiniz. Bunu hem fotoğraflara hem de videolara yapabilirsiniz.

Snapchat’teki keşif sayfasına Snapchat Discover denir. Discover, Snapchat medyası ve uygulama için özel içerik oluşturan marka ortakları tarafından kullanılan bir ağdır. Bu ağ, hem Mic ve Refinery29 gibi dijital odaklı şirketleri hem de Wall Street Journal ve National Geographic gibi yayın kurumlarını içermektedir. Buzzfeed’in trafiğinin% 21’inden fazlası Snapchat üzerinden gerçekleşiyor, Cosmopolitan’ın Discover kanalı ayda yaklaşık 19 milyon görüntüleniyor.

Hikayeler ekranından Keşfet kanalına girdiğinizde, ekranın sağ üst köşesindeki “noktalar dünyası” simgesine tıklayarak kanalı açabilirsiniz. Ayrıca, Discover yayıncılarının en son güncellemelerini ön izleme olanağına da sahip olursunuz ve abone olursanız, arkadaşlarınızın oluşturduğu hikayeleri görüntüleyebileceğiniz bölüme gelerek, güncellemelerini doğrudan görebilirsiniz.

Snapchat Free Account 2021

darikoluma
bunvilgan578
carnfinilak58
ebtorpixma
dilimavax032
Mpsk8467
darkgonbima
492694810
filintimang6
abpotomax96
stribaysx23
TmintGnp8
trapimintaca
trMxok68
evantivalger
eAqapomex
granfolxem46
top4926m
epitamint492
p4i7mxLK
offenblack77
4967395354
drantofma001
evtopex496
ponponovag
aBTapxml59
slifteneyil6
miltivan567
anavlolog26
gTpxak5803
darkblono
cirtinbaPs
ciftilivact
Emxak461S
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.