Türk Telekom Arayanı Bil Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom arayanı bil bedava internet kampanyası ile arayanı bil servisine abone olduğunuzda 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet veren tarifelerinden biri olan arayanı bil servisi ile hem telefonunuz kapalı iken sizi kimin aradığını öğrenebilir hem de ücretsiz olarak 1 GB internetin sahibi olursunuz.

Türk Telekom Arayanı bil servisine 6 aylık abonelikte aylık 1 GB kazanırken 1 aylık servis aboneliğinde ise 1 haftalık 1 GB hediye internetin sahibi olursunuz.

Türk Telekom bedava internet kazanmak için arayanı bil servisi hakkında sıkça sorulan arayanı bil servisi nedir? Arayanı bil servisine nasıl üye olurum? Türk Telekom arayanı bil bedava internet ve Türk Telekom arayanı bil iptali hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Nedir?

Türk Telekom arayanı bil servisi telefonunuz kapalı iken yada hattınız çekmiyorsa sizin kimin aradığınız öğrenmek için kullanabileceğiniz servislerden biridir.

Tür Telekom arayanı bil servisine ister 1 aylık isterseniz 6 aylık üyelik almak imkanınız bulunmaktadır. İster faturalı olsun isterse faturasız tün Türk Telekom müşterileri arayanı bil servisine abone olabilir.

Türk Telekom Arayanı Bil Servisi Bedava İnternet Kampanyası

Arayanı bil servisine hem abone olmak hem de 1 GB bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Hali hazırda Türk Telekom  müşterileri 1 aylık ya da 6 aylık süreyle abonelik gerçekleştiren faturalı veya faturasız tüm Türk Telekom kampanya katılarak bedava internetin sahibi olabilir.

İlk defa arayanı bil servisine katılanlar bedava internet kampanyasından yararlanır. Her mobil müşteri 1 defa arayanı bil servisinden hediye internet alma imkanı vardır.

Türk Telekom Arayanı Bil Servisine Nasıl Üye Olabilirim

Hem arayanı bil servisine üye olmak hem de 1 GB bedava internetin sahibi olmak için ilk olarak arayanı bil servisine kaç aylık üyelik tercihinde bulunacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

Türk Telekom arayanı bil servisine 1 aylık yada 6 aylık olmak olmak üzere iki seçenekten birini tercih etmelisiniz. Eğer 1 aylık arayanı bil servisi kullanmak isterseniz haftalık 1 GB bedava internet alırken 6 aylık arayanı bil servisi aboneliği başlatırsanız 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediye internetin sahibi olursunuz.

Arayanı bil servisine abone olmak için;

  • ArayanıBil Plus servisine aylık abone olarak Haftalık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz.
  • ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak Aylık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Ücretli Mi

Türk Telekom arayanı bil servisi ücretli sorusuna cevap vermek gerekirse ister aylık olarak kullanın isterseniz 6 aylık kullanın servis abonelik ücreti bulunmaktadır.

Türk Telekom Arayanı bil servis ücreti;

  • ArayanıBil Plus servisinin aylık ücreti vergiler dahil 3,49 TL’dir.
  • ArayanıBil Plus servisinin 6 aylık ücreti vergiler dahil 17,49 TL’dir.

Arayanı bil servisine üye olduktan sonra iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir.

Türk Telekom Arayanı Bil İptal

Türk Telekom arayanı bil iptal işlemi gerçekleştirmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Eğer arayanı bil servisini iptal etmek istiyorsanız; Arayanı bil servis aboneliğini iptal etmek için IPTAL yazıp 7070’e kısa mesaj gönderebilir ya da 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Servisi Kampanya Detayları

  • Kampanyadan ArayanıBil Plus servisine başarılı şekilde 1 aylık ya da 6 aylık süreyle abonelik gerçekleştiren faturalı veya faturasız tüm Türk Telekom mobil müşterileri yararlanabilir.
  • Servise aylık abonelik gerçekleştirilirse haftalık 1GB data paketi, servise 6 aylık abonelik gerçekleştirilirse aylık 1GB data paketi hediye edilecektir.
  • Servis aktivasyonu sonrasında, 1 GB hediye internet paketi 48 saat içinde otomatik olarak tanımlanacak ve tanımlanma bilgisi SMS ile abonelere bildirilecektir.
  • Müşterilerimiz kampanyadan sadece 1 kere faydalanabilirler.
  • ArayanıBil Plus Deneme Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerimiz, Hediye 1 GB İnternet Kampanyası’ndan yararlanamaz.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom arayanı bil Plus servisi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu