Türk Telekom Ballı Hat Kampanyası 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom ballı hat kampanyası ile 4 GB bedava internet ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Türk telekom faturasız hat sahiplerine yönelik olarak hazırlanan bu kampanyadan yararlanmak için yeni hat alımı yada hattınızı Türk Telekoma taşımanız yeterlidir.

İlk ay hiç bir ücret ödemeden bedava olarak kullanabileceğiniz ballı tarifesinde sizden hiç bir ücret talep edilmez.  Farklı 2 tane tarifesi bulunan bal 250 yada ballı 4 GB paketinden dilediğini seçebilirsiniz. Ayrıca ballı tarifelerinden hangisini seçerseniz seçin 40 TL bakiye ek olarak ücretsiz olarak hatınıza yüklenecektir.

Türk Telekom kalitesi ile tanışmak ve ilk ay hiç bir ücret ödemen kullanabileceğiniz Türk Telekom ballı kampanyası ve Türk Telekom ballı 4 GB paketi detayları yazımızda.

Türk Telekom Ballı Hat Kampanyası

Türk Telekom ballı hat kampanyasına katılmak için yeni hat alan yada hattını Türk Telekoma taşıyan faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Faturasız yeni hat alan Türk Telekom müşterileri 4.5G kalitesinde hizmeti test etmek için ilk ay 4 GB bedava internet ve 40 TL bakiye hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.

2 farklı bal paket tarifesi ile kampanya yapan Türk Telekom ister ballı 4 GB paketi ile doya doya internet giderken dilerse bal 250 paketini seçerek ilk ay ücretsiz her yöne 250DK + her yöne 250 SMS + 250 MB kazanabilir. İster BALLIK 4 GB paketini seçin isterseniz BAL 250 paketini seçin hattınız ek olarak 40 TL hediye bakiye yüklenecektir.

Türk Telekom Ballı Hat Tarifeleri

Türk Telekom ballı hat tarifeleri ise;

BALLI HAT KAMPANYASI
Hangi Paket? İlk 1 ay Ücretsiz Bal 250 Paketi İlk 1 ay Ücretsiz Ballı 4GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 250 DK +Her Yöne 250 SMS +Her Yöne 250 MB Cepte İnternet + 40 TL Hediye* 4GB Cepte İnternet + 40 TL Hediye*
Ne Öderim? Ücretsiz/  Ballı Hat Kampanyası kapsamında, yukarıdaki paketlerden birini seçin, ilk ay ücretsiz deneyin! Üstelik, bu paketlere gelenlere anında 40 TL hediye!
Nasıl Alırım? BALLI > 2070 BALLI 4GB > 2070

Hattınıza ücretsiz olarak yüklenecek 40 TL sadece arama yapma ve SMS kullanımı içindir.

Türk Telekom Ballı Hediye 4 GB İnternet

Bir çok tarafından tercih edilen Türk Telekom ballı 4 GB bedava iinternet kampanyası ile yeni hat alımlarında ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Her hangi bir ücret ödemeden ilk ay yararlanabileceğiniz ballı 4 GB hediye internet kazanmak için BALLI 4GB yazıp 2070 kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

İlk ay ücretsiz olarak sunulan Ballı 4 GB paketi kullanım süresi 1 aydır. Kullanım süresi sonunda otomatik olarak yenilenmez ve asla ek bir ücret çıkarmaz.

Türk Telekom Ballı Hat Kampanyasına Nasıl Katılırım

Türk Telekom ballı hat kampanyasına katılmak için en yakın Türk Telekom mağazalarından faturasız yeni hat alımı yaptıktan sonra 30 gün içerisinde ballı tarifelerden Bal 250 yada Ballı 4 GB paketlerinden birine geçiş yapmanız gereklidir. Kampanya sadece Türk Telekom mağazalarında geçerlidir.

Türk Telekom Ballı Hat Kampanyası Detayları

 • Yeni faturasız hat alan müşteriler her yöne 250 Dakika, 250 SMS ve 250MB cepte internet içeren BAL 250 paketini veya 4GB cepte internet içeren Ballı 4GB Paketi’ni ilk ay ücretsiz olarak alabileceklerdir.
 • Bu iki paketten birini seçip kayıt olan müşterilere yurtiçi arama ve SMS gönderimlerinde geçerli 40 TL hediye, bir defaya mahsus otomatik olarak tanımlanacaktır. Hediye TL, paket alımı veya internet kullanımı için geçerli değildir.
 • Her bir hat, Ballı Hat Kampanyasından sadece 1 kez faydalanabilir. Kampanya kapsamında sunulan paketlerden sadece bir tanesi seçilerek kayıt olunur. Seçilen pakete ek, hediye TL otomatik tanımlanır.
 • İlk 1 ay ücretsiz BAL 250 Paketi’ne kayıt olmak için BALLI yazıp 2070’e; ilk 1 ay ücretsiz Ballı 4GB Paketi’ne kayıt olmak için BALLI 4GB yazıp 2070’e gönderebilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için faturasız hat alan müşterilerimizin hatları aktive olduktan sonraki 30 gün içerisinde kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Hediye paketler, kayıt tarihlerinden itibaren 30 gün boyunca geçerli olacak ve 30 gün içerisinde kullanılmayan haklar silinecektir.
 • İlk ay ücretsiz olarak sunulacak Ballı 4GB Paketi 30 günlük kullanım sonrasında otomatik yenilenmeyecektir.
 • İlk ay ücretsiz olarak sunulacak BAL 250 paketi 30 günlük kullanım sonrasında, hatta yeterli bakiye bulunması durumunda 20 TL’ye yenilenecektir. Paket yenilemesi için abonenin hattında en az 20,5TL bakiye bulunması gerekmektedir. Otomatik yenilemenin iptali için İPTAL 250 yazılarak 2070’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Paketin iptali halinde, müşteriler sahip oldukları kullanım haklarını geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabileceklerdir.
 • Kalan kullanım haklarını öğrenmek için, BAL 250 Paketi için KALAN BALLI; Ballı 4GB Paketi için KALAN BALLI 4GB yazıp 2070’e gönderebilirsiniz.
 • Kampanya kayıt işlemleri SMS ve Müşteri Hizmetleri kanalı aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Türk Telekom internet paketiniz yoksa mutlaka Türk Telekom Bedava İnternet kategorimizi incelemeniz tavsiye ederim. Ayrıca Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu