bedava internet

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Kampanyası
12.01.2021 08:09
0
A+
A-

Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyası ile Tüm Türk Telekom müşterilerine hediye internet vermektedir. Diğer operatörlere göre daha fazla kampanya düzenleyen ve bedava internet veren Türk Telekom son yaptığı kampanya ile beraber 30 GB hediye internet dağıtmaktadır.

Bedava internet kazanmak için Sil Süpür  dahil bir çok hediye paketi sunan Türk Telekom 30 GB bedava internet veren paketin yanında farklı kampanyalarda düzenlemektedir. Tüm kampanyalarını Türk Telekom Bedava İnternet kategorisinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom Sil Süpür yazımızı okuyarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Son yaptığı kampanya ile Faturalı ve Faturasız tüm abonelerine 30 GB internet hediyesini hemen alabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Türk Telekom 30 GB bedava internet nasıl alınır? ve Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyasına nasıl aktılırım sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 30 gb hediye internet almak için Türk Telekom mağazalarından 4.5G uyumlu sim kart almanız gereklidir. 4.5G uyumlu olmayan sim kartınızı 4.5G uyumlu sim kart ile ücretsiz olarak değişim yapabilirsiniz.

30 GB hediye internet kampanyası kapsamında harrınıza yüklenecek bedava internet 30 gün boyunca geçerlidir.

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır

Türk Telekom 30 GB hediye internet nasıl alınır sorusuna cevap vermek Türk Telekom hat sahibi 4.5G uyumlu olmayan sim kartlarını ücretsiz olarak Türk Telekom mağazalarından değiştirdikten sonra 30 gün içerisinde 4.5G 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderdiklerinde hatlarına otomatik olarak yükleme yapılacaktır.

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet 2021

Türk telekom 30 GB hediye internet kampanyası şartlarını yerine getirdiğinizde hattınıza yükleme 24 saat içerisinde yapılacaktır. Eğer Türk Telekom 30 GB hediye internet gelmedi sorusunu yaşıyorsanız hediye internet hemen yüklenmeyebilir. Kampanya katılımı sonrası 24 saat içerisinde yükleme yapılır.

  • Kampanya kapsamında 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet verilmektedir
  • Kampanyaya 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirilmesi gereklidir
  • Tüm müşteriler 1 defa katılabilir
  • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
  • İptal etmek için IPTAL 4.5G 30GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.