bedava internet

Transformice Bedava Hesaplar (Güncel Çalışan Hesaplar)

Transformice Bedava Hesaplar (Güncel Çalışan Hesaplar)
01.03.2021 10:16
0
A+
A-

Transformice Bedava Hesaplar 2021 | Pro Hesapları Kullanıcı Adı ve Parolaları ;Yıllardır eskimeyen ve hala çok sayıda oyuncusu bulunan Transformice oyunu için ücretsiz hesaplar paylaşacağız. Pro transformice bedava hesap girişleri ve oldukça iyi seviyelere sahip şifreler aşağıdaki listede yayınlanmıştır. Profesyonel dönüşüm hesapları için herhangi bir kullanıcı adı ve şifresi alabilirsiniz. Bu hesaplar hiçbir zaman yasa dışı olarak elde edilmemiştir. Bedava transformice hesapları ve şifreleri yayınlayan web sitelerinden toplanmıştır . Tüm hesaplar kontrol edildikten sonra yayınlanır.

Bedava Transformice Hesapları ve Şifreleri 2021

Transformice Ücretsiz Kullanıcı Adları Şifreler
goundlink Bondlefy291
filidavegrif 3424 damla
Su birikintisi coazGMtra
notregay52 @hayalhanemersin
Dalievicn piwacrifse427
Jhoniywick 492957343
piscrafers paisn578
Dangalvel Bonboail99

Transformice Bedava Pro Hesaplar | Kullanıcı Adı ve Geçiş

Transformice Oyunu Nasıl Oynanır?

İnternette en çok aranan kelimelerden bazıları Play Transformice ve Transformice’i indirin. Bunu sizin için, olağanüstü fare oyununu nasıl oynayacağınız, ne yapacağınız, en hızlı peyniri nasıl kaçıracağınız konusunda bir rehber hazırladık.

Transformice, tarayıcı tabanlı oynatıcıyı ekrana bağlayan mükemmel bir tarayıcı aracılığıyla oynanan çevrimiçi bir oyundur. Adından da anlaşılacağı üzere oyunda bir fareyi kontrol ediyoruz. Farklı ve zorlu bölümleri olan oyunda genel amacımız engelleri aşmak ve peynir evimize ulaşmaktır.

Bununla birlikte, dikkat edilmesi gereken bir diğer şey, odadaki diğer tüm farelerin rakipleriniz olmasıdır. Her tur için bir zaman limiti bulunan oyunumuzda peyniri ilk yuvaya kim getirirse en çok puanı alır. Puanları olan sıralamadaki ilk fare, diğer turda lider olarak başlar. Aynı zamanda şaman faresi olarak da adlandırılır.

Bazı özel güçlere sahip olan şaman faresinin amacı, diğer oyuncuların zorlukları aşmasına yardımcı olmak ve peyniri en çok kişinin yuvaya götürmesini sağlamaktır. 2015’in Google trendleri listesinin zirvesine ulaşan Transformice, hala saatlerce binlerce oyuncu tarafından oynanıyor.

Transformice başlık sistemi de bulunan oyunda, oynadıkça seviye atlıyorsunuz ve atladığınız seviyelere göre özel başlıklar kazanıyorsunuz. Kazandığınız unvanlara göre, diğer oyuncular hangi seviyelerde olduğunuzu anlayabilir.

Transformice ne zaman popüler oldu?

İlk olarak Ateller 801 firması tarafından 1 Mayıs 2010 tarihinde bir platform oyunu olarak yayınlanan Transformice, o yıllarda fazla ses çıkarmadı. Adobe Flash Player ve BoX2D ile geliştirildiği için basit bir oyun olarak görülen Transformice, 2013 sonrasında hak ettiği değere ulaştı.

2014 yılında binlerce oyuncuya ev sahipliği yapan oyun, yukarıda da bahsettiğimiz gibi 2015 yılında zirvede oynadı. Google trendleri listesinin neredeyse zirvesine hakim olan Transformice, adından sıkça söz ettirdi ve geliştirici oyunu doğrudan Steam’e taşıdı. Hem tarayıcıda hem de Steam’de oynanabilen oyun, dosyalarının çalınması ve Transformice PVP sunucularının açılmasıyla popülaritesini kaybetmeye başladı.

Transformice nasıl oynanır?

Artık her platformda oynanabilen Transformice, Android cihazlarda hem Steam’de, hem tarayıcıda hem de Transformice APK olarak oynanabiliyor. Özellikle Steam üzerinde oldukça olumlu bir etiket alan oyun, her gün binlerce kişi tarafından oynanmaktadır.

Oyunu tarayıcı üzerinden oynamak isteyenler için;

 • Oyun sitesini açmak için buraya tıklayın,
 • Flaş uyarısına izin ver deyin,
 • Hesap Oluştur’u tıklayın,
 • Kaydolduktan sonra hesabınıza giriş yapın
 • Bir sunucuya katılın

Oyunu Steam’de oynamak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Yöneticilerle, oyunun sunduğu Transformice forum sistemi aracılığıyla da doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Transformice mağazası nasıl kullanılır?

Hemen hemen her çevrimiçi oyunda bulunan mağaza sistemi Transformice’de de mevcuttur. Hem oyun parası hem de gerçek para satın alınan mağazada fareniz için eğlenceli kıyafetler satın alabilirsiniz.

Oyun parasını toplamanın en kolay yolu, her turda liderlik için oynamaktır. Bu sayede hızlı bir şekilde tasarruf edebilir ve istediğiniz kıyafetleri mağazadan satın alabilirsiniz. Ancak, gerçek parayla çilek satın alabilir ve çilek satın alabilirsiniz.

Transformice Free Hesaplarında PVP sunucuları

Ne yazık ki, büyük siber saldırılara dayanamayan Transformice saldırıya uğradı ve dosyaları çalındı. İnternette paylaşılan dosyalar oyunun birçok pvp sunucusu açmasına neden oldu. Maalesef Pvp sunucularının yanı sıra Transformice hile kodları da paylaşıldı. Özellikle internette çilek hile kodlarını bulmak mümkün.

MiceForce, şüphesiz Transformice PVP sunucuları arasında en ünlüsüdür. HugMice, ColdMice, AisMice ve SuperMice, kadroyu oynayan sunucular arasındadır. Anında 3 bin ila 5 bin oyuncuya ev sahipliği yapan Transformice pvp sunucuları büyük kolaylık sağladıkları için daha çok tercih ediliyor.

Transformice komut listesi

Belki de oyunun en iyi özelliklerinden biri, oyuncuların bazı komutları kullanmalarına izin vermesidir. Özellikle oyun içerisinde mouse’umuzu dans ettirip öpüştürebileceğimiz komutlar birçok işlemi kısaca halletmemizi sağlıyor.

 • Changing room: / room
 • Displaying titles: / tittle
 • Change title: / tittle (title name)
 • Start voting to kick a player: / ban (nick)
 • Checking the player’s profile: / profile
 • Add the player as a friend: / friend
 • Don’t look at the rankings: / ranking
 • Dancing: / dance
 • Laughing: / laugh
 • Crying: / cry
 • Kissing: / kiss
 • Tutorial: / tutorial

Transformice haritası nasıl yapılır?

Oyunun bir diğer güzel özelliği de oyunculara harita üzerinde yapma imkanı sunması. Özel bir MapEditor (haritalama bölümü) bulunan oyunda istediğiniz haritaları yapabilirsiniz. Yaptığınız haritalar diğer oyunculardan olumlu oy alırsa haritanız oyunun resmi haritalarına eklenecektir.

Oyun / düzenleyici kodu ve menü düğmesindeki “Harita Düzenleyici” düğmesine tıklayarak harita düzenleyiciyi açabilirsiniz. Kolay görünse de birçok işlevi bulunan düzenleyici, istediğiniz haritayı oluştururken size herhangi bir sınırlama getirmiyor.

Transformice kabilesi (kabilesi) nedir?

Birçok çevrimiçi oyun gibi, Transformice de bir kabile sistemine sahiptir. 500 peynir için kurulan kabilelere diğer oyuncuları davet ederek toplu olarak oynayabilirsiniz. Aşiret üyeleri aynı odada olmasalar bile birbirleriyle sohbet edebilir, hangi odada olduklarını görebilir ve başkan faresinin verdiği görevleri yerine getirmeye çalışabilirler. Ayrıca bir kabile evi kurulabilir.

Transformice harita türleri

Transformice’de farklı harita türleri vardır. Aslında bu türleri zorluk derecesine göre sıralayabilirsiniz. Sarı peynir haritaları normaldir, mor peynir haritaları zordur ve üzeri çizili haritalar çok zordur. Tabii haritaların zorluğu arttıkça verdiği peynir ödülü de artıyor.

 • Sarı peynir haritaları: Normal odalarda oynanabilen sarı peynir haritaları klasik peyniri al ve eve götür denklemine dayanmaktadır. Oyuncular tarafından yapılan ve yöneticiler tarafından onaylanan haritalar, yeni başlayanlar için mükemmeldir.
 • Mor peynir haritaları: Bu haritaları normal odalarda göremezsiniz. Yalnızca bootcamp olarak adlandırılan odalarda görünen mor peynir haritalarını oynamak zordur. Oyuna yeni başlayanlar için tavsiye edilmez.
 • Çapraz haritalar: Bu, oyunumuzun en zor haritasıdır. Sadece Survivor odalarında bulunan bu haritalarda oyuncuların amacı isminden de anlayabileceğiniz gibi hayatta kalmaktır. Peyniri veya yuvası olmayan haritalarda tek yapmanız gereken şamandan kaçmak ve hayatta kalmak. Bu haritaya özel koğuşları da kullanabilirsiniz.

Yine, üstü çizili haritalar için özel unvanlar kazanabilir, çift puan kazanabilir ve özel şaman unvanlarını çok daha hızlı kazanabilirsiniz. Kendi oluşturduğunuz totemleri kullanarak da hedef noktaları belirleyebilirsiniz.

Transformice oyununa renk katmak için şaman rehberi

Oyuna yeni başlayanlar için en zor nokta elbette şamanizmdir. Oyunda kendi faresini kontrol edemeyen biri düzinelerce fareye nasıl yardım edebilir? Elbette şamanizm her şeyde olduğu gibi tecrübe gerektiren bir iştir ama vereceğimiz kısayollarla hızlıca şamanizme girebilirsiniz.

 • Spacebar: Panoları ve kutuları görünmez hale getirir.
 • B: Sabit orta noktası olan odun yapar. Tahta tekerlek gibi dönebilir.
 • V: Sabit bir tahta yapar ama altından destekleyici olması gerekir.
 • A: Sabit panele ek sabit pano ekler.
 • N: B tuşu gibi sabit bir orta noktası olan sabit bir pano ekler, ancak bu kart motorludur. (çok hızlı döner)
 • Z ve X: Rotayı değiştirin.

Hepsi yıllardır interneti kasıp kavuran Transformice için. İnternet dünyasında trend olan, yıllardır milyonlarca kişi tarafından oynanan oyunlara daha yakından bakmaya ve ücretsiz dönüşüm hesaplarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Transformice Ücretsiz Hesaplar Kullanıcı Adı ve Şifreleri 2021

Darkgonbima
492694810
filintimang6
abpotomax96
dilimavax032
Mpsk8467
slifteneyil6
miltivan567
Darkblono
sirtinbaPs
anavlolog26
gTpxak5803
drantofma001
Evtopex496
karnınilak58
Ebtorpixma
stribaysx23
TmintGnp8
evantivalger
eAqapomex
Darikoluma
bunvilgan578
granfolxem46
üst4926m
offenblack77
4967395354
Ponponovag
aBTapxml59
çiftçi
Emxak461S
epitamint492
p4i7mxLK
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.