Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyası ile Tüm Türk Telekom müşterilerine hediye internet vermektedir. Diğer operatörlere göre daha fazla kampanya düzenleyen ve bedava internet veren Türk Telekom son yaptığı kampanya ile beraber 30 GB hediye internet dağıtmaktadır.

Bedava internet kazanmak için Sil Süpür  dahil bir çok hediye paketi sunan Türk Telekom 30 GB bedava internet veren paketin yanında farklı kampanyalarda düzenlemektedir. Tüm kampanyalarını Türk Telekom Bedava İnternet kategorisinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom Sil Süpür yazımızı okuyarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Son yaptığı kampanya ile Faturalı ve Faturasız tüm abonelerine 30 GB internet hediyesini hemen alabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Türk Telekom 30 GB bedava internet nasıl alınır? ve Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyasına nasıl katılırım sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 30 GB hediye internet almak için Türk Telekom mağazalarından 4.5G uyumlu sim kart almanız gereklidir. 4.5G uyumlu olmayan sim kartınızı 4.5G uyumlu sim kart ile ücretsiz olarak değişim yapabilirsiniz.

30 GB hediye internet kampanyası kapsamında hattınıza yüklenecek bedava internet 30 gün boyunca geçerlidir.

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır

Türk Telekom 30 GB hediye internet nasıl alınır sorusuna cevap vermek Türk Telekom hat sahibi 4.5G uyumlu olmayan sim kartlarını ücretsiz olarak Türk Telekom mağazalarından değiştirdikten sonra 30 gün içerisinde 4.5G 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderdiklerinde hatlarına otomatik olarak yükleme yapılacaktır.

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet 2024

Türk telekom 30 GB hediye internet kampanyası şartlarını yerine getirdiğinizde hattınıza yükleme 24 saat içerisinde yapılacaktır. Eğer Türk Telekom 30 GB hediye internet gelmedi sorusunu yaşıyorsanız hediye internet hemen yüklenmeyebilir. Kampanya katılımı sonrası 24 saat içerisinde yükleme yapılır.

 • Kampanya kapsamında 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet verilmektedir
 • Kampanyaya 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirilmesi gereklidir
 • Tüm müşteriler 1 defa katılabilir
 • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
 • İptal etmek için IPTAL 4.5G 30GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 3 Ay 30 GB İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom, yeni yıla özel bir kampanya ile müşterilerine 3 ay boyunca her ay 30 GB hediye internet veriyor. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

 • Türk Telekom mobil abonesi olmalısınız. Eğer değilseniz, en yakın Türk Telekom bayisine giderek veya online olarak abonelik başvurusu yapabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılmak için 31 Aralık 2023 tarihine kadar *HEDIYE* yazıp 5555’e SMS göndermelisiniz. SMS ücreti 1 TL’dir.
 • SMS gönderdikten sonra, kampanya şartlarını kabul ettiğinize dair bir onay mesajı alacaksınız. Bu mesajı aldıktan sonra, hediye internetiniz otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Hediye internetiniz, her ayın başında yenilenecektir. Yani Ocak, Şubat ve Mart aylarında toplam 90 GB hediye internet kullanabileceksiniz.
 • Hediye internetinizi, Türk Telekom’un mobil uygulamasından veya *bilgim.hesabim.com* adresinden takip edebilirsiniz.
 • Kampanya, sadece bireysel faturalı ve faturasız hatlar için geçerlidir. Kurumsal hatlar bu kampanyadan yararlanamaz.

Türk Telekom Söz 5555 Nedir?

Turk Telekom Soz 5555, Turk Telekom abonelerinin her yöne 5555 dakika konuşma hakkı elde ettikleri bir kampanyadır. Bu kampanya sayesinde, Turk Telekom aboneleri ayda sadece 29 TL ödeyerek hem Turk Telekom hem de diğer operatörlerle sınırsız konuşabilirler. Kampanyaya katılmak için, Turk Telekom abonesi olmanız ve SOZ 5555 yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterlidir. Kampanya detayları ve şartları için www.turktelekom.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu