Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Kampanyası. Türk Telekom 4.5G bedava internet kampanyası bir ay boyunca kullanabileceğiniz 30 GB internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom 4.5 G özel olarak verilen 30 GB bedava interneti 1 ay boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom bayilerinden 4.5G uyumlu olmayan sim kartlarını 4.5 G uyumlu sim kart ile ücretsiz olarak değiştirebilir hemde 30 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Türk Telekom 4.5G hızında internete sahip olmak için sizlerde hemen Türk Telekom bayi ve ofislerine giderek hiç bir ücret ödemeden sim kartınızı 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sim kart değişikliği yaptıktan sonra 30 GB hediye internetin sahibi olmak için yeni aldığınız sim kartınızdan 4.5G 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Hattınıza bilgilendirme mesajı geldikten sonra 1 ay boyunca geçerli 30 GB sahibi olursunuz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Türk Telekom 4.5G bedava internet kampanyasından bireysel faturalı hat sahiplerini yararlanmaktadır. Eğer sizden Türk Telekom faturalı hat kullanıyorsanız hemen kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G Kampanyası Detayları

  • Kampanya kapsamında bireysel faturalı müşterilerimize özel 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktatır.
  • Kampanyaya 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile 16.07.2019 tarihinden sonra değiştiren müşterilerimiz kaydolabilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, silinir.
  • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
  • İptal etmek için IPTAL 4.5G 30GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz.
  •  Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimiz kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.
  • BİMcell, POCELL,Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifelerinde olan faturalı müşterilerimiz ilgili kampanyaya kayıt olamaz.
  • Kampanya kapsamında sunulan faydaların sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka paket ya da fayda yoksa mevcut tarifelerinin internet aşım kuralları geçerli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu